Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

gruszka

Żeby płacili tzw. "wczasy pod gruszą" to muszą ci zabrać z kasy płaconej na święta, bo to i to jest z tej samej puli. i to jest ten szfindel. Nie liczcie, że coś dodatkowo dostaniecie.

Co

Co ty gadasz na magazynie mają tam 6 koła ogarnij sie

@gruszka

Poczytaj ustawe o zakladowym funduszu socjalnym. Są to duże środki i można je podzielić tak, by każdy pracownik dostał np. wczasy pod gruszą. Dodatki na święta też mogą być, ale mniejsze.

Ty i ja

Gruszka ma racje! ....A Ty czytałeś ustawę o funduszu i na podstawie twojego wpisu można wywnioskować, że nic z niej nie rozumiesz. Dlaczego tak Cię osądzam podam Ci na przykładzie naszej firmy i stomilu bo moja żona tam pracuje i dokładnie wiem jaką kasę z socjalnego dostają. U nas i w stomilu jest taki sam odpis roczny na pracownika, w zeszłym roku około 1700 zł U nas nie ma wczasów, w stomilu są. U nas na święta Wielkanocne wypłacone było średnio 700 zł, na Bożego Narodzenia 840 zł W stomilu na święta Wielkanocne wypłacone było średnio 300 zł, na Bożego Narodzenia 400 zł, na wczasy pod gruszą 800 zł Jak łatwo policzyć, mimo tego, że w stomilu są wypłacane wczasy pod gruszą, a u nas nie to kasa wypłacona jest podobna tu i tu ! Dzielić tą samą kasę tak jak sugerujesz nie ma najmniejszego sensu, na pewno większość pracowników woli dostać dwa razy wyższą kwotę niż te same pieniądze dzielić na trzy mniejsze wypłaty.

Kamerzystka onlajn

Ja tylko chciałam zapytać: czy na "Ajedenastce" jest informacja (np. poprzez pinktogramy), że na hali jest monitoring? Bo chyba pracodawca powinien poinformować (m.in. poprzez oznaczenie), że takowa rejestracja obrazu poprzez kamery ma miejsce. Nie tak?

@Kamerzystka onlajn

I co z tymi kamerami teraz wyszło? Mieliście te informację czy nie? oznaczyli to w ogóle jakoś? Zastanawiam się także czy względem jakiegoś bezpieczeństwa nie mówią tego po prostu na rozmowie lub w porywach na szkoleniu BHP?

digital kamera

Podejdź na 11 i zapytaj jak jest używany monitoring. Chyba nie muszę mowić co mam na myśli.Całe szczęście po stronie pracownika stoi prawo. Ale prawo nie uchwaly.

Misiu

1200 tak jak związki proponują jest realne i rekompensuje inflację i wzrost płacy minimalnej, ale 3000 to tylko (usunięte przez administratora)e myślą że dostaną. Prędzej ich wywalą z tej firmy.

szejk

W styczniu jeszcze roboty zbyt wiele nie będzie to tych co tam na A10 głośno krzyczą szybko uciszą. Zbyt mały wydział i mało ludzi bierze udział w proteście żeby sobie Pass z nimi nie poradził, robotę przerzucą na inne wydziały, niektórych na kotły i problem z głowy. Już słyszałem że dostaną od prawnika firmy zarzuty o umyślne narażenie firmy na straty poprzez nielegalny strajk i zwrot kosztów.

Marian z A 10

Wiesz człowieku czego ludzie oczekują od zarządu? Nie wiesz bo ludzie wystosowali pismo tylko od siebie i nikt tam nie zaglądał .No chyba że jesteś z zarządu? Ale jak byś był to takich głupot byś nie pisał ,bo nie przystoi

Kolo

3000 podwyżki i postulaty, które są już wprowadzone....jak coś innego to wytłumacz bo ni huhu nie rozumie.....no chyba, że o innych pismach rozmawiamy

Do a8

Spędziłem na A8 kilka lat, a w całej firmie ponad 10, tam jest jak (usunięte przez administratora) nikomu tego nie życzę. Pozdrawiam normalnych

Nikt na10 tce nie strajkujemy pracujemy a sił wystarcza na 30% normy

Mikołaj

Co ty piszesz A-8 ma na to (usunięte przez administratora) , jest jeden śpiewak zmianowy na zmianie W.K. który śmieje się ludzią w twarz chodzi i mówi że jakie by nie były normy to i tak będą robić w taśmie więcej , więc do kogo to gadanie , (usunięte przez administratora) nie brakuje

Rabarbar

Aja się pytam . Po co na a8 są kordynatoży ? . Co oni robią . Na A8 jest stara załoga mająca większy staż .

Ordynator

Na a11 to by jeszcze w niedzielę wychodzili jakby się dało za darmo , ciekawe kiedy pójdą po rozum do głowy że te nadgodziny to jedna wielka ściema , wychodzą po 3 soboty i zaskoczeni że trochę mało na kwicie , ale twardo idą bo a nóż za miesiąc będzie więcej hahah

Prawda jest taka że kilka osób z A8 chciałoby strajkować, ale to tylko jednostki. A jak wiemy to za mało, bo 5% strajkujących na na jednej hali nic nie da. Więc nie wkładajcie wszystkich do jednego worka.

Jutro spotkanie z dyrektorem 14 .30 A -10 walczy tylko o A-10

Pamieć

Przypomina mi się sytuacja dwa lata temu jak też ludzie chodzili do zarządu i jak sami pracownicy ich w (usunięte przez administratora) zrobili mówiąc ze nie robią normy a robili ponad normę. Dzisiaj widzę ta sama sytuacja. Proste jeżeli chcecie robić za najnizsza to róbcie chociaż nie musicie się wysilać bo za siedzenie też wam zapłacą ale jeżeli satysfakcjonuje was taka stawka za wasza pracę to nic nie róbcie. Jednak uważam że praca fizyczna w tej firmie zasługuje na wyższe wynagrodzenie. W tym wypadku a2 a8 a10 moze i jesteście różnymi wydziałami ale łączy was jedno akord i to od was zależy czy firma was wysłucha czy nie wysłucha. Was jest więcej niż ich. Boicie się o miejsca pracy ? Pracy nie brakuje tylko chęci żeby ją znaleźć. Boicie się kierowników? Oni sami się boją o swoje stanowiska bo jeżeli nad wami nie zapanują to oni poleca. Na a8 był sobie taki kiedyś kierownik który słuchał ludzi. Dzisiaj został ktoś kto jedyne co potrafi zrobić to powiedzieć jak ci się nie podoba to zmień pracę. I to jest podsumowanie waszej pracy. Mają gdzies wasze doświadczenie. Mają gdzies zaangażowanie. Oni widza cyferki i nic więcej. Chcecie się dać poniżac? . Okej. Chcecie się dać wykorzystywać? Okej. Ale nie posiadajcie pretensji do Pana Pass ani do związków bo oni bez was nie istnieją. Swoją drogą hala a8 Pamiętacie kiedyś była u was taka dziewczyna która latała wszędzie i starała się coś zmienić ale przez wasze podejście postanowiła zmienić pracę bo was się nie da. Dalej róbcie w taśmie nie wiadomo jak dużo. Kiedyś przestaniecie być młodzi i silni. Powodzenia pracownicy tej firmy Życzę wesołych świąt. A Pana od normowania współczuję. Zastanówcie się nad zmianą roboty za nim zjedzą was psychicznie. Jak nie pracownicy to pracodawcy

Bobi x

I co zostaliśmy sami 10 tka 30% a pajace 8 ka i2ka robocie na 100% brak wam klasy RBR czyli potwierdzacie że tablice do czegoś zobowiązują

K
@Bobi x

Na A2 robimy połowę,skąd inne informacje?

taki sobie
@Bobi x

Zobaczymy co to będzie dalej ale jest jedyny plus że udało nam się ściągnąć dyrektora do nas ktoś w końcu się zainteresował przedstawił jakiś plan ale się okaże czy to będzie dla nas opłacalne bo konkretów na razie nie ma...

Nesio

Czy to prawda że dziś na 10 było spotkanie z dyrekcją w sprawie strajku?

Dnoooo

Panowie co normują, powinni miesiąc przepracować profilaktycznie i fizycznie czy ich normy się zgadzają na danym stanowisku, na zmianę , przecież na pewno mają na umowie praca wielozadaniowa więc co za problem

Le giraro

O jaką halę chodzi?

S.a s

Właśnie dostałem przelew 3 006zł ze wszystkimi dodatkami z całą premią zero chorowania aha jedna pracująca sobota no i 24 lata w tym zakładzie,dodam tylko że nie pracuję na akord normalnie dniówka tyle jestem wart po tych wszystkich latach pracy nigdy mi nie zabrano premii bo po prostu starałem się być dobrym pracownikiem,taki jestem,i ok możecie się ze mnie śmiać że(usunięte przez administratora) nie chłop ale jest mi tak strasznie przykro i normalnie chce mi się płakać.Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Punk
@S.a s

To jest wykorzystanie pracowników jak tak dalej będzie to będą ciężko pracować kierownicy i brygadziści lub sama Ukraina

@S.a s

Nawet jakby Ci płacili najniższa krajowa, czyli 2783 na rękę, plus dodatek stażowy, plus ta sobota, to musiałbyś dostać przynajmniej ok 3400 zł,nieźle nas (usunięte przez administratora) na wypłatach, naprawdę, żal się robi

Masturbator kiblowy
@S.a s

Wszyscy mieliśmy cienko . Tylko proszę pamiętać ,że było tylko 20 dni roboczych w listopadzie.

Nie tu

Teoretycznie tak, ale odliczają od najniższej ubezpieczenie ok 50 zł. Stażowe wciągają ponad najniższą i odliczają podatek , składki na ZUS itd. i zostaje na wypłat jałmużna

Xxxx

Pracuje 7 miesięcy, również dniowka, bez soboty na wypłatę było 4200

Jakiś
@Xxxx

4200 na rękę ? Jaki wydział,jakie stanowisko?

Stalowy Franek

Te 30 % procent to dopiero początek grubszej akcji..Jeśli Zarząd nie obudzi się w porę a Nasza Zakładowa(usunięte przez administratora) Pan .J..nie przyjdzie i nie porozmawia z ludzmi to cienko to widzę. Ludzie mają was już serdecznie dość, (usunięte przez administratora) nas na każdym kroku,nawet się z tym bardzo nie kryjecie....Te całe wasze dodatki to o (usunięte przez administratora)możecie sobie rozbić..A tych wszystkich waszych (usunięte przez administratora)co normują (usunięte przez administratora) Nie potraficie nawet przyjść na hale i z nami normalnie porozmawiać, czego się boicie nie ma czego, nasza śmietanko zakładowa.. Zachowujecie się dzieci z przedszkola...Jak trzeba będzie będziemy cały grudzień, stycznie, luty robić te 30 % bo ludzie mają was już serdecznie Dość......Zapraszamy

Wròż Dariusz

Wypłaty w pasie to jak wróżenie, co miesiąc każdy czeka na wypłat i się modli żeby był dobry hehe. A potem żal i niedowierzanie, zmieniłem pracę 3 lata temu za normalną stawkę po 10 latach na montażu. Inne życie, i głową nie boli ani ręce

Laura

3 dni zostały do końca oferty dla programistki. Przynajmniej tak zatytułowana jest oferta po „/”. Czy na dziale przeważa więcej kobiet czy jednak mężczyzn? Ciekawi mnie tez to co jest zapisane w mile widzianych, że znajomość niemieckiego lub hiszpańskiego to atut. Wpłynie to na wybór kandydata czy może także na lepsza stawkę? Ile płacą teraz, bo nie podali?

Józef

Dziwne, że przez 30 lat nie musiał świnki rozbijać i na wszystko było, ludzie takie kokosy robili na chałupie , że samochody kupowali, domy budowali, a dziś taka złączaka trafia na hale i norma 200 procent do góry, swoim można było, nam już nie

takisobie

Od poniedziałku A10 strajk coś słyszałem że 30% normy? Prawda to?

Luzik

Bedo tylko marne jak wypłata , przecież tsza niemców ratować.A jeszcze każdy dostanie PO wiatroku coby mioł swoje nimieckie.

Pobory

I jak wypłaty, trzeba szukać nowej pracy, czy wystarczy na życie zarobek z tej firmy?

Maciek
@Pobory

A oni chcą jeszcze dać podwyżkę mniej niż ma wzrosnac najniższa krajowa, to będziemy jeszcze mniej zarabiać, względem tego co nam się nalezy

Kiedy będą wypłacać pieniądze na święta bo z wypłatą nic nie było?

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 636.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 556, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 384 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.