Opinie o Gastroprestige Krzysztof Florek w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gastroprestige Krzysztof Florek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gastroprestige Krzysztof Florek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastroprestige Krzysztof Florek w Nowy Sącz

miły Nowy wpis

Witam, Czytam tak wszystkie opinie i nie wieżę - wywnioskować można że, już dawno powinni nie istnieć z opinii innych a oni nadal są i działają. Z informacji jakie widzę chyba nie są na takim dnie otworzyli już 3 biura w tym dwa w Nowym Sącz a kolejny chyba w Krakowie, zmienili samochody na nowe - kurcze firma z takimi problemami (chyba że to na kredytach) :) Nikomu źle nie życzę ale chyba w tej branży nie jest tak źle patrząc na konkurencje a nie jest mała IGUANA potentat na skalę krajową- piękny budynek same nowe samochody masę ludzi i tysiące zadowolonych klientów, INVEST HORECA tylko też nie wiem która jest która czy ta z Węgierskiej czy ta z Prusa, CULINA - trochę jak nazwa z produktów z BIEDRONY no ale nazwa sama nie zarabia, KOMA GASTRO, GASTRO SERWISANT, GASTRO 24, LUPA GASTRO, - dużo tego a każdy żyję nic tylko otwierać firmę w tej branży

klient guano Nowy wpis
@miły

"miły" to jest pracownik IGUANY czytać z hiszpańskiego GUANO czyli gów.... dlatego tak pięknie i barwnie opisał swoją firmę a resztę tak po łepkach. Ciekawe ile Łukasz mu dał kasy za wpis hahaha albo po prostu kazał jak to w (usunięte przez administratora)

Patrycja Nowy wpis

@miły widzę, że interesowałeś się firmą Gastroprestige Krzysztof Florek. Czy chciałeś tam pracować, że zbierałeś informacje na ich temat? Czy wiesz coś na temat uczestnictwa firmy w branżowych targach? Wiem, że kiedyś firma brała udział w Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Czy nadal bierze udział?

Fisk Nowy wpis

Mam takie myśli czasami, że ogólnie bardzo fajnie się współpracowąło kiedyś z Gastroprestige Krzysztof Florek ale to na chwile, podczas wakacji, aczkolwiek chciałbym się dowiedzieć właśnie teraz jak jest po tym czasie i czy naprawdę jest tak super jak piszecie

woronicza

nazwa jest prawie identyczna (zbieżność?), gdy komornik zablokowal lokal gastroprestige na kopernika 11 - tuz obok na drzwiach mozna było wejsc do firmy gastroprestige spzoo - jak to ktos pisal nawet urzedy mialy z tym problem;) "nie mamy nic wspolnego z gastroprestige " firma tutaj to gastroprestige sp zoo -uzywaja ten sam tel co gastropresige, meile oraz www - company: Prestige street: ul. Kilinskiego 46 (wczesniejsza siedziba przed kopernika 11)city: 33-300 Nowy Sacz location: PL phone: +48.184443543 - oczywiście to są plotki dla kumatych wiadomo o co kaman - co jeszcze laczy? dwoch handlowcow z gastroprestige jak to napisal uzytkownik cytuje: GN 1/1 : "Ale do rzeczy, jak działa polskie prawo właściciel narobił długów i otwiera kolejną firmę (tylko w PL) dodatkowo ma pizzerię w KR. Wpadli na pomysł, że jak założą Sp. z o.o. to będą bezpieczni :)"

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gastroprestige Krzysztof Florek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Nowy Sącz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
pablo

Ja tam kiedys pracowalem jak bioly jeszcze byl i nie narzekalem bylo spokko

gość

Czlowieku co cie to interesuje az tak bardzo jestes nienawiścią ogarniety.to jest strona gastro prestige a nie gastro prestige group, wiec bardzo proszę nie wypowiadac sie na temat nowej firmy.zazdrosni ludzie ktorzy wyladowali na bezrobiciu pisza takie nie istotne rzeczy, co ma to jakimi autami jezdza idt do jakosci ich pracy? Prosze najpierw poinformować sie o jakosci dzialania tej firmy a pozniej puszczac plotki.

sekretarka

dokładnie w necie można znaleźć wiele ciekawych informacji: "Przystępujący do licytacji winni wpłacić w kancelarii komornika wadium w wysokości 10% ceny oszacowania. Ruchomości będące przedmiotem niniejszej licytacji można oglądać do dnia licytacji w miejscu zajęcia - Nowy Sącz,(usunięte przez administratora) - "GASTROPRESTIGE". Ruchomości można oglądać w dzień licytacji w miejscu i czasie oznaczonym wyżej. Cena wywołania wynosi 1/2 wartości szacunkowej. " - komornik sadowy n.sacz "krisns1 Witajcie :) Jestem umówiony dzisiaj z Parą w hotelu k/Opola. Jeżeli macie ochotę się zabawić to zapraszam. Mogę Was zabrać a później razem wrócimy. Co Wy na to ? (usunięte przez administratora)

gość

Pamiętajcie nikt nie jest anonimowy w internecie...glupstwa wypisujecie zamiast zajac się wlasnymi sprawami.Co kogoś to interesuje jakie auta tam stoją?a po pierwsze z "biolym" jak to ktoś wyżej napisał ta firma nie ma nic wspólnego. Zanim zaczniecie wypisywac glupoty uzyskajcie aktualne informacje. Postanowilem sie tutaj wypowiedziec bo az oczy bola gdy się takie głupoty czyta.

cycata lwowska

Co się irytujesz ?! wolna Polska można pisać chciałbym Ci przypomnieć że to strona jest o Gastroprestige a nie nowych firemkach - zainteresowanym polecam strone z długami gdzie od przyszłego pracodawcy możesz wykupić dług innej osoby (bodajze z nawojowej stolarz) która do dnia dzisiejszego nie została wypłacona więc powodzenia w negocjacji wynagrodzenia miesięcznego. IMO jak sobie tak świetnie radzą to dlaczego nie potrzebują dodatkowych rąk na pokład? "zbednych szpiegow" ? coś tu jest nie tak?

gosc

A po drugie zalosne wyłudzenie informacji ile płacili by pensje itd.sam nick mowi o sobie ze jest to idiotyczne podszycie sie pod pseudo zainteresowana osobe.Osobiscie Panów wspólników bardzo polubilem, wiec az mnie trzęsie ze złości że ludzie tacy wredni potrafia być. Jest to spółka nie potrzebuja zbednych szpiegow.oby tak dalej pozdrowienia.

gosc

Wolne zarty twrda marysia przestan sie podszywac co zazdrosc w oczy kole? Nie zatrudniają nikogo bo swietnie sobie radza sami czy pisali jakies ogloszenie o przyjeciu? Wiec wscibski gosciu odpusc glupie komentarz e

gosc

Nie, nie zatrudniaja.ile osob tyle opinii pozdrawiam

tuchowianka

przestraszyli się - to zmienili logo i napis ale dalej wprowadzają w błąd konsumenta - zlicytowana poprzez komornika firma gastroprestige i firma gastro prestige group - ciekawe jak na to Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

stary

A tak wogole co oni teraz robia handel zamienny sie skonczyl trzeba zyc na wlasna kieszen:-D

stary

Oni ciągnął sie sami nikt im nie musi w tym pomagac:) zaczynaja zyc jak on więc szybko pojda.

wloszka

bioly wyleciał juz w kosmos - pociagnie i ich kwestia czasu

caryca

zielone UFOludki w natarciu - kiedy wylatują w kosmos?

mlodszy

Pomyslalem ze to do mnie, ponieważ Twoja odpowiedź była pod moim komentarzem.No tak co nie wygodne najlepiej usunac.

juko

Odpowiedz moja skierowalem do komentarza użytkownika "obrońca ucisnionych" a nie do Ciebie - ze względu na charakter i ton wypowiedzi administratorzy wyrzucili szybciutko do kosza

mlodszy

Juko a czy gdybym byl jak to uwazasz scisle powiazany z firma,to czy pisalbym takie komentarze ?chyba wiadomo ze nie.widac ze zupełnie nie zrozumiałes mojego przekazu.Nie ważne,napisalem co wiem i nie mam zamiaru opluwac czy szykanowac kogos,ponieważ to nie moj cel oraz każdy ma prawo wolnej wypowiedzi.jedno co jeszcze dodam mylicie pojecia dlugi to mial p.krzysztof,ta firma jest czysta tylko działają juz na swoim ale z klientani p.krzysztofa.co nie zmienia faktu ze w godzinach pracy roznymi rzeczami "dziwnymi" sie zajmuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Gastroprestige Krzysztof Florek - Nowy Sącz

Gastroprestige Krzysztof Florek