Opinie o Celsa "Huta Ostrowiec" w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Celsa "Huta Ostrowiec". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Celsa "Huta Ostrowiec" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celsa "Huta Ostrowiec" w Ostrowiec Świętokrzyski

Korupcja w Celsie

Czystki w dziale głównego mechanika i energetyka i wprowadzić platformę zakupową obslugiwaną przez zewnątrzną firmę z poza miasta! STOP KORUPCJI!!!STOP UKŁADOM!!!

Julek
@Korupcja w Celsie

Na układy tu nie ma rady kilka firm które mają znajomości w biurowcu i w starej ekipie od lat mało się robi kasa leci take opinie krążą po wydziałach może nowy właściciel coś z tym zrobi

Lol

Przedstawiciel Handlowy Ds. skupu. Może ktoś powiedzieć coś więcej. Rozumiem zakres obowiązków ale czy to stanowisko nowe czy stałe w tej firmie. Na jakie zarobki można liczyć i jak faktycznie wygląda praca. Mnie interesuje Poznań ale oczywiście możecie podać przykłady innych miejsc

Mecenas

Owszem mieliśmy prowadził je gość który nawet nie wie ani nie ma doświadczenia w prowadzeniu takiego projektu ten projekt to prawdopodobnie największą ściema w firmie nic on pozytywnego nie wprowadza niestety tylko zamęt w przekazie informacji

Przemo Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie układy i wzajemna adoracja w oddziałach złomowych po 5 dyrektorów na 18 osób. Niedługo wierzyciele którzy obecnie maja większość przyjrzą się i pokasują de oddziały. BHP to hipokryzja wysokie wymagania i wszyscy udają że niewiedzą jak muszą wykonywać pracę aby się wyrobić nikt się nie odzywa tylko włazi w dupę przełożonemu.

Klaudka Nowy wpis

Zauważyłam, że zaczęliście rzucać kwotami 15 tys czy też 20 tys netto. Zastanawiam się na których wszystkich stanowiskach można właśnie tyle sobie wyrobić. Co na przykład z Specjalistą Inspektorem Nadzoru? Niestety nie ma wskazanych przedziałów płacowych a to by bardzo pomogło

Kandydatka Nowy wpis

Jakich zarobków można oczekiwać na stanowisku Controlling & Reporting Managera? Myślę o aplikowaniu, akurat mieszczę się w normach związanych z 3letnim stażem, tylko czy według was warto?

Jak szefostwo w Celsa "Huta Ostrowiec" traktuje ludzi?

Raf Nowy wpis

Jak masz swoje zdanie i niedaj Boże rację to będziesz pierwszy do wyjebania . Masz robić i nie wnikać w szczegóły. Tam czystki powinni zacząć od dyrektorów . Oni takie przekręty robią że głowa mała . Szczególnie BJanik . Ale przyjdzie czas i na niego . To co działo i dzieje się na oddziałach którymi on zarządzał to masakra . Teraz wsadzili ludzi z ulicy na stanowiska dyrektorskie ale i tak wszystkim sterują . I o wszystkim decydują tylko kto inny się pod tym podpisuje . korupcja na każdym kroku .kasa szła nawet za to żeby w przetargu przegrać i nie wejść do nowego zakładu . We wszystkich widzieli złodziei tylko nie w sobie .chyba lustra w domu nie mają. Cieszę się że z nimi już nie pracuje .

Firma Celsa "Huta Ostrowiec" prowadziła rekrutację na stanowisko Sales Manager ds. zbrojeń budowlanych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Chciałbym się dowiedzieć czy do działu IT są możliwe przyjęcia. kiedyś już widziałem ofertę dla specjalisty informatyka od Huty, teraz ciężko było mi odszukać taka aktualną ofertę, wiem, że kierowników za to poszukują ale to nie moja broszka. IT jest tu w komplecie czy może będą jeszcze szukać?

Daniel

Dział IT na hucie nie istnieje, nie marnuj czasu no chyba że jesteś podrzędnym informatykiem bez ambicji to będziesz robił backup-y i instalował Windowsy ????

@Daniel

Sugestia idzie za tym taka, że to spokojna robota, skoro głównie te dwie funkcje się wykonuje? Poważnie nie ma innego zakresu zadań? Ambicje, ambicjami, powiedz lepiej jak przy tym płacą i czy to stabilna praca?

@Daniel

A co jeszcze można robić w IT w firmie która nie wytwarza i nie sprzedaje oprogramowania>

Korupcja w Celsie

Julek
@Korupcja w Celsie

Dej mi dej jeszcze mało

Na Wydziale ludzie pracują a w biurowcu ludzie robią interesy wyciągając pieniądze od zaprzyjaźnionych firemek. Interesy się kręcą a wierzyciele płaczą. Polak potrafi...

Wojek
@Dej mi dej jeszcze mało

W Ostrowcu niestety to norma przetargi to ściema cały czas dojście do najlepszych prac mają jedynie najbardziej zaprzyjaźnieni wykonawcy tak się kasę robi na hucie biurowiec wybiera firmę

Rozpoczęcie tu pracy może być ryzykowne tak jak poprzednik stwierdził? Czy więcej osób ma w tym momencie podobne zdanie? Nie warto się specjalnie starać? Zastanawiam się czy mimo wszystko po tej wspomnianej restrukturyzacji warunki pracy nie zmienia się jednak na lepsze? Jakie są co do niej warianty?

Zonkil

W tej firmie zmiana zatrudnienia daje tylko podwyżkę obowiązków i nic więcej

Walec

Pracuję w Huta obecnie wierzyciele weszli w skład zarządu wiec mogą ja sprzedać. Zwłaszcza że Deutsche Bank będzie się starał szybko odzyskać pieniądze i wprowadzi swą politykę restrukturyzacji. Ucierpią na tym pracownicy Huty i oddziały złomowe które jako pierwsze mogą być zrestrukturyzowane. Więc zaczynać prace w tym momencie jest ryzykowne ja już szukam pracy.

Faktycznie jest tak jak napisano, że praca przy BHP to jedna z najlepszych w Hucie pod względem wykonywanych obowiązków? widzę teraz parę ofert do księgowości oraz na dział handlowy. Zastanawiam się na jakich stanowiskach można tutaj śmiało zarabiać powyżej 35 zł na rękę na godzinę?

To ile na tym BHP się zarabia? I czy tym razem ktoś kto faktycznie pracuje na tym dziale mógłby ustosunkować się do codziennego zakresu obowiązków? czy sporo robi się w samych dokumentach? I jak taka praca byłaby wynagradzana?

Majczel

Jeśli chodzi o zarobki w dziale BHP to zarabia się od 7000zl brutto w górę Papierkowej pracy mało większość przerzuca się na wydziały dzięki temu pracuje się przyjemnie tak samo OPSY to człowiek z BHP idzie z człowiekiem który ma ludzi pod sobą a nic nie wpisuje do systemu tylko lider musi wpisac, zgłosiła coś do systemu to zaraz robia dochodzenie i jesteś grillowany przez BHP. Praca w BHP to jedna z lepszych w hucie ostrowiec

Byly
@Lol

Stanowisko w tej firmie jest stałe, chyba szukają drugiego bo w Poznaniu jeden przedstawiciel jest na pewno.

@Byly

Możesz coś więcej powiedzieć o firmie. Jaka atmosfera? Jacy ludzie tam pracują? Czemu odszedłeś? Jaki jest kontakt z kierowcami? Jaki kontakt dostawcami(skupami złomu) Czy plany skupu są realne i jak wygląda wynagrodzenie?

Majczelos
@Lol

Atmosfera w firmie jest bardzo dobra dzięki temu że został wprowadzony projekt Kaizen który wyeliminował odprawy między zmianowe w firmie teraz nie ma żadnych odpraw a Kaizen to jedna wielka ściema niema nawet spotkań tylko tablice się uzupełnia żeby było złudzenie że to działa po to żeby prezes był zadowolony

Wojek
@Majczelos

Jak nie ma odpraw jak robione są odprawy w systemie kaizen i w starym systemie dzięki temu mniej pracujemy a więcej siedzimy na odprawach.

@Wojek

Mieliście w ogóle jakieś szkolenie z tego całego systemu czy tak to wygląda? gdybym teraz chciał przyjść popracować to mnie z niego jakoś konkretnie przepytają czy na spokojnie mogę liczyć na wdrożenie? U mnie w firmie tego nie ma i to dla mnie nowość wiec pytam. Nie wiem czy się przestawię

Jordi
@Lol

Praca w firmie jest naprawdę na dobrym poziomie mogę szczerze polecić zarobki są bardzo dobre handlowiec początkujący może zarobić od 9tysi w wzwyż plus premia i dodatki

Mecenas

Ile mechanik specjalista zarobi w utrzymaniu ruchu? Ponoć jest stała podstawa i do tego jeszcze premia regulaminowa, czyli jaka? Ile w peelenach znaczy :)

Maciej

Witam, myslę że spokojnie możesz zaspiewać 10kafli bo to bardzo odpowiedzialne stanowisko i do tego ci dojdze do 10% premi

@Maciej

10 tys na umowie o prace z opisu? czy o będzie kwota brutto? Tu jeszcze piszą cos o nagrodach pieniężnych, które co roku można otrzymywać. Opisze ktoś wszystkie dodatki? I czy co roku dodają cos nowego?

Jordi

Praca w Celsie na stanowisku specjalisty mechanika to jedno z bardziej odpowiedzialnych stanowisk i najbardziej odpowiedzialnych spokojnie możesz zawołać 11tysi netto plus premia dość że odpowiadasz za cały ciąg produkcyjny i kontrolujesz firmy zewnętrzne to masz dodatkowe obowiązki jak ful spraw które trzeba wykonywać dla działów pomocniczych dla głównego mechanika czy energetyka a najbardziej dla BHP i dla smiesznego projektu o nazwie kaizen który nic nie wprowadza

Czy w Celsa "Huta Ostrowiec" występują paczki/bony świąteczne?

Kandydatka

Wspominaliście, że w firmie dział BHP działa tak sobie, może ktoś dalej pociągnąć temat? Chciałabym wysłać tam swoją aplikację. Zmieniło się coś, czy nadal słabo funkcjonuje? Dobrze myślę, że chodzi bardziej o organizację pracy, niż o same warunki? Proszę, wy jako pracownicy wiecie najlepiej co jest na rzeczy, dajcie znać co i jak ;)

Majczelos
@Kandydatka

Praca w dziale BHP jest lajtowa człowiek na stanowisku BHP daje tylko zalecenia na wydziałach i tylko potrafi pić kawę w biurze i siedzieć na telefonie albo przed dyzurka mechaników jedyny dział który tylko potrafi przeszkadzać i zero pomocy. Jedynym dobrym pracownikiem jest Rafał z stalowni bardzo pomocny człowiek od BHP

Kolega

Witam jak wygląda stanowisko pracy kierowcy w tej firmie jakie są zarobki i ile godzin ?

Czy firma Celsa "Huta Ostrowiec" w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Poszukuję zatrudnienia na Lean Manager. Celsa "Huta Ostrowiec" oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Patryk

Witam forma zatrudnienia zawsze może się zmienić. Praca w jednostkach pomocniczych jest bardzo dobra.

Robek
@Patryk

Mógłbyś opowiedzieć jak wygląda praca w działach pomocniczych i do czego one są w celsa huta ostrowiec

Antoni
@Patryk

To znaczy masz na myśli rodzaj umowy na jakiej zatrudniają? Zwykle jest to czasowa na np. rok a potem można zawalczyć o taką na czas nieokreślony? Ile trzeba przepracować żeby taką dostać?

Majczel
@Robek

Jest kilka działów takich jak główny mechanik, energetyk, dział zakupów i dział BHP który działa tak sobie. Na każdym wydziale powinien być zatrudniony człowiek od BHP który rozwiązywał by problemy z bezpieczeństwem i odpowiedzialnosc spadała by na niego a w tej chwili Pan od BHP nawet nie wyjdzie z biora.

Dubai

ArcelorMittal Warszawa tu można zarobić , a Celsa Ostrowiec nawet 1 % nie mają kapitału co Arcelor. Nie mówiąc o zarządzaniu , kontaktach itp . Strata czasu praca w Huta Ostrowiec. Arcelor to potęga.

Maciek

Witam szukam opinia na temat pracy na walcowni drobnej jaka jest atmosfera oraz kierownistwo

Darek
@Maciek

Jeśli interesuje Cię poniżanie i ciężka praca za marne pieniądze to firma jest idealna. Jak się coś zmieni na dobre w tej firmie i na walcowni drobnej napewno to podkreślę ale jak na razie nic dobrego nie mogę powiedzieć chodzbym chciał

Antoni
@Darek

Poważne oskarżenia. Masz jakieś przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście w firmie Celsa "Huta Ostrowiec" dochodzi do poniżania zatrudnionego pracownika? Tego typu oskarżenie dodane na forum publicznym nie powinno pozostać bez odpowiedniej argumentacji, dlatego mam nadzieję, że to zrobisz, aby Twój wpis był bardziej wiarygodny.

Darek
@Antoni

Prędzej uwierzymy szaremu człowiekowi który pracuje gdzieś w środku niż złodzieją i kombinatorom na wyższych stanowiskach. Normalna sprawa jest że jedni nie umieją kraść a drudzy wykorzystują mechanizmy które pozwolą im kraść umiejętnie.

Walcownik
@Maciek

Przepracowałem tam prawie 10 lat. Pierw na drobnej następnie na średniej. Nie polecam skrajny (usunięte przez administratora) kiepska atmosfera. Młode kierownictwo bez szacunku dla pracowników. Praca ciężka w ciężkich warunkach. Zdecydowanie nie polecam

Patryk
@Maciek

Witam praca na walcowni drobnej jest na wysokim poziomie pełna kultura praca wymagająca z możliwością awansu kolejna zaletą jest brak wizyt BHP na wydziale i brak OPS chociaż czasami pojawi się Pani dyrektor BHP lub kierownicy robią OPS

@Patryk

Dlaczego brak wizyt bhp miałby być plusem? To można w zasadzie czuć się w pracy przy tym bezpiecznie? warunki tu są w porządku jeśli o to chodzi?

Marian
@Halina

Brak wizyt BHP na wydziale jest zaletą ponieważ dzięki temu nie ma postojów na produkcji i wydział dostaje wysoką premie.

@Marian

ooo dzięki. no to faktycznie, ale jakimś kosztem to się dzieje? dochodzi do wypadków czy wszytko tam jest ok? te premie wysokie tzn? jakieś widełki podasz?

Czesiek
@Halina

Oczywiście że są wypadki bo to przemysł ciężki dużo zależy czy ludzie będą dbali o bezpieczeństwo o siebie i o innych było by tak jeśli by na każdym wydziale produkcyjnym był człowiek od BHP i żeczy wiście dbał o bezpieczeństwo pracy a w tej chwili jest mnóstwo dokumentów jakiś procedur które chronią tylko ludzi na wyższych szczeblach a jedynym odpowiedzialnym za wypadek staje się bezpośredni przełożony

@Czesiek

Tylko przełożony? wszystko zrozumiałe zastanawiam się tylko jeszcze nad osobą, która go spowodowała. Co z pracownikiem wtedy, można w pewnych okolicznościach uznać go za współwinnego i wyciągnąć z tego konsekwencje? czyli jakie przykładowe miały w ostatnim czasie miejsce? Jak bardzo mogły być dotkliwe w skutkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Celsa "Huta Ostrowiec" - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Zobacz opinie na temat firmy Celsa "Huta Ostrowiec" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Celsa "Huta Ostrowiec"