Opinie o E-Projekt Tychy w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie E-Projekt Tychy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-Projekt Tychy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Projekt Tychy w Tychy

MŚCIWA

WITAM WŁASNIE ZOSTAŁAM NABITA W BUTEKE Z TA DOTACJA WŁASCICIEL MOZE BYC PEWNY ZE NIE SPOCZNE DOPUKI NIE ODDA KASY .CZŁOWIEK UCZCIWIE ZARABIA A TAKI GNÓJ (usunięte przez administratora) .OJ POŻAŁUJE

Kacper
@MŚCIWA

Witam u mnie dzisiaj ta sama sytuacja 08.12.2023 też odebrałem przesyłkę i (usunięte przez administratora) wielki jak by ktoś chciał zakładać sprawę tej firmie jestem chętny proszę pisać na maila kacper.socha1994@gmail.com

Mira Nowy wpis

Hej, ktoś wie, czy ta firma obecnie działa, jest normalnie zarejestrowana w krs i zatrudnia pracowników? Czytam wpisy i sama szukałam firmy w rejestrach, ale nigdzie w necie nie mogę jej znaleźć. Nie wiem, jak znaleźć kontakt jak bym chciała wysłać cv.

Rafał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Witam też zostałem (usunięte przez administratora) w sprawie dotacji na kwotę 398zł też ta sama sytuacja tel. ładnie pięknie a przyszła faktura i książka jak odzyskać pieniądze komuś się udało ?

Czy na dzień dzisiejszy jest jakiś wakat na pracę biurową? Jestem studentką, więc domyślam się, że umowa zlecenie wchodzi w grę? Czy pensja jest wtedy wyższa na niż najniższa? Jakie godziny pracy ewentualnie są w biurze?

Firma na obecną chwilę działa? Pytam, bo dużo zarzutów od klientów i nie wiem czy sytuacja przez to jest stabilna? Można wiedzieć na jakie najczęściej stanowiska firma szuka ludzi? Firma w ogóle często daje podwyżki swoim pracownikom? Mnie interesuje praca jako asystentka lub pomoc biurowa. Mogę wysłać cv i oczekiwać odpowiedzi gdy pojawi się wolny wakat?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-Projekt Tychy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy w E-Projekt Tychy pracuje się na open space?

Aga

Warto zgłaszać sprawę na policję. Bez problemu moje zgłoszenie zostało przyjęte, po tygodniu kontakt od policji, że podjęto działania, niedługo potem telefon od Maciej Krajewski z informacją, że jak odeślę materiały to zwróci pieniądze. Materiały odesłane, korektę otrzymałam. Wczoraj jeszcze raz byłam na policji, by mieć potwierdzenie, że dostałam korektę nieprawidłowo wystawioną - forma płatnosci gotówka z zaległym terminem płatności, pieniędzy jeszcze nie dostałam. W mojej obecności policjant prowadzący sprawę zadzwonił do (usunięte przez administratora) i poinformował go, że jeśli w termnie 3 dni nie będę miała przelewu na koncie to zostaną mu postawione oficjalne zarzuty. (usunięte przez administratora) jest aktualnie dostępny pod numerem telefonu 504739726. Wszystkie osoby poszkodowane przez niego, które mają ochotę odzyskać pieniadze proszę o kontakt pod adresem (usunięte przez administratora)

@pracodawca

niestety także zostałem nabrany. na fakturze jest skrypt dotacje unijne. szkoda słów.

Aga
@@pracodawca

Warto zgłosić sprawę na policję jako wyłudzenie. Ja zgłosiłam i sprawa jest w toku

Tyle tu podobnych komentarzy i to w tonie negatywnym. Czy polecacie z jakichkolwiek względów pracę w tej spółce? W zakładce kariera dają do zrozumienia, że jest potrzebny handlowiec (opiekun klienta). Proponują UoP, wynagrodzenie zasadnicze oraz premie, a także wsparcie kolegów we wdrożeniu i dalszej pracy. Ile więc dni trwa wdrożenie i jak jest zorganizowane? A także jakie pieniądze stanowią tu pensję zasadniczą oraz premie?

MŚCIWA

Nika
@MŚCIWA

Niech pani szuka tego gościa na fb po imieniu i nazwisku M.K zamieszkanie warszawa

artek
@MŚCIWA

i oni działają cały czas i są bezkarni jak sobie poradziłaś z tą sprawą

Kolejny
@MŚCIWA

Witam Mam ten sam problem. G... przysłali a nie druki o dotacje. Udało się odzyskać pieniądze?

Kynek
@MŚCIWA

To sa (usunięte przez administratora) uwazajcie na nich jest ich pare osob nie zgadzajcie się na żadne dofinansowania ja nagralem rozmowę z panem który dzwonil i teraz go podalem na prokurature więc może coś z ta spółką zrobia panie Krajewski skończy się (usunięte przez administratora) niebawem

Kacper
@MŚCIWA

Wiele osób pisało, że zostały oszukane na 398 zł, jak wyglądały sprawy z dotacją, rozumiem że obiecywali pomoc i nic z tego? Odzyskaliście pieniądze czy sprawa miała swój finał w sądzie?

Roxa

Jak z pracą handlowca? Znalazłam akurat aktualne ogłoszenie. Firma pisze, że zespół jest młody, atmosferę oceniacie pozytywnie? Z tego co czytam są również premie zależne od wyników pracy, jest ktoś w stanie podać widełki zarobkowe? Ile podstawy, ile premii, chciałabym wiedzieć zanim podeślę CV...

Czy rozmowa kwalifikacyjna do E-Projekt Tychy odbywa się w siedzibie firmy?

Przemysław

No ale w jaki sposób, była jakaś umowa do podpisania, bo nawet nie wiadomo za co te pieniądze? I czy ta osoba przedstawiła się z imienia i nazwiska? Chcę ustalić, czy to właściciel firmy jest taki obrotny, że sam ludzi obdzwania z jakimiś propozycjami, czy może jest to szersza działalność i ma od tego pracowników? A wtedy pytanie, ile mają płacone, że garną się do pracy tutaj?

Majkel

Tez zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 398 zł dnia 07.06.2022r Telefon ładnie pięknie dotacja materialy faktura i ktoś miał się zgłosić ale nikt nie odezwał się Jak dzwoniłem na numer który do mnie dzownil i naciągnął mnie to gości mowil ze nie zajmuje się dotacjami tylko pracuje od 4 lat w firmie recyklingowej. Co zrobić?

Ktos

Siema macie adres tego (usunięte przez administratora)odwiedzę go i najlepiej jakieś zdjęcie ?

Bronisław
@Ktos

Napiszesz o co chodzi? Bo wywnioskowałem że firma zalega z płatnościami, ale nikt nie napisał wprost co się stało. Wytłumaczysz?

@Bronisław

Oszukują ludzi.Dzwonią oferują niemal 90%pewność na uzyskanie dotacji których jak się okazuje nie są nawet DOSTEPNE,BA WOGLOLE TEGOCTYPU DOTAJI TERAZ NIE MA.W przesyłce którą oferuje pań maciej (celowo z małych liter bo to nawet nie czlowiek)mają być gotowe dokumenty do odstania dotacji i gotowy biznes plan dla firmy a tak naprawdę wszystko to oszustwo .

@Ktos

Dziś dzwonił do mnie z tego nr 504739726 że nie odebrałem przesylki Może komuś się przyda ale wątpię ten facet to .... bez skrupułów

Bronisław

To chyba powinieneś to zgłosić odpowiednim organom skoro to próba naciągnięcia. Czy straciłeś już jakąś kasę?

Nie bardzo rozumiem, i co firma ma z tego?

Arek
@Bronisław

Ni słyszałem żeby ktoś stracił kase.

Olga
@Arek

A jak bardzo się nimi interesujesz? Trudno pewnie znać każdy indywidualny przypadek. Czyli u Ciebie wszystko było dobrze?

Ktos
@Ktos

Proszę sobie wpisać Imię i nazwisko na FB miejsce Warszawa taki tam wyplosz co ćwiczy coś w sensie jakieś walki

Olga
@Ktos

Ale nikt krzywdy mu zrobić to nie chce? Bo to trochę podejrzanie brzmi z tym szukaniem adresu

Pio

Tu przes telefon ładnie i wszytko i a jak przyslo co do wszystkiego zero odpierania telefonu I Pierwszy i ostatni raz dałem się oszukać zapłaciłem 398 zł nie polecam i jak ktoś mówi że zalatwi dofinosowanie ale najpierw trzeba zapłacić to dzienkuje i dowidzena

Luk

Ja też zostałem nabity w butelkę. Ten pan dział też pod inną firmą nazwa Uni Pro, dotacje a dostaje się (usunięte przez administratora) w liście za 400 Zeta, jak go dorwać

Tomasz

Witam.tak sam zostałem nabity w butelkę pospiech gubi a niewidza gasi czy już ktoś sobie poradził znimi ?

Tomasz
@Tomasz

Malo tego teraz jest już 398 zł proszę o jaki kolwiek kontakt !

Betiii
@Tomasz

Szukaj go na fb ma miejscowość Warszawa taki z pasami od jakiegoś boksu... M. Kraj....

Roksana
@Tomasz

Numer przejęła inna firma. Sytuacja z dzisiaj. 398 dalej działają. Szukam osób do zgłoszenia na policję pozwu zbiorowego! Nie może być tak, że podatnik legalnie zarejestrowany (usunięte przez administratora) ludzi! Proszę o info na maila impossiblyx3@gmail.com

Probe13
@Betiii

Masz namiar na tego pana M. Kraj...?

sss

jedyna metoda to zwrócic listem poleconym kopie fv ksiażke i reszte dokómęów zarządac zwrotu pieniędzy i korekty fv podac nr konta na który ma byc zwrot . bo na korerkte nie ma okreslonego czasu . mnie sie tak udało odzyskać pieniądze tel do gościa 504739726 lub503955473 dzwońcie .niech oddaje co nie jego . a pau włascicielowi polecam uczciwie zarabiać pieniadze bo to rzadna ujma zarobic uczciwwie

Roksana
@sss

Witam wszystkich. Również dałem się naciągnąć. Ale już podwyżka na 379.05. Jeśli ktoś zgłasza, chętnie się dolacze,. Za droga książeczka, i jakieś pierdoły????pośpiech nas gubi. Pozdrawiam resztę pokrzywdzonych.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Projekt Tychy - Tychy

• Jak się pracuje w E-Projekt Tychy?

Zobacz opinie na temat firmy E-Projekt Tychy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Projekt Tychy?

E-Projekt Tychy