Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czytam opinie i chcę zapytać czy nadal tak jest mam pracować na sortowaniu rzeczy z reklamacji ciężka praca?

Pati Nowy wpis

Ta firma to kompletne dno. Zdecydowanie odradzam wszystkim.

Maniek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Pracuje jeszcze ktoś w tej firmie za te marne 6€ czy ile tam macie? Czy już poszliście po rozum do głowy i nie dajecie się wykorzystywać?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

W jeden koszyk wrzucone stanowiska pracownik fizyczny, Team leader i operator wózka widłowego, a stawka jakby jedna podana: 12,41-14,09 € Brutto (zależnie od stanowiska). Czym się 12,5 euro różni od 14? Team Leader nie ma nawet premii? Nie docenia się znajomości języka niemieckiego? Pytam o wyjazd do Worms konkretnie. Kto tam już jest z TL?

Nowak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Cześć, mam szybkie 2 pytania. Z tego co piszecie na lokum nie ma TV i Internetu. Jak u was wygląda sprawa z Niemiecką opłatą za TV. Po meldunku w Niemczech od razu piszą urzędasy i naliczają chociaż np. nie ma ktoś w domu tv. Jak to jest u was rozwiązane? Czy ktoś wykupił Niemiecki Internet czy lecicie na Polskim? Jeśli wykupiony to jaki ma dobry zasięg i najmniej awaryjny?

Dzień dobry! Ktoś z działu rekrutacji może podzielić się ze mną informacjami na temat pracy? Wydaje mi się, że to duża agencja, a na stronie internetowej wymienione są dwie panie, które zajmują się rekrutacją:) Czy zespół liczy jedynie dwie osoby? Czy jednak więcej was tam pracuje? Interesowałoby mnie stanowisko młodszego rekrutera, może jest dostępny jakiś wolny etat? No i jak tu wyglądają zarobki, czy w firmie jest jakaś polityka dotycząca pracy nadgodzinowej? Pracujecie tylko z biura, czy tryb hybrydowy również wchodzi w grę? :)

Ksieciuniu

Czesc co tam slychac???jak zarobki,ile ludzi jeszcze pracuje???

Lidia
@Ksieciuniu

"Jeszcze"? Co masz przez to na myśli? Były jakieś zwolnienia czy o co Ci chodzi?

B
@Ksieciuniu

Koordynatorzy to jedna wielka porażka !! Serdecznie nie polecam Marcinka oraz Magdalenki Gai…… robią co chcą, nie wypłacają ludziom premii, pieniądze wiecznie się nie zgadzają, za plecami szefów wypowiadają umowy po czym twierdzą ze wypowiedzenie dał sam pracownik, śmiechu warte, wiecznie wydzwaniają do pracownika i nie interesuje ich czy ktoś jest w pracy masz odebrać i koniec do tego z dostarczeniem papierów tak samo, nie interesuje ich ze jesteś w pracy papiery maja być wtedy kiedy im pasuje. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA! NIGDY JESZCZE NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKA FAŁSZYWOŚCIĄ LUDZI. Lepiej uciekać niż dać się okradać z ciężko zarobionych pieniędzy i nerwów

Były

A adiczek robi jeszcze?? Dalej jest taki gruby jak wieloryb? I jeszcze mam pytanie dlaczego juz nie robi Mariusz koordynator? Co nawywijal?

Bożena
@Były

Skoro jestes bylym pracownikiem to może napiszesz jakie wrażenia podczas pracy w firmie? Czemu już tam nie pracujesz? Ja zastanawiam sie nad podesłaniem cv, warto? :)

Bodzia

Mam pytanie ile wychodzi na czysto za 4 tyg.tak mniej więcej?

Nowa

Dzień dobry, zastanawiam się nad wyjazdem z Job Agencją, jak teraz wygląda sytuacja? Ile wychodzi za godzinę na rękę? Ktoś z Nowego Sączą ?

Klaun

Kto na TST pracuje ten się w cyrku nie śmieje

Irena
@Klaun

Co masz na myśli pisząc takie stwierdzenie? Co dokładnie Ci tu nie pasuje.

Halina

hej, widzieliśmy teraz na stronie coś z dopiskiem praca dla par jako komisjoner lub operator wózka. Jak to w praktyce wygląda, rozumiem że zmiany wszystko mamy nierozłącznie? Ktoś był może ze sobą drugą połówką i wyrazi opinię? Jest bezproblemowo raczej?

Sortowanie jogurtów

Witam. Zastanawiam się nad oferta pracy przy sortowaniu jogurtów w miejscowości Bissingen. Czy ktoś może był i wyrazi swoją opinię?

Henio

Czesc Wam,jak tam???slyszalem ze kordynatorzy jezdza po pijanemu caly czas,czemu tego nie zglaszacie

Lidia
@Henio

Słyszeć to mogłeś, a na własne oczy widziałeś?

Anka

Co tam słychać nowego w firmie?

Radolf

A więc też chciałem się udzielić bo nie zostawię to bez milczenia Pracodawca zapewnia opiekę polskich koordynatorów to jest mit odbierają jak im pasuje i dużo spraw nie można z nimi załatwić bezpośrednio dużo muszą zgłaszać nie mają odpowiednich nadanych uprawień na to żeby decydować od razu muszą dzwonić dopytywać się co robią też nie chętnie trzeba łaskawie o to prosić możliwość stałego zatrudnienia nie prawda jak jest robota to cię nawet w nocy z polski ściągną żeby wyrobiła się firma jeśli nie ma roboty umierasz z nudów na Hotelu i to nawet DWA DNI Z RZĘDU gdzie nawet nie ma TV a o takich wygodach jak internet to już zapomnij darmowy wyjazd z Raciborza zapomnieli sobie dopisać że jest prawda jest to nie mit transport nawet przyjemny dużym autobusem jak na taką firmę to nawet pod tym kontem się postarali mocno UBESPIECZENIE jakie nie piszą w ogłoszeniu więc zacznę od lat pracy lata pracy się liczą w tej firmie załatwiałem to i mam to już na papierze ale lata składkowe to proszę się pytać i domagać się tego na papierze bo jak ja pracowałem to mi tylko wystawili papier z latami pracy a podatku zapłacili za mnie takie grosze że u niemieckiego ubespieczyciela to by na waciki na raty nawet nie starczyło jeśli ktoś liczy na to że tam sobie pojedzie z ciekawości bo mu to odpowiada bo jest emerytem lub rencista to w ramach wolnego czasu może podziwiać piękne monshaim czyli pola pola pola pola i 3 sklepy i czasem pociąg przejedzie i do tego armia ludzi z polski która rano stoi do pracy a połowa z nich gada ciągle o tym samym jak się maja super że tutaj pracują i jak im już uszy trochę przymarzną że aż dziurę w asfaldzie wytupią to się nagadać nie umieją gdzie znowu ten kierowca się zgubił i zapomnieli dopisać że umowa jest elastyczna dziś robisz jutro jesteś w (usunięte przez administratora) bo mogą cię zwolnić nawet za wygląd więc nikt oficjalnie nie narzeka a w powietrzu unosi się aura pesymizmu i niechęci do tej firmy która cię wywiesza każdy dzień jak łajdaka za zbrodnie przeciwko ludzkości czy jutro idziesz do roboty czy nie bo jak jesteś na liście to pamietaj to jest taka nagroda za dobre sprawowanie w pracy i Hotelu jak cię nie ma koś cię (usunięte przez administratora) ktoś cię nie lubi lub komuś podpadłeś więc życzę wszystkim napalonym na tą robotą zimnej wody na głowę chyba że ktoś kocha podróżowanie dużym Autokarem w życiu nie jechał to ma okazje za darmochę sobie (usunięte przez administratora) przewieść to tak no jak już wyjdzie i (usunięte przez administratora) wyprostuje to z fanfarami nie witają ani z petardami tylko zanosisz toboły na Hotel zazwyczaj lokatorów widzisz pierwszy raz bo tam ludzie zmieniają się jak w firmie tak na pokojach na Hotelu i zostawiasz torby w pokoju i nawet gdy byś tam miał w tej torbie złotego słonia i poł biedry na wypadek wojny wykupionej to po tej podróży zawijasz do roboty a nie kima po 12h siedzenia w Autobusie więc powodzenia życzę wszystkim (usunięte przez administratora) i też zabawnymi ludzmi i pełnej nie zapomnianej intryg przygody i presji jaką wywiera firma na pracownikach zarobki nie będę rospisywać ale miałem max w tej firmie w 2015 roku 800 euro za dwa tyg na czysto po wyjściu z autokaru max jaki tam idzie wyciągnoć za kierowcy B i kierowcy wózka widłowego z fizola bym tam nie robił nawet za te 800 jurków robota jest ciężka i jest tempo facet musi dużo przerzucić ręcznie na zmianę po 2 tyg kregosłup ma tak obolały że nie wie jak usiąć w autobusie jeśli zostałeś nominowany każdy dzień do roboty jak nie to sobie możesz kawkę rano wypić przy letnim grzejniku bo firma twierdzi że grzeje więc nara panowie i miłe panie a i uczulam że kapuśi to tyle że jak pierdniesz w na drugim koncu hotelu to już wiedzą kto to był

Norma
@Radolf

Tylko z jednym się nie zgodzę, niczego tam nie ma za darmo, wszystko sobie odciągną z wypłaty. A tak poza tym to sama prawda

Bruner
@Radolf

CAŁKIEM SKŁADNIE I PROSTO NAPISANE LECZ PO CZASIE. SZCZEŹE LECZ PO CZASIE WCZEŚNIEJ TYLKO UCHO PRACOWAŁO I MILCZENIE CZASEM ATAK! DOBRE TYLE CHOCIAŻ LZEJ .O MÓJ BOŻE DARUJ BO TAK TRZEBA. TO ŻADNA TAJEMNCA DLA MNIE

Bruner
@Bruner

Dzień dobry mam do pana zapytanie czy mógłby mi pan podać numer telefonu do pani Magdy zgubiłem jej numer telefonu a miałem dzwonić w sprawie pracy tst

BO TO PRAWDA.

No name

Nie poleciłabym najgorszemu wrogowi. Zapierdalanka dzień w dzień za max 6 tys miesięcznie, zero dodatków za pracę w weekendy, to chyba żart jakiś, za niedziele powinno być 200%. Lokacje w miare nienajgorsze, chociaż brak internetu też jest porażką, sama praca nie jest wymagająca, ale fakt że wykonuje się ją 9h codziennie 7 dni w tygodniu jest męczący, raz czy dwa razy na miesiąc dostaje sie wolne, wspaniałomyślna ta szefowa... Co do ludzi to każdy jest fałszywy i obrabia (usunięte przez administratora) za plecami, więc tak jeśli nie zależy ci na rozwoju, lubisz być ruchany na kasę, a do tego lubisz plotkować to jak najbardziej polecam ????

Ilona
@No name

ta praca w weekendy non stop to przez to ze jest tyle roboty czy przez to ze nie ma odpowiedniej ilosci pracownikow by inni wlasnie mieli jakies wolne dni ?

Henryk Wielki

Hello,co tam slychac w firmie?przede wszystkim co u Pani Wieslawy M.???dalej tylko zajmuje sie plotkami i ploteczkami???bo o jej prace to sie nie pytam,bo na pewno w tej kwestji to sie nic nie zmienilo!!!

Wladczyni
@Henryk Wielki

Niestety,to prawda,nic sie nie zmienilo,jedyne co ta pani robi,to zajmuje sie zyciem innych,tylko to ja interesuje,a nie patrzy do swojego ogrodka.

@Wladczyni

Więc czemu nikt nie zgłosi swoich zażaleń? Przecież gdyby odpowiednio dużo osób napisało jakieś pismo czy coś w tym stylu to może coś by to dało?

Esia
@Henryk Wielki

Milo ze interesujecie sie moim zyciem ... Szkoda tylko ze plotkami i ploteczkami moge zajmowac sie w przerwie miedzy jednym a drugim tirem.. aaa zajączki tak ze mna plotkuja ze szok.. Pozdrawiam

Majkel
@Andrzej

Wierzysz w to poważnie?

Esia
@Henryk Wielki

Polecam zakup slownika.. pisze se kwesti.. analfabeto.. sie zajmij swoim zyciem a nie interesuj sie innymi

Bożena
@Esia

Słabo że pracownicy musza przegadywac się na forum internetowym :( Rozumiem że atmosfera w pracy średnia?

Polonista
@Esia

Prawidłowo się pisze kwestii przez 2x i więc radzę także użyć słownika...

Kordynatorzy

Nasi koordynatorzy to powinni być sprawdzanie na alkohol co dnia,bo nie ma dnia żebym nie chlali,to jest żenada że tacy ludzie mogą być na takich stanowiskach,wstyd

Asia
@Kordynatorzy

Który z koordynatorów jeździ pijany? Zauwazylam ze nastąpiły zmiany co do koordynatorów, słuszna decyzja szefostwa, niech pan A razem pania E spala trochę złych emocji w pracy. Pozdrawiam

???
@Asia

Możesz napisać jakie zmiany nastąpiły co do koordynatorów????za góry dzieki za wiadomosc

@Kordynatorzy

Koleżanko i Kolego nudzi się już to Wasze pisanie o jednym i tym samym.Zmien pisanie na biografie o sobie i nie zapomnij o wadach i zaletach....

Odp
@Asia

Chyba powinnaś zapytać który z koordynatorów jeździ trzeźwy,pili,piją i będą pić,bo nie ma osoby która by mogła coś z tym zrobić,szef o tym wie że oni piją i nic z tym nie robi

Prawda
@Kordynatorzy

NIESTETY,ale muszę się z tym zgodzić,że piją do późnych godz nocnych,a rano zawoza ludzi do pracy.Pani Magda proszę coś z tym w końcu zrobić,bo tak być dalej nie może.

Alojz
@Kordynatorzy

Nie ma co narzekać i wypisywać, to nic nie zmieni, zadzwonić pod 112 podać adres Monsheim Johann Scherner Str.13 i zarządać kontroli policji o godz 5:00 wszystko na temat , te kilka słów po niemiecku każdy może się nauczyć.

Arbeiter
@Kordynatorzy

Jakim trzeba być idiotą żeby dalej tam pracować za takie stawki, przecież na miejscu można lepiej zarobić, a tam tylko alkoholizm i staczanie się na margines społeczny, nigdy nie jest za późno aby poprawić swoją sytuację.

Darek
@Kordynatorzy

Zgadzam się ale ochrona też pije. Wracają po 3 rano i zaczynają imprezować, japę słychać najgłośniej.

K3

Ania dalej nosi glowe wyzej,niz nie napisze co,jak tak mozna???

Ania:)
@K3

No tak, zazwyczaj głowę nosi się wyżej niż każdą inną część ciała. Takie prawo fizyki. No chyba, że ktoś chodzi na czworakach ????

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS