Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o fm logistic

Pracowałeś w firmie fm logistic i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
rafał - 2016-04-04 21:12:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, nie dziwię się, że wymagany jest język niemiecki właśnie. W sumie oferty mają ciekawe, nawet ta na operatora wózka widłowego, oczywiście trzeba mieć uprawnienia
zdjecie uzytkownika
wer - 2016-03-30 19:41:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
caly czas pojawiaja sie od nich nowe oferty pracy jest na przyklad na stnaowisko spedytora miedzynarodowego w Mszczonowie wymagana jest znjaomosc jezyka niemieckiego
zdjecie uzytkownika
unas - 2015-11-27 16:04:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
taki kurs niestety nie należy do najtańszych, więc jeśli faktycznie zapewniali by taki kurs swoim pracownikom to wielkie brawa dla tej firmy, seriooo ;)
zdjecie uzytkownika
hmm - 2015-11-24 12:52:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No faktycznie, o wózkach widłowych nic nie wspomnieli... No a może sami zapewniają pracownikom taki kurs.
zdjecie uzytkownika
eterkocz - 2015-11-22 04:38:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mnie bardziej jednak zdziwiło to, że nie wymagają od pracownika uprawnień na wózki widłowe, co zazwyczaj jest priorytetem.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2016-04-18
Żródło: Gowork.pl
Mszczonów
(mazowieckie)
Obecnie FM Logistic - międzynarodowy operator logistyczny działający w Polsce z sukcesami od 20 lat poszukuje osób do pracy na stanowisko. Staż w dziale IT. Miejsce pracy: Mszczonów Podstawowe obowiązki stanowiska -wsparcie działu IT; -konserwacja sprzętu oraz instalacja oprogramowania na komputerach; -wyjaśnianie i usuwanie podstawowych problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu informatycznego. Wymagania -mile widzia
zdjecie uzytkownika
majek - 2015-11-19 18:59:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jest u nich praca jako pracownik magazynu i strasznie sie zdziwiłem, bo maja tylko trzy wymagania na to stanowisko, widzieliście? Jest potrzebna chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność. Ani słowa nawet o tym jakiego ykształcenia oczekuja czy takaosoba powinna mieś doświadczenie, troche kiepsko to wygląda.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-10 22:17:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Etat w FM logistic jest moją pierwszą pracą więc nie mogę jej porównywać z żadną inną.Pomyślałem że zaczne od plusów nietety widze tylko jeden w dodatku mały regularnie wpływające pobory bardzo niskie jak za rodzaj pracy wykonywanej.Reszta jest na wielki minus począwszy od tzw \\\"szacunku\\\" do pracowników a raczej kompletnym jego braku przejawiającym się między innymi w przedmiotowym traktowniu ludzi.Po paru latach pracy człowiek jest wrakiem cierpi w równym stopniu jego zdrowie fizyczne jak i psychiczne.Po wykonaniu tzw \\\'normy\\\' czyli przerzuceniu jakiś 10 ton asortymentu dziennie pięc razy w tygodniu daje w skali roku jakies 2400 ton po takiej operacji zaczyna buntować się kręgosłup cierpi samoocena ( usunięte przez administratora )a nie wykonanie \\\'normy\\\'.Jeśli człowiek zostanie w końcu uznany za nieprzydatnego czyli jest nie produktywny albo chodzi na L4 zostaje zwolniony a na jego miejsce czeka następny nieświadomy bagna w jakie sie pakuje człowiek,Pisząc o FM nie można nie wspomnieć o bhp którego łamanie jest wpisane w pracę na magazynie w Tomaszowie Mazowieckim kazdy kto tam pracował wie o czym pisze,Nie bede się wdawał w szczegóły ale mysle że nawet śmierć człowieka i ewentualne konsekwencje związane z tym nic nie zmienią w sposobie pracy na tej platformie.Pozostaje wierzyć że próg cierpienia jaki doswiadczają w FM ludzie zostanie przekroczony co bedzie początkiem końca tego koszmaru. Pozdrawiam wielu dzielnych ludzi z Tomaszowa wiem że stać was na więcej.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie fm logistic!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fm logistic

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: