Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Michał Nowy wpis

Jakie nazwisko ma Asia. Panieńskie Netter

Adrian niszczył pracowników wymyślił manka biednych okradł dla siebie ha....a Asia co robiła???

prywatny
@pracownik

witam pracowałam na jednym ze stanowisk mięsnych Nettra i właśnie miałam dziwne duże manka na sklepie ale nie dałam się poszłam do sądu i wygrałam sprawę także wszystkim o podobnej sytuacji uprzedzam nie dajcie się bo prawda zawsze wygrywa

@pracownik

kim byl Adrian???

tom

adrian to koziol

Kółka Nowy wpis
@prywatny

Witam czy jest szansa żeby pogadać priv...

EC Nowy wpis

Nie czekaj, aż Twój dłużnik zamknie firmę lub ucieknie za granicę! Pomożemy Ci szybko odzyskać pieniądze niezależnie od kwoty. Działamy na koszt dłużnika! Zadzwoń po szczegóły - tel.515-507-454.

Zbynio Nowy wpis

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

obelix

to prawda koziołek pracuje u dudy wiem od znajomego kierowcy 100 %

xzz
@obelix

u Andrzeja Dudy????

rocky

koziołek pracuje u dudy i ma sie całkiem dobrze jest specjalista d/s logistyki

janek
@rocky

kozlolek jest za granica

Maja

@rochi rochi Rozumiem, że to bezpośrednio Ciebie dotknęła sytuacja w której firma Netter nie wypłaciła Ci pieniędzy, tak? W jakich konkretnie okolicznościach do tego doszło? Czy udało Ci się odzyskać pieniądze? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

rochi rochi

ja juz tam nie pracuje 5 lat ciekawe czy wypłacili dla ludzi zaległe pobory oj jak pamietam to, to byli dziady i zostana dziadami pozdrowienia dla pracowników farszowni na produkcji

Maja

@Janek Z perspektywy byłego pracownika, co mógłbyś powiedzieć, że w firmie Netter zasługuje na pochwałę, a co mogłoby ulec zmianie? Takie informacje będą bardzo istotne, dlatego będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Janek

Ludzie. Ta firma może i była na swój sposób fajna ale jeżeli chodzi żeby coś się dorobić w godny sposób to nie tam. Pracuje teraz w innej firmie na takim samym stanowisku i jeżeli chodzi o pieniądze i atmosferę to jest dużo ale to dużo lepiej. Jedyne co to może czasu trochę mniej mam zeby cos zalatwic w dzien bo w innych godzinach pracuje. Nie mam na dwie zmiany jak w netterze tylko od 8 do 16. Do firmy netter sentyment pozostał ale żebym miał wybierać czy tam wrócić to bym nie wrócił. I większość ludzi z którymi rozmawiam z mojego dzialu tez tak twierdzą.

Maja

Przypominam wszystkim, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i nikt według niego nie może opisywać konkretnych osób na forum. Tu opisujemy pracę w firmie, a nie jej pracowników. Takie komentarze administrator ma prawo usunąć.

Maja

@stiven dlaczego tak uważasz? @zzz szkoda czego? Twoja opinia nie mówi zbyt wiele o pracy w firmie Zakład Mięsny Netter. Ajednak forum jest po to, by dzielić się merytorycznymi informacjami, które w przyszłości mogą komuś pomóc. Zatem rozwiniesz swoją opinię, by wszyscy mogli ją zrozumieć?

Rodi
@Maja

Pomóc w czym?

Grześ

Poszukuję osób, które mogłyby opowiedzieć o tym co się działo w tym zakładzie co doprowadziło do upadku firmy. Wszystko co jest wiadomo, nawet małe sprawy. Proszę pisać na Email: Lisicki1978@wp.pl

hahaha
@Grześ

a to książkę będziesz pisał?

Grześ

tak. Poświęcę Tobie wers

tym

robta co chceta

@Grześ

Nie prawdą jest że Litwa nie chciał kupować,to właśnie na Litwę sprzedawali najwięcej o najtaniej,na kraj oczywiście były to ceny wygórowane i dlatego kontrahenci którzy byli odbiorcami od kilkunastu lat zrezygnowali z ich usług(a jeżeli chodzi o Litwę ktoś z rządzących miał dobrze jeździł na darmowe wczasy w zamian ale gdzie w tym wszystkim był Jan i jego ,,mądre córeczki,,?

@anonymous

Oczywiście że nie jest winne ani asf ani robole z działów produkcyjnych to była upadłość kontrolowana zakład był już rozkadziony przez zaufane osoby ale zamówienia dalej zplywaly z Biedronki z riwony która jest na Litwie oraz od odbiorców z całej Polski

Yyy
@anonymous

Na wczasy to Adam jeździł w zamian że za grosze im towar sprzedawał.

A co teraz robi Adrian i Aśka te madrale ?wiecie kochani

@Yyy

Za grosze Adrian sprzedawał towar doprowadził do upadku jakie konsekwencje zostały wyciągnięte ??

@zzz

A co teraz robi Ania J.prawa ręka Adriana która tak bardzo pomagała ratować zakład wzięła swoją dole i zniknęła a może dalej jeździ po targach ze swoim kochaniem Marcinkiem (usunięte przez administratora) ! ! !

DOBREEE!!!

Ha

Z tym kochankiem Marcinem to fakt. Ciekawo co świeżo upieczony mąż pani Ani na to. Rogi doprawione na bogato.

@Yyy

nie Adam tylko Adrian jeździł gdzie chciał , a wy robole żeście pracowali i upada;li on panicz...................

stiven

zm netter to takie amber gold w bielsku podlaskim

tamerto

ta firma to był wzor idealnej firmy Wiecej takich firm mogłoby byc

@tamerto

Tak tylko ten wzór oszukał mnóstwo ludzi.

Edzio

Co tam Jan robi? Co u jego słychać? Nie widać tego dziada nigdzie? Czyżby już nie ma samochodu albo na paliwo nie stać? Słyszałem że wyłysiał już całkiem i chowa się bo goły i zdziadzoaly całkiem.

Marta :

Kiedy wyplaca odprawy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski