Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

ciomci

,,nie ma materiału'' to chyba nowe hasło motywacyjne na montażu

Karol

Możecie wskazać lub dać kontakt do kogoś w firmie, kto zajmuje się telefonami służbowymi?

Prac
@Karol

Kierownik albo dział personalny

Hancov

Jak tam dalej umów nie przedłużają że zostali sami z co mają umowy stałe czy coś się zmieniło ?

New
@Hancov

Przedłużają.

jan z przysietnicy

(usunięte przez administratora) 40 osób potrzebują do pracy .... haha jak tam ktoś wytrzyma okres próbny to do księgi rekordów guinnessa wpiszą :)

Deruf
@jan z przysietnicy

na którą hale ci straceńcy by poszli ?

Forma

W tej firmie nic mnie nie zdziwi, szkoda tylko takiej rotacji nowy dyrektor który też długo tutaj nie będzie, kierownicy i brygadziści zaraz mu namącą w głowie, pass jakby się dowiedział co tutaj się tak naprawdę dzieje to by wyrzucił cała kadrę brygadzistów. Dyrektor niech zacznie rozmawiać z ludźmi na osobności wtedy się dowie najwięcej

Mandaryna
@Forma

A jaki masz problem podejść do biurowca i pogadać z Panem dyrektorem lub Panią prezes jak tak wam tutaj źle. Nikt was na siłę tutaj nie trzyma. Zawsze możecie się zwolnić. Tyle was krzyczy na każdej hali zwalniam się, zwalniam się, idę do innej roboty i na tym się kończy płaczki. Do roboty się brać..dużo macie do powiedzenia na forum i między sobą po halach a gdy faktycznie macie możliwość się wypowiedzenia stoicie jak kołki i wszyscy zapominacie nagle języka. Cwaniaczki że aż żal d...ściska.

Sedop
@Forma

gdyby nie zwalniali dobrych pracowników bo akurat skoczyła im się umowa i tak wyszło bo chyba zauważyliście że w Passie od jakiegoś czasu wolą ukrainców zamiast polaków i chyba z 60 osobom co majmniej umowy nie przedłużyli od końca maja bo tak ja wiem że pewnie w lipcu albo sierpniu bądą po nich dzwonić ale ile osób wróci może 3 osoby więccej nie bo co z tego że wyrabiasz normy nom stop starasz się nie zepsuć roboty gdy po 3 lub 6 miesiącch wywalają cie bo nieprzedłużają umów i nic dziwnego że w ten sposób jest duża rotacja jak co jakiś czas kosi się nowych i bierze ludzi ze wschodu bo polacy mają gzieś taką robote a pan dyrektor zapewne się zmieni znowu jak pan właściciel przyjedzie w oddwiedziny bo w Passie logika pojechała na wakacje już dawno temu i nie wróci.

Forma
@Mandaryna

A jak myślisz dlaczego dyrektor zawsze jest z obstawą brygadzisty. Nikt nie chce świadków

Tak
@Forma

Forma ma rację! Dobrze spostrzega i łączy fakty. Poprzedni dyrektor robił czystki i to zakorzenionej klice się nie podobało. Wsiakneli go w swoje przekonania. Omamili że tak musi być. Ten łyknął i jakoś to będzie. Z nowym też tak będzie. Dopóki obecni przełożeni będą na swoich stanowiskach nic się na plus nie zmieni. Tu panuje zasada "nie masz zadawać pytań i mieć swojego zdania, ty masz robić!". To jest minioną szkoła pewnej osoby. Im tak dobrze. Im mniej pytań tym mniej problemów. Pamiętajcie że nie zawsze się jest na górze.

Walek

Pracuje ponad pół roku na umowie 10,12zl na godz. Chciałem wziąć kredyt w banku 2000zl i nie dostałem, ba jeszcze powiedziano mi że to jest nie możliwe żeby mieć taką stawkę w Polsce, o co kaman???

@Walek

Pokaż im wydruk że średnich zarobków na rękę z ostatnich 3 miesięcy.

Pancerny Marian

Zapraszamy na A 10 piętro taryfa gwarantowana nie będziesz myślał o ławkach za maszyna bo jest dość ciepło nie wszyscy mają pomieszczenia klimaatyzowane

@Pancerny Marian

Chyba coś źle zrozumiałeś... Bo robię na montażu to raz po drugie każdy nawet największy niemota weźmie te dwa tysie więc z kredytem nie ma problemów. Ja wziąłem 80tys przy stawce godzinowej 8,95 która jeszcze obowiązywała na umowie do ubiegłego roku więc nie rozumiem problemu

Goriop

Jak tam sauna na Halach ? :)

SuchoMokry
@Goriop

Sauna typu suchego z ciepłą wodą do polewania.

Ciekawski z Kotłów

jak tam na montażu dalej ludzie z A8 siedzą na A10,11 ?

Kosmopolita
@Ciekawski z Kotłów

A jaki masz problem??? Że ludzie z a-8 pracują a-10?? To jest jeden zakład dla wszystkich nie ważne na jakiej hali. Wszyscy pracują dla tego samego pracodawcy.

Żniwiarz
@Ciekawski z Kotłów

A na jedenastce dalej parzą kawę i śpią za maszynami?

Fifi
@Żniwiarz

Nie... masz zle info

Ciekawski z Kotłów
@Kosmopolita

ja nie mam problemu bo uwielbiam słuchać jak ci z A8 marudzą jak im żle a różne ploteczki chodzą na kotłach

On cie pyta

Ile masz maszyn? Ile masz? ile masz?

Beny

Pp
@SilnoReki

Hahaha

Jon z lasu

Czy to prawda że chcą sprowadzić mase ukrainców żeby na montażu znowu była 3 zmiana tak jak dawniej ?

Watpliwe
@Jon z lasu

Bardzo ale bardzo w to wątpię na montażu raz nie ma co robić dostaje się po 3 roboty żeby uciułać na norme bo tu roboty nie ma tu materiału więc szczerze w to wątpię chyba że coś ruszy od sierpnia tak jak rok temu

Hmmm
@Watpliwe

Ja myślę że po tym niewypale z Ukrainkami nie będą popełniać tego błędu. Zamiast wspomóc przy realizacji zamowien to tworzyli 3 razy więcej braków których nie dało się uratować. Pan już były dyrektor miał dziwna wizję prowadzenia firmy. Nowy żeby to ogarnac będzie potrzebował bardzo dużo czasu a i nie sądzę żeby wszystko wróciło do normy. Ma dużo do zrobienia. Co do zamowien to jest 99% szans że właśnie tak będzie i trzeba będzie chodzic w soboty na dwie zmiany. Jednak na chwilę obecną traktują ludzi jak śmieci co nie wrozy im niczego dobrego. Notatki za kazda najmniejsza pierdole demotywuja ludzi i nie wiem czy sobie zarząd nie zdaje sprawy że jak tak dalej pójdzie to połowa ucieknie na chorobowe a ci co zostaną to zaczną rozglądać się za czymś innym bo kiedyś ludzie pracowali w passie przez wzgląd na zarobki a teraz te granicę się zacierają i brak w ludziach motywacji żeby użerać się z taką atmosfera i robota. Panie dyrektorze jeżeli Pan to przeczyta to proszę sobie wziasc do serca niektóre komentarze bo gdyby nie ci wszyscy ludzie nie byłoby firmy a tym samym Pana na swoim stanowisku. To ludzie zarabiają dla was pieniadze i byłoby naprawdę miło gdyby ktoś z was to docenił i pokazał szacunek dla ludzi którzy pracują tak bardzo wiele lat.

NOCU
@Jon z lasu

jakby miala być 3 zmiana to by umowy przedłużali no chyba że w lipcu lub sierpniu będą po nich dzwonić chociaż wątpie by ktoś chciał wrócić.

kotłowy

jak jest z urlopami na wulkanizacji czy szary pracownik musi miec problem z uzyskaniem urlopu idziesz po urlop a tu( niem ludzi) hasło roku miesiaca i dnia

Rura aluminiowa

Czy dalej glaca z wąsikiem poniewiera pracownikami?

MudżaHedin
@Rura aluminiowa

A kto to Glaca z wąsem??

Amperomierz
@MudżaHedin

A ile masz łysych glac na brygadierach ?

muliu
@Rura aluminiowa

a na jakim dziale ten glaca pracuje ?

@Amperomierz

Niebieszczany i wszystko jasne!

@muliu

Glaca jest spoko, tak jak wszyscy z Niebieszczan!

Montażysta z długim stażem

A może chodzi o brygadzistę z lutowania. Wąsik jest , włosów nie ma. Zgadza się.

Był?

Qeruio

czy od lipca będą przyjęcia na montarz ?

bananoRenki
@Qeruio

Zależy czy chcesz pracować na montaRZu czy montaŻu?

Hediobul

kiedy ci z A8 znikną z A10 i wrócą do siebie bo już nie da się słuchać ich narzekania jak to żle jest na A10.

Joker

Druga zmiana w sobotę to przekręt, widać jak łysy gościu siedzi na telefonie jak reszta pracowników,ale zasada nie napracować się a kasę zarobić. Sposób dobry na passa ,aby to oszukać.

2-3 latek

Jak coś piszecie to wysławiajcie się pełnymi i składanymi zdaniami. Bo 2-3 letnie dzieci już potrafią dobrze się wysławiać.

Sobowtór Juliana

Jednych zwalniają , na konektorach Boże ciało 3 zmiany??? O co (usunięte przez administratora)a tu chodzi ja się pytam?

Joker
@Sobowtór Juliana

Ci którzy chodzą w święta i niedzielę całymi dniami w tygodniu się odbijają, nie robią bo idą w święta dla pieniędzy ,a potem cała produkcja idzie do wycięcia i wywalenia.Widać że globalny nie panuje nad tym i robią z nim co chcą, grunt to kasa a nie wyroby.Moze teraz zrobią z tą bandą darmozjadów porządek.

Dupowłaz
@Joker

Wszystko się robi dla kasy. Albo my ich , albo oni nas.

ZaCofany

Ciężko wyrazić słowa o tej firmie .... Tak beznadziejnie prowadzona to chyba ewenement w skali kraju... Dla mnie aby cokolwiek się tam zmieniło to trzeba zacząć od wymiany całej elity.... Kierownik hali , brygadziści z a10 w pierwszej kolejności ... Tam całe klany pracują , wujki, ciotki itp... I to trzeba rozbić ... Pani Brygadzistka na górnej hali tylko z ładowarką i telefonem w ręce na mistrzówce przesiaduje ... I to ma być brygadzista? Pracownik jak ma jakiś problem to boi się o coś zapytać bo od razu pretensje .... Najlepiej mieć ludzi za nic.... Ten kolega brygadzista z RBR też tragedia. KJ ....ci z dolnej hali cwaniacy jakich mało... tylko szukają haka na pracownika aby "temat" wypisać za jedną wadliwą sztukę z np 600 zrobionych .... To tyle na razie ...

Flakgus
@ZaCofany

no i komu to przeszkadza pewnie tylko tym z A8

Czy tylko jak nie miałem jeszcze przelewu?

Panie Dyr

Przyjrzyj się tej elicie co całymi dniami przestojom przy popielnicy na pomoście A10 papieros, zakupy,w siudemca albo u Marioli i tak dniuweczka leci. Już ciężko na to patrzeć.

No tak
@Panie Dyr

Niestety masz rację, oni już nawet nie udają że pracują, a jak Dyro chodzi to pozory po biurach że praca wre..... skąd ja to znam....

Termoninja
@No tak

to może spytajcie się dlaczego nie pracują tylko łażą może zrobili swoje i czekają na kolejne zlecenie a może postawić im dyrektora nad głową by nad nimi stał 8h i przy okazji reszte elity co kabluje a sami na papieroska co chwile latają też ustawić do pionu

Azagu
@Panie Dyr

dziwne bo już myślałem że wszytkich polaków albo zwonili albo na wolne wysłali i zostali sami ukraincy na montarzu a tu taka niespodzianka

Asztols
@Azagu

a co cały czas umów nie przedłużają na montarzu że polaków już nie miało by być ? spokojnie są jescze ci co mają umowy na stałe

M.C.
@Panie Dyr

Jak nie możesz patrzeć to się zwolnij. Setki ludzi się zwolniło z passa i nie tęsknią i nie płacze ja wy.......

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 557, z czego 88 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 386 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.