Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) jakie związki Robert miał tak wojować firmę zmieniać (usunięte przez administratora) co to nie on będzie robił A tu jak zawsze wyszło ogon podkulić i olać. A pracownicy jak zawsze w (usunięte przez administratora) bici (usunięte przez administratora) bo inaczej nie można tego określić wywalić ludzi z urlopów

Kkk

maja na sumieniu ludzi z tam tego roku teraz maja na sumieniu nasze urlopy!

I co

Stało się kto idzie na zasław pracować gdziete związki zawodowe

Prac
@I co

A mi się pomysł podoba

A2b
@Prac

Sam pomysł nie jest zły. Zastanów się co pod pretekstem "bezpłatnego urlopu" chciał ci przekazać pracodawca. Rusz głową.

Związkowiec

(usunięte przez administratora) dbają tylko o swoje (usunięte przez administratora),oby ćwołoć płaciła składki i była cicho. Będą zwolnienia to jak zwykle cichociemni nic o tym nie będą wiedzieć, ale wszystko podpiszą. Już załatwili kilkadziesiąt ludzi w ten sposób.To nie związek zawodowy tylko schronisko dla tych panów.

@Związkowiec

Kolego jeszcze zapomniałeś dodać, że także biuro podróży.

@Ona

Teraz związków nie ma a później też nie będzie bo istnienie związków jest równorzędne z ilością jej członków tak że baj panie Robercie może zaczniesz się interesować troszeczkę swoimi członki na wycieczce już większość była ty na każdej nie musisz być

11 to

Jak już ludzi przenoszą do innych firm to nie jest dobrze za najniższa krajową niby na początku dobrowolnie a potem to wiadomo szkoda bo są osoby co naprawdę dobrze pracują

To koza

to prawda że połowa montaży zostaje wywieziona na Bośnie czy to plotka ?

Sanok
@To koza

Tak to prawda, ale spokojnie to wszystko wróci kiedyś, ale wtedy już będzie za późno

Dzień dobry

Ale o co wam chodzi? Najważniejsze, że "cichochody" mają teraz mało chodzonego... Siedzą sobie po gabinetach cali w trzęsawce o swój stołek, do którego są przyspawani elektrodą z warsztatu. Tyle spokoju, że nie ma teraz spacerów między wydziałami juhuuu

Półprzewodniki

Dziś wyczytałem w branżowym portalu , że w Malezji otworzyli swoje fabryki po lockdownie po koronawirusie. Dostarczają ogromne ilości chipów do motoryzacji , VW ,Skoda i inni. Za tydzień , lub dwa osiągną pełne moce produkcyjne. Więc może to tylko lekkie tąpnięcie na rynku. Tylko zwykły pracownik KJ to znalazł. Zobaczymy co dalej . Jeszcze jedno. Czym się zajmuje w firmie pan R. , emerytowany trep...Rudy w ciemnym okularach poleciał , a ten został... Ktoś mi wyjaśni o co chodzi?

Ktr
@Półprzewodniki

Półprzewodniki a w zasadzie ich brak są teraz problemem dla firmy, ale jeszcze większym to transfery coraz więcej montaży na Bośnię, kto się na to zgodził!?, Trzeba było się z tym wstrzymać przy aj mniej żeby przetrwać tą sytuację, a po drugie, my nie mamy roboty a chałupa ma się dobrze. DLACZEGO!!!??

G
@Ktr

Po co wam jakieś pół czy całe przewodniki. Sieniava Sity i tyle.

sususususu

ciekawe czy w pssie od 1 stycznia podniosą pense minimalną i stawkę godzinową czy wsadzą to w premie

@sususususu

Będą będą nie czytasz tylko czego związki nic nie mówią oni tylko na kotły chronią Panie Robercie to nie jest tylko jeden wydział z sam ty ch kotłów nie wyrzyjesz my też płacimy skladki

zenek

Jak płacisz składki to też należysz do związków, to dlaczego tego nie napiszesz na fb związkowym ???

@zenek

Bo można przyjść porozmawiać z ludźmi nawet trzeba jak nie będziemy płacić składek to nie będzie Zza i pana Roberta w sumie to i tak jak by go nie było on ma tylko wulkanizację

zenek

Związkowcom wcale nie płaci się ze składek tylko tak jak każdemu pracownikowi płaci pracodawca ! Musisz wiedzieć, że jakby związki nie interweniowały to już byś pracował na 4/5 etatu także masz za co dziękować zz.

Jak to
@zenek

Pass utrzymuje ZZ, to oni będą za pracownikami? czy za ręką która ich karmi .....logika ......nic nie zrobią więcej niż firma im każe, czysty bezpieczny układ

Max
@sususususu

Niby podniosą, bo takie prawo, ale, na A8 kasują akord i za każdy PKT łączenia ponad normę 0.019gr, co powoduje, że aby zarobić tyle samo trzeba zrobić drugie tyle np:norma to 100 na t3 robisz kolejne 100 i żeby zarobić tyle samo przy nowych stawkach trzeba zrobić 200, aby dostać tę samą wypłatę. Czyli podwyżka norm o 100% a związki siedzą cicho. IMO ~70% załogi A8 zastanawia się nad chorobowym.

???
@Max

A10 ta sama sytuacja, co na to ZZ?

Lipa
@zenek

Zenek musisz wiedzieć, że na boku normy zwiększają i teraz wystrzelą ludzi z urlopu, a gdy przyjdą zamówienia i jak już wywiozą wszystko na Bośnię to ci ludzie co zostaną bez urlopu będą musieli to ogarnąć za najniższą krajową.

Lipa
@???

Pisanie tutaj na forum takich rzeczy nic nie da. Należy zgłosić tą sprawę właśnie do związków z hali A8 jak i A10 z konkretnymi przykładami na to jak zakład chce skasować ludzi podczas kryzysu bo później już będzie za późno. Będzie praca za najniższą krajową. Skoro nikt nie zgłasza problemu to związki nic nie ruszą!!!

@Jak to

Jakbyś miał jakieś pojęcie o tym to byś durnowato nie pisał. Wszystkie związki zawodowe (ich działacze) mają płacone przez pracodawcę, ale jednocześnie mają prawną ochronę wynagrodzenia i zatrudnienia i taki PASS, i każdy pracodawca płaci i płacze, bo musi płacić...... słyszałem, że już nie raz Roberta chciał zwolnić za to właśnie, że nie chce robić tego co mu firma każe !

robol
@Lipa

Masz rację ! pisanie tu nic nie daje bo przewodniczący i zarząd związków tego nie czytają tych anonimów.....mają swoją związkową stronę na której każdy może się wypowiedzieć.

Naiwniak
@robol

Tak, a odpowiada na niej tylko na pytania które są dla niego wygodne. Śmiech na sali.

robol
@Naiwniak

Ty chyba nie masz dostępu do tego fejsa bo właśnie sprawdzałem czy są tam jakieś pytania bez odpowiedzi, ale nie znalazłem ani jednego ! Może coś nie zauważyłem.....jak nie kłamiesz to wskaż, na które pytania nie ma odpowiedzi.

Sobowtór Juliana

Na żadnej. Wszyscy wiemy, że w Passie się nie spożywa alkoholu.

Fufu

to prawda że taka sytuacja jaka jest teraz w passie ma być do końca roku albo i dłużej ?

florJan
@Fufu

Parę ładnych lat sie spędziło w tej firmie, było różnie, ale teraz trochę szkoda patrzeć jak rozwalają ta firmę, nie ma się co łudzić to początek końca.

Nie wiem nic

Czy jak piątek będzie wolny to zabiorą dodatki?

dede

Czy JANUSZ też dostanie przymusowy urlop czy szlachty to nie obowiązuje?

Kto

Które hale mają wolne piątki?

Hala Aa

Max

A8 i A10

Asieńka
@Kto

A10 słyszałam i nie przedłużają umów u nas starych pracowników zwalniają a ci co 3 miesiące robią umowy dostali masakra kto będzie pracował później im

Jkh
@Kto

Wolne? Chyba pozbywanie się w biały dzień urlopu którym teraz zadysponował pracodawca! Zwróćcie uwagę, że urlop macie sami wypisać, bo w razie w, to "pracownik chciał". Nic się w tej fabryce już kupy nie trzyma. Wiarygodność jako pracodawca traci z dnia na dzień. Przykre to, bo na sukces pracują zwykli pracownicy, którzy nie śpią po nocach pracując na 3 zmianę, czy wracając po północy po 2 zmianie. I nie myślcie że szybko ta sytuacja się zmieni. Tylko pytanie co po nowym roku? Macie 26 dni urlopu, co daje 6 miesięcy - piątków. Wyskubia z urlopu a później zamiast odpocząć np na tarasie, która należy się wg prawa każdemu, będziecie chodzić do pracy. Do tego dojdą weekendy... I nie ludzcie się że wam za coś podziękują...

A11
@Jkh

To wszystko było zaplanowane robią co chcą a ludzie nic nie widzą smutne niestety

Gumofilc

Aa czyli anonimowi alkoholicy. Normalka na montażu.

Tak myślę.

Powinno dać się robotę z firm zewnętrznych dla pracowników w passie. Po co dawać robotę na zewnątrz jak nie ma. Koszty na pewno są dużo większe.

Maciek
@Tak myślę.

Oczywiście, że tak, Ł] ko nie powinien mieć teraz roboty, a koszty genereje, wystarczy sobie przypomnieć ile właściciel musiał płacić na jednego ukrainca

Hahha

Miłość życzę kierownikom ! Osobiście polecam rudą !

Asieńka

Umowy nie przedłużają starych pracowników zwalniają takich dobrych a ci co nie dawno przyszli to masakra ich powinni umowy nie przedłużać szkoda gadać, który przyjdzie pracować za niższą krajową jest coraz gorzej

Super Apteel

dawniej wyrabianie norm powodowało że umowa była przedłużana a teraz nawet to nic nie daje a potem zdziwienie że nikt w pasie pracować nie chce

Super premia
@Super Apteel

Teraz prucz normy trzeba się wykazać inwencją twórcza kolege podkablowac, cistka z napojem brygadzistom trzeba na biurko postawić wtedy oni wiedzą że chcesz pracować

Czy się stoi czy się siedzi 8 godzin fioletowym się też należy

@Stalone

Do czasu jestem ciekaw kto wymyślił to stanowisko jak wiele innych tego kogoś powinni za jaja powiesić jak ma?

Spalone
@Stalone

Jak przychodzą robią to co mają robić to im się należy . Więc w czym problem ?

Mateusz,

To stanowisko było stworzone gdy na hali było więcej pracowników Fortuny(nie myli z kierownikiem) niż Polaków, i dobrze ze powstały te stanowiska bo kto ta hołotę miał ogarnąć, sypali braki aż miło, ale teraz to fakt te stanowisko są zbędne,. Może by wystarczyło max 2 na zmianę a nie 4

.pracownik.
@Super Apteel

W firmie jest znów kryzys wiec dlatego umowy nie są przedłużane. Chyba lepiej że nie przedłuża umów tym osoba które nie dawno przyszły niż mają zwalniać starych pracowników.

@Spalone

Tak robią swoje bawią się w chowanego między półkami albo siedzą 8 godzin z rękoma w kieszeni. Na palarni też miło czas leci

@Spalone

Tak bawią się w chowanego między półkami albo siedzą 8 godzin z rękoma w kieszeni. A na palarni też czas miło leci

fanpass

czy będą zwolnienia czy 80% etatu? obstawiajcie

Kkk
@fanpass

Wiadomo już coś ?

Tom
@fanpass

Będą zmuszać aby ludzie wypisywali urlopy na piątki płatne badz bezpłatne

no fajnie

co się dzieje że tych zółtych jest coraz więcej jak nie mają co robić bo nie ma roboty

Maniek
@no fajnie

Układy i układziki, oczywiscie, że Ci co już sporo lat tam pracują i mają doświadczenie to niech pracują, bo tacy są potrzebni, ale tych nowych co dochodzą jakoś ciężko teraz ruszyć, widać mają dobre plecy, przypadkowo się tam nie znalezli

Kojot
@Maniek

Maniek nie pier....... wiesz jak jest.

BoB Budowniczy
@Maniek

Plecy plecami ale ile płytek musieli ułożyć kierownikom by ludzi pościągać ze swojego grona PS Niech żyją wolne soboty

Do troli
@no fajnie

Do wszystkich Troli Pasowskich to są ludzie podlegli kierownikom na danej hali ,a nie kolejna kontrola ,a jak tak zazdrościcie tych koszulek to zapraszam za 2800 miesięcznie bez soboty na 3 zmiany + odpowiedzialność za odebrany montaż na wysyłkę.

Ja tu tylko leże
@Do troli

Jaka odpowiedzialność chyba żeby kawa się nie wylała albo by nie była słodka Siedzieć i sobie rurki podawać to każdy by chciał za 2800 na montażu to trzeba się gumy naciągać aż są nagniotki Bo za reklamacje i tak premi nie mają zabieranych

Kojot
@BoB Budowniczy

Tak Panie P. bo glazurę trzeba umieć kłaść, a Ty co potrafisz oprócz dukania na forum.

Kj
@Ja tu tylko leże

Jak sobie na montażu nie radzisz to lepiej zmień robotę ,a nie się tu płaczesz

@Do troli

Oczywiście, są to ludzie podlegli swoim kierownikom, ale wszyscy pracujemy pod niby w jednej firmie, to czemu jest tak, że jak brakuje zamówień i na montażu jest mniej roboty to nas wysyła się na przymusowy urlop, na inną hale, nie przedłuża umów, lub nawet zwalnia a u was jak to wtedy wygląda? Na urlop chodzicie gdy jest wam potrzebny, a jak u nas nie ma roboty to i wy macie mniej do odbierania, tylko wtedy jest ściemnianie, szanowanie roboty, przy jednym wózku stoi się bardzo długo, albo odbieracie dwa razy to samo, sort ale tak to wygląda. Dlaczego tylko my na montażu mamy odczuwać skutki kryzysu jaki jest teraz w motoryzacji a u was taka sielanka i kasa się zgadza. Zaraz będą się pojawiać komentarze pewnie. Że zapraszamy jak tak super, itd. Próbowałam nie raz ale niestety nie mam tych plec,o których już ktoś tu pisał, niby jak tak narzekacie ze kasa mała a roboty dużo i odpowiedzialności, to czemu jak ktoś np z montażu pójdzie do kJ to już nie wraca, nic na siłę przecież

Do Pani
@Ona

Kiero od kojotow jest spoko i rozumi że trza robotę szanować bo potem co będziemy robić siedzieć i kawę pić

@Ona

A mieli nas zwolnić to przesunęli za Ukrainki bo QVS zlikwidowano ,a odbierają po 2 razy bo taką sieczkę puszczacie że lepiej 2 razy sprawdzić

Blablabla
@Ona

No tak napewno nie masz "tych plec" Był czas że kierownik chodził po montażach i prosił żeby ludzie poszli do kontroli, kto chciał spróbować pracy jako kontroler to się zgodził i zmienił stanowisko.

@Ona

Jak to mówią uderz w stół a nozyce się odezwa. Wy tak samo jesteście potrzebni jak te ukrainki, pamiętam jak jeszcze były i była ta niby podwójna kontrola a potem jeszcze formel i tak znajdowali braki więc te ukrainki tyle wnosiły do firmy co przeciętny przechodzien z ulicy, a co do braków to jasne są i będą, jak nie być przy tych normach zawsze się można spróbować na niektórych montazach

@Ona

I co, droga koleżanko z K J, ja póki co mam za swój wpis 8 łapek w górę, a Ty za swoją odpowiedz 3 w dół, to wszystko pokazuje jak naprawdę to wygląda, powodzenia życzę w pracy, ale niestety brak jakiejkolwiek sprawiedliwości w tej firmie

@Blablabla

Może i chodził, ale niestety, jeśli ktoś się wykazywał na montażu wydajnością i jakością, to takich pomijaj bo, niby "nie będzie się pozbywał takich pracowników z montażu", nie pochlebiam tym sobie, bo nie jestem żadnym wyrożniającym się praciwnikiem, po prostu robię to co dają, na mistrzówke też nie chodzę płakać o robotę lepsza, tak jak niektórzy, a to tylko świadczy o tym kto trafia do kJ, (nie mówię o kJ z kilkuletnim stażem)

On
@Ona

Hahaha młody dobry -Rysiu staremu chciał wcisnąć papierek od cukierka a nie cukierek hahah

Xxx
@Ona

Troya pani albo szybciej panie kontrola nici być w firmie bo to był warunek otrzymania ISO ,a co do braków to sama pani lub pan pisze że są i będą dlatego jest kontrola , aby kontrolowała to co zostało wyprodukowane ,a co do nożyc to od zalania dziejów firmy Pass w Sanoku montaż płakał płacze i będzie płakał bo im się największą krzywda dzieje . I wszystko w temacie ,a jak to Panią lub Pana boli to proszę przedstawić sprawę Związkom

Dexi flexi

czemu tylko żółci mogą jesć ciastka i pić kawe w pracy a zwykły robol już nie może

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 557, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.