Profil firmy JATKE OY

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o JATKE OY

adam 2016-05-12 11:38:16
Jak dla mnie na poczatek, dla pocatkujacej osoby to spoko kasa zawsze wiecej zarobie tutaj niż u nas w karaju.
Ul 2016-04-11 13:16:55
Wiesz co, faktycznie @honda w tym momencie jest brak ofert, ale nie jest prawdą że nie przyjmują, całkowicie przyjmują, tylko nie zawsze jest to napisane oficjalnie, bardzo mocno polecam spróbować wysyłać CV tak po prostu, może odpiszą, oddzwonią może
honda 2015-07-16 14:07:48
Czyli w Jatke oy nie przyjmuja do pracy aktualnie? Brak ofert? Ale coś się pojawi nowego Bardzo dzięli za takie informację co do pracy w finlandii miałem też propzoycje z norwegii i sam nie wiem co wybrać. Potrzebuję doradztwa i szukam właśnie takiej firmy która mi pomoże. Liczę także na jakieś benefity
anonim 2015-03-27 14:34:05
co ty opowiadasz 2 % dostaniesz jak zaczniesz pracowac w listopadzie ,masz podatek liniowy od zarobkow jaki zadeklarujesz w skacie mozsz miec nawet 32% taki mialem a niektorzy nawet 36 jak przekroczyl kwote np.ponad 33 tys.Euro pracowalwm w tj firmie to wiem ,wszystkich Poakow wywalili bo ja to nawet dostalem Euro za skrocenie wypowiedzenia i dojad do pracy ponad 1000 Euro ja tam nie narzekalem na firme ,firma spoko niektorzy nasi fachowcy to pozal sie Boze w gebie dobrzy ,pozdrowienia dla Krzycha z Gniezna ,Piotra z Kielc ,Henka z Kaszub,
WIELORYB 2015-03-19 19:00:29
JADĄC PIERWSZY RAZ DO FINLANDII DO PRACY DOSTAJESZ NAJMNIEJSZY PRÓG PODATKOWY , CZYLI 2% - PRACUJĄC PO 10 GODZIN WYCHODZI CI OKOŁO 1100-1200 EURO NA 2 TYGODNIE
TO JEST NETTO, 9 i 10 GODZINA MASZ 50% ZA MIESZKANIE POBIERAJĄ NA MIESIĄC OKOŁO 250- 300 EURO ALE Z BRUTTO CZYLI TO 1100-1200 TO TWOJE CZYSTE PIENIĄDZE. CO DO PRACY W JATKE TO PRAWDOPODOBNIE ZERWAŁA UMOWY O PRACĘ Z POLAKAMI, I JUŻ TAM NIE PRZYJMUJĄ, MA COŚ RUSZYĆ POD INNĄ FIRMĄ- NARAZIE CISZA
orko 2015-03-19 18:43:30
Ciekawe jest to, że wypłaty sa co dwa tygodnie, a nie co miesiąc. Ile w ogóle tutaj jest orientacyjnie tygodniówki dla takiej nowej osoby? Coś jeszcze jest w ramach wynagrodzenia, typu jakieś dodatki socjalne, czy innego typu rzeczy? Trudno jest sie w ogóle dostac do jatke oy, czy jak ma sie głowe na karku to biorą?
WIELORYB 2015-03-11 21:29:57
NIE BYŁO ŻLE, FIRMA W PEŁNI WYPŁACALNA, CO DWA TYGODNIE ZAWSZE BYŁY PIENIĄDZE NA KONTACH, ŻE PILI? - PRZECIEŻ TO NORMALNE W DELEGACJACH ,A WPIS Z 2015.02.14 - NO CÓŻ TA CAŁA ORKA TO TAKA WSZA Z ROZPORKA, DZIWNE ŻE SIEDZIAŁ Z PODWINIĘTĄ KITĄ GDY TAM PRACOWAŁ. ORKA- CHŁOPAKI "POZDRAWIAJĄ" TWOJĄ STARĄ- ZAKŁAMANY INSEKCIE
brzeziniak 2015-02-28 19:57:44
z tego co udało mi się dowiedzieć to po raz ostatni szukali pracowników z naszego kraju do pracy właśnie w finlandii jeszcze jakieś pół roku temu. Od tego czasu cisza. Kilka osób wiem że narzekało na jakieś problemy z wypłacalnością, ale większość raczej wracała stamtąd zadowolona. Albo nie chciała głośno mówić o swoich problemach...
irokez 2015-02-23 12:56:03
banda lewusow i nie robow sciemniaczy i fachowcow w gadce:)
orka 2015-02-14 16:10:04
ja w dalszym ciągu nie widzę pomocy z waszej strony jak jest w tej firmie jaka jest również współpraca pomiedzy współpracownikami i pracodawcą fajnie byłoby wiedziec bo wiadomo jak jest na rynku pracy aktualnie takie mamy czasy ale starać sie warto do tej firmy tak z waszego doświadczenia co sądzicie...?
garfield 2015-01-30 11:55:51
http://youtu.be/m_KZYJrvlBo Tu są odpowiedzi na wszystkie pytania..."Rodzinna atmosfera" i spontaniczne wódczane przyjaznie. Tacy "towarzysze" stanowili większość polskiej części firm Jatke Oy/Adicio Oy. Były "pies", szczerbaty kryminalista ,dwaj wybitnie "utalentowani" lepkoręcy budowlańcy, zniechęceni życiem frustraci i jako specjalny bonus mitoman "góral z Wieliczki" w pakiecie . Brakuje tylko nowohuckiego barda i ekipy "Tampere shore" czyli grupy trolli - zapiekłych wrogów mydła i wody, na czele ze swoim Guru "szlachcicem" Gregorem posługującym się unikalnym tytułem "brygadzisty od Polaków"...tam niewielu ludzi było w pełni normalnych i kontaktowo przyjaznych.
delfinek jaś 2015-01-29 15:00:32
no właśnie, ponawiam pyttanie które niedawno zadał sdx, a które niestety drastycznie pozostało bez odpowiedzi. a mianowiecie: jakie są wymagaonia pracodawcy względem świeżynki, czyli takiego całkiem nowego pracownika, także początkującego w branży? bo ja taką świeżynką jestem. czy w związku z tym mam wgóle szanse na przyjęcie?
sdx 2014-12-09 22:17:10
czy ktoś doswiadczony wie cos wiecej o tej firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? Jaka jest atmosfera w tej firmie ? moglibyście pomóc cos przekazac na temat firmy przy poszukiwaniu pracy kazde słowo jest cenne dziekuje
frant 2014-11-16 13:47:55
pracowalem w tej firmie 2 lata potem wyslali nas na bezrobocie bo nie mieli pracy bylem ponad rok na bezrobociu ale analazlem inna prace w innym panstwie,niw warta firma finy maja nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
giero 2014-10-29 02:25:16
Co tam się takiego dzieje, że tak nie polecacie firmy ? O co chodzi z jakimiś zwolnieniami co ktoś pisał w marcu ? Wie coś ktoś ? P.S. Co jakiś czas ktoś pisze o "trolach" - o co biega?
anonim 2014-05-14 21:25:41
NIC A NIC NIEWARTA SZKODA SIE WYPOWIADAC OTYM BADZIEWIU ALE JAK KTOS TROLI CHCE ZOBACZYC NA WŁASNE OCZY TO POLECAM TA FIRME
trol 2014-04-08 19:41:59
to jest firma w kturej zostali sami nieroby uczciwy pracownik długo tam nie pracuje bo slawuta zaras go spuszcza sam nie zrobił kariery jako bramkarz ale robi kariere jako kłamca i sićemjacz omijajcie tą firme
anonim 2014-03-13 11:36:27
Co sie stalo ze nagle wszystkich zwolnili ?
anonim 2014-03-12 20:39:52
Pisze prawde bo tam pracowałem 2 lata i znam bardzo dobrze troli i asa Slawute nic niepotrafia robic tylko wchodzic głeboko ( usunięte przez administratora ) fina ,zanic biora pienjadze kiedy ci FInowie sie obudza ci ludzie( usunięte przez administratora )
anonim 2014-02-20 11:57:00
Nic niewarta firma a polski kordynator(usunięte przez administratora) były piłkarz niezna sie ani na kopanju piłki ani na robocie tak jak i Trole
anonim 2013-08-08 12:00:31
jker kasidziaz możesz napisać jakiej wysokości wynagrodzenie za pracę można otrzymać w firmie Jakte OY?
anonim 2013-07-03 11:44:41
kto z osób tu piszących jest obecnie pracownikiem firmy JAKTE OY? czy może coś powiedzieć o warunkach pracy?
anonim 2013-06-30 23:30:28
trol a czy natomiast pieniądze należne za wykonaną pracę w firmie JAKTE OY zostały ci wypłacone w odpowiednim czasie?
trol 2013-06-30 18:02:36
tak firma zwolniła z dnia na dzień i jeszcze te papiery ze prośmy o urlop dlamnie (usunięte przez administratora)zachował się jak ostatnia siwinia
anonim 2013-06-30 12:52:01
trol a wiesz co było powodem tego,że firma JATKE OY zwolniła pracowników? czy to się stało nagle bez wcześniejszego uprzedzenia?
anonim 2013-06-26 19:59:29
pracownik dlaczego twoim zdaniem firma JATKE OY to firma krzak? jeżeli nie ma się doświadczenia zdobytego zagranicą nie można liczyć na zatrudnienie?
anonim 2012-10-03 20:08:15
Witam.mam oferte pracy za (usunięte przez administratora) brutto.oplaca sie jechac do tej firmy?idzie zarobic?a jak warunki mieszkaniowe?pozdrawiam
on 2011-06-14 13:06:29
witam czy ktos pracował dla tej firmy.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JATKE OY