Opinie o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Spedimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spedimex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Spedimex Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Magazynier. Czy ktoś składa CV?

Rekrutacja Nowy wpis

Jak długo oczekuje się w procesie rekrutacji do Spedimex

Slavicflavour Nowy wpis

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany (póki co) podjęciem pracy w oddziale SPEDIMEX w Szczecinie. Czy jest ktoś w stanie opisać sytuację w tym oddziale? Warunki zatrudnienia, wynagrodzenie, czas pracy? Stanowisko: spedytor calopojazdowy.

Paulina Nowy wpis

Będą jakieś zatrudnienia do administracji czy muszę czekać do przyszłego roku? Trochę mi się spieszy, potrzebuje czegoś jeszcze w grudniu.

Firma Spedimex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Operator Wózka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Po 3 tygodniach odezwał się kierownik że jednak jest na tak .. (usunięte przez administratora)i tyle w temacie

Karol
@Adam

Czekaj, to co powiedział kierownik? Bo nie widzę, ucięło :(

Zapytanie

Hej jak wygląda praca w biurowa w oddziale Poznań - Wysogotowo?? Ktoś coś jakaś opinia/ zdanie na temat :) dziękuje za inf.

Karlossss
@Zapytanie

Nie polecam, chyba że coś się zmieniło od czasu kiedy tam pracowałem. Bynajmniej tamten okres wspominam bardzo źle.

Julia
@Karlossss

Cześć @Karlossss, a możesz wyjaśnić, dlaczego nie polecasz pracy w Spedimexie? Jakie dokładnie elementy wpłynęły na Twoją opinię o tym pracodawcy.

Julia

Hej, z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny w Spedimexie? Powiedzcie, czy pamiętacie jakie pytania padły podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Im więcej opinii, tym lepiej, także liczę na Waszą pomoc.

@jimmy na rok? Czy na miesiąc

Jak jest z pakietem medycznym w Spedimex Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Jimmy

Jest w luxmed, mozna dolaczyc rodzine. Placi sie jedynie pare do parunastu pln. Reszte pokrywa firma

Stachu

Nie polecam. Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji, Pani z kadr obiecywała ze się skontaktuje nawet w formie @ o wyniku rekrutacji, do dziś brak odpowiedzi. Brak profesjonalizmu, żeby nawet @ wysłać. No cóż ryba zawsze psuje się od głowy.

Nikola

@wurst a karta multisporta?

Wiecie czy Spedimex Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wurst

Nieee ... marzenia scietej glowy :)

@@@

Z tej firmy szybciej ludzie odchodzą niż przychodzą. Nie polecam nikomu pracować w Ożarowie Mazowieckim. (usunięte przez administratora) meno przewoźników i pracowników. Nie długo sam bedzię harować.

@@@@

Jesteś w stanie stwierdzić, co jest głównym powodem tego, że pracownicy decydują się na odejście? Podejrzewam, że może chodzić o zarobki, jednak wolę się upewnić.

@Damian

Nie tylko o zarobki. O zarobki chodzi w każdej firmie. Tu chodzi również o nowe towarzystwo, które pracuje tu z powodów ... towarzyskich a wydaje im się. że przeniosą swoją byłą firmą jeden do jeden tu.

Salvador

Niestety musze to potwierdzic. Pracuje kilka lat w Ozarowie Mazowieckim a menago mi powiedzial ze na moje miejsce ma kilku chetnych bo nie chcialem zostac na nadgodziny, slabe to i przykre. Zostala wprowadzona atmosfera mobbingu, strachu. To samo dotyczy kierowców i przewoźników. Nie pamietam takiej rotacji jak jest teraz. Kierownik operacyjny w obecnosci menago wyzywa sie na pracownikach a po za nim obgaduje jego. Nasuwa sie jedno pytanie ... co tutaj sie dzieje..

@Salvador

Podpisuje się pod tym, jeszcze chwila i nikt nie będzie pracował w tym oddziale. Sytuacja w oddziale jest dramatyczna a ogólny bunt wisi na włosku. O Panu Marcinie nie będę nic pisał bo to straca czasu.

@Salvador

Niepokojące jest to, że może dochodzić do sytuacji, które mają znamiona mobbingu. To poważne przestępstwo, dlatego, aby tego typu wpis nie pozostał bez uzasadnienia, mógłbyś przytoczyć przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście dochodzi do takiego zjawiska?

@@@

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Podpisuję się negatywnymi opiniami innych. Nie polecam tu pracy.

Pracownik-jeszcze chwile
@@@@

A teraz jeszcze wszyscy menago beda odchodzic bo zwolnili Dyrektora ....

@Pracownik-jeszcze chwile

Wiadomo dlaczego zwolnili(usunięte przez administratora) ? Kto go zastąpi ?

Pracownik-jeszcze chwile
@Andrzej

Niestety ale nie wiem, ja jestem tylko szeregowym pracownikiem.

Karol
@Pracownik-jeszcze chwile

Szkoda że tyle opinii o Spedimex ma taki negatywny wydźwięk, w końcu zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Co konkretnie Wam tu nie pasowało? Chodziło o sprawy finansowe, godziny pracy, atmosferę? Jestem ciekaw skąd się biorą te negatywne opinie, oby z czasem Wasze zdanie o firmie uległo poprawie.

Jaiek
@@@@

Ok dzieki jestem z Szczecina napewno tam nie pujde do pracy dzieki panowie za pomoc

@Jaiek

Płakać nie bedziesz, tam sie zmienil menadzer. Teraz nim jest chlopak ktory byl btygadzista do niedawna ;) ;) ;)

Jaiek
@:)

Czyli jest normalny ? Czy tez ma zryty leb cyfrkami ? Jak to teraz tam wyglada prosze o opis czy jest ok i czy warto sie tam zatrudnic

Qwerty

Myślałem, że nie bede musial tutaj sie wypowiadac ale niestety nowy "szef" oddzialu w Ozarowie Mazowieckim musi miec na pienku z kazdym. Ostatnio mielismy bunt pracownikow bo obiecal premie ktore nie zostaly wyplacone. Pinokio tez myslal ze odniesie sukces ...

Matys
@Qwerty

Slyszelismy o tym na hubie. Bardzo dobrze, jak wala w ch... to trzeba im pokazac

Dorota
@Qwerty

Wasz bunt to kwestia tylko niewypłaconych premii? Na forum jest wiele negatywnych opinii na temat pracy w Spedimex Sp. z o.o. i zastanawiam się czym są spowodowane. Jak oceniasz zarobki w firmie? Atmosfera jest ok, czy raczej nie?

@Dorota

To jest bunt innego oddzialu nie hub. Problemem jest to ze jestesmy oszukiwani przez przelozonych. Premie sa niewyplacane pomimo wyrobienia norm.

@Qwerty

Masz wiedzę czy często zdarzają się takie sytuacje? Czy główna dyrekcja wie o wszystkim? Daj znać jak rozwinęła się sprawa.

Mariusz

Moja opinia jest bardzo,bardzo negatywna. Ludzie szukajcie pracy gdzie indziej zarówno pracownicy jak i przewoznicy. Oszukują na każdym kroku, szukają oszczędności, nic dla ludzi, żadnego nawet minimalnego socjalu, żadnych premi, nie wypłacają nadgodzin a każą pracować niczym w obozie. Największa porażka

@Mariusz

Mimo że - jak sam powiedziałeś - Twoja opinia jest negatywna, to bardzo Ci za nią dziękuję. Nie da się ukryć, że masz wiele do zarzucenia temu pracodawcy, jednak jedna kwestia zwróciła moją szczególną uwagę. Chodzi mianowicie o kwestię nadgodzin. W rzeczywiście w firmie Spedimex nie wypłacają Wam dodatkowego wynagrodzenia za nie?

Sabrina
@Gabriela

Bardzo zadko wyplacaja ...

@Gabriela

Jeśli coś wypłacają to nic nie wiadomo za ile nadgodzin bo są kasowane w systemie. Wszystko po to by nie móc do niczego dojsc, obliczyć. Jedna wielka machloja!!!!!!

@Mariusz

W takim razie już rozumiem - dobrze, że zechciałeś dopowiedzieć coś w tej kwestii. Jasne jest to, że firma Spedimex powinna Wam wypłacić pieniądze za przepracowane nadgodziny. Czy, jako pracownicy, próbowaliście w jakiś sposób interweniować w tej sprawie? Może należałoby zwrócić się z tym problemem do osób nieco wyżej postawionych. Jak myślisz?

X

Uważajcie na tą firmę! Pod koniec kwietnia miałem rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko specjalisty ds spedycji. Wszystko super. Po dwóch dniach dostałem telefon że zostałem przyjęty. Powiedziano mi że mam złożyć wypowiedzenie w obecnej firmie i mam czekać na skierowanie na badania lekarskie. Nagle tydzień przed pójściem do nich do pracy dostaję telefon, że zarząd likwiduje stanowisko, na które zostałem przyjęty i od początku czerwca zostaję bezrobotny. Żadnych umów przedwstępnych nie daja do podpisania

@X

Rozumiem, że jesteś rozczarowany zaistniałą sytuacją, ale czy próbowałeś ją dokładnie wyjaśnić? Spedimex nadal poszukuje spedytora cało pojazdowego i asystenta spedytora drobnicowego. Oferują rozwój zawodowy i bogaty pakiet benefitów. Czy ktoś z użytkowników tego forum był na rozmowie i zakończyła się ona pozytywnie? Piszcie o swoich doświadczeniach z pracodawcą. To cenne wskazówki dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Henio
@Mariusz

Pracuję jako spedytor i moim zdaniem rozmowa na przyjęcie była ok. Zaproponowali warunki stawke, moje doświadczenie im odpowiadało i na razie wszystko jest w porządku. Praca normalna bez jakichś zgrzytów.

@Henio

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Praca w spedycji jest dość stresująca, bo musisz monitorować kierowców i załadunki. Czy możesz liczyć na dodatkowe benefity w postaci premii lub innych pozapłacowych dodatków takich jak szkolenia branżowe? To ważne, żeby pracodawca dawał możliwość rozwoju zawodowego.

@Henio

Hej, nadal pracujesz w tej firmie? W jakim oddziale? Możesz napisać jakie masz wrażenia? Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, ale czytając te komentarze nie wiem co robić...

Wurst
@Nowy

Odpusc sobie firme, ja juz zlozylem wypowiedzenie a pracuje ... 4 msc.

@Nowy

Super, że dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w Spedimex. Pamiętaj, iż opinie owszem, stanowią ważne źródło informacji, jednak czasami najlepiej jest samemu przekonać się, czy warto pracować w danym miejscu. Od Twojej aktywności na forum minęło już kilka dni. Czy zatem podjąłeś już jakąś decyzję? Zachęcam Cię, żebyś na bieżąco dzielił się tu z nami swoimi wrażaniami.

Tomel

(usunięte przez administratora) szukaja oszczednosci, nie wyplacaja terminowo faktur - opoznienie ponad 90 dni. Ludzie sa zatrudniani z przypadku, cyrk jakich malo. Kaza za wszystko, nie placa KPI pracownikom.Odradzam kazdemu pracownikowi, kazdemu przewoznikowi i kazdemu kontrahentowi. :) pracowalem kilka miesiecy w tym obozie i szybko ucieklem. Oddzial w Ozarowie Mazowieckim.

@Tomel

Ktoś może potwierdzić, że właśnie tak wygląda obecnie sytuacja firmy, jak zostało to przedstawione przez użytkownika @Tomel? Skoro firma ma rzekome problemy finansowe, to zastanawia mnie, czy wynagrodzenia płacone są w terminie? Pracownicy mogą być spokojni o tę kwestię? Proszę o odpowiedź.

PRZEWOŹNIK

UWAGA - PROPONUJĘ SOLIDARNY BOJKOT FIRMY PRZEZ PRZEWOŹNIKÓW DO CHWILI UREGULOWANIA WSZYSTKICH WSZYSTKICH ZALEGŁYCH NALEŻNOŚCI. USTAWA O TERMINACH TRANSAKCJI HANDLOWYCH MÓWI O TERMINIE 30 DNI TAKŻE ICH UMOWA Z PRZEWOŹNIKAMI JEST "NIEPRAWIDŁOWA". PRZEWOŹNIKU PAMIĘTAJ O ART 790 K.C - PRAWO PRZEWOŹNIKA ZASTAWU NA PRZESYŁCE W ZAKRESIE ROSZCZEŃ WYNIKAJĄCYCH Z UMOWY !!!!!!( CIEKAWA JESTEM JAKA BĘDZIE REAKCJA PAN Z KSIĘGOWOŚCI JAK WSTRZYMAMY LINIĘ PRODUKCYJNĄ - I CO NAM ZROBICIE OBCIĄŻYCIE KOSZTAMI TRANSPORTU :-) Z KONWENCJI CMR CZY Z POLSKICH LISTÓW PRZEWOZOWYCH ?) OCZYWIŚCIE ZAWSZE MOŻEMY OBCIĄŻYĆ ZLECENIODAWCĘ. JESTEM ŚWIADOMY O STAŁYM MONITORINGU W/W FORUM PRZEZ KIEROWNICTWO SPEDIMEX-U I PROSZĘ O POPRAWĘ WIZERUNKU FIRMY .

lol
@PRZEWOŹNIK

A niby jak się zabezpieczysz zastawem na realizowanej umowie przewozu za wierzytelności z innych - wcześniejszych umów przewozu które zrealizowałeś i nie zapłaciłeś??? Za nadużycie zastawu ustawowego to nie ty , lecz tobie wystawi rachunek spedytor.

@PRZEWOŹNIK

Witam Ogłasza spedimex nabór aut. Jestem zainteresowany ale nie chce sie wrypac w jakies g****o. Prosze o kontakt na 790664775 lub mszychowski@interia.pl

Spedytor Kris
@lol

Bzdury synku gadasz. I KC i Konwencja CMR umożliwia przewoźników zastaw na towarze do momentu uregulowania zaleglych należności. Poczytaj przepisy transportowe zanim zaczniesz banialuki na forum pisać. ..

Były

2200 brutto podstawy plus ruchoma pensja 800 brutto zależna od kaprysów "góry" Stanowisko operator wózka widłowego tylko z nazwy , obowiązki zupełnie inne . Plus oczywiście Ukraińcy.. nie polecam oddziału w Pruszczu Gdańskim.

Zostaw merytoryczną opinię o Spedimex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Spedimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spedimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spedimex Sp. z o.o.