Opinie o TZMO S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TZMO S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TZMO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TZMO S.A. w Toruń

Rekrutacja rozwleczona do granic możliwości. Dramat i zero profesjonalizmu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w TZMO S.A.?

Dariusz Żaba

Generalnie pracowałem tam jakiś czas i tak jak dużo osób było nastawionych pozytywnie tak było kilku przez których pracowało się mega źle, taki grubszy Pomidor taki i taki kolo(usunięte przez administratora) mający się za kogoś lepszego bo pracuje już na produkcji czy tam magazynie 8 lat. Ale tak to reszta całkiem serdeczna i chcąca pomóc, tyle jeśli chodzi o atmosferę. Co innego jeśli chodzi o samą pracę ale to już zachowam dla siebie.

pytanie

Ostatnio firma obchodziła jubileusz, który był dostępny tylko dla zarejestrowanych pracowników. Do pracowników zostało wysłane zaproszenie do rejestracji, więc spółka dysponuje dużą bazą adresów email. Jubileusz TZMO był super przygotowany i fajnie się to wydarzenie oglądało. Pytanie, czy firma w XXI w, dysponująca dużą bazą adresów email nie zechciałaby rozważyć utworzenia portalu dla wszystkich pracowników? Zarejestrowany pracownik mógłby znaleźć tam np. regulamin pracy, regulamin płac, kwitek od wypłaty, podstawowe druki np. o dochodach i wypełnić je online, sprawdzić ile zostało mu urlopu itp.

@pytanie

Oglądanie jakiegoś durnego jubileuszu online zorganizowaliście? No brawo! Co jeszcze zorganozujecie dla pracowników, może karnety do okulisty??

Anonim Nowy wpis

Ogólnie to teraz ta cała Grupa TZMO to jakaś parodia... Byliście na topie 20 lat temu... Teraz nie jesteście żadna konkurencją jeżeli chodzi o "obozy pracy", bo takim jesteście...

pytanie

zaskoczony
@pytanie

Pracownicy tzmo mają dostęp do całej platformy, gdzie są dostępne m.in. rozmaite regulaminy hr, benefity płacowe itd. Są też oczywiście narzędzia do zgłaszania urlopu (oczywiście z możliwością sprawdzenia ile się go ma) oraz do pobrania 'kwitków' płacowych.

Anonim Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o tą pracę to jedna z gorszych w moim życiu. Taki (usunięte przez administratora) typowy. Nie płacą za wiele a wymagają mega duzo, na tych halach latem ze 40 stopni ale trzeba chodzić z długimi spodniami. Dodatkowo praca pod presją czasu, mega stresująca z ciężkimi ludźmi dla których ta praca jest wszystkim i jakby maszyna się zatrzymała na 10 sekund to by chyba jakąś krzywdę zrobili sobie albo komuś innemu, takie wrażenie odniosłem.

slave

dramat. Tylko desperat może godzić się na takie traktowanie. wszechobecny strach. One man terror.

Były
@slave

Dokładnie sam miałem okazję tam pracować jednym słowem trzeba być odpornym na stres kierownik/lider poniża ludzi uważa że ma władze itd przeciwstawisz się wypadasz z gry jest mega pamiętliwy i mściwy

Dariusz Żaba Nowy wpis

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TZMO S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. personalnych?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy TZMO S.A. organizuje staże dla studentów?

Kkk

Ciągle na nowo szukają kogoś do zamówień publicznych nic dziwnego z nawiedzoną kierowniczką, która jak źle na nią spojrzysz będzie się tygodniami mściła, a niektórzy jej się tak boją że rycza.Wszyscy mówią że to „najtrudniejszy dział”, szkoda że nie najlepiej opłacany. A wymagają od kandydatów Bóg wie co, potem nie płacą za nadgodziny i o wszystko się (usunięte przez administratora)

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. BHP w firmie TZMO S.A.?

Rekrutacja rozwleczona do granic możliwości. Dramat i zero profesjonalizmu.

M

Aplikowałam do HRów. Jak tam wygląda praca, atmosfera w zespole i podejscie kierownictwa?

Na jakie zarobki można liczyć w biurze?

TZMO S.A. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. BHP. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Chciałem wysłać CV. Po sprawdzeniu firmy w sieci natrafiłem na kilka artykułów, według których firma dalej prowadzi działalność w Rosji. Wiadomo, czy to prawda? Jeśli tak to ja podziękuję.

Handlowiec

Witam ,pojawilo się ogłoszenie o pracę na stanowisko przedstawiciel handlowy, proszę o informację jak się w tej firmie pracuje na tym stanowisku, plany są realne do wykonania , kasa : podstawa plus premia ?narzędzia pracy nowoczesne? Jakie auta ?Proszę o rzetelną informację ponieważ posiadam 19 letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej producenckiej i chciałbym się coś więcej o TZMO dowiedzieć .

Lio

Ile się zarabia w belii i czy hale produkcyjne są na żółkieskiego ?

duszyczka
@Lio

ile? napewno nie dużo w porównaniu do innych zakładów produkcyjnych

Lili
@duszyczka

A coale produkcyjne na jakiej ulicy się znajdują?

Lio
@duszyczka

A hale produkcyjne są na Żółkiewskiego?

duszyczka
@Lili

na Szosie Lubickiej

ja25

Miałem nieprzyjemność uczestniczyć w tej firmie, w rekrutacji na stanowisko w dziale analiz ekonomicznych. Pierwszy etap rozmowy był bardzo rzeczowy i miły. Pani z działu HR kompetentna, profesjonalna. Widać było, że studiowała na zagranicznej uczelni. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Zostałem zaproszony na drugi etap rozmowy, który miał odbyć się z kierownikiem działu i miała to być rozmowa merytoryczna. No i tu dobre wrażenie prysło. Pan "kierownik" okazał się być zwykłym prostakiem ze słomą w butach. Jego główne zadanie polegało na umniejszeniu mojej osobie i wyśmianiu mnie. Pomijam fakt, że jak się z kimś rozmawia na tego typu spotkaniu to nie siedzi się do osoby bokiem i nie patrzy się w okno. Pytania miały być merytoryczne, a brzmiały one tak: Ile jest drzew na drodze z Torunia do miejscowości x? Ile jest miejsc parkingowych w Toruniu? Ile jest centrów handlowych w Toruniu? Na rozmowie obecny był praktykant z kadr i Pani z pierwszego etapu. Widać było ich zażenowanie całą sytuacją. Podsumowując szkoda było czasu i dwóch dni urlopu na tę firmę. Współczuję osobom, które muszą współpracować na co dzień z tym "kierownikiem".

Yt

Typowe dla tej firmy

ja26
@ja25

potwierdzam, tak samo to wyglada w 2021. pan patrzy w okno i bzdurne pytania wyprowadzajace z rownowagi czlowieka

Anula
@ja25

U mnie wyglądało to zupełnie inaczej. Też brałam udział w rozmowie do działu finansowego. Spotkanie w miłej, przyjaznej atmosferze. Kilka pytań na temat przebiegu kariery a potem pytania teoretyczne. Wszystkie osoby zainteresowane rozmową, żadnego patrzenia w okno... Najwidoczniej to się zmieniło. Chciałabym, żeby tak wyglądała każda moja rozmowa.

Jaaaaaa
@ja25

Bo się nie nadawałes to Cię odrzucili prostymi pytaniami .. teraz się zapisz??? Mądrym trzeba było być na rozmowie...

Małgorzata
@Jaaaaaa

A Twoja rozmowa to jak tutaj wyglądała i w którym roku mogła mieć miejsce? jak widać on to lata temu pisał, może też ogółem inaczej z warunkami było?

duch

czy wiecie w firmie panuje (usunięte przez administratora) szantaż nie chcesz przyjść w dodatkowy dzień pracy to 1.pozbędziesz się premi (miesiąc a może dwa) 2.przeniosą cię na inną zmianę 3.jesteś zatrudniony przez agencję to nie przedłużą ci umowy Nadal jesteście zainteresowani pracą w BELLI???

Zofia
@duch

Zależy czy takich dni jest dużo? Jeden w miesiącu jakoś się przeboli. Chociaż wiadomo, metody nie za ciekawe.

M
@duch

Prawda niestety

Małgorzata
@M

Jak długo jest się tu przez agencję? Kiedy dają umowę u siebie w końcu? wtedy traktowanie się zmienia?

Jola

Witam mam pytanie przez którą agencję TZMO w Toruniu zatrudnia ludzi

Really?

W firmie są osoby, które przyjęły Ukraińców pod swój dach, a jednocześnie nie przeszkadza im, że firma, w której pracują dalej prowadzi działalność w Federacji Rosyjskiej. Proponuję pójść albo w jedną, albo w drugą stronę. Nie można pomagać Ukrainie i jednocześnie dokładać się do PKB Rosji.

Ilona
@Really?

A na jakiej zasadzie firma działa na rynku rosyjskim? Nikt nie myslał o jakichś innych rejonach współpracy?

????

Niektóre starsze panie postradały rozum. Myślą , że nic nie muszą robić, a nowy pracownik musi zapierd… i pracować za 2, bo paniusia musi zapalić co 30 minut albo iść do koleżanek pogadać. Jak się grzecznie zapytasz jak pakować, bo jesteś pierwszy raz na danej maszynie to albo udają, że nie słyszą albo krzyczą zamiast wytłumaczyć. Oczywiście nie bierzmy wszystkich do jednego worka, są tam również sympatyczne osoby z którymi można pogadać jak człowiek z człowiekiem.

Halina
@????

No to mega niefajnie jak nie można o coś normalnie zapytać. Zwracałaś im uwagę ?

GG

Chce się dowiedzieć coś na temat stażu w firmie A100 - ktoś może się wypowiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o TZMO S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w TZMO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TZMO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TZMO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TZMO S.A.