Opinie o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Jakub

Czy ktoś wyjechał jako Pracownik produkcji części do przemysłu motoryzacyjnego do Einhoven? Chciałbym prosić o opinie na temat pracy, atmosfery oraz miejsca zamieszkania.

@Jakub

Witam, również chętnie dowiem się czegoś na temat tej oferty. Pracował tam ktoś z państwa i jest w stanie coś powiedzieć? Będę wdzięczny za każdą informację. Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

To na tle innych firm wypadają podobnie? Bo zastanawiam się nad pracą wyjazdową i próbuję wybadać czy warto z nimi wyjechać teraz. O samej pracy dawno nikt się tu nie wypowiadał, więc liczę na świeższe informacje... Czemu tak słabo oceniasz pracę? Jakie teraz zarobki i warunki mieszkaniowe zapewniają? Godzin pracy jest tyle, na ile się umówiło przed wyjazdem?

Byłem Nowy wpis

Niderlandy, a w szczególności Brabancja, bo tam znajduje się ta agencja (usunięte przez administratora). Skąpi, zawistni, normalnie mistrzowie w każdej dziedzinie. Zarobki to minimum. Do tego brak emerytury w Niderlandach, traktowanie obcokrajowców jak intruzów i podludzi. Już z urzędu ma się mniej niż mają Holendrzy. Ceny w sklepach kosmiczne, porównywalne do Danii lub Finlandii. A zarobki jak najniższa w Niemczech bez diety. Wyjazd do Holandii w celach zarobkowych to poroniony pomysł. Chyba, że ktoś żyje z dnia na dzień, nie potrzebuje emerytury, lubi spać w chlewie i chce być (usunięte przez administratora) Agencj trzyma "standardy" jak dla przyjezdnych. Ani mniej, ani więcej. Wywiązuje się z pisanej umowy.

AAA

Cześć, jedną rzecz bym chciała wiedzieć o stażu na księgową. Jest oferta teraz a tam, że trzeba mieć orzeczenie, ale to nieważne jaki stopień niepełnosprawności? Nie napisali nic, chcę dopytać.

BBB
@AAA

Mam kontakt z paroma stażystkami tej firmy i pracy po stażu tam nie dostaniesz. Stażystki uciekały ze względu na złą atmosferę, a jeśli chodzi o przyuczenie do zawodu to cóż, możesz się najwyżej nauczyć jak biegać na posyłki albo sprzątać. Jeśli odmówisz zobaczysz prawdziwe oblicze na pozór miłej pani szefowej.

@BBB

A macie info o tym, ile taki stażysta zarabia tutaj? Jak to kwota, o ile wgl płacą?? No i jeszcze czy staż to na 3 miesiące? Na 6 miesięcy? Czy na ile?

Spawacz

Spotkanie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Generalnie pytania bardzo proste. Miła pani z biura w kozlu przeprowadziła krótki i bardzo prosty test języka obcego zadając kilka najprostszych pytań i tyle.

Johny Bravo

Witam Czy ktoś pracuje obecnie jako spawacz w miejscowości Hapert ???

Jakub

@Jakub

Kamil

Zdecydowanie nie polecam. Załatwienie z nimi czegokolwiek graniczy z cudem. Aktualna oferta? Tak, za 15min już nie, a nast dnia znowu wystawiają to samo. Dzwonisz, aaaa tak aktualne, po południu znowu nie aktualne. Wstawiają kilka ofert, dzwonisz - nie, nic nie mamy aktualnego. Jeszcze dziwczyny przez tel jakby (usunięte przez administratora) były że w ogóle dzwonisz i coś ci muszę odpowiadać na pytania, czy w ogóle rozmawiać. Wysylasz CV, nikt się nie odzywa. Koleżanka wysłała, zero odzewu. Brat wyslal, nic, zero. Maila, telefonu, smsa - nic. Mialem w końcu jechać ale zrezygnowałem bo ja staram się traktować ludzi poważnie, i oczekiwałbym tego samego.

Maja
@Kamil

Jakie stanowisko tak właśnie wystawiali ? Po co to robią? To jakieś fałszywe ogłoszenia czy chętni tak się zmieniają? To osobiście można złożyć cv? Wiesz może czy od razu dają jakąś odpowiedź czy trzeba standardowo czekać?

Nie polecam

Niezorganizowana agencja, dzwonili w piatek i powiedzieli ze mam dac w poniedziałek, po czym w poniedzialek powiedzieli, że już kogoś mają. (usunięte przez administratora)

Pracowałem przez 11 lat w tej agencji zawsze wynagrodzenie na czas bardzo solidna stawka miłe panie nic dodać nic ująć zadowolony byłem.

Ilona

Możesz napisać jeszcze coś o zakwaterowaniu? Dużo tu bardzo różnych opinii i nie wiem sama czy to zależy od tego jak się trafi czy po prostu coś się w temacie zmienia?

Mimimi

Cześć. Ktoś się orientuje jak zakwaterowanie w Hapert? Jakieś opinie? Jak ludzie?

Obe
@Mimimi

240 osób na hotelu. Narkotyki kupisz bez problemu u takiego gościa wyglądającego inaczej niż wszyscy. Dwie palarnie, tam się pali tylko (usunięte przez administratora). Papierosy w studiu w łazience palą. Atmosfera spoko. Miasteczko blisko. Biuro 400 metrów. Monitoring jest na zewnątrz. (usunięte przez administratora)Biorąc pod uwagę że przez rok przewinęło się przez ten hotel ponad 1000 osób to nie wiele. Ogólnie miejsce godne polecenia, jeżeli bierzesz (usunięte przez administratora).

Seba
@Mimimi

Bardzo dobre zakwaterowanie polecam.

Danuta
@Seba

A rozwiniesz swoją perspektywę, bo jak czytam inne opinie to miewam wątpliwości...

Honorata

@YR1, dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię dotyczącą współpracy z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Czy mógłbyś jeszcze dodać, czy firma zapewnia zakwaterowanie i dojazd do pracy? Co jeszcze możecie powiedzieć o współpracy z tą firmą? Polecacie ją podjąć? Czy warunki, które oferuje, są dla Was satysfakcjonujące?

marcin
@Honorata

witam ja chce wrucic do metalflexu bo bardzo ich cenie najlepsza agencja pozdrawiam

@marcin

???????????????? najlepsza agencja??? Chyba żart. Przepracowałem tam 5 lat i o 5 za długo. Koordynatorki to tępe i nie ogarnięte pustaki!!! I ta cała anetka na czele też. Mowa o agencji w Holandii!!! Tylko kłamać potrafią!!! Zdecydowanie nie polecam tej agencji pełnej kredytów

Maria
@Zgadnij kto to napisał :D

Ale jakiego rodzaju mówienie nie prawdy to było? Tylko to przez całe 5 lat Ci nie pasowało? A co powiesz na temat zarobków?

@Maria

Żeby zarobić 1600 1700 euro trzeba było nadgodziny walić. Stawki nie zadowalające jak dla mnie. W ciągu 5 lat trzy razy pytałem o podwyżkę. Usłyszałem tylko bezczelne "...my na siłę nie trzymamy jak się nie podoba to proszę się zwolnić..." warunki.kieszkaniowe i osoby jakie zatrudnia pseudo firma też pozostawiają wiele do życzenia Państwo i (usunięte przez administratora)

@Maria

Przepraszam za błąd, miało być mieszkaniowe

JM

O podwyżce zapomnij nigdy nie dostaniesz. Pracujesz 3 miesiące pół roku rok. NIE dostaniesz ani centa więcej. Kolejna umowa taka sama. Kradną pieniądze wakacyjne i dniu urlopowe . Rozwoj? zapomnij! Jesteś alkoholikiem nie masz żadnych wymagań od życia i zadowala Cię stawka 10.60brutto zapraszamy

@JM

Teraz najniższa krajowa brutto to 18.30 zł. To firma płaci poniżej tej stawki? Jaka jest ta kolejna umowa, bo nie dodałeś. Pracujesz na zleceniu, czy umowie o pracę?

Melon
@Leszek

Stawka najniższa krajowa. Nic więcej nie zarobisz.

@JM

Na patrz ja miałem podwyżki co 6 miesięcy trzeba tylko dobrze gadać znać się na swojej robocie a przede wszystkim musi za pracownikiem wstawić się kierownik zakładu w którym się pracuje i tyle A PIĘĆ LAT PRACOWAŁEM W NL

mmmmm
@JM

jaka daja umowe holenderska czy polska bo komornik mnie sciga

@mmmmm

To chyba warto spłacić komornika i mieć z głowy. Holandia jest w Unii więc jaką umowę byś nie dostał komornik też ma prawo ściągnąć kasę. Przynajmniej mi się tak wydaje.

młody
@Leszek

Nie sądzę że go złapie za granicą.

Julia
@młody

Tez tak myśle.. a znasz może odpowiedz na jego pytanie? Czy umowa jest Polska czy Holenderska?

pawcio

A wiecie coś może o nowej ofercie jako spawacz (MIG 131) w miejscowości Hapert jak tam jest i jak z płacą. Agencja płaci tak jak w ogłoszeniu?

Mistrz

Mamut grubas i Gumiś w okularach okularnik pracuja w Phoenix 3 D metal uważać trzeba na nich ostrzegam BYLY PRACOWNIK

MajkTajson;)
@Mistrz

Nie umiem potwierdzić czy też zaprzeczyć temu, co zostało napisane, ale ksywki tu użyte są z...biste! :D

Były
@MajkTajson;)

Takie ksywki mają dwa (usunięte przez administratora) z Phoenix w Eindhoven

Mam pytanie odnosnie pracy przy zawieszaniu detali na haki Jaka stawka? Jak z powrotami np czy tylko urlop czy co 2 tyg zjazdy do polski I czy trzeba miec tam konto czy przelewac mozna na swoj bank w polsce? Jak zakwaterowanie? No i ogolnue czy warto?

PABLO

Witam czy polecacie wyjechać początkiem stycznia z agencja metal flex na produkcję zbrojenia drutu jak wygląda mniej więcej praca na stanowisku oraz jakie zarobki??

Czy pracownicy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

ojciec

Chyba na palarni :)

Artur
@ojciec

Czyli nie ma wyjść integracyjnych w Metaal Flexie, tak? A jaka panuje atmosfera w zespole? Dobrze dogadujecie się między sobą?:)

Brodaty
@Artur

Cytując pracowników Metaalflex. "Tu nie ma znajomych tu są tylko znajome twarze."

Krystyna

Nie chce mi się za bardzo wierzyć by takie rzeczy miały miejsce w pracy ;) Nie wiem kto by się odważył na coś takiego..

@Brodaty

Czyli znasz ludzi tylko z widzenia, a integracja jest na papierosie. Szkoda. Bo fajnie się zgrać z innymi choćby podczas imprezy firmowej. Potem dużo lepiej się razem pracuje. Ale tu chyba nie ma takich wspólnych wyjść, czy się mylę?

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Ade

Awansu na co? W tej firmie nie ma awansów.

Observer

Miałem okazję popracować z Flexem w Holandii ale kilkanaście lat temu. Mieliśmy mieszkanie w centrum miasteczka - nieważne - fajna ekipa na domku. Jeden wczesny emeryt z synem, emeryt taki młody jeszcze pogórniczy, przyjechał wtedy zarobić na samochód, po 6 miesiącach miał już na opony. Syn zwietrzył przyjemności dostępne w Holandii i się nim namiętnie oddawał, zakup nowego auta był celem ojca. Weekendowe integracje przy legalnych produktach przemysłu spirytusowego i tak mijał czas całej grupie ok 6-7 osób. Przypomniał mi się student politechniki, którego omamili, że będzie kładł instalacje elektryczne. Od 1 dnia pracował z miotaczem płomieni w gumowym kombinezonie na zwyżce sterowanej z dołu przez Holendra. Polak ubrany w gumowy kombinezon bo szkodniki dębów i ich ni to kokony ni to sieci są strasznie alergiczne. Z dnia na dzień było mi co żal, a może był pocieszeniem, że ktoś ma jeszcze gorzej. Byłem też operatorem "maszyny cnc", operator to znaczy ktoś kto naciska pedał i wkłada do niej w moim przypadku blachę by ją wygiąć. MAszynę programował Holender, to zrozumiałem, bo wtedy jeszcze tego typu maszyn nie znałem. Poznałem i to doskonale później. Co ciekawe to mnie omamili przed wyjazdem tym, że będę kierownikiem na sortowni paczek, tak byłem kierownikiem mojego podajnika taśmowego, mogłem nim wjechać w naczepę i wrzucać paczki na taśmę do posortowania. Szczególnie ciekawe było rozładowanie naczepy z oponami rowerowymi, pęczki opon wiotkie, albo tysięcy paczek ze sklepu perfumerii. On-line w 2003 - 2004 dopiero raczkował, taka naczepa ciągnęła się bez końca. Praca nocą oczywiście, naczepy załadowane pod sufit i często by na łeb coś nie spadło trzeba było na paczki wejść i zrzucić na taśmę z góry, czasem coś się z nich wylewało na taśmę, no cóż, ktoś nie dostał wina w prezencie... Kasa wypłacana na konto w banku o czasie, jednak rozczytanie się w kwitach to było ponad siły 95% zatrudnionych, każdy był przekonany, że nas penetrują bez środków nawilżających. Dojazd do pracy to były najgorsze rozlatujące się gruzy, cud, że nic się nikomu nie stało, a mnie zrobili kierowcą od razu... Generalnie należy wyciągać z takiego upokorzenia wnioski, że to tylko przejściowe i należy swój potencjał skierować na poszukiwanie lepszej drogi. Dziękuję firmie Metaal Flex za to, że nauczyła mnie zasuwać , tak, że teraz mam kilka razy tyle co tam ale już w Polsce, robiąc zdecydowanie lżej klikając w myszkę... dzięki temu wyjazdowi pani, która była wtedy moją żoną wybrała bogatego Holendra z solidną nadwagą. Jeszcze raz muszę firmie podziękować, wybór jaki padł na wtedy zlokalizowaną przy stacji Kędzierzyn firmę, wywarł na moją karierę kolosalny wpływ na plus. Dzięki niej mogłem całe moje życie rozpocząć od nowa nie mając nic.

Slawek

Czy ktoś pracował w miejscowości Hapert jako operator robota spawalniczego? Jaka to jest praca i jakie są warunki mieszkalne?

Kamila
@Slawek

A o co dokładnie pytasz, o godziny pracy czy coś innego? Ja tutaj tylko co prawda szukam informacji o tej agencji zatrudnienia Flex, ale chcę tylko zwrócić uwagę, że jak napiszesz więcej szczegółów, to łatwiej będzie zdobyć jakieś info ;) Daj znać, ja też chętnie poczytam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.