Opinie o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Siedlce OKRZEI 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Siedlce OKRZEI 5

violek Nowy wpis

podajcie maila jesli mozna Oferta pracy pisza wysylac na maila a maila nie podali w ogloszeniu

Były pracownik Nowy wpis

Bardzo ciężka fizyczna praca. Cały czas na nogach . Przerwa 20min. zdecydowanie zamało dla tak ciężkiej pracy. Wynagrodzenie-śmieszne po-prostu. Nikt nie wytłumaczył jaki jest regulamin sklepu. Po zakończeniu pracy przeszukano mi moje rzeczy, po czym miałam się tłumaczyć czemu w torbie mam buty na zmianę...??? Żenada.... Nie polecam w 100%

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Odpowiedź Nowy wpis

Nie wypłacają wynagrodzenia na konto tylko do ręki dają, umowę na pół etatu a robisz po 8-9godzin w tygodniu, urlopów też nie wliczają. I jeszcze narzekają gdy potrzebujesz dzień wolny.

Karolka

A ma ktoś może namiary na hurtownie aby sprowadzać towar ?? (usunięte przez administratora) nie odpowiada.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Klientka

W Dyskoncie Tania Odzież w Galerii w Golicach też robią ekspedientki co mogą żeby na lewo ciuchów sobie powynosić za pół darmo. Ceny w sklepie dla zwykłego klienta wzrosly dwukrotnie prawie. Szmaty stare powyceniane na 15 ,30 ,40 zł a same sobie kasjerki kasują sobie nawzajem wory z ciuchami za kilkanaście zlotych za worek. Pewnie kiepskie zarobki mają albo z natury złodziejki .

@Klientka

Jak pracodawca jest ???? to pracowik nie ma potrzeby kombinować. Czytając posty można sobie pomyśleć co tam się dzieje. Sądzę że gorsze przekręty robią miejscowe klientki niz te biedne "pracownice". Widziałam jak jedna z takich zmieniała np metki z cenami hahaha szacun bo wymaga to precyzji!!!! Więc albo jest dla mnie za drogo i ide do Pepco albo ide i grzebie w tym (usunięte przez administratora) i kupuję szmate za 20 zł. Nikt tam nikogo siłą nie ciągnie.

@Klientka

Klientka Co do rzekomej zmiany cen... Owszem trzeba umieć i mieć spryt bo jak tu ja zmienić?! jeśli jest z metkownicy na tym plastiku przyczepiona. Ale widocznie da się ponieważ miałam taką sytuację przy kasie w dyskoncie emgo na swirskiego w Siedlcach. Wybrałam to co mi się podobało idę płacić a paniusia przy kasie wola koleżankę która zabiera dana rzecz - zmienia cenę na wyższą - wraca i i formuje że będzie kosztowało to więcej Bo poprzednia cena którą była w momencie gdy wybrałam towar jest zmieniona przez kogoś. Zaznaczam że cena była ich z metka z logo sklepu i normalnie przyczepiona tzn bez znaków jakiegokolwiek kombinowania - zmiany-przy niej. Oszukiwanie klienta i nabijanie w butelkę. Zgłosiłam sprawe do Rzecznika Praw Konsumenta i nie tylko. Takze drogie klientki/ci nie dajcie się zwieść macie prawo do zakupu towaru po tej cenie która była w momencie wyboru przez was odzieży. Za pomyłki odpowiada personel i kierownik sklepu. Tak dla info jeśli ktoś nie wie... i to zgodne z przepisami. Jeśli komuś bardzo zależy a ekspedientka się upiera że nie sprzeda można wezwać odpowiednie służby. Pozdrawiam i udanych lowow zycze????

@Klientka

Ceny w tych dyskontach to czasami takie że się zastanawiam czy tym Paniom się w głowach nie poprzewracalo!! 40 zł albo czasami za kurtki nawet 80 zł (emgo Siedlce ul. Swirskiego) to za taką cenę można na promocji kupić nowe a nie używane. Więc niech się Panie zastanowia przy tym metkowaniu ciekawe czy same by kupiły za taką cenę?? Same między sobą wybierają fajne ciuchy za grosze a myślą że ktoś kupi za niewiadomo ile. Rzenada.....

Vfcdss
@Klientka

Ceny ustalają szefowe, które co tydzień odwiedzają sklepy na pulasia i na maja.... Jeżeli jest za mało to jeszcze mogą opieprzyc i cenę same dać wyzsza więc pretensje do szefa czy tych inspektorek jak chcesz taniesz to przyjdź na 0,50 gr ja tak robię

Weronika

@samaprawda Czy opisane przez Ciebie problemy próbowaliście rozwiązać z przełożonymi? Być może jasna, konkretna informacja o problemach jakie zauważacie pomogłaby na znalezienia wyjścia z tych sytuacji i poprawy atmosfery pracy w firmie Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież.

samaprawda

Jeżeli chodzi o dyskont w Siedlcach na Ul. 3 maja odradzam prace każdej dziewczynie, która ma do siebie godność. Praca w warunkach masakrycznych, gorąco na sortowni, brak klimatyzacji tylko prowizoryczne wiatraki, praca niby jak praca, ale gdy pracownice wraz z kierowniczką zaczęły pokazywać swoje prawdziwe oblicze dopiero zaczęło się dziać. Brak jakiegokolwiek wytłumaczenia co masz zrobić i jak, a jak już zrobisz coś źle, to dostajesz lekko mówiąc "opiernicz" za to, że łaskawie nie mogą powiedzieć ci jak masz zrobić dane rzeczy, jakby tego było mało stoją dwa metry dalej i "rozmawiają" między sobą na twój temat, myśląc że ich nie słyszysz albo że jesteś taka głupia, obrabiają cztery litery nie tylko nowym pracownicom lecz jeszcze klientom którzy przychodzą do sklepu !!! Jeżeli chodzi o płace, to mówione jest że dostajesz 1600 na rękę na początek na miesiąc (8,50/h) podczas gdy wychodzi że masz płacone około 6,5 za godzinę !!!! Wykorzystywanie ludzi fizycznie jak i PSYCHICZNIE. Nie da się wytrzymać ani odezwać słowem bo albo spotka się spojrzenie politowania litości i złości, albo zostaniesz zjechana od góry do dołu. 8godz na nogach nie jest przyjemne, a gdy chcesz usiąść lub ukucnąć by odpocząć to nie możesz, bo "na kamerach wszystko widać" a 20 min przerwy to mało. Atmosfera pracy nie dość że pozostawia wiele do życzenia to może cię wykończyć psychicznie. Nikomu nie polecam.

Weronika

@????, na forum kasowane są tylko te komentarze, które są niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Administrator nie kasuje komentarzy bez powodu. Dozwolone są komentarze pozytywne jak i negatywne, ale muszą być zgodne z regulaminem.

Jacek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!

????
@Jacek

Kasują wiadomosci.

Zainteresowana

Może ktoś podpowie jak się pracuje w firmie?

Weronika

Proszę, pamiętajcie o tym aby wypowiedzi były zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin - wypowiadacie się na forum publicznym i powinniście zachować odpowiednią kulturę wypowiedzi. Przypominam ze wypowiedzi łamiące postanowienia regulaminu będą usuwane. Kto jeszcze może wypowiedzieć się o Dyskont?

Weronika

A kto wypowie się z punktu widzenia pracownika? Czy polecacie Dyskont w Siedlcach? Jaka panuje atmosfera? Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w tej firmie.

Ulka

Tak rzadko piszecie bo tak dobrze się pracuje i nie ma chętnego do pisania?

Jeden dzień :)

Byłam tam tylko jeden dzień, za ponad 8 godzin zapiepszu dostałam 50 zł. WARUNKI jakie oferują: 1300 zł wypłacane na ręke ( pracujesz 6 dni w tygodniu). Na początku nie masz żadnej umowy, po okresie próbnym twierdzą, że rejestrują na umowę o pracę na pół etatu a pracujesz cały. Oczywiście ten okres próbny jest w teorii bo z pracowników którzy byli ze mną na sklepie tylko jedna była zarejestrowana, reszta na czarno także umowa to tylko podpucha by ludzie nie rezygnowali po pierwszym dniu. W sklepie (usunięte przez administratora) smród, stado ludzi zabijających się o szmaty za 1 zł. Podziwiam ludzi którzy godzą się na pracę za takie pieniądze na tyle godzin. POZDRAWIAM dyskont odzieżowy Pułaskiego Siedlce ! i życzę powodzenia w dalszym naciąganiu ludzi :)

Weronika

@Ja co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież? Jak długo tam pracujesz? Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy, będzie to pomocne dla osób nowo zatrudniających się w firmie.

Weronika

Jesteś pracownikiem Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Co możesz napisać o warunkach pracy w tym miejscu? Czekamy na Wasze opinie.

@Weronika

Praca w dyskoncie tania odzież jest ogólnie w porządku. Pieniądze jakie się tam zarabia są dobre i robota nie jest wcale ciężka. Praca polega na sortowanie odzieży i porządku na sklepie. Warto tam spróbować i podjąć pracę w dyskoncie wystarczy jedynie chęci i można pracować w młodym i sympatycznym zespole.

zlosnica

Na 3 go maja jeszcze jest w porządku kierowniczka fajna bo znam osobiscie i nie wierze że zle traktuje dziewczyny. Inne mam zdanie o sklepie na Pulaskiego 30 tam to dopiero jest masakra dziewczyny mruki a kierowniczka to już wogole bez komentarza, i do tego ten sklep jak nora zimno brak zasiegu nie polecam !!

asia

Farta' w takich sklepichaz z odzieza uzywana to malo ci dadza, tym bardziej ze konkurencja jest duza.

Farta

Nie polecam ciucholandu na 3 maja w Siedlcach spotkałam sie tam z podloscia ludzką z tym ze każdy po tobie jeździ i nawet ośmiesza przy wazystkich kierowniczka na początku to miła była a później okazało sie co to za człowiek umowy nie masz robisz na czarno . Bardzo ludzi wykorzystują traktują jak w obozie koncentracyjnym szok. Nie polecam i przestrzegam każdego kto tam chce isc pracować. Pracownicę sa tak podłe zamiast Ci pomóc to sie znecaja psychicznie. Uważajcie na ten ciucholand a co najważniejsze dostaje się oklamane informacje ze odbyło sie szkolenie bhp co jest nie prawdą

Bunia
@Farta

Pójdę do inspekcji pracy ze na nocki pracują na czarno. Wystawiają lewe faktury. Wykozystuju pracowników. Kierownik cymbal ostatni z Opola dał zakaz wolnego dnia co się należy powód .... Bo były braki w kasie lub na plusie kwoty 0,50 groszy. Robią pracownice przekręty biorą na lewo kasę za ciuchy nie kasujac ich. Masakra. Nie polecam tego szmateksu. Oszukują ludzi A ludzie wierzą..... Nie polecam tam pracy Opole ul. Reymonta 19.

gos.rod@interia.pl

Witam czy ktoś w dyskoncie odzieżowym pracował on się mieści na ul. Pułaskiego 30 Siedlce. Niech mi ktoś poda informacje na temat tego sklepu, czy warto tam iść do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież - Siedlce

• Jak się pracuje w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Kandydaci do pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież

Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież