Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o fm logistic

Pracowałeś w firmie fm logistic i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
maniqa - 2016-05-20 22:26:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wiesz, no skoro spedycja logistyka na poziomie ekspansji międzynarodowej to jednakn nie dziwi mnie wcale ten wymóg na język angielski. ale jak na serio ci tak bardzo zależy to możesz równie dobrze zacząć od nich na stażyu bo aktualnie oferują
zdjecie uzytkownika
rafał - 2016-04-04 21:12:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, nie dziwię się, że wymagany jest język niemiecki właśnie. W sumie oferty mają ciekawe, nawet ta na operatora wózka widłowego, oczywiście trzeba mieć uprawnienia
zdjecie uzytkownika
wer - 2016-03-30 19:41:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
caly czas pojawiaja sie od nich nowe oferty pracy jest na przyklad na stnaowisko spedytora miedzynarodowego w Mszczonowie wymagana jest znjaomosc jezyka niemieckiego
zdjecie uzytkownika
unas - 2015-11-27 16:04:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
taki kurs niestety nie należy do najtańszych, więc jeśli faktycznie zapewniali by taki kurs swoim pracownikom to wielkie brawa dla tej firmy, seriooo ;)
zdjecie uzytkownika
hmm - 2015-11-24 12:52:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No faktycznie, o wózkach widłowych nic nie wspomnieli... No a może sami zapewniają pracownikom taki kurs.
zdjecie uzytkownika
eterkocz - 2015-11-22 04:38:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mnie bardziej jednak zdziwiło to, że nie wymagają od pracownika uprawnień na wózki widłowe, co zazwyczaj jest priorytetem.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2016-06-06
Żródło: Gowork.pl
Mszczonów
(mazowieckie)
SZUKASZ PRACY? Zgłoś się do nas, zadzwoń lub wyślij CV. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier - operator wózka widłowego wysokiego składowania ZADANIA NA STANOWISKU: Wykonywanie operacji magazynowych zgodnie z procedurami istniejącymi w firmie Uczestniczenie w realizacji zamówień kluczowych klientów dla firmy WYMAGANIA: doświadczenie w pracy w magazynie uprawnienia i doświadczenie w obsłudze w&
zdjecie uzytkownika
majek - 2015-11-19 18:59:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jest u nich praca jako pracownik magazynu i strasznie sie zdziwiłem, bo maja tylko trzy wymagania na to stanowisko, widzieliście? Jest potrzebna chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność. Ani słowa nawet o tym jakiego ykształcenia oczekuja czy takaosoba powinna mieś doświadczenie, troche kiepsko to wygląda.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-10 22:17:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Etat w FM logistic jest moją pierwszą pracą więc nie mogę jej porównywać z żadną inną.Pomyślałem że zaczne od plusów nietety widze tylko jeden w dodatku mały regularnie wpływające pobory bardzo niskie jak za rodzaj pracy wykonywanej.Reszta jest na wielki minus począwszy od tzw \\\"szacunku\\\" do pracowników a raczej kompletnym jego braku przejawiającym się między innymi w przedmiotowym traktowniu ludzi.Po paru latach pracy człowiek jest wrakiem cierpi w równym stopniu jego zdrowie fizyczne jak i psychiczne.Po wykonaniu tzw \\\'normy\\\' czyli przerzuceniu jakiś 10 ton asortymentu dziennie pięc razy w tygodniu daje w skali roku jakies 2400 ton po takiej operacji zaczyna buntować się kręgosłup cierpi samoocena ( usunięte przez administratora )a nie wykonanie \\\'normy\\\'.Jeśli człowiek zostanie w końcu uznany za nieprzydatnego czyli jest nie produktywny albo chodzi na L4 zostaje zwolniony a na jego miejsce czeka następny nieświadomy bagna w jakie sie pakuje człowiek,Pisząc o FM nie można nie wspomnieć o bhp którego łamanie jest wpisane w pracę na magazynie w Tomaszowie Mazowieckim kazdy kto tam pracował wie o czym pisze,Nie bede się wdawał w szczegóły ale mysle że nawet śmierć człowieka i ewentualne konsekwencje związane z tym nic nie zmienią w sposobie pracy na tej platformie.Pozostaje wierzyć że próg cierpienia jaki doswiadczają w FM ludzie zostanie przekroczony co bedzie początkiem końca tego koszmaru. Pozdrawiam wielu dzielnych ludzi z Tomaszowa wiem że stać was na więcej.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie fm logistic!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fm logistic

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: