JATKE OY

Vanhalinna

Opinie o JATKE OY

adam 2016-05-12 11:38:16
Jak dla mnie na poczatek, dla pocatkujacej osoby to spoko kasa zawsze wiecej zarobie tutaj niż u nas w karaju.
anonim 2015-03-27 14:34:05
co ty opowiadasz 2 % dostaniesz jak zaczniesz pracowac w listopadzie ,masz podatek liniowy od zarobkow jaki zadeklarujesz w skacie mozsz miec nawet 32% taki mialem a niektorzy nawet 36 jak przekroczyl kwote np.ponad 33 tys.Euro pracowalwm w tj firmie to wiem ,wszystkich Poakow wywalili bo ja to nawet dostalem Euro za skrocenie wypowiedzenia i dojad do pracy ponad 1000 Euro ja tam nie narzekalem na firme ,firma spoko niektorzy nasi fachowcy to pozal sie Boze w gebie dobrzy ,pozdrowienia dla Krzycha z Gniezna ,Piotra z Kielc ,Henka z Kaszub,
WIELORYB 2015-03-19 19:00:29
JADĄC PIERWSZY RAZ DO FINLANDII DO PRACY DOSTAJESZ NAJMNIEJSZY PRÓG PODATKOWY , CZYLI 2% - PRACUJĄC PO 10 GODZIN WYCHODZI CI OKOŁO 1100-1200 EURO NA 2 TYGODNIE
TO JEST NETTO, 9 i 10 GODZINA MASZ 50% ZA MIESZKANIE POBIERAJĄ NA MIESIĄC OKOŁO 250- 300 EURO ALE Z BRUTTO CZYLI TO 1100-1200 TO TWOJE CZYSTE PIENIĄDZE. CO DO PRACY W JATKE TO PRAWDOPODOBNIE ZERWAŁA UMOWY O PRACĘ Z POLAKAMI, I JUŻ TAM NIE PRZYJMUJĄ, MA COŚ RUSZYĆ POD INNĄ FIRMĄ- NARAZIE CISZA
WIELORYB 2015-03-11 21:29:57
NIE BYŁO ŻLE, FIRMA W PEŁNI WYPŁACALNA, CO DWA TYGODNIE ZAWSZE BYŁY PIENIĄDZE NA KONTACH, ŻE PILI? - PRZECIEŻ TO NORMALNE W DELEGACJACH ,A WPIS Z 2015.02.14 - NO CÓŻ TA CAŁA ORKA TO TAKA WSZA Z ROZPORKA, DZIWNE ŻE SIEDZIAŁ Z PODWINIĘTĄ KITĄ GDY TAM PRACOWAŁ. ORKA- CHŁOPAKI "POZDRAWIAJĄ" TWOJĄ STARĄ- ZAKŁAMANY INSEKCIE
irokez 2015-02-23 12:56:03
banda lewusow i nie robow sciemniaczy i fachowcow w gadce:)
garfield 2015-01-30 11:55:51
http://youtu.be/m_KZYJrvlBo Tu są odpowiedzi na wszystkie pytania..."Rodzinna atmosfera" i spontaniczne wódczane przyjaznie. Tacy "towarzysze" stanowili większość polskiej części firm Jatke Oy/Adicio Oy. Były "pies", szczerbaty kryminalista ,dwaj wybitnie "utalentowani" lepkoręcy budowlańcy, zniechęceni życiem frustraci i jako specjalny bonus mitoman "góral z Wieliczki" w pakiecie . Brakuje tylko nowohuckiego barda i ekipy "Tampere shore" czyli grupy trolli - zapiekłych wrogów mydła i wody, na czele ze swoim Guru "szlachcicem" Gregorem posługującym się unikalnym tytułem "brygadzisty od Polaków"...tam niewielu ludzi było w pełni normalnych i kontaktowo przyjaznych.
frant 2014-11-16 13:47:55
pracowalem w tej firmie 2 lata potem wyslali nas na bezrobocie bo nie mieli pracy bylem ponad rok na bezrobociu ale analazlem inna prace w innym panstwie,niw warta firma finy maja nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonim 2014-05-14 21:25:41
NIC A NIC NIEWARTA SZKODA SIE WYPOWIADAC OTYM BADZIEWIU ALE JAK KTOS TROLI CHCE ZOBACZYC NA WŁASNE OCZY TO POLECAM TA FIRME
trol 2014-04-08 19:41:59
to jest firma w kturej zostali sami nieroby uczciwy pracownik długo tam nie pracuje bo slawuta zaras go spuszcza sam nie zrobił kariery jako bramkarz ale robi kariere jako kłamca i sićemjacz omijajcie tą firme
anonim 2014-03-13 11:36:27
Co sie stalo ze nagle wszystkich zwolnili ?
anonim 2014-03-12 20:39:52
Pisze prawde bo tam pracowałem 2 lata i znam bardzo dobrze troli i asa Slawute nic niepotrafia robic tylko wchodzic głeboko ( usunięte przez administratora ) fina ,zanic biora pienjadze kiedy ci FInowie sie obudza ci ludzie( usunięte przez administratora )
anonim 2014-02-20 11:57:00
Nic niewarta firma a polski kordynator(usunięte przez administratora) były piłkarz niezna sie ani na kopanju piłki ani na robocie tak jak i Trole
anonim 2013-08-08 12:00:31
jker kasidziaz możesz napisać jakiej wysokości wynagrodzenie za pracę można otrzymać w firmie Jakte OY?
trol 2013-06-30 18:02:36
tak firma zwolniła z dnia na dzień i jeszcze te papiery ze prośmy o urlop dlamnie (usunięte przez administratora)zachował się jak ostatnia siwinia
anonim 2012-10-03 20:08:15
Witam.mam oferte pracy za (usunięte przez administratora) brutto.oplaca sie jechac do tej firmy?idzie zarobic?a jak warunki mieszkaniowe?pozdrawiam
on 2011-06-14 13:06:29
witam czy ktos pracował dla tej firmy.
Zostaw swoją opinię o JATKE OY - Vanhalinna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JATKE OY