Opinie o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Union Montage Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Union Montage Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Bogdan Nowy wpis

Trochę się wahałem ale jestem blisko podjęcia decyzji o pracy w Austrii i właśnie za pośrednictwem agencji bym chciał wyjechać. Na stronie piszą że zapewniają umowę o pracę, zakwaterowanie i co więcej nawet dodatki świąteczne i urlopowe. Wygląda pięknie ale czy rzeczywistość to potwierdza? Zakwaterowanie jest darmowe? Coś tu widziałem głosy o problemach z wypłatami i z tym, że stawki potrafią się nie zgadzać. Jak obecnie to wygląda?

Ktoś Nowy wpis
@Bogdan

Firma dokłada ci 15euro za każdy przepracowany dzień, soboty niedziele sam płacisz (chyba że pracujesz) ogolenie lubią gubić twojego godziny pracy, są problemy z wypłatami. Każda agencją będzie lepsza od niej. Więc się zastanów

kamill Nowy wpis

Pracował ktoś na magazynie z nartami? Jak wyglada ta praca i jak z zarobkami?

WITEK Nowy wpis

Ja osobiście polecam Union Montage,firma przede wszystkim wypłacalna,panie w biurze mile w miarę możliwości są chętne do pomocy, pracuję trzeci rok i jestem zadowolony.polecam.

Jak w Union Montage Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Produkcji

Pytali mnie po niemiecku o różne rzeczy głównie jak się nazywasz gdzie mieszkasz ile masz lat... Brak jakich kolwiek szczegółów wszystko wychodzi po fakcie

Czy przeszkadzało by mi spanie z innym panem w łóżku hahaha

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Były

Union zawsze był kiepskim biurem i według mnie jest coraz gorzej. Panie w naszym Raciborskim biurze starają się jak mogą aby jakoś to prowadzić, ale ich wysiłek nic nie jest wart w sytuacji gdy szef robi przykre numery zatrudnionym ludziom i traktuje ich jakby mu się wydawało, że Ci wszyscy ludzie za wszelką cenę chcą tam pracować są znacznie lepsi pośrednicy pracy

@Były

:( no ale skoro tak opisujesz to o jakie te numery konkretnie chodzi, co się dzieje?

Były
@Były

Nie będę się rozpisywać skoro problemy są zawarte w pozostałych komentarzach. Proszę poczytać

Oszukują na wypłacie. Trzy osoby ta sama stawka, a trzy różne wypłaty.. w biurze lalki bez pojęcia o tym co się dzieje na miejscu. Nie polecam

Nieroba
@Marcin

To prawda, potwierdzam wpis. Mialem ta sama sytuacje. Oczywiscie biurze nikt nic nie wie. GORACO NIE POLECAM!!!

Agnieszka
@Marcin

Marcin, czy wiesz z czego wynikały różnice w wysokości wypłaty? Może było to spowodowane różnymi dodatkami do podstawy, na przykład wysokością premii? Udało Ci się wyjaśnić tę sytuację?

Dori
@Marcin

(usunięte przez administratora) na wypłatach, brakuje godzin. Trzy osoby z zakładu maja tyle samo przepracowanych godzin stawki według umowy te same a kazdy inna wypłatę. Pracują po 12- 14 godzin nie doliczaja dodatków nocnych. Za hotel jeden miesiac 250e nastepny 180e ceny biorą z kosmosu. Trzeba płacić nawet za weekendy w których nie przebywa sie na hotelu to samo. Byłam na urlopie 2tyg a za hotel potrącali. Co miesiąc to mniejsza wypłata. Union oferuje diety, tylko oferuje.... tak samo 13 i 14 pensja czyli powinnam dostac 2 wyplaty. A nie dosc ze zostałam (usunięte przez administratora) na wyplacie o 500euro to z 13 pensji dostałam 300e. A 14 pensji nie dostałam. Wiekszego (usunięte przez administratora) w życiu nie widziałam.

Mam nadzieję że ta "firma" już niedługo stanie się historią, a o tej firmie będą krążyć legendy. Nie ma gorszego pośrednika pracy, po prostu nie ma! Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, a nie jest desperatem zalecam omijać te "biuro" szerokim łukiem. Diety kasują do siebie, z mieszkaniami kombinują tak, że człowiek jest z nich (usunięte przez administratora) jak to liczą. Stawki śmiechu warte, już w polsce można lepiej zarobić. Kontakt fatalny, odsyłają z pytaniami od jednej inteligentnej w biurze do mniej lub jeszcze mniej inteligentnej, konkretnie się nic nie dowiesz, a jak się nie podoba, to się proszę zwolnić. Tak też zrobiłam. Jestem pracowitą osobą ani razu nie zachorowałam przez parę lat, a potraktowali mnie jak wariatkę. Pracuje już przez inną agencje, Union Montage to naprawdę jedna wielka porażka. Jeśli ktoś mi nie wierzy, to polecam sprawdzić i zmarnować sobie trochę życia.....

Aneta

Z tymi dietami i stawkami to znasz ze swojego doświadczenia?

Daniel

Union (usunięte przez administratora) na dietach, płacą tylko 15 euro na dzień i nic więcej , obiecują za darmo mieszkanie a kasują za sobotę i niedzielę, dodatkowo wymyślili sobie 36 euro miesięcznie za księgową. Nie polecam!. Jest dużo więcej innych firm co są solidne i nie kłamią jak union montage.

kg
@Daniel

Jakie firmy polecasz

@kg

Ciekawe czy po dwóch latach tu zajrzy. A jak to z tymi mieszkaniami w końcu? Czemu za weekendy biorą?

Łucja

Widzę, że w ostatnim czasie krytyka na tę agencję tutaj się wylała. Podobno kłamią i panuje tu wyzysk w dodatku większość odradza. Te opinie serio są uzasadnione? Da ktoś znać jak aktualnie wygląda współpraca z nimi?

Tomasz

Najgorszy pośrednik pracy.

Jak wygląda sprawa grafiku w Union Montage Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

To jest najgorsza firma z jaką kiedykolwiek współpracowałem. Idź parę ulic dalej jest tam wiele bardziej kompetentnych firm. Union Cie okradnie sam nie będziesz wiedział z czego. Pozdrawiam Pana Reinholda z RCP

Kieł
@Marek

Panie w Raciborzu są tylko od przekazywania informacji z Ula który mieści się w Austrii. Tam bardzo dumni z siebie "ludzie" którym niby zawdzięczasz swoje życie że Tobie pracę załatwili traktują Cie jak psa. Szczególnie Pan Reinhold z Ula w austrii, dramat. Ogólnie nie polecam nikomu. Jest tyle firm którym union montage może tylko .... polizać.

Powiem ci tak, idź przez każdą inną agencje tylko nie przez union montage

Grazyna

ja pracuje, juz 3 sezon na magazynach z nartami, i jestem bardzi zadowolona. Wszystko zawsze gra.

@Grazyna

Można jakieś opinie o tej pracy?

Babins

Witajcie wszyscy Osobiście nie polecam tej agencji ponieważ (usunięte przez administratora) odnośnie mieszkania miałam mieć odciągane 300 euro nagle zrobiło się 430. Przytym jak się pochorowałam to mam wykładać z własnej kieszeni bo byłam na okresie próbnym i ztej wypłaty nic nie zostaje, uważajcie wszyscy wtej firmie nie można się pochorować do miesiąca czasu. jak wniej jesteś, przedewsztstkim przed wyjazdem nie podają prawdziwych informacji na równi nie wysyłają barkodu do lekarza wszędzie zdani jesteście na siebie. A ciekawa jestem jak żebracza będzie ta wypłata, dotego w pracy popędzają chyba mają zato premie

Radek

Witam,w sierpniu wybieram się do pracy w Salzburgu do magazynu z sprzętem sportowym.Može ktoś coś napisać o pracy,ile godzin , zarobki itd.z góry dzięki za info.

Kris kros

Okłamują wyzyskują nie wypłacają wszystkich należnych pieniędzy

Dawid

Macie jakieś problemy z urlopem?

Roman

Ich empfehle diese Agentur nicht. Sie betrügen Menschen und nehmen ihr Lohngeld ohne Grund.

recepcja

Na jakie zarobki można liczyć na recepcji? Jakie języki są wymagane?

Weronika

Witam czynny od może powiedzieć coś więcej o biurze i pracy jakie zarobi jak wygląda hotel itp????

Kuba

Jak w każdej firmie kierownictwo docenia dobrych pracowników, natomiast problem mogą mieć osoby bez chęci do pracy.

• Jak się pracuje w Union Montage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Union Montage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Union Montage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Union Montage Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Union Montage Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Union Montage Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 61 ocen.

Union Montage Sp. z o.o.