Opinie o Szynaka Meble w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szynaka Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szynaka Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Wolsztyn

Przedsiębiorca

W 2023r. bony świąteczne 50 zł, 90 zł? Wyjście na pizzę więcej kosztuje. Kompromitacja na cały powiat wolsztyński! Już w 1997 roku (26 lat temu) moi pracownicy otrzymywali 100 zł na święta. Teraz 1000 zł to wcale nie jest dużo. Życzę wam żeby wszyscy pracownicy przejrzeli na oczy i opuścili ten zakład. Pracownicy halo? Gdzie wasza godność?

Czy pracownicy w Szynaka Meble dogadują się między sobą?

Belmo
@Adam

Tutaj zarobki wzrosną zgodnie z najniższą krajową:-D Zmień pracę jak chcesz więcej zarabiać. W tym skansenie została już garstka osób bez ambicji i dziadków przed emeryturą. Reszta już dawno odeszła.

Operator wiertnicy

Ogłoszenie na OLX dotyczące pracy - operator CNC ... Nasuwa się pytanie za jaką stawkę ?? Szynaka wstydzi się ujawnić jakie zarobki oferuje ?

ziutek
@Larry

gdzie jest w tym wszystim wodz czyli wlasciciel....niech przeczyta te opinie ...nie wierze zeby zaczal sie liczyc z tymi opiniami bo najwazniejsze wlane konto..ale konto na koniec jest jedno....dla botach i takich ja ja 2m. pod ziemia

Oberwator

Drodzy Pisarze będąc w jednej z Restauracji dostałem danie które nie za bardzo mi odpowiadało...za dużo przypraw a Ja lubię takie delikatne przyprawione,no prawie jałowe...W drugą stronę by było to bym sobie doprawił...no ale Dania już nie od sole i nie odpiepsze...Za drugim razem pojechałem już do innej Restauracji i Mi Bardzo,Bardzo smakowało...i nie oznacza to że (Anonimowo)mam obsmarować na internecie Tą Pierwszą Restaurację bo każdy lubi co innego...i Inne osoby wybrały by właśnie Tą Restaurację w której Jej smakuje....i teraz płenta,jak można pracować w Danym Zakładzie robić pod górkę Swojemu Pracodawcy(Anonimowo),...jest Tyle różnych różnch dróg,nie trzeba Nikogo oczerniać bo coś Mi nie przypasowało...pozdrawiam

Ironia Nowy wpis

Zakupione meble ,ktore na pierwszy rzut oka wydają się porządne po 3 latach okazują sie totalna tandetą z których okleina odchodzi od brzegów.....podejście przedstawicieli firmy beznadziejne ,totalny brak profesjonalizmu!NIE POLECAM

Rekonstruktor Nowy wpis

Witam jestem po 60tce i posiadam grupę inwalidzką jeżdżę wózkiem w dodatku mam przewlekłe choroby. Czy znalazłabym u was pracę i odpowiednie stanowisko oczywiście dobrze płatne? Często chodzę na L4 i chciałabym pracować tylko 1 zmianę w systemie 6 godzinnym z minimum 3 przerwami. Jakich zarobków można się spodziewać i czy zakład wypłaca tygodniówki?

Były Nowy wpis

Słyszałem, że firma ma chwilowo więcej roboty więc planuje jakieś przyjęcia do pracy tak ? W takim razie chciałbym ostrzec tych którzy planują się tu zatrudnić. Rok temu było to samo, chwilowe bum na prace, poprzyjmowali kilka osób, praca sie skonczyła i nie przedłużali umów. Mimo że do ostatniego dnia twierdzili że taaak umowa będzie przedłużona po czym przychodził mistrz i no niestety umowa nie przedłużona niech pani jutro nie przychodzi już jednak. Także odradzam zatrudnianie się tutaj.

"Szynakowiec" Nowy wpis

Tak sobie czytam te Wasze opinie i czytam od czasu do czasu i dochodzę do przynajmniej 2 wniosków. Primo: w zakładzie jest coraz gorzej. Był Szczypior, to na wszystkich zebraniach była rąbanka nie z tej ziemi... Ale nigdy bym się nie spodziewał, że po zmianie (usunięte przez administratora) władzy przeczytam w gazecie, że ludzie tęsknym okiem spoglądają w jego kierunku. Swoją drogą jestem ciekaw, co się stało z dyrektorem z Lubawy, który miał uzdrowić firmę? Nie dał rady? Secundo: W dalszym ciągu mam wrażenie, że ci sami ludzie wylewają tutaj żale na wszystkich dookoła. Ogarnijcie się ludzie i jeśli nie odpowiada wam sytuacja szukacie nowego miejsca pracy, piszecie papierek, zanosicie do kadr i realizujecie się gdzieś indziej. Oczywiście malkontenctwo jest łatwiejsze, ale miejcie trochę godności. Ja zrobiłem to już dawno i nie żałuję ani trochę (no może jedynie, że nie miałem okazji dyr. Szczypskiemu uścisnąć ręki w bramie). Świat nie kończy się na SZynce potrzeba tylko trochę odwagi. Dzisiaj zarabiam 2x tyle na co stać było "Janka i jego ekipę", pracuję w zespole, który jest zgrany i chce ze sobą pracować. Czasami jest ciężko, ale wiem, że na ludziach z którymi pracuję mogę wtedy polegać. Przełożeni są wymagający, ale wiedzą, że mogą na mnie polegać a za swoje starania na początku roku dostałem 5 stówek netto do wypłaty. Każdy jest kowalem własnego losu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szynaka Meble odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Fizol

Firma się rozwija stając się coraz bardziej konkurującym zakładem w naszym mieście. Już nie długo wszyscy którzy odeszli wrócą i będzie jeszcze lepiej. Wiedziałem że na naszych mistrzów można liczyć gdyby nie oni to nie byłoby takiego dobrobytu. To tak wspaniałe miejsce dzięki staraniom całej ekipy. Współczuję innym zakładom że tak u nich źle ale najważniejsze jest to że my jesteśmy szczęśliwi :-D

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Szynaka Meble?

Jakich etapów? Wystarczą dwie sprawne ręce i nogi. Jak chcesz zarabiać pensje bliską najniższej krajowej to idealna praca dla Ciebie ????

A

Rozumieć można że firma Szynaka daleko odbiega od wynagrodzeń u innych prywaciarzy. Zacofanie, uwstecznienie, brak szacunku, docenienia pracownika za wykonywane czynności na korzyść pracodawcy. Bartka wywieść na taczce za bramę firmy !! Obrzucić jajkami ...

All

Branża meblarska klęczy. Warto zmienić profil wykonywanej pracy, przebranżowić się ?

Dzisiejsze podwyżki to jakiś żart. Kobiety nie mają najniższej krajowej a operatorzy mają 4300 . To jest jakaś kpina . Ludzi powoli nie będzie stać na jedzenie

Show must go on

Niektórym sporo brakuje do najniższej.... Szynaka zawsze blisko ludzi pffff na zewnątrz owszem, bo z pewnością nie blisko pracowników! Aneksy dzisiaj podpisane to policzek wymierzony ludzią, którzy na tą firmę pracują...

"Szynka zawsze blisko ludzi"

Trzeba być zgraną ekipą .. aby ludzie przyszli do pracy stanęli na swoich stanowiskach i NIE rozpoczęli pracy !! To nazywa się "strajk" !! A wtedy z uśmiechem na twarzach oglądali by jak Bartuś i "Ona" ze sraczką biegają bo firmie ... Jak by rozmawiali z ludźmi ? - wydłużyli by się pseudo mistrzami.

Przedsiębiorca

Irek

Agnieszka i Bartuś bardzo się cieszyli gdy weszli na tonący statek obejmując stery po kapitanie, który znikł .. liczyli że dopłyną do złotej Ameryki a tu zonk. Aga młoda bez doświadczenia , praktyki oraz chyba dobrego wykształcenia, z ulicy na salony ... Bartuś - coś , gdzieś lizną praktyki i na tym bazuje. Ale wracając do tonącego statku - gdy utonie to proszę pomyśleć co oni oboje wpiszą w swoje portfolio - dyrektor , który doprowadził do zamknięcia filii oddziału Szynaka Meble, dziesiątek zwolnień, złego wizerunku branży w okolicy itd.. Potencjalny ich przyszły pracodawca będzie na nich oboje patrzeć bez przekonania, jak ich oceni na rozmowie kwalifikacyjnej ..?? To ludzie którzy pogrążyli firmę, przyczynili się do upadku - do zatonięcia statku .. dramat ! Ja bym ich nie zatrudnił - a wy ?

Manager
@Irek

Przecież oni nawet się nie nadają do zarządzania wiatrem w polu. Ilu dobrych fachowców zwolniło się przez ten czas? Janie otwórz na Boga oczy. Jan mial nadzieję, że jak z Ikei ściągnie ekipę za pół darmo to firmę na nogi postawi a skutki są opłakane. Mistrzowie tylko z nazwy mistrzami są. Zero szacunku mają do ludzi a to dzięki nim mają wypłatę dziesiątego.

Magazyn

Agnieszko - jaki był cel "strojenia" zamkniętych pomieszczeń dawnego firmowego sklepu ? Po co ? Zamknięte to zamknięte kropka. Ktoś tam ma zaglądać przez szyby do środka i wypatrywać nowych kolekcji meblarskich ?? Co to za pomysł, kto go przyklepał ?

Bubu

Zakończenie współpracy z tym zakładem to była najlepsza decyzja w moim życiu. Już od dawna było wiadomo, że lepiej tam nie będzie, a z tego co słyszę to jest tylko gorzej. I nie wińcie o to waszych prokurentów, przecież oni są tylko marionetkami w rękach tych „wyżej” ;)

Piter

.Dramat i kpina. Za takie pieniądze to można co najwyżej przyjść i się wyspać w pracy.

Informacja dla pracowników

Ile wynosi fundusz socjalny na jednego pracownika 2023? Na jednego pracownika zatrudnionego w normalnych warunkach (37,5%) Wysokość odpisu podstawowego w 2023 r.: do 30 czerwca 1662,97 zł od 1 lipca 1914,34 zł

@zadowolony pracownik

Dziękuję firmie za 90 zł bonu świątecznego, jestem wzruszony, poruszony i tak wdzięczny uratowaliście mi święta już się obawiałem, że będzie BIEDA.

Były
@@zadowolony pracownik

Ten bon świąteczny to nie jest nic ekstra .. to z potrąconych złotówek z comiesięcznej twojej wypłaty na fundusz socjalny .. to twoje 90 zł a nie że ty dostałeś ekstra !! Paczki, bony, prezenty, pączki, kwiatki, festyn firmowy itd.. cokolwiek tam dostałeś to było z twoich pieniędzy które co miesiąc masz potrącane na fundusz socjalny .

Oberwator

Info

Pracownicy przychodzą do firmy, ale odchodzą od szefa (dyrektora, managera, mistrza). Mogą kasować komentarze co nic nie zmieni, bo cały Wolsztyn i okolice w promieniu 30-40 km znają ten zakład doskonale i latami sobie zapracowali na taką opinię.

ziutek

rekordem jest ilosc pracownikow ktorzy przewineli sie do tej pory przez ten pseudo zaklad .Dlaczego odeszli?.. Nie trzeba ich pytac Odpowiedz jest prosta..Jedno co mozna im pozazdroscic...popularnosc w szem i wobec..Na odpowiedz ksiedzu w czasie wizyty po koledzie -gdzie pracuje..? zkwitowal to -aaa to wtym obozie...Zkad on to wie? od Rydzyka ? chyba nie...

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Szynaka Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Szynaka Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szynaka Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 24 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szynaka Meble