fm logistic

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o fm logistic

maniqa 2016-05-20 22:26:53
wiesz, no skoro spedycja logistyka na poziomie ekspansji międzynarodowej to jednakn nie dziwi mnie wcale ten wymóg na język angielski. ale jak na serio ci tak bardzo zależy to możesz równie dobrze zacząć od nich na stażyu bo aktualnie oferują
rafał 2016-04-04 21:12:35
no tak, nie dziwię się, że wymagany jest język niemiecki właśnie. W sumie oferty mają ciekawe, nawet ta na operatora wózka widłowego, oczywiście trzeba mieć uprawnienia
wer 2016-03-30 19:41:15
caly czas pojawiaja sie od nich nowe oferty pracy jest na przyklad na stnaowisko spedytora miedzynarodowego w Mszczonowie wymagana jest znjaomosc jezyka niemieckiego
unas 2015-11-27 16:04:11
taki kurs niestety nie należy do najtańszych, więc jeśli faktycznie zapewniali by taki kurs swoim pracownikom to wielkie brawa dla tej firmy, seriooo ;)
hmm 2015-11-24 12:52:01
No faktycznie, o wózkach widłowych nic nie wspomnieli... No a może sami zapewniają pracownikom taki kurs.
eterkocz 2015-11-22 04:38:13
Mnie bardziej jednak zdziwiło to, że nie wymagają od pracownika uprawnień na wózki widłowe, co zazwyczaj jest priorytetem.
majek 2015-11-19 18:59:37
jest u nich praca jako pracownik magazynu i strasznie sie zdziwiłem, bo maja tylko trzy wymagania na to stanowisko, widzieliście? Jest potrzebna chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność. Ani słowa nawet o tym jakiego ykształcenia oczekuja czy takaosoba powinna mieś doświadczenie, troche kiepsko to wygląda.
anonim 2011-06-10 22:17:09
Etat w FM logistic jest moją pierwszą pracą więc nie mogę jej porównywać z żadną inną.Pomyślałem że zaczne od plusów nietety widze tylko jeden w dodatku mały regularnie wpływające pobory bardzo niskie jak za rodzaj pracy wykonywanej.Reszta jest na wielki minus począwszy od tzw \\\"szacunku\\\" do pracowników a raczej kompletnym jego braku przejawiającym się między innymi w przedmiotowym traktowniu ludzi.Po paru latach pracy człowiek jest wrakiem cierpi w równym stopniu jego zdrowie fizyczne jak i psychiczne.Po wykonaniu tzw \\\'normy\\\' czyli przerzuceniu jakiś 10 ton asortymentu dziennie pięc razy w tygodniu daje w skali roku jakies 2400 ton po takiej operacji zaczyna buntować się kręgosłup cierpi samoocena ( usunięte przez administratora )a nie wykonanie \\\'normy\\\'.Jeśli człowiek zostanie w końcu uznany za nieprzydatnego czyli jest nie produktywny albo chodzi na L4 zostaje zwolniony a na jego miejsce czeka następny nieświadomy bagna w jakie sie pakuje człowiek,Pisząc o FM nie można nie wspomnieć o bhp którego łamanie jest wpisane w pracę na magazynie w Tomaszowie Mazowieckim kazdy kto tam pracował wie o czym pisze,Nie bede się wdawał w szczegóły ale mysle że nawet śmierć człowieka i ewentualne konsekwencje związane z tym nic nie zmienią w sposobie pracy na tej platformie.Pozostaje wierzyć że próg cierpienia jaki doswiadczają w FM ludzie zostanie przekroczony co bedzie początkiem końca tego koszmaru. Pozdrawiam wielu dzielnych ludzi z Tomaszowa wiem że stać was na więcej.
Zostaw swoją opinię o fm logistic - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fm logistic