Opinie o Hart-Sm w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hart-Sm. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hart-Sm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart-Sm w Żary

Jula

Szukam informacji o pracy Mechanika tutaj. Napisali, że dają trakcyjne warunki zatrudnienia. Czyli jakie? Jaka kasa? Jakies widełki płacowe znacie? Jaki rodzaj umowy? Jest na start UoP na okres nieokreślony?

Słabo

Yeeee było karpiowe,aleeee tylko dla wybranych!!!! Brawo tak właśnie się traktuje pracowników w harcie!

@Słabo

Nawet jeden dzień na L4 i już zabierają premie świąteczną? Parę groszy to znaczy ile tej dodatkowej kasy było bo widzę że nie bardzo jesteś zadowolony z wysokości albo z tego że nie dostałeś.

Słabo

@Słabo

Co to znaczy, że było tylko dla wybranych? Trzeba spełnić jakieś konkretne warunki, aby otrzymać premię? Zastanawiam się czy to chodzi o jakieś wyniki czy w sumie o co. Podobno trzynastka też była, potwierdzasz?

Słabo Nowy wpis

Znaczy to,że pan właściciel rzucił parę groszy aby zatkać ludziom buzię i niestety dla wybranych,od zawsze tu jest tak,że na przykład za l4 możesz być pewnym,że karpiowe nie dostaniesz! Zazwyczaj l4 było wyznacznikiem tego,że nie dostaniesz karpia!

@Słabo

Dobra, a dowiem się czegoś o stanowisku frezera? Wgl widziałem, że wymagają co najmniej 10 lat doświadczenia na takiej posadzie. No to jak chcą takie doświadczenie, to, jaką pensję dają? Czy pensja sięga 10 000 zł netto, czy mniej? I jak to się ma do tego, że w tym samym ogłoszeniu nie chcą wysyłania cv. No to skąd wiedzą, który kandydat ile ma lat doświadczeni?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hart-Sm?

Przez co firma ma według Pan resztkę pracowników? Firma zwalniała ludzi, czy raczej sami odchodzili? I z jakich powodów? Co mi się rzuciło w oczy, że pisał Pan o braku jakiegoś gestu ze strony firmy w stronę pracowników z okazji świąt. U mnie jest podobnie i dlatego patrzę, gdzie by tu przejść z Nowym Rokiem. Dlatego, czy może Pan napisać więcej, jak tu dbają o ludzi, o warunki na hali, o zdrowie, o zarobki wreszcie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hart-Sm? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Piiiijaneszokoleoko.

Prawie 1,5roku temu zwolnili mnie. To było najlepsze co mogło mnie spotkać w tej firmie. Brud,smród, bida i głodówka, takie są realia. W zime masakra zimno cimno i glodno ludzie w czapkach i kurtkach pracowali bo szkoda bylo im wlaczyc ogrzewania. Kierownictwo to chamy,chamówy bez podejścia do ludzi. Pozdrowienia mr. Koton ✌️. (I nie tylko...).Pamiętam jak wydzierales na mnie ta kocią mordę gdy coś wydarzyło się nie z mojej winy. Poczekaj aż trafisz gdzieś na produkcję do jakiejś firmy, ludzie cie pamiętają:). Nie ukrywam że poznałem tam paru naprawdę fajnych ludzi, oni wiedzieli jak żyć ze sobą w pracy. Oczywiście tacy już tam nie pracują✌️. (usunięte przez administratora).

@Piiiijaneszokoleoko.

Czyli co, masz na tyle kontakt, że wiesz, że ludzie z Twojej ekipy już tam nie pracują? Co firma robi, by zastrzymać u siebie ludzi, którzy wiedzą już co i jak robić? I za co można tu robotę stracić?

Jula

Damianek

(usunięte przez administratora) jak ta cała strefa przemysłowa w Żarach. Młodzi nie chcą pracować za te żałosne stawki . Są o wiele lepsze opcje. Już zaczyna się ściąganie pracowników z pakistanu,bagladeszu itp. Wymieniliście starych dobrych pracowników Polaków na ukranicow a teraz będziecie wymieniać na azjatów. Super strategia na rozwój firmy

Hanna

Ale to co się dzieje, że tak piszesz? Wyjaśnij, bo tak to nie wiadomo nic. Czy jakieś problemy są z wypłatą wynagrodzeń u nich? Czy mało płacą?

Ładna podwyżka brawo 80gr to ile będziecie zarabiać fajnie macie

Edyta

Ale to kwota brutto jest czy już na rękę, i rozumiem, że 80gr/h? Powiedz czy wiesz może czy każdy dostał taką podwyżkę czy każde stanowisko inaczej? Wiesz coś o podwyżkach od nowego roku?

GUTEK

ZIELONA HALA DUMA TEJ FIRMY LEGŁA W GRUZACH KIEROWNIK TEJ HALI POZOZTAŁ ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI JEST PANI KTÓRA TYLKO ROBI PLOTY ALE TO PASUJE ZWŁASZCZA KIEROWNIKOWI O WSZYSTKIM JEJ MOWI NO (usunięte przez administratora) NIE WARTO SIĘ STARAC BO NIE WAZNE EFEKTY TWEJ PRACY WAZNE KUMOTERSTWO JAK PRZYTAKUJESZ TO PRACUJESZ JAK SIĘ STAWIASZ WYLATUJESZ SZEF FIRMY W PORZADKU CZLOWIEK ALE PODWLADNI JUŻ NIE . CIAGLE PONIZANIE PRACOWNIKA IM BARDZIEJ SIĘ STARASZ TYM MOCNIEJ OBRYWASZ

Wanda
@GUTEK

i to z własnego oświadczenia opis jest? bo jeśli tak to w jaki konkretnie sposób tak bardzo się starałeś, że w jakiś sposób miało Ci się oberwać? Za co tak właściwie, bo chyba nie łapię?

@GUTEK

A o którego kierownika chodzi

@GUTEK

Też jestem ciekaw czy to czasem może chodzi o kierownika rozkroju? Chociaż wszyscy są jednakowi. Ciekawe kiedy prezes za nich się weźmie.

hiena

a ile będzie tego postojowego ? ktoś wie?

@hiena

Jeszcze do końca roku a później za bramę.

@????

To znaczy że ludzie będą do zwolnienia? Wiesz to na pewno czy to żarty? Za postoje płacą? Trzeba brać wtedy urlop?

@Michał

Wszystkiego dowiesz się już niedługo, ale na twoim miejscu szukał bym innej pracy póki jeszcze jest taka możliwość.

bob
@????

niektórzy już otrzymali wypowiedzenia w związku z sytuacją na rynku i potrzebą cięcia kosztów

Aneta
@bob

Niektórzy? Dużo osób masz na mysli? Moze coś się poprawi w firmie jeszcze, jest na to szansa?

@bob

Ale chodzi Ci o osoby które dostały wypowiedzenie we wrześniu czy znowu kogoś teraz zwolnił?

@????

Składajcie CV do Huty Sanit Gobain w Żarach... PRACY I ZLECEŃ TYLE ŻE, NIE WYRABIAMY LUDZI DO PRACY POTRZEBA .... DOSTALIŚMY FAJNE WYPŁATY, MA BYĆ JESZCZE PREMIA ŚWIĄTECZNA I TRZYNASTKA LATEM PRZED URLOPAMI CO ROKU PŁACONE POD GRUSZĄ. NADGODZINY TEŻ MOŻNA ROBIĆ, I NIE SĄ TO MAŁE PIENIĄDZE.... SĄ PACZKI ŚWIĄTECZNE DLA PRACOWNIKÓW I DZIECI ,WIGILIA PRACOWNICZA. KIEROWNICY SUPER, LUDZIE TEŻ FAJNI .ZAPRASZAMY DO NAS ....

PREMIA ŚWIĄTECZNA I TRZYNASTKA W GRUDNIU CO ROKU PLUS WYPŁATA. NIE OGLĄDAJCIE SIĘ, NA NIC, ZOBACZYCIE NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ HUTA SANIT GOBAIN ŻARY. PRACY STARCZY DLA WSZYSTKICH.....

@Michał

Michał składaj CV do Huty Sanit Gobain w Żarach... Pracy tyle że, nie wyrabiamy.... U nas już mówią że, mają Was zamykać .... Pozdrawiam i do zobaczenia w Żarach

Zachęcające. Hart nie oferuje w tym roku premii świątecznej. Szef ma ciężkie czasy. Na szczęście jego pracownicy nie odczuwają zmian w opłatach i w kosztach życia codziennego więc nie mają mu tego za złe. Ważne, że jemu się powodzi.( Dla słabych intelektualnie to oczywiście sarkazm)

Pracownik były

A czego się spodziewaliście?. Dalej nie rozumiem po co tam ludzie jeszcze siedzą i narzekają zamiast poszukać czegoś lepszego w końcu w tym zakładzie lepiej nie będzie.

Katarzyna
@Pracownik były

Ile czasu trwa juz taka zła sytuacja w firmie? Kiedy tak zaczęło się dziać? Można coś jeszcze zrobić żeby poprawić sytuację?

Kris

Pozdrawiam szanowną Panią Sprzątaczkę z Logistyki Panią (usunięte przez administratora)weź sie do roboty dziewczyno bo jak widzę koleżanka (usunięte przez administratora) za dwie

E
@Kris

Hej Kris kim kolwiek jesteś powiedz mi to prosto w oczy a nie piszesz na forum Nie znasz mnie ani nie znasz widocznie koleżanki która niby że za dwie robi Nie oceniaj książki po okładce

@E

Wolę nie mówić w ???? bo nie chce mieć koszmarów w nocy A Pani nie znam i nie chciałbym znać osobiście

Hej
@Kris

To jest toksyczna osoba leniwa i Przemądrzała

Ukr.
@E

To blondynka z malarni, rozwiodła się, zmieniła nazwisko i myśli że jest najlepsza.

@Ukr.

A o jakiej hali mówisz

@Ukr.

No albo ta druga blondynka co za mąż wyszła ostatnio i myśli że świeci a jest po prostu zalosna, rozdarta i tępa ;)

MIREK

Tak się tam pracuje,że żeby dostać podwyżkę, to trzeba dać.. Łysy daje blondynce z logistyki/malarni podwyżki, po tym jak ja obróci w drodze,kiedy blondi idzie po farbę... Takie tam są realia.

@MIREK

Jak blondynka się daje to czemu ma nie brać Ma z tego zysk i podwyżki są

Ukr.
@MIREK

To akurat prawda

Maks

Gorszego (usunięte przez administratora) jak tam to nie widziałam kompletny brak poszanowania pracowników wszechobecne (usunięte przez administratora) nagminne łamanie kodeksu pracy

Aneta
@Maks

W jaki sposób firma łamie kodeks pracy? Chodzi o opisywane tu już złe traktowanie pracowników, czy coś jeszcze jest nie tak?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hart-Sm?

Cfgh

Nie polecam traktuje się pracownika jak smiecia Zielona hala

@Cfgh

Dlaczego tak uważasz z tego co wiem ci co zostali są zadowoleni z pracy jak i zarobków w tym zakładzie zwłaszcza na zielonej hali.

Cfgh
@????

Bo tu pracuje I widzę jak np kirrownictwo podchodzi do pracownika

@Cfgh

Rozumiem że czasem nie jest łatwo i nie każdy potrafi zachować się w sposób kultularny ale skoro nie czujesz się doceniony przez przełożonych dlaczego nie zmienisz pracy

Hanna
@Cfgh

Trochę martwiące jest to, co napisałeś. Twoim zdaniem pracownicy Hart są traktowani źle. A możesz podać konkretne przykłady?

@Cfgh

A co powiesz na temat kierownika z rozkroju z zielonej hali ten to ma dwie lewe ręce

@Kasia

Niestety nie każdy stworzony jest do pracy. Ale szacunek i kultura powinna być zawsze, bez względu na jakim stanowisku się pracuje a tu niestety tego wszystkiego brak. No cóż ale co można spodziewać się po osobie bez jakich kolwiek kwalifikacj,dla której kultura i szacunek do pracowników nie istnieje.

Tu sie zgodze brak szacunku. A o kulturze mozna zapomniec. Niestety nie posiadaja kultury

Nie wiem o jakie kobiety ci chodzi ale nie widać by miał grono fanek. Nawet znajomych nie ma.

Roma

Dokładnie 100 % racji , na stronie fundacji przedsiębiorczości , ogłoszenie że ,,PILNIE SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW PRODUKCJI ,, Niech szukają , ile chcą, a jak nie ma chętnych to niech ,biuro wskakuje w obuwie robocze z blachami i całą resztę i w podskokach na halę produkcyjną i niech pokażą, jak pracują debeściaki...ha ha ha.Bo pić kawki w klimatyzowanych pomieszczeniach biurowych to każdy , mądry potrafi ha ha ha ....

Danuta

Na hali produkcyjnej 40 stopni i całe kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) Tylko chowają się w klimatyzowanych pomieszczeniach i śmieszkują sobie z tych co muszą zasuwać w tych warunkach

Xxx
@Danuta

To im najbardziej wychodzi i kukac z gory. Czy zbliza sie szef produkcji

Haha

Znajomych niema ciekawe czemu. A kto by chcial miec takiego znajomego

Antek

No tak, ja się robi takie rzeczy ze wspolpracownikami, tak jak to robi Joanna z czarnej hali, najlepsza malujaca ręcznie..., to tak, kilkanaście lat stażu..., wie co robić z kierownictwem, żeby było dobrze...!

JużTuNiePracuje
@Antek

kierownik rozkroju na zielonej za przeproszeniem to zwykły (usunięte przez administratora)

JużTuNiePracuje

Kierownik rozkroju to zwykły baran który myśli że jest lepszy od innych bo dostał trochę władzy

Czy ktoś wie co się dzieje że w ogóle nie ma zamówień. Czy zakład idzie ku upadłości. Jest coraz gorzej

kris

Na zielonej hali jest nowy gatunek leniwiec pospolity , fajnie tak nic nie robić .Ludzie zapierniczają za niego a on grzeje tyłek w fotelu porażka

E
@kris

Hej Kris piszesz o sobie taki,, gatunek leniwiec" dobrze że potrafisz o sobie pisać prawdę Szkoda mi Ciebie bo się męczysz w tej firmie może czas najwyższy poszukać pracy w której poczujesz się doceniony bo raczej tego Ci brakuje to szukasz w innych dziury aby odwrócić od siebie uwagę

Dżesika

Wiem jedno. Nie ma większej (usunięte przez administratora) na tym zakładzie jak Pan szanowny kierownik obróbki z logistyki. Ci co wchodzą mu tam, gdzie słońce nie dochodzi mają całkiem dobrze, ale jeśli masz odmienne zdanie bądź odpyskujesz, licz się z linczem, a jak jesteś kobietą licz się z falą żałosnych i szowinistycznych komentarzy. TYPOWA "60". (usunięte przez administratora) wszystkich. Jak wchodzi właściciel firmy na hale, to pajac jakby umiał to by salta przed nim napie*dał. Tyle o nim.

Zawiedziony
@Dżesika

Nie rozumiem jak można pisać takie głupoty na kierownika jest całkiem inaczej.Miły wyrozumiały i każdego traktuje na takim samym poziomie a przede wszystkim potrafi dobrze organizować pracę nie tak jak na innych halach.

betoniara
@Zawiedziony

Panie Pawle nie ładnie tak samemu pisać pochlebne komentarze na swój temat. Nikt o Panu tak nie myśli.

@betoniara

To fakt i dlatego mamy teraz (usunięte przez administratora) biega po hali i szuka czego by się (usunięte przez administratora) Trzeba być samemu w porządku żeby drugiemu zwracać uwagę, ludzi rozlicza z każdej minuty a na portierni pierwszy do wyjścia.

Dżesika
@Zawiedziony

Paweł weź nie pie*dol. Podpierdala*z wszystkich jak leci. Komu Ty chcesz zaimponować? Jakbyś miał czym, dawno byś awansował, a popatrz na marne twoje starania. Wszystko funkcjonuje jak powinno, ale Ciebie nadal d*pa boli, żeś dalej marnym kierownikiem. Nie szkoda Ci życia żeby je marnować na dopie*dalanie na siłę innym? Szefem produkcji już raczej nie zostaniesz, więc odpuść chłopie i żyj.

Yeti
@Zenek

Kiedy się skaczy era pseldo koleżanek na logistyce ?Panie kierowniku jesteśmy równi?

HardWorker
@Dżesika

Widzimy tu jedną z tępych dzesik z malarni ,która chodzi z kiepem co pół godziny do toalety i nie ma co robić w pracy . Zacznijcie najpierw rozliczać siebie a później patrzcie na innych , bo prawda jest taka że na logistyce każdy gada z każdym ale również każdy gada na każdego i nikt i nic tego nie zmieni . Z jednej strony szkoda kierownika bo jest w porządku i praca na logistyce wygląda tak jak powinna .

nowy

Rozważam pracę w tej firmie .Czy jest jakiś pakiet socjalny ?

NoName

Na malarni wszyscy zastanawiają się, kiedy ktoś przyczepi się Taty nieobecnego już Kamila. Chyba każdy chciałby takiej pracy. Siedzieć w klimatyzowanym pomieszczeniu, w ciszy, 8 h na telefonie. Kierownik nic z tym nie robi, wiadomo z jakich względów.

@NoName

Chyba tylko ty sie A zastanawiasz. (usunięte przez administratora) boli? Pochwal się co ty robisz 8h.

Zostaw merytoryczną opinię o Hart-Sm - Żary

• Jak się pracuje w Hart-Sm?

Zobacz opinie na temat firmy Hart-Sm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart-Sm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hart-Sm