Opinie o Sanpol w Skawina Pokrzywno 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sanpol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sanpol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpol w Skawina Pokrzywno 8

Stasiu Nowy wpis

Super zarządzana placówka pan A.S. podejmuje decyzje na podstawie zlecen pracowników z dłuższym stażem. Super miejsce dla ludzi ambitnych, zadaniem jest realizacja budzetu , nie zawsze jest na to czas nobo musisz zając sie magazynem lub tez obsługiwać klientów którzy nie są do Ciebie przypisani. Mozna tez pracować w swoim tempie ,tylko nie każdy może to zaakceptować. Warunki finansowe ok, jeśli jesteś nowy masz większą premie - ja tak miałem. Pozdrawiam

staszek Nowy wpis

no i jest u nich oferta pracy jako przedstawiciel handlowy - Branża instalacyjno-grzewcza/sanitarna, ktoś coś o tym wie?

kamek Nowy wpis

mag , spodziewaj się jednego. Że w razie natłoku pracy i wz-tek do zrobienia brygadzista Pabian i kierownik Zieba ( brat prezesa nawiasem mówiąc ) zrobią wszystko by uprzykrzyć Ci pracę. a atmosfera przez nich stwarzana woła o pomstę do nieba

karmna Nowy wpis

no mnie to włąsnie też interesują warunki roboty w Sanpolu, bo chciałbym jak najszybciej zrezygnować z mojej obecnej i coś znaleźć, bo to się robi nie do wytrzymania już.. ;/ Tylko no też nie chciałbym startować gdzieś do kota w worku, więc no może chociaż powiecie ile tutaj na miesiąc dają za ile przepracowanych godzn co?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sanpol? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Analityk / Analityczka ds. Controllingu
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Machin

Firma SANPOL opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Firma SANPOL Sp.z o.o. oddział w Piasecznie Wiodąca, prężnie rozwijająca się firma z branży łazienek/instalacji/... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743822?keywords=&region=

gregor

Bolek zapomnij o awansie

miz
@gregor

Koleś jeśli nie jesteś z rodziny to nie masz szans - lepiej nie startuj

bolesław

Może ktoś napisze jak aktualnie pracuje się w sanpol, czy idzie sie dogadac z przełożonymi, z czasem awansować?

oczko

Firma SANPOL, to najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować. To ich hasło "budujemy profesjonalny zespół...", to kpina!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Traktuja ludzi jak woły robocze, które w każdej chwili moga bez żadnego powodu zwolnić. Pieniadze też marne. Szkoda nerwów i zdrowia. Oszczegam przed podjęciem pracy w tej firmie!!!

zorientowany

Sanpol to profesjonalna polska firma , działająca w branży instalacyjnej , grzewczej i łazienkowej i jest jedną z największych firm w Polsce w tej branży. Opisywana firma w Skawinie nie nazywa się Sanpol oraz z Sanpol nie ma nic wspólnego, nazywa się Vivasanit. Wcześniej rzeczywiście korzystała z nazwy Sanpol, stąd tyle nieporozumień.Sanpol uruchomił w sierpniu 2013 oddział w Krakowie. Misja firmy Sanpol brzmi - budujemy profesjonalny zespół , zapewniający trwałość i bezpieczeństwo inwestycji naszych klientów.

TAAAAA

Podobno kierownika łape (zjawa) chcieli dać na magazyn to sie zwolnił:) Niemoge go sobie wyobrazić na stanowisku magazyniera. Tam trzeba zapier.... a nie pół godziny zastanawiać się co jest napisane na fakturze.

Seba

W Sanpolu jak w wojsku,nie przezyjesz na wlasnej skuze to sie nie dowiesz jak tam jest.Pozdro dla starej,zgranej ekipy z malego magazynu gdzie pracowalem i dla reszty wyjadaczy z duzego magazynu,kierowcow,pracownikow ekspozycji.Sie dzialo,sie krecilo :).Bylo minelo i nie wroci wiecej.

(usunięte przez administratora)Można traktować pracę w tej firmie jedynie jako przystanek do znalezienia innej a i to tylko w ostateczności. Omijać jak się da.

Vivasanit to nie Sanpol proszę tego nie mylić Sanpol jest OK

Ta firma to Vivasanit, z Sanpol od dawna nie ma nic wspólnego.

xxx

Nie polecam nikomu. Ludzie spoko :-) (czekaj że xD ) a poza tym straszna "LIPA". Marne wynagrodzenie, warunki pracy hmm bez komentarza, brak profesjonalnego sprzętu do pracy (zielony potwór xD)

Panie Logistyki (Kuras) wojne rozpoczeta trzeba zakonczyc Nie obrazajac nikogo , nie maja urazy do nikogo pamietaj Pan ze z samochodami marki reno Mascot nie bedziesz Pan wozil towar .Ostrzezenie co do jakosci transportu udziela Panu (usunięte przez administratora)

wojtek

dzięki za życzliwość(usunięte przez administratora)

Ocena tego "miejsca pracy" jest awykonalna ,jest to Skawinski (usunięte przez administratora) .Straciłem tam prawie 3 lata . (usunięte przez administratora).Mam tylko nadzieje że kiedys bedzie musial sam pracowac w swojej firmie . ZDECYDOWANIE nie polecam , szkoda nerwów ,czasu . (usunięte przez administratora)

Popieram poprzedni komentarz.Jestw 100% prawdziwy !!!Przezyłem tam prawdziwa gechenną.Człowiek szedł do pracy cały roztrzęsiony w obawie jak minie czas pracy.Nie polecam pod każdym wzgledem !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpol - Skawina

Sanpol