Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Ciekawski z Kotłów

Ciekawe co się tak montażyści na forum rozgadali podwyżka była ? czy dalej mało roboty i na forum siedzą

Zanbasux

czy opłaca się iść na Lutowanie gdy nigdy się tego nie robiło ?

Mily
@Zanbasux

Napewno na początku będzie ciężko wiem z własnego doświadczenia ale dasz radę jak ktoś Ci dobrze wytłumaczy ...

Ciekawski z Kotłów

Ło matko kierownik z A8 wyleciał a taki był dobry z niego pan wielki władca że szkoda chopa pewnie będzie musiał na montażu na akord robić :D

Fandag

Jak tam na A8 ? jest już lepsza atmosfera czy dadzą wam jeszcze bardziej nieludzkiego kierownika że zatęsknicie za poprzednim ?

Do pana M...

Mam nadzieję że to nagłe wypowiedzenie z pracy będzie lekcją pokory dla tego osobnika i już nigdy nie będzie miał poczucia że może ludźmi poniewierać i karać za byle (usunięte przez administratora)

Pan
@Do pana M...

Jeszcze z A10 kierownika usunąć i brygadzistów to podstawa bo inaczej nic się nie zmieni....

Haba

czy operator urządzeń do procesów chemicznych jest zatrudniany przez firme czy przez agencje ?

Marian123
@Haba

Firma

Mam dosyc
@Haba

Jeśli interesują Cie dniówki rzędu 30- 50 zł (tak jak ostatnio), karanie za wszystko i cały urlop do dyspozycji przełożonych to zapraszamy na tego operatora do procesów chemicznych

Danio
@Mam dosyc

O czym ty człowieku mowisz

nasazd
@Mam dosyc

przecież teraz nie ma przyjęć na to.

Racja
@Mam dosyc

Takie normy na montażu że to można nazwać wyzyskiem. Nawet jak normę zrobisz to jest płacone 13,9zl na godzinę brutto. No ale firma daje premie dodatki, ha ha które nawet nie pokrywają najniższej stawki w polsce

Dx
@Racja

Ale wy płaczecie na tym montażu weźcie się wkoncu za robote

Zazaa

Czy od Lipca będą przyjęcia na Montaż ?

Katafrakt
@Zazaa

Na montażu pracuje motłoch.(usunięte przez administratora) Trzeba tyrać ale kasa w miarę dobra . Nawet związki stoją murem za ludźmi z gumy. Początkowo niewesoło , ale jak zacisniesz zęby to dasz radę . To najbardziej solidarna grupa w Pass-ie. Powodzenia.

Algisz
@Katafrakt

Ta a na kotłach pracują sami profesorowie i magistry zawsze chętni do pomocy i nie śpiący za maszynami na 3 zmianie

Elop
@Zazaa

zadzwoń do biura do kadr bo tam lepiej wiedzą niż na forum

Kocioł
@Algisz

Zapraszam na kociołki na krótką drzemkę na 3 zmianie, zobaczysz jak fajnie. Miło, ciepło i przytulnie, nawet brygadzista kołderkę przyniesie

@Kocioł

Zapomniałeś jeszcze dodać że przyniesie pół litra oraz przyprowadzi dwie miłe panie które wymasują stopy albo zrobią kawkę a także przyniesie telewizor gdzie leci sport przez całą 3 zmiane i tak się zarabia te mityczne 5 kafli na ręke

Gini
@Kocioł

A na poliamidach picie z grubym

Zapytajnik

Czy to prawda że od sierpnia czterobrygadówka na montażu??? Ktoś coś wie na ten temat?

Jaklon
@Zapytajnik

przecież nie ma tylu ludzi na montażu no chyba że jeszcze więcej ukrainców sprowadzą .

Beny
@Zapytajnik

Na poliamidach

Al bady

najpierw zwalniają magazynierów a póżniej żdziwienie że nie ma ludzi na magazynie i ludzie z montażu zostają przeniesieni na magazyn bo nie ma magazynierów ot taka pokręcona logika

Bolek

Te panie na silikonie to chyba nie mają własnego życia bo (usunięte przez administratora) dodatkowe punkty bez opamiętania a później płacz bo normę dzwigaja

Wredna
@Bolek

Lepiej żeby żajmowły się pracą niż jak niektóre osobniczki które zamiast pracować latają za cudzymi facetami nawet jak nie są nimi zainteresowani.

Bolek lolek
@Wredna

i kawe parzą...

Cban

Wincyj ludzi ze wschodu wincyj a młodzi polacy niech na zmywak do londynu jadą

Nowy janek

Czy gdzieś w Polsce na umowie o pracę na pełen etat dają 10,12 zł na godz? Podziękowałem niedawno za taką ofertę, przecież tak nie można?

Grażyna

Jutro będą goście na 11. Inspekcja pracy. Dość tego ukropu i mydlenia oczu w saunie. Godzina nieznana dla gabinetowcow.

Vatol
@Grażyna

Oj nieładnie tak donosić nieładnie

Grażka
@Vatol

A firma ma skrupuły na to, że nie potrafi wdrożyć rozwiązań, które saunę w połączeniu z saharą zmienić w normalne warunki pracy na 11? Zastanów się co piszesz. Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz.

Jans

na montażu jest już tylu ukrainców że chyba polaków to w tym roku już nie będą przyjmować bo po co

Fagde

Ciekawe czy przez nową wersje koronowirusa dalej będzie brakować materiału na montażu czy od lipca magicznie pojawi się materiał i nie będzie trzeba robić kilku zleceń by była norma

msas

Niektóre panie na A11 to chyba własnego życia nie mają bo zajmują się czyimś życiem zamiast pracą

Danio
@msas

To żadna nowość najlepiej się nie odzywac bo jeszcze dostaniesz wiązankę robic swoje i się nie przejmować takimi ludźmi a najbardziej obgadują te pseudo piękne zal

Uj
@msas

I paRZeniem kawy :)

Czesio
@Uj

Które to

Usmażony

Kiedy przełożeni polepszą warunki pracy na "jedenastce"? Pracuje obecnie i się rozpływam nie mając w hali tlenu do oddychania!!! Drzwi pozamykane, okna uszczelnione wg "wymyślonej wewnętrznej technologii" o nazwie "żeby nie wiało". Okna dachowe zamknięte... Tragikomedia...

NOCU
@Usmażony

ale za to masz darmową saune

Mokry Zbychu

jeżeli na A11 jest sauna to na A 10 jest sahara

Fifi
@Mokry Zbychu

Przeciez na a10 jest klima

Stefan
@Usmażony

Ale czas na pisanie to znalazłaś

Mokry Zbychu
@Fifi

ale nie na całej hali

Fifi
@Mokry Zbychu

Ale jest a u nas ludzie mdleją

Usmazony
@Stefan

Jak mam przerwę to sobie mogę pisać ile będę chciał. Nic ci do tego brylantyna

Hmm
@Fifi

Przelozeni na mistrzowce maja klime i to wazne. A ze ludzie mdleja to nie wazne. Licza sie sztuki do wysyłki. Lodowka przy wyposyczalni pol roku naprawiaja. Wystarczy wyslac np do eldomu na miescie do posadzkiego -2 godziny i gotowe ale to trzeba pomyslec

Stefan
@Usmazony

O 21:12 to ta przerwa ile trwa ja się pytam bo sama nie wiesz co piszesz

Oo
@Stefan

Przerwa jest moja i nic ci do tego... Twoja na palarni X10.

Xxx x

Podobno dobrze płacą 5000tys można zarobić w tej firmie ?

Gumofilc
@Xxx x

5000 tysięcy ? No. Taaa

banlan
@Gumofilc

5 tysięcy to chyba gdy chodzisz na 3 zmiany i w wszystkie soboty i niedziele w miesiącu

Witek z kotłów
@Xxx x

Można zarobić. Tylko trzeba wiedzieć na jakie stanowisko się udać.

Zszokowany

Panie kierownika poliamidow może powiedzieć pan czemu służy praca w sobotę i niedzielę na kotłach jak widać, że ci którzy mają pracować to ciągle udają zapracowanych. W nocy śpią za kotłem,a w niedzielę obijaja się jak mogą.Stac firmę na rozdawanie pieniędzy za nierubstwo.Moze czas zrobić porządek z praca w sobotę i niedzielę. Bo to krzywdzi tych którzy pracują w tygodniu.

dafgaz
@Zszokowany

Spokojnie za niedługo będą brać ludzi na montaż to ci co nic nie robią zostaną tam za kare przeniesieni i to na A8 bo tam jest największa dyscyplina to nauczą się jak pracować

Dezerter montażowy
@dafgaz

Chyba ty...Jak kilka lat temu szukali na poliamidy ludzi z montażu , to nikogo nie było chętnego. Teraz macie najwięcej do powiedzenia.

Baba zza biurka
@Zszokowany

Spokojnie. 4 brygady się zbliżają spokojna twoja głowa.

Szymon sz

Czy w tym roku będzie festyn firmowy???

Mietek
@Szymon sz

Będzie bo plandemia odpuściła. Będzie tym razem tłusty schab z ziołami z Azji, piwo, konserwy i żarty bez przerwy ????

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 557, z czego 88 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 386 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.