Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

adas

Firma thiermann jest ok Niekturzy narzekaja ale niemaja racji

paweł

Witam! Jedzie ktos do tej firmy w przyszłym tygodniu??

pojawiam sie i znikam pojawiam sie i znikam

Tez bylem u henia ,na brumeloh na sparagach Pamietam co jak co ale obiady byly tam bardzo dobre Kazdy dostawal do obiadu danonka Bylem tam w 2011

Juddy

Ludzie to że zapisujecie się w biurze,nie znaczy że dostaniecie się na halę do pakowania szparagi.Zapisy robią grupowe,a ludzie z biura przysyłani są w ostateczności-w połowie sezonu.

nu nu
@Juddy

Masz 100 procent racji w tamtym roku na lehnin na szparagach brali ludzi z biora dopiero na poczatku czerwca jak ludzi brakowala zawsze biera tych co sie zapisuja u gropowej a reszta i jak nie chetnie chca brac z biura jak bylam na motzowie bo udało mi sie dostac z biura to grupowa powiedziala ze mam szczęście ze bylo miejsce bo poszlabym na pole tak jest na motzowie i na lehninie a jak jest gdzies indziej to podobnie bo moja znajoma tez jezdzi i tez sie zapisuje a reszta to fuks i tyle w temacie

Serwisant

OK

Różne

adam

Grupowy fraglez ma dobre pola

slawek

na 4 kwietnia dostałem papiery znacie dobrego grupowego co ma dobre pola szparagowe

Kle
@slawek

U mnie za stodola rosna takie szpragi, ze dziki sie o nie po nocach bijo!

był i będzie
@slawek

Najlepsze pola Szparagowe co jak co ale ma Malik.

Katrina

Witam!Jedzie ktos na szparagi na hale jade pierwszy raz moze ktos sie znajdzie co tez jest w takiej stytułacji ,pozdrawiam!katrina

nu nu
@Katrina

Kto ci powiedzial ze dostaniesz sie na hale twoje szanse to 50/50

nina
@Katrina

A dostałaś już papiery z terminem,bo ja wysłałam zgłoszenie ale jeszcze nic mi nie przyszło też mam jechać pierwszy raz na szparag.

był

Na folie jak jedziesz to musisz mieć wodery albo strój rybacki. Woda po pas w rajkach. Dniówki po 50 euro wychodza srednio.

@był

Dniówka srednio 50euro,na czysto?

adam

Byl ktos na brumeloh

papapa

Moze ktos inny byl na folii? I może cos powiedziec....

Witam . Ja mam termin na 6luty .? Jedzie ktos

6 luty to chyba na folie

@xxx

Tak na folie. Chciałbym sie dowiedziec jak tam jest? Jaki zarobek na tej foli.. I wgl jakies info

@papapa

Nie bylem na foli to nic nie wiem.

Witam ja rowniez lece 6 prawdopodobnie na folien

@Grzesiek

A byles juz kiedys? Skąd jedziesz

@papapa

Pierwszy raz jade na folie z Nysy

Jade na folie pierwszy raz ,z Nysy

M
@xxx

czy pod nr tel kontakt thiermann mozna dogadac sie po polsku?

krzychu
@M

ta oczywiście do polski przychodzą dokumenty z numerem który odbiera polski tłumacz więc spokojne bez nerwów

krzychu
@krzychu

trzeba wziąć albo śpiwór albo ciepły koc sztucce jakieś talerze lub miski jakiś rondelek lub garnuszek z resztą razem z tym listem od nich jest lista co trzeba zabrać ze sobą i troche kasy trzeba wziąć t troche własnego prowiantu choć tam na wejściu dostajesz zaliczkę 100 euro nie jest źle i co 2 tygodnie można kolejną wziąć bez problemu tylko trzeba dobrze pracować bo jak praca komuś nie idzie to każą w końcu do domu wracać taka prawda ale dla twardych psychicznie i fizycznie to dobra praca a dla kogoś kto jest słaby fizycznie lub psychicznie lub naprawde ma wątpliwości bo coś mu dolega to radze znaleść inne źródło dochodów byłem tam 2 razy to widziałem to i owo pozdro ale ogólnie firma i praca fajna polecam .

sss

Przyszly wam juz papiery na szparagi?

ania

Witam. Chciałabym wyjechać na zbiór borówki do Thiermanna w lipiec i sierpniu,natomiast w pażdzierniku i listopadzie może bedę mogła wyjechać też do Niemiec do pracy sezonowej,ale już winnej firmie.Czy ktoś może mi napisać ile razy w ciągu roku mogę wyjechać do pracy sezonowej w Niemczech.Może ktoś jest w podobnej sytuacji i też pracuje sezonowo w 2 razy w roku i może udzielić jakiś informacji jak to wszystko wygląda.Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawia.

Ala
@ania

Witam ja wyjeżdzam również do pracy sezonowej w Niemczech dw razy do roku i wygląda to tak że przez pierwsze 3 miesiące pracuję bez podatku a potem mam już naliczany podatek

ania
@Ala

Ala masz może mela,jak coś to podaj napisałabym do Ciebie na priv jak to wszystko wygląda.Może mogłabyś mi odpowiedzieć na kilka pytań,byłabym wdzięczna.

Mimi

Witam! Gdzie lepiej jechac na sortowanie borowek w jakie miejsce i jak tam srednio sie zarabia po odciagnieciu socjalu i dojazdu ile na czysto wychodzi za miesiac?

xxxx

Może będzie ale nie takie jak w latach poprzednich, w zeszłym roku było bardzo mało borówki i jedną z przyczyn było jej za duże wycięcie. Jesli będzie to pójdzie kilka moze4 osoby i będą przecinały a właściwie to wycinały tylko suche gałązki na młodych polach. Wiem to od osób które tam pracują.

xxxx

Obcinania borówki w tym roku prawdopodobnie nie będzie

Pit
@xxxx

Skąd wiesz?

maly

Jedzie ktoś w styczniu na obcinanie borowki?

xxx

Nikt w tym roku nie jechąl na folie

baktus
@xxx

Zdjęcia z kladzenia foli wstawiali Rumuni na fb których mam w znajomych,wiec może oni to opanowali bez Polaków.Mieszkali na Brimelo

@baktus

Witam! Masz racje co do Rumunów w zeszłym roku było ich bardzo dużo, więcej niż w latach poprzednich na folii również, ale Polacy również byli jednak byli mniejszością. Z tymi z którymi rozmawiałem to mówili że była totalna porażka i większość zjechała wcześniej niż planowała. Również mieszkali na Brümmerloh i Uchte.

gigg26
@xxx

ma ktos numer do tirmanna

nawa12

orientuje sie ktos czy nie jest przeszkoda tam jechac jesli sie wczesniej bylo na innej plantacji w niemczech w tym samym roku?

@nawa12

Prawdopodobnie nie można u nich pracować jeśli w tym samym roku pracowało się juz w Niemczech.Chyba że wcześniej była praca na kontrakt.

magda

Gdzie najlepiej się zapisać,chodzi mim o miejscowość żeby pracować przy szparagu na hali,w której miejscowości jest największa szansa żeby się dostać.Dziękuję z góry za wszelkie informacje.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG