PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jo Nowy wpis

Firma kogucik spieprzy i ucik zero dbałość o sprzęt, produkcja produkcja i jeszcze raz produkcja a potem pretensje do pracowników że słabe wykony. Władza się nachapie i jeszcze robi zebrania dlaczego nikt nie chce przyjść w weekend mimo tego że jest 100% płatne może dlatego że każdy ma to w (usunięte przez administratora) Jak by tam PIP wdupil bez ostrzeżenia to ta firma nie istnieje

Kobieta Nowy wpis

Hejka, wdziałam w ofercie dla specjalisty ds. ochrony środowiska, że wymagane jest tylko roczne doświadczenie żeby moc kandydować więc w teorii się w tym zmieszczę, ale sama rozmowa jak teraz może wyglądać? czy mi ja przybliżcie?

Zawiedziony

Daremna ta pseudo firma . Dawają ogłoszenia dość często ( ładowacz lub sortowacz ) możesz aplikować 5/10/15/20 razy pisać na e-maile a i tak nikt nie zadzwoni ! Przyjdziesz osobiście to nawet CV nie wezmną. Masakryczne postępowanie z ich strony ! Szybciej zagranicę wyjedziesz niż tu co kolejek znajdziesz . Niby tyle pracy jest że aż praca szuka człowieka !(usunięte przez administratora)Prawda ! Niech się (usunięte przez administratora)

Ola Nowy wpis
@Zawiedziony

Żenada jest to że obiecują że zadzwonią z wynikiem rekrutacji, jaki by nie był by człowiek na darmo nie czekał. Po czym nie dzwonią. Mówią że, praca na 100% pewna z ich strony zatrudnienie itd. Jeśli, macie taki szacunek do ludzi to się nie dziwię że się ludzie zwalniają i odchodzą z pracy u was.

AAA

w ofercie dla specjalisty ds. administracji pojawiła się wzmianka o dużym zakresie samodzielności oraz odpowiedzialności. Czy możecie je omówić? Interesują mnie też konkretne informację dotyczące liczby kursów w roku które można wykonać oraz ich zakresu. Omówicie je?

Iii Nowy wpis
@AAA

Na kursy nie masz co liczyć, firma dużo oferuje, ale na tym się kończy. Ludzi mają za nic. Kierownictwo auta służbowe ma dla prywatnych wycieczek, a na podwyżki dla pracowników nie ma. Co do zakresu obowiązków robisz to czego nie zrobi kierownictwo czyli wszystko.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?
Pawwl

Ile zarabia kierowca C+E w Rudzie śląskiej ? 6k netto jest ?

Raz udało mi się zarobić 5500zł sobota i nadgodziny zarobiki slabe jak na prace kierowcy i robotę w śmieciach

@Marcin

Jest szansa na wskazanie przy tym ile z tego wyniosły nadgodziny a ile sobota? Co do nadgodzin zastanawiam się jak często się zdarzają by można było sobie na nich jeszcze dorobić

Hannawald

Walniesz 20 nadgodzin w miesiącu i już się swiecisz na czerwono w systemie i masz szlaban na następne, tutaj już pilnują żebyś się nie przepracował :) to co kiedyś robiło powiedzmy 40 kierowców, teraz robi 60 hehe

m
@Marcin

Praca nie jest zła, faktycznie przy śmieciach ale ktoś to musi woźić. Ale jak patrząc na komentarz to górnicy nie wożą węgla tylko kierowcy więc po co takie narzekania? Nie ma przymusu i obowiązku pracy. Kierowcy przewożą tylko kontenery, puste na wymianę, pełne na wysyp i tam je opróżniają - na tym zakres ich obowiazków się kończy.

Michalina

Poproszę o opinie oddziału w Otwocku.

ładowarka

Cześć od jakiegoś czasu wisi oferta na operatora ładowarki. Jakie warunki stwarza firma, jaka jest atmosfera w firmie? Dla czego ona tak długo wisi? Brak chętnych czy od razu uciekają?

Ładowarka

Jakie stawki tam aktualnie są? Bo rozumiem że premia jest uzależniona od bycia po słusznym i wykonywania innych poleceń przełożonego.

@Ładowarka

Cześć, a możesz mi wprost napisać po czym stwierdzasz, że tak właśnie wyglądają zasady premiowania? Ja jak mam teraz ofertę od nich to nawet nie widzę by w niej pisano o premiach, czyli to sugestia co do jakiejś uznaniowej? Ona jest wpisana w umowę?

Miki
@ładowarka

Rotacja w tej firmie jest spowodowana warunkami czyli (usunięte przez administratora) smrodem odpadów komunalnych robactwie a teraz do tego dochodzi system pracy który uwzględnia pracę w weekendy a wolne w tygodniu nie każdemu to pasuje

Czemu uważasz, że tak właśnie warto. i co w końcu z tym systemem? Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale wychodzi na to, że sobota będzie identycznie płatna?

Mersi

Takiej podwyżki jak tutaj to jeszcze nie miałem 200 brutto i z premii doszło 40 zł.Podpisalem ale szok trwa nadal od nowego roku wszyscy tyle dostali 17 osób.Szczerze to w (usunięte przez administratora) powinni sobie te 240 zł wsadzić a nie kpić z ludzi ale w zamian ludzie też będą kpić....

Ikim
@Mersi

To wolisz samą pensję minimalną ? Mogłeś powiedzieć z ci pasuje tylko 4242 zł brutto

Roxi

Słuchajcie jak to jest z tymi premiami? One na każdym stanowisku przysługują? Teraz niedawno ktoś pisał, że są zależne od tego czy ktoś jest posłuszny czy tez nie. mnie natomiast interesuje praca jako specjalista ds. ochrony środowiska, przy czym nie widzę w opisie by wspominano o systemie premiowania. Czy pracuje się na samej podstawie?

To jak teraz praca sortowacza wygląda? pewna Pani chciała się za zatrudnieniem zorientować ale ktoś odpisał, że tam na miejscu pracują tylko mężczyźni. Dlaczego? jest cos ciężkiego czy po prostu tak się teraz trafiło?

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Inspektor BHP. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Do Gdańska właśnie dodali ofertę dzisiaj dla dyspozytora, jaka ocena z warunków? nie ma podanych widełek płacowych, szczegóły poznam na rozmowie czy może już teraz mi cos napiszecie? dodatkowo czy istnieje tutaj możliwość na zatrudnienie się na część etatu? w ofercie jest cały

Cos widzę ze ludziom na pytania tu nie odpowiadacie, dlaczego? ja bym chciał się dowiedzieć jak analizuje się teraz rynek w Rudzie, bo do niej kogoś takiego szukają. Stawek nie ma podanych, poznam je na rozmowie? to widełki czy jednak każdy ma raczej to samo? interesuje mnie również oznaczenie „praca od zaraz”, z czego wynika nagle zapotrzebowanie? jakiś projekt nowy czy ktoś odszedł po prostu?

bn

Ruda werbuje kierowców bo po prostu roboty cora więcej, przyjęcia są ciągle ale wielu kierowców czy ładowaczy segreguje po prostu życie. Jeśli ktoś zawala proste sprawy, niszczy sprzęt, nie szanuje własności innych współpracowników to "tut mir leid". Wielu kierowćów po zatrudnieniu się w PZ jest zadowolonych, socjal, pełny zus, paczki świąteczne + premie, ubrania robocze jakich nie ma w innych firmach. Ładowacze? Nie jeden nie potrafi policzyć do 10 albo prawidłowo sklecić zdania, ale nie wszystich do jednego wora. Po prostu jeśłi ktoś ma chęci do roboty to nie pożałuje pracy w tej niemieckiej firmie.

Kora

Do teraz zagadka naborów dla sortowaczy nie jest zbytnio rozwiązana? Mnie także praca w Chorzowie interesuje ale w biurze, jako koordynator. : ) od jakiegoś tygodnia oferta wisi i myślałam, że cos aktualnego na temat pracy się tu pojawi… po pierwsze nie znam zarobków, bo ich nie podali, po drugie ciekawi mnie aktualna atmosfera, opiszecie ja? no i po trzecie jak rozmowa będzie wygląda? warto przyjść?

Nin
@Kora

Podpinam się pod pytanie również w temacie pracy jako koordynator ds. inwestycji :) czy ktoś może się wypowiedzieć? Jak atmosfera, jakie zadania? Duża delegacyjność?

Ada

Chciałam się zapytać czy w Chorzowie są przyjęcia jako sortowacz

XYZ

Prezero oferuje pracownikom premie?

Oczywiscie, 20% co miesiac

Czyli nie

Tak, 20% do wyplaty

Ewelina

Ale to za jakieś określone wyniki te 20%?

Jarek
@Ewelina

Te 20 % premii jest po to, żeby kierownik w każdej chwili mógł je zabrac i żeby pracownik wiedział że jest zwykłym robolem. Takie wrażenie odniosłem po kilku latach pracy tutaj:)

@Jarek

Z jakiego powodu są zabierane premie? One są miesięczne/kwartalne/roczne?

@Jarek

Za co są zabierane premie? Wg to premia są miesięczne/kwartalne/roczne?

@XYZ

Co miesiac dostajesz 20% z podstawy jaka zarobisz, zeby nie dostać premii trzeba sie niezle postarac…

Hannawald wrócił

Przyjdź na Rude i zapytaj się za co dzisiaj kolega stracił premie... (usunięte przez administratora)się chce- tak po ludzku mi się dźwiga wszystko.

@Hannawald wrócił

Znowu placz albo ładowacza co siedzial na noworudzkiej 8h i nic nie robil albo kierowcy ktory jezdzic nie potrafi. Nikt nikomu bez przyczyny Hanawald premii nie bierze! Wiecznie cos leniom nie pasuje i wiecznie maja problem…

Kukel

Jak tak piszesz to wiem że jesteś jakimś półgłówkiem co nadaje się do drylowania wiśni i tyle masz pojęcia o tym co się dzieje. Dokształć się zanim zaczniesz pisać następny wpis.

BONKU
@XYZ

Kierowniku z Kokotka weź nam nawet 5 % tej premi, my se to odeśpimy dosłownie nadgodzinami. Łóżka w volvach są wygodne a w przyrodzie równowaga musi być zachowana! Bajooo

Wojciech

A za co je zabierają, jeśli już do tego dojdzie?

Ziomek

Tak juz byla raz taka sytuacja ze kamery nie chcieli wymienic w smieciarce ktora kosztuje grosze przy cofaniu doszlo do kolizji i kierowca ktory nie bral udzialu w zdazeniu zostal bez premi bo poszedl sie wstawic sie za kolega i wyperswadowac kierownikowi ze nie ma racji i skonczylo sie na tym ze prezes slyszal uw zajscie kamera sie pojawila a premie poznikaly ...

Baśka
@Ziomek

Premie poznikały na czas tego jedno zajścia? Ile taka kamera może kosztować, że piszesz, że to grosze? I czy są jeszcze jakieś inne przyczyny z powodu których premia mogłaby zniknąć? Odnosisz się do sprawy sprzed ponad roku, dlatego sprawdzam jak obecnie z tym jest

Eli

Bardzo dziękuję Pani Dyrektor wrocławskiego oddziału za całkowite olanie i nie danie żadnej informacji o zatrudnieniu lub nie, pomimo zapewnień kilkukrotnych że stanie się to w określonym czasie. Jedno co się nasuwa to zwyczajne współczucie dla aktualnych pracowników. Jeżeli tak traktuje się obcych ludzi, to co musi się dziać w oddziale... (usunięte przez administratora)

Asia

6 to według Ciebie dużo? a na ilu mniej więcej wszystkich pracowników tyle wpadło? Zastanawiam się także na tą ofertą dla speca od zakupów, jest teraz na takim portalu. Mam doświadczenie i interesuje mnie praca, ciekawi mnie tylko jak to z tym feedbackiem wyjdzie. Generalnie był ktoś teraz na rozmowie? Jakie pytania są przy tym stanowisku zadawane?

Tuti

Cześć! Jaka atmosfera we Wrocławiu? Czy naprawdę w firmie jest tak źle jak piszą w komentarzach. Aplikuje na stanowisko w obsłudze klienta i zastanawiam się czy warto.

Meg
@Tuti

Wrocławski odział to jedno wielkie...składowisko odpadów. Nie polecam, tylko mydlenie oczu. Nic co wcześniej ustalone nie ma przełożenia w rzeczywistości.

Xxx
@Meg

O jakich przykładowych ustaleniach jest mowa? I jak przy tym taki standardowy dzień pracy w oddziale przebiega? jakie występują bieżące cele do końca tego roku? oprócz obsługi jakie jeszcze są działy?

klient

Dlaczego Prezero Płock ma zablokowano stronę ?????? i nie można dodać żadnej opinii Po co w ogóle tam istnieją boja się o własnej oceny Czy Ruda śląska ma na to jakiś wpływ jako centrala wszystkich spółek ????? Chyba nie

Koli

Odradzam wszystkim szukającym prace w tej firmie a szczególnie na sortowni bo pracownik na sortowni jest traktowany jak by nie był człowiekiem zreszta traktowanie każdego pracownika pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze BHP tam sortowni nie istnieje bardzo słabe zabezpieczenie pracownika przy tego typu pracy gdyż pracownik dostaje tylko ciuchy robocze w których nawet nie ma rozporka tylko jest dziura do wiadomo czego w przypadku mężczyzn. Do tego te ciuchy robocze na okresie próbnym pracownik musi sam prać w domu wyobrażacie to sobie dawać do pralki ciuchy w których sortuje się (usunięte przez administratora) z całego miasta. Następnie pracownik sortowni dostaje zwykłe rękawice materiałowe do tego brak jakiejkolwiek maski ochronnej na twarz a taką prace powinno się wykonywać w ochronym tajweku, masce całotwarzowej z funkcją filtracji powietrza i rękawiczki lateksowe co najmniej ze 2 pary oczywiście tajweki i rękawicze powinny być bez limitu jak się uszkodzi w czasie pracy albo za bardzo zabrudzi to pracownik mieć możliwość od razu zmiany na nowy a pracowałem w zakładzie chemicznym w którym takie właśnie zabezpieczenia pracownika były stosowane i to bez limitu pobrudziłeś rękawiczki, dziura Ci się w tajweku zrobiła otwierałem szafke z tajwekami i rękawicami i od razu brałem nowe do tego co 2 tygodnie wymiania filtrów masce a nie tak jak tu dno i 6 metrów mułu. Zresztą podejście do takich pracowników widać od razu na szkoleniu wstępnym że traktuje się takich ludzi jak człowieka 2 kategori i to nie ważne czy zatrudnia się na sortownie, na ładowacza czy kierowce także odradzam prace w tym zakładzie a szczególnie na sortowni czy ładowacz zresztą szkoda zdrowia a przy tak słabym zabezpieczeniu nie trudno się czymś zarazić a ludzie wyrzucają do śmietnika wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ