Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Szymon

Co firma moze za to, ze granice sa zamkniete? Jak beda otwarte to wtedy sie pojedzie... I nie panikujcie bo nie ma sensu teraz spekulowac!!! Kto chcial to pojechal, kto chcial to zostal i po co te glupie pisanie?! Jak macie ochote na inna prace to idzcie nikt was nie trzyma na sile w domu...

To

To napisz co wiesz dokładnie dlaczego tam nie pojedziemy bo twierdzisz że nie ma po co ..

Haha

Ale nie którzy najlepsi pracownicy roku jeszcze zostali w pl i oczekują na tel z firmy ... co z nimi ??

UKLADY...

Ludzie,na co wy chcecie jeszcze czekac,aż wam zadzwonią, przeciez do większości osób już nigdy nie zadzwonią,tam mają swoich pupili na miejscu,co siedzą bez końca, przedłużaja i przedłużaja,a wy przez to nie możecie wyjechać i zarobić sobie,myslicie ze to takie przypadkowe? (nie bądźcie najwni),ta firma nie potrzebuje dobrych pracowników, tylko dupolizow co chodzą,stawiają i slodza,zobaczcie na te osoby co teraz siedzą tam już kupę czasu bez zjazdu i przeanalizujcie to.Sami odpowiecie sobie dlaczego tak jest.Te osoby stać na alkohol i stawianie,a wy macie czekać,żart i jeszcze raz żart, jak tak można...

Skoro koleżanka taka poinformowana to może opiszę co tak naprawdę się dzieje w tej firmie ? Czemu niby nie mamy tam po co jechać ??? Firma jaką jest taka jest ale jest gdzie zarobić jedynym plusem że nie trzeba długo tam siedzieć

Miska

Czy biuro już dzwonili do was wiedzą kiedy możemy ruszyć do pracy czy trzeba nowej roboty szukać

Bezrobotny
@Miska

Pojedziemy dopiero koniec maja jak będzie dobrze

Miska
@Bezrobotny

Masz ta informacje potwierdzona z biura ??

Nika
@Miska

Pojedziecie wczesniej

Smm

Czy wam się ludzie już tak nudzi i tych domach że tylko wypisujecie tutaj te bzdury??? Prawda jest taka że do roboty wyjadą ci co będą chcieli jechać czyli tak jak to było dotychczas , roboty na halach jest bardzo dużo. jeżeli otworzą hale z izo to różnie i izo przyjedzi i biuro puści autobus wtedy jeżeli to będzie możliwe ..

Bmw
@Smm

Izo zostanie otwarte jak koncerny Volkswagena i Porsche ruszy z produkcją bo od nich są zależni a ma to nastąpić w maju także ludzie bez paniki bo depresji dostaniecie pozdrawiam i zdrowa wszystkim życzę :)

Rafa
@Smm

Volkswagena otwierają w poniedziałek takie są informacje na necie więc powoli będzie to ruszać wszystko

Tst

jeżeli tylko zniosą kwarantanne w de to ruszymy do pracy wszyscy, Bo shmit czeka

Beatka

Ludzie dajcie sobie spokój z ta firma,bo i tak pracy już tam dla was nie ma,zobaczcie sobie ile ludzi juz w ostatnim czasie z dlugoletnim stażem nie przyjechalo do de,bo oni już wiedzą że to koniec,zostały tylko osoby,które przedłużaja i siedzą tam i siedzą, widocznie rodziny dla nich nie są wazne.W większości osoby które tam siedzą tak długo, którym poprzedluzano,to te co chodzą słodza i piją z naszymi koordynatorami, wystarczy czasem posłuchać na 13,sa to nagminnie te same osoby one pracują i trzepia kasę a wy musicie siedziec w pl,zenada.

Czupryna

Narazie jest wiekszosc wstrzymane pracują ci co zostali w Niemczech a ubezpieczenia nie będą wam opłacać bo nie pracujecie narazie bez paniki ludzie ;)

Teresa
@Czupryna

A ja dostałam informacje w biurze że ubezpieczenie jest miesiąc do przodu ważny

A ja nie odmowilem wyjazdu , i ubezpieczenia mam nadal , czekam na informację z biura aż wyjedziemy na naszą zamknięta hale

Tak,ja już wyświetlam się na czerwono,wiec wiadomo ze ubezpieczenie przepadło mi i tak niestety wszyscy będą mieli,ale to w sumie nieistotne juz bo nie ma do czego tam wracac,losy firmy i tak zostały przesadzone.

Onj
@Marek

A o jakich losach mówisz??? Skąd takie informacje??? Napisz o co chodzi A może mamy szukać informacji w biurze

Pracownik 2020

Co z naszymi ubezpieczeniami?? Czy komuś już przyszło pismo że skreślony został z ubezpieczenia

Ksiezniczka

Kto by pomyślał że nasz kordynatoror podejmnie pracę w pl,ciekawe jak długo popracuje?chyba że za chwilę wróci,bo w normalnej pracy fizycznej będzie za ciezko

Alvaro
@Ksiezniczka

To zależy o którego chodzi ...

Wiess Ty chyba jednak nic nie

Postojowe?ludzie gdzie wy zyjecie,prędzej szóstkę traficie niż dostaniecie postojowe,Ci co w pl,to już nie wyjadę(usunięte przez administratora)

Wiss
@Wiess Ty chyba jednak nic nie

A Skąd masz takie informacje że nie wyjadą ?? I co już dawno jest wiadome??

Robol

Szefi ma dziś urodziny więc wszystkiego najgorszego byś w pochwie miłości nie zaznała od byłych pracowników

Wissss

Należy się nam postojowe .. gdzie starać się o wniosek

Ciekaw jestem

Co słychać ludziki ?? Co z nasza szefi ? Kiedy zamykają te hale ??? Czy ludzie którzy siedzą w pl wyjadą jeszcze czy już muszą szukać nowej pracy

Marika

W jakiej formie jest Mariola(szefowa wszystkich szefow)?

Dlaczego osoby z ils nie mają wypłat

Kto jest administratorem tego forum że usuwa nie które wpisy ,,, Usuwa ponieważ to jest nie prawda czy prawda w jakimś stopniu ???

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS