Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

Janek

Zastanawiam się czy to konkurencja tak bardzo inspiruje do pisania? Rationel to dobry pracodawca i może tego konkurencja zazdrości?

Jap
@Janek

Ty chyba nie wiesz co Ty piszesz.

Janusz

Widzę po Twoim uśmieszku ze nie ma co z Tobą dyskutować

nick

Co firma by mogła zrobić by podnieść swój poziom? - nie zatrudniać 50 proc. swej załogi po podstawólwce (w 15proc po kryminale - nikt tego nie sprawdza...a później każdy beczy, że trzeBa pracować z poj...mi...dać należytą pensję a nie...przyznawać się do własnego nieudacznictwa...ZATRUDNIAJĄĆ UKRAINĘ...AŻ TAKIE DNO ???)

Stefan

Firma Dovista nie szanuje ludzi. Sytuacja jest niezadowalajaca. Zatrudniaja ludzi za grosze. Caly czas wiele zmian a malo konkretow. Ludzi zwalniaja z dnia na dzien i to biurowych.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jola

Jak sytuacja na T1?

nick

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przyjmować po min średnim a nie po podstawowym

As
@nick

Raczej bardziej weryfikować ludzi ,ktorych przyjmują. Tak . Racja pracy jest sporo ale podobno w kazdej korpo klimat slaby..malo kto dba o atmosferę. Ciezko znalezc pracę jednozmianową.

Operator

Oooo...komuś nie spodobało się to, co było napisane. Prawda w oczy kole? Działajcie tak dalej, a więcej ludzi się zwolni. Ja tez już szukam innej pracy, a jest jej sporo.

Dovista sprawdza swoich pracowników alkomatem. Kolejki do bramy są jak za komuny. Robi się (usunięte przez administratora). Kamery na halach. Przełożeni stresują i straszą ludzi. Elita zarządzająca już nie wie co ma robić aby ludzie pracowali. Nie polecam pracy na produkcji nikomu. Stawka początkowa 2350zl brutto. Obiecanej premii nie ma. Nadgodziny cały czas po 12h. Czysty wyzysk. Atmosfera fatalna. Ludzi traktują jak idiotów nawijąjąc makaron na uszy. Czasami czuje się jak w szkole.

Bobi

Biedronka oferuje na kasie na dzień dobry 3250,- od 01.01.2018 ponieważ nie ma ludzi do pracy. Tutaj o takich pieniadzach wielu moze pomarzyć pracujac kilka lat. Lepiej w Biedrze na kasie zarobisz, bez nadgodzin, bez nocek, bez norm i swiety spokój.

jap
@Bobi

zapomniałeś, że w Biedrze pracujesz we wszystkie weekendy :D

Sylwiunia127@wp.pl
@jap

Nie we wszystkie. Niedzielę tylko pierwsza i ostatnia pracująca. Od przyszłego roku ma być tylko ostatnia. A soboty do ugadania. Jest tyłu pracowników że co druga do pracy idzie sie

T5

Na T5 masakra na początku wszystko ok ale po paru miesiącach masakra (usunięte przez administratora) jak chu....A normy i tak nie ma premie smiechowisko 60zl tygodniowo ale jak jest jakość.A przeważnie nie ma zawsze cos znajdą tak ze czysta podstawa .Zal dovista to (usunięte przez administratora)

Sweet

Na T6 pracuje nijaki Łukasz, jest majstem, mówią na niego Joker, bo wiecznie się uśmiecha, ale to fałszywy uśmiech. Totalny psychiczny , pamietliwy , odrazajaca osobowość. Przestrzegam przed nim.

Ss
@Sweet

Co do Jockera z T 6 majsterka łysego jak kolanko .. kawał cwaniaka ... na innych halach znany jako Świniak ! Robi takie świnskie uśmieszki ... a tak naprawdę to głupek i tyle

niunius 29

totalna masakra

Rationel Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Myślę, że jak ktoś zaliczył wypad z firmy to teraz ja oczernia!!

I'm not a robot

Tak dobrego...ze łamany jest kodeks pracy, odmawiana jest opieka na dziecko..nie masz urlopu - DYSPONUJE NIM TYLKO PRACODAWCA..jak nie walisz po 250 godz to bedziesz zwolniony...tak dobrego, ze robi tu 20 proc. Ukrainców...bo Polak szcza na te wasze 2400 brutto....owszem waląc po 12 h przez caly mies sie zarobi a gdzie rodzina...puknij się w czoło de...u. Odradzam..patologia korporacji...ta firma się nadaje do sądu pracy..nagrywać itp. Niech ktos zrobi z tym porzadek..

Iwona

Witam. Pracuję w Doviście ponad 5 lat. I jak czytam te bzdury co tu wypisujecie to aż mi się żygać chce. Ci wszyscy co piszą źle o firmie to prawdopodobnie leserzy którym robić się nie chce. Firma jest uczciwa i jak ktoś uczciwie pracuje to i uczciwie go traktują. Pomagają nawet w trudnych sytuacjach życiowych. Jestem ze Starogardu i tu i okolicy nie ma innego lepszego zakładu. Ci co wypisywali powyżej źle o firmie prawdopodobnie zostali zwolnieni z przyczyn leżących po ich stronie. Bo nie słyszałam jeszcze żeby zwolnili pracownika który uczciwie pracuje. Zwalniają tylko pijaków i złodziei albo leserów którzy tydzień chorują a tydzień pracują. A i tych pobłażliwie traktują bo powinni zwolnić ich dyscyplinarnie a oni idą im na rękę i pozwalają im się samemu zwolnić. Mamy darmowy transport, wyprawki na każde dziecko idące we wrześniu do szkoły, paczki na święta i talony na święta 2 tygodnie urlopu w wakacje i tydzień w grudniu i lutym. Na t7 ludzie biją się o to żeby robić nadgodziny bo dobrze za nie płacą. Po 5 latach pracy mam 2900 na rękę i mam nadzieję ze nadal będę spełniać się w tej firmie i osiągać kolejne sukcesy. Nie zamieniłabym jej na żadną inna tym bardziej że dają swoim pracownikom możliwość rozwoju. Ciągle są jakieś nowe rekrutacje wewnętrzne na lepiej płatne stanowiska. I jak ktoś chce zawsze może spróbować coś nowego. Jestem szczęśliwa ze w okolicy jest taki zakład i że mogę w nim pracować polecam i pomagam moim znajomym dostać się do firmy. Marku a odpowiadając na twoje pytanie odnośnie kierownika produkcji to jest zupełnie inne stanowisko niż to które opisują wszyscy. Tu musisz się liczyć z dużym stresem bo pracuje w Doviście dużo ludzi którym się nie chce pracować i ciężko ich czymkolwiek zmotywować. Będziesz miał do czynienia z ludźmi którzy wola zamiast do pracy iść na chorobowe bo akurat jest ładna pogoda i przydało by się nad morze pojechać :) Ale nie martw się są i tacy którzy uczciwie pracują tylko tych jest mało i może zdążyć się tak że nie będziesz miał wyników bo produkcja cię olała i nie przyszła do pracy a dyrektor będzie oczekiwał wyników.

Operator
@Iwona

Co za brednie ze na T7 bija się o nadgodziny i że niby to najlepsza Hala i ze cud tam się dostać. Prawda jest taka że ludzie są tam traktowani za nic nadgodziny mają wiecznie te same osoby nie ma szans aby sobie dorobić podwyżki to śmiech na sali ata ocena pracowników to wygląda ze wchodzisz do pokoju z brygadzista i on Ci podtyka Pismo do podpisu i wypad do pracy oceny są zanizane no chyba że jesteś kapusiem i donosisz kłamstwa na kolegów z pracy to wtedy masz Max punktów tak jest na T7

słuchaj idiotko..
@Iwona

sluchaj idiotko...nie wprowadzaj ludzi w blad i klamstwo..(daje sobie reke obciac ze to pisal ktos z HR)...ja robie na t4 i po 5 latach mam 2600 brutto ..a na 5tce na finalnym jest max po 5 latach..z 2900 brutto to 2100 na reke..a ty piszesz idiotko...2900 na reke....tak..jesli wazelinujesz brygadziscie i robisz nadgodziny na 230 godz w mies...bez nadgodzin wszystkie hale..,2 na reke..co za bzdury pisza..atmosfera fatalna...kazdy kazdego podpier.... łamany jest kodeks pracy.. LICZCIE SWOJE GODZINY ..bo wyplata czesto sie nie zgadza

abc

proste pytanie, Jest tak az fatalnie, ze pracuje tu Ukraina ??????

Donek
@abc

Polpharma ponad 3000brutto na dzień dobry. +pewna premia. Pracuje w Polphie i nie zaluje,ciezko sie dostac. Social takize glowamala.Gdyby w Doviscie dobrze zarabiali nie bylo by tylu ogloszen o prace,wezma cie po podstawówce. Kiedy byl rationel miejsc brakowalo ttlko po znajomosci mozna bylo sie wkręcić,premia wieksza od podstawy.Ale to stare czasy...

MacTavish
@Donek

Właśnie rozglądam się za pracą i pytam z ciekawości, na jakim stanowisku w polpharmie można dostać taką stawkę brutto na początek? Z góry dziękuję za odpowiedź

Donek
@MacTavish

Operator techniczny

Xxx

Widze Iwona leseruje na aluminium na t7 to zapraszam na inne fabryki,gdzie ko iety zasowaja na zaprawkach albo na malarni 8h nanogach ze szlifierka w reku na windzie lub na prasach jestem ciekawy czy rownie entuzjastycznie bys sie wypowiadala. 2900na reke powiadasz a ja znam gościa który pracuje 5lat na maszynach i ma 2800BRUTTO. Jesli mozesz ro ic nadgodziny i je robisz to super ze uzbierasz2900netto. Według mnie jeśli tyle byś zarabiala bez nadgodzin wtedy miala bys sie czym pochwalic po 5latach. A napewno tyle nie masz. Jesli walisz nadgodziny i dnie oglaszasz ze po 5latach masz 2900to zal mi ciebie i tobie podobnych jak niewiele jest ci podtrzebne do szczescia. Paczka na dzieci gowniana podwyzka raz w roku i 2900 z nadgodzinami,brawo takich tu potrzebują.

mixer

Jak ma się sytuacja obecnie w Doviście...... tak jak opisane jest przez WOBA

Patryk
@mixer

Dokładnie tak jak to opisał WOBA. W tczewskim Urzędzie Pracy co rusz organizowane są spotkania z przedstawicielami firmy bądź przedstawicielami agencji pracy na które nikt nie przychodzi bo każdy doskonale wie, że nie warto tu przychodzić. Najbliższe spotkania są 29 maja i 5 czerwca więc to o czymś świadczy. Zwalniając się z Flex myślałem ,że nie ma gorszego obozu pracy już i wtedy właśnie wylądowałem w Doviście i uświadomiłem sobie ,że jednak jest. Teraz wiem dlaczego otrzymałem telefon raptem kilka minut po wysłaniu CV.

Ona
@Patryk

Ja mam takie pytanie....jak tam w doviscie wyglada....rozmowa kwalifikacyjna?

Patryk
@Ona

Spojrzą w CV, zapytają o poprzednich pracodawców i dlaczego już tam nie pracujesz? dlaczego chcesz pracować właśnie w Doviście? Skąd się dowiedziałaś o naszej firmie? Dostaniesz 2 testy do rozwiązania. Pierwszy będzie polegał na naklejeniu naklejek w odpowiednim miejscu na kartce zgodnie z instrukcją a drugi test będzie głównie o BHP i na koniec dostaniesz najważniejsze pytanie czy godzisz się na nadgodziny i czy nie będziesz miała problemu dotrzeć do firmy we własnym zakresie? Jeśli zgadzasz się na nadgodziny i nie masz problemu z własnym dojazdem to jesteś przyjęta a jak masz problem z dojazdem to do widzenia. Dostaniesz skierowanie na badania potem jeszcze wizyta w kadrach, dziale HR umówić się z lekarzem i po zrobieniu badań czekać na telefon na jakie stanowisko i na jaką hale i od kiedy zaczynasz.

Ona

Dzięki bardzo:-)

@Patryk

Proszę o pilny kontakt na e-mail z Panią o imieniu Iwona, którą już pięć lat pracuje w firmie Dovista. Mój e-mail jacekszczygelski 27@gmail.com

Były pracownik z T5
@mixer

Fatalnie. Kilka lat temu było tam o niebo lepiej.

@Nowy

ty głupku zauroczyłes sie czy co

Sylwia

Dowista Wędkowy to (usunięte przez administratora) a nie zakład. odradzam ten zakład każdemu kto się szanuje i ma rodzinę. Dowista szuka wołów do pracy a nie ludzi. nie masz prawa do urlopu kiedy chcesz , opieki ci odmawiają, już nie wspomnę o chorobowym. poganiają ciebie jak psa. powiem tak jeśli człowieku się szanujesz i szukasz pracy która będzie szanować ciebie i twoje prawa to omijaj Dowistę ogromnym łukiem. Oni się tak pięknie reklamują ! żebyś tam przyszedł i był na ich usługi. Będziesz nikim w tym zakładzie! jak nie wierzysz to się przekonaj sam! Ten (usunięte przez administratora) nie szanuje swoich pracowników on tylko nimi dyryguje jak marionetkami

Sebq
@Sylwia

czy czasem ODMAWIANIE OPIEKI NA DZIECKO - TO ŁAMANIE PRAWA ??? Jak to wkońcu jest ???

Rhp

Czy na rozmowie o prace sa jakies testy ??

Zyta
@Rhp

Ile można zarobić na początek? I o co chodzi z rangami

nick

Czemu gdzie nie spojrze..do skrzynki pocztowej ..na autobus..na basenie ...w lodówce... pracuj w Dovista... podpytywałem znajomych to ponoć..moze i coś zarobisz...tłuczac nadgodziny olewajac rodzinę..po 2gie same po..by tam pracują?? (nie moja opinia a znajomego)..ponoć wyzysk na maxa..nikt nie dba o atmosfere..tolerowany jest mobbing i chamstwo ?? W autobusach..alkoholiki mimo zakazu łoją browary ?? Przeraża mnie to.., że firma zatrudnia ponoć Ukraińców i Gruzinów...to przyznawanie się do nieudacznictwa firmy ?? To prawda ?? Proszę o info bo nie wiem czy zwalniać się z Eatona..

Mały
@nick

Odpowiedziałeś sobie , gdyby było tam rewelacyjnie to nie bylo by ukraincow. NIE MAM nic do nich ale gdyby bylo tak bajkowo to chetnych do pracy byla by masa Polaków. Ja szukam juz nowej pracy , nie zwalniaj sie bo po okresie probnym bedziesz żałować. Pozdr

Adaś
@Mały

Czemu po okresie próbnym ma sie żałować ? (tzn w probnym Cie tolerują a później juz brak szacunki czy jak ) ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska