Opinie o PSE-Personal Service w Biberach

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PSE-Personal Service. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PSE-Personal Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSE-Personal Service w Biberach

Lukasz J. Nowy wpis

Jestem zatrudniony w firmie juz okolo pol roku, warunki ktore ustalislismy telefonicznie zostaly spelnione, ogolnie kasa dobra, pracownicy z biura jak najbardziej pomocni, takze polecam ta firme, nie ma czego sie obawiac!

Goska z Blaubeuren Nowy wpis

Bardzo przyjazny klimat, koordynatorzy mili i pomocni! Wynagrodzenie na czas i przede wszystkim ZAWSZE SIE ZGADZA. Jesli szukacie pewnej pracy to smialo...

Byla pracownica Nowy wpis

Z powodu przeprowadzki musialam niestety zrezygnowac z pracy, przez caly okres w ktorym bylam zatrudniona wszystkie warunki i obietnice byly spelnione! Dawno nie bylam tak zadowolona. Polecam szczerze ta firme.

jack Nowy wpis

pracjuje w pse czwatry miesiąc i jak kolega napisał są plusy i minusy, kwaterę organizuje biuro na początek wiec jest ok, ale minusem jest to że w niemczech cieżko jest coś znaleźć samemu, szukam coś tańszego od 2 miesięcy i jest ciężko, nie ma tu kokosów 1,100 wiec tak sobie, minusem jest to że wypłaty są zawsze do 15.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PSE-Personal Service spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
adla

@pracowity co masz na myśli z tą księgowością, bo się zastanawiam nad wyjazdem, płacą regularnie czy trzeba się upominać? i co to znaczy że cię firma przejęła ? pracujesz u nich nadal? , można wyjechać na dłużej niż pół roku? i pracowa dłużej tak jak ty?

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w PSE-Personal Service. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Pracowity

Mogę dużo powiedzieć o PSE pracowałem dla nich rok i nie był o udany rok. Całe szczęście firma mnie przejęła bezpośrednio. PSE= (usunięte przez administratora) krętacze i stosują kreatywną księgowość.

Janek

Witam. Uważam,że większą część opinii piszą pracownicy biura.Wybaczcie,traktują nas jak sezonowych pracowników z Rumunii.Śmieszą mnie opinie o fantastycznych hotelach,niecz ta osoba poda konkret namiar?20 Rumunów i 5 Bułgarów.Nie zwracają za Polskie zwolnienia twierdząc że brak umowy.To moja 3 firma pośrednictwa.Jestem wykwalifikowanym spawaczem,ale mam swoje lata i nie szukam wrażeń.Wiem ile firma dostaje za nas a ile nam płaci.w zachwyt może wpadać tylko albo biedak albo pracownik biura.Oczywiście jest to wybór każdego z nas,ale nie tumancie głowy innym tymi..kokosami"

Julia

@bzyku, a jak z dojazdem do miejsca pracy - czy również zapewnia go firma, czy już pracownik musi się tym zająć na własną rękę? Po ile godzin się pracuje? @john, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą poprzez PSE-Personal Service. Zdecydowałeś się aplikować? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami swoimi wrażeniami.

bzyku

witam pracuje juz chwile w tej firmie sa minusy i sa plusy ta, zakwaterowanie jest blisko pracy i warunki zakwaterowania sa bardzo dobre w tej chwili a moi poprzednicy to z opowiesci wiem ze szybciej to te mieszkania załatwiane przez firme to byly beznadziejne a kosztownie tyle samo praktycznie placili

john

witam szanowne grono-chcialem zapytac czy ktos pracuje jako spawacz poprzez ta firme i jak to jest ogolnie z kasa...

Julia

@bzyku, i jak, pracujesz już w PSE-Personal Service? Jeśli tak, to jak oceniasz te pierwsze dni pracy? Jesteś zadowolony? Czy zakwaterowanie jest drogie? Jakie są warunki? @Zenek, pracujesz wciąż w PSE-Personal Service? Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym czy jednak praca jest dość spokojna? Pracuje się tylko w dni robocze, czy także w weekendy?

bzyku

wlasnie dostalem od nich propozycje pracy za kilka dni mam sie stawic zakwaterowanie maja zapewnione ale odplatne i bez jezyka jestem

Zenek

Zgadzam się z opinią. Często widzę jak ludzie przyjeżdżają balować a nie do pracy!!!

leszcz83

A ja się nie podpisuje pod tą zbieraniną nierobów, pracuje tu juz od 3 miesięcy i cały czas nadgodzinki, tym co się nie chce robić to pewnie dostają 800, ale w takim razie po co przyjeżdzać do Niemiec, siedzieć w domu i pić piwo można i w Polsce.

ricik

@Staszek, a jak dlugo u nich robiles i jakie są prace, mieszkanie sam musiałeś znaleść, czy agencja ci zorganizowała, a jak z wzpłatani, są na czas?

Staszek

Najgorsze bioro w jakim pracowalem zarobki na poziomie 600-800 euro brak pracy i oszusci poszukajcie czegos innego pozdrawiam

robert

@Pawaao a ile można wyrobić godzin mniej więcej, ile za to można zarobić? Mi aktualnie najbardziej zależy właśnie na zarobku, wiec miałem nadzieję, że może dowiem się tutaj jakiś konkretów na ten temat

Pawaao

Na start moge polecic tego posrednika, ma duzo wyrozumialosci do polakow , rowniz firma w ktorej sie pracuje jest pozytywnie nastawiona. wyplata jest przed czasem i gra co wiecej pisac ,

ziomek

zastanawiam sie czy do nich wyjechac, moze ktos doradzic zooferowali mi super stawke i pomoc w mieszkaniu ale prace na poczatku tylko na pol roku, jak tam jest z praca na dluzej? mozna sie spodziewac przedluzenia? ps do maarty - jak nie masz emaila to zobacz na ich strone www.pse-personal.de na link bewrebung , ja tam sie zglosilem i oddzwonili . jak ktos cos wie to niech napisze heja

martaa

Moze ktos mi napisać na jaki adres email wysłac im swoje cv?

Zostaw merytoryczną opinię o PSE-Personal Service - Biberach

• Jak się pracuje w PSE-Personal Service?

Zobacz opinie na temat firmy PSE-Personal Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSE-Personal Service?

PSE-Personal Service