Opinie o BUDOMEX SP. Z O.O w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BUDOMEX SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDOMEX SP. Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDOMEX SP. Z O.O w Warszawa

Roman

Firmę polecił mi kolega. Dostałem umowę, kasa się zgadza, atmosfera fajna. Rotacja 4/1 mi mega odpowiada. Polecam.

Przyjechałem do Danii i na drugi dzień wyjechałem, okropne warunki mieszkalne, jeden wielki (usunięte przez administratora) z dachu kapie na głowę, przeciąg od okna które już całkowicie zgniło i też ciekło, myślałem, że dużo widziałem i nic mnie nie załamie ale to co tam jest to jest…Nie polecam, obiecany był pokój 2 osobowy, dostałem 3 i to w niemożliwych warunkach, stawka nie jest wcale wspaniała także nie rozumiem jak tam można wgl pracować. Jeszcze raz nie polecam, jestem zawiedziony

Katarzyna
@Nowy

Nie zostałeś poinformowany o tym przed wyjazdem? Nie miałeś w sensie tego rozpisanego na umowie?

@Katarzyna

Pokoje miały być 2 osobowe, ja rozumiem, że nie ma mieszkań, ale nie rozumiem mieszkać w takiej spelunie, gdybym tylko mógł tylko wrzucić tu zdjęcia, powiem tak, u mnie psu w budzie na głowę nie kapie

@Nowy

I zgłaszałeś te warunki, które opisujesz, że takie złe? Jak się do tego odnieśli? oni nie powinni w takiej sytuacji szukać stale jakiejś alternatywy?

@Weronika

Z tego co widziałem, to reszta mieszkań wyglada tak samo, pokoje (klity) w ktorych się mieszka po 4 osoby, także szanując siebie wolałem zjechać i zatrudnić się gdzieś indziej, wyjeżdżam za granice już 5 lat i po raz pierwszy widziałem takie warunki.

Gargamel
@Nowy

A mi się warunki podobają i to od 5 lat. Dojazd do budowy z hotelu jest ale warunki mieszkaniowe ok. Może cię wylali za miłość do procentów albo robić ci się nie chciało i teraz farmazony pociskasz.

@Gargamel

Miłość zakazana? Faktycznie trzymają nad tym mocny nadzór? Na czymś ewentualnym jeszcze? I wracając do tych pokoi to na pewno mieszkaliście w tym samym standardzie? Ty jak swój widziałeś / widzisz?

Stach
@Gargamel

Super podsumowanie - na budowie najwięcej maja negatywnych opinii do powiedzenia Ci co ich wylali za picie. Wszystko jest be: pracodawca, nocleg, warunki, a sami nie byli w porządku. Brawo.

@Gargamel

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Przyjechałem i odjechałem, nawet się nie pokazałem na budowie a co do procentów, nie pije, tak jak ten cały bus co jechał z polski do dani (firmowy)

@Nowy

Ciekawa jestem co by było gdybyś jednak się tam na niej pokazał. Z tego co tu piszą w ostatnim czasie niektórzy Panowie sobie chwalą... Ile ostatecznie mogłeś tam wtedy zarobić? znałeś kwotę na którą jechałeś, prawda?

@Weronika

To nie chodzi o stawkę, tu chodzi o warunki mieszkalne, nie wiem za jakie pieniądze się można tak upokorzyć, naprawdę, jeśli ktos chce zdjęcia proszę podać e-mail to podeśle. Pozdrawiam

..........

piter6322interia.pl

Czarny

Firmę polecił mi kolega, który pracuje tutaj kilka lat i jest mega zadowolony. Mam umowe o prace, dodatkowe ubezpieczenie, które firma pokrywa jeszcze mi w 90 % . Wypłata się zgadza, na budowie fajna atmosfera, polecam.

Roki

Pracowałem w latach 2015/16 i byłem zadowolony. Po 7 latach ponownie wracam tutaj do pracy. W tych trudnych czasach kiedy praca jest nie pewna wiem,że powrót tutaj to mój najlepszy wybór. Firma dalej prężnie działa, ma budowy w Polsce i za granicą. Na starcie dostałem umowę i kasa się bedzie zgadzć bo rozmawiałem z kolegami, którzy cały czas tu pracują i nigdy z tym nie mieli problemu.Dzięki że mogłem wrócić i ponownie spotkać tych , z którymi pracowałem 7 lat temu.

BUDOMEX SP. Z O.O prowadziła rekrutację na stanowisko CIEŚLA, OPERATOR ŻURAWIA - NIEMCY /okolice NORYMBERGI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jestem pozytywnie zaskoczony.. W rozmowie telefonicznej otrzymałem wszystkie informacje i przesłałem swoje świadectwa do weryfikacji. Zostałem poinformowany, że wszystko jest ok i mogę rozpocząć pracę. Bardzo sprawnie drogą mailową został przesłany kwestionariusz i potem skierowanie do lekarza. Umowę podpisałęm w biurze i zostałem skierowany na budowę gdzie otrzymałęm komplet ubrań i narzędzia. Jestem zadowolony, wyłata wpłynęła na konto tak jak było powiedziane, polecam.

DOKA

Witam! Pracuję w firmę od niedawana, kasa się zgadza...polecam

Amigo

Na jesień dostałem ofertę jako operator żurawia w niemczech. Pani zaproponowała mi 14 euro na godzinę i uwaga... umowa polska na najniższej krajowej. Wyśmiałem to co usłyszałem i kazałem już do mnie nie dzwonić. Dobra oferta dla alimenciarzy i dla tych co ściga ich komornik.

kazik

Fajnie mi się pracuje w tej firmie. Dostałem umowę, za badania zwrócili tak jak powiedzieli. Kasa wpływa na konto, a jak kasa się zgadza to człowiek może pracować i spać spokojnie.

Mirosław
@kazik

No dokładnie i fajnie, że zwracają za badania. A na jakie stanowisko się dostałeś? Zaproponowali Ci od razu umowę o pracę czy zlecenie? Jest okres próbny?

@kazik

Super;)

Miki

Witam ! Pracuję w tej firmę, byłem w delegacji, bardzo dobrze się pracuję.

Julia
@Miki

A z delegacji się dobrze wychodzi? Często takie się trafiają? Czy raczej to rzadkość tutaj?

Stanisław
@Miki

Czy firma zapewnia transport? czy musisz dojechać na własny koszt?

Szukający stabilnej pracy

Na ogłoszenie natrafiłem przypadkiem na jednej z grup na FB. Ogłoszenie zawierało wszystkie informacje łącznie z podaną stawką. Dokładnie było rozpisane jak wygląda kontrakt. Dodatkowo firma ma też swój profil na FB gdzie można na bieżąco śledzić aktualne oferty pracy oraz są tam zdjęcia i filmiki z budowy w Polsce i za granicą. Bardzo ciekawy profil:) Fajne jest to ,że firma ma budowy w całej Europie i można wybrać sobie na jakiej umowie chce się pracować (polskiej, szwedzkiej lub duńskiej). Właśnie kompletuje świadectwa pracy, aby je wysłać, ponieważ biorę udział w rekrutacji, która obecnie trwa na Szwecję. Trzymajcie za mnie kciuki.

Komar

Cześć! Firma wypłacalna, śmiało powiem...ze można pracować w tej firme.

lolek

Hejka Pracuje w firmie od niedawna, na rzazie wszystko gra. Dostałem dobre ubrania, słyszałem, że firma ma swoją szwalnię.

@lolek

witam, można prosić o więcej informacji na temat tej własnej szwalni? ile osób tam zatrudniają, jakim sprzętem dysponują? czy praca dla osoby bez doświadczenia się znajdzie?

Cieśla Rzeszowski

firma wypłacalna...polecam

Weronika

Co cały czas? Bo akurat zakryło. Widziałam, że pisałeś coś o wypłatach, dosłownie każdej Ci nie dali? Ile tego się nazbierało w sumie?

Jak w tytule po za tym żona mu się puszcza firma to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało . Jak ktoś się zastanawia to lepiej jechać na szparagi

Fidsik

Polecam z całego serca

Agata
@Fidsik

Co dokładnie polecasz? Zarobki, warunki, atmosfera? Powiesz więcej? Zastanawiam się nad aplikowaniem

Janusz
@Fidsik

Też polecam, miałem przyjemność pracować w tej firmie.

Fidsik

Witam wszystkich! Polecam firmę

Tomasz

Dzień dobry=) Zostałem zatrudniony w firmie , podana się podejścia kierownictwa za równie i szefa z szacunkiem do pracownika. Dostałem komplet naprawdę dobrego ubrania.

Jak wygląda ścieżka kariery w Budomex? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jak masz te (usunięte przez administratora) z biura za koleżanki to nie trudno

Weronika

Czyli do osób z biura to masz akurat nieprzychylne podejście? Podejmując się tam zatrudnienia należy się z takim stosunkiem między ludźmi właśnie liczyć? :( Słabą atmosferę to zapowiada chyba

Miki

Nie nie jest ciężko. Jeżeli jesteś zaangażowany i nie masz gdzieś pracę.

gość

Bardzo dobra firma, polecam

Danuta
@gość

Jestem ciekawa czy piszesz jako klient czy pracownik? :D Jeśli pracujesz w firmie to może podasz jakieś szczegóły czemu tak uważasz? :)

Mikołaj
@gość

Bardzo dobra firma, polecam.

@Danuta

Bo (usunięte przez administratora) wam na imieniny sami alkoholicy robią i się chwalą że mają koleżanki w biurze dlatego wielcy znawcy obecnie na gazociągu w Stuttgart jest majster co stropy deską 2 stropy podbijał na moście xD

pszczółka

Patryk , piłeś - nie pisz.

Danuta

te pokoje 4x3 gdzie śpią 4 osoby to jest zakwaterowanie od firmy? czy samemu można sobie kwaterę znaleźć jak warunki mi nie odpowiadają?

Byly pracownik
@Danuta

Nikt do budomexu w takiej Danii by nie przyjechał do pracy

@Byly pracownik

Warunki aż tak niesprzyjające? Powiesz coś więcej o nich?

Miki

Dzień dobry!!! Pracuje w firmie od dawna, firma jest wypłacalna, wyrozumiałe kierownictwo.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDOMEX SP. Z O.O - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDOMEX SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BUDOMEX SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDOMEX SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDOMEX SP. Z O.O