Opinie o RAGZ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RAGZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RAGZ o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAGZ w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w firmie RAGZ są regularne szkolenia pracownicze?

DARO. Nowy wpis

Dzwonie do tego serwisu od jakiegoś czasu aby zgłosić usterkę telewizora,za każdym razem czekam i czekam na połączenie z konsultantem i do tej pory nie mogę doczekać się tego połączenia.Nie wiem po co podaję się numer jak nie mogę zkontaktowac się i zgłosić ta usterkę żeby dowiedzieć się co i jak.

Jakie są warunki zatrudnienia w RAGZ?

RAGZ

Jeżeli jest Pan/i zainteresowany pracą u nas proszę o kierowanie maila z CV na adres rekrutacja@ragz.com.pl. Wtedy udzielimy wszelkich informacji.

Bogdan Nowy wpis
@RAGZ

Widziałem na stronie firmy, że potrzebny jest technik/elektronik. Proszę o informację, ile mogę na starcie zarobić?

@RAGZ Nowy wpis
@Bogdan

Olga

Wisi na stronie to ogłoszenie na technika elektronika. Wytłumaczycie mi, jak działa ten system: płaca zasadnicza + premia w zależności od wyników? Jak się "robi" wyniki? Im więcej naprawionego sprzętu?

Naprawa
@Olga

Nie polecam. Chamstwo pana w dresie z kroczem na poziomie kolan na najwyższym poziomie. Jak z płacą nie wiem, ale jak tak wygląda serwis, to ja następnym razem wybiorę innego producenta.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RAGZ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kondziu

Te opinie to już chyba tak z przyzwyczajenia niektórzy piszą. Może warto cieszyć się pracą w dobrej firmie?

Koncio
@kondziu

Pragnę tylko stwierdzić, że (były) pracownik o firmowym nicku Koncio nie ma nic wspólnego z ww opinia. Amen.

Koncio
@kondziu

Koncioma jak najbardziej miłe wspomnienia z prasy w tej firmie. Bywały niesnaski, ale ogólnie było ok

Antoni
@Koncio

Dlaczego odszedłeś skoro było taki miło? Pytam bo chce się zatrudnić, a chce wcześniej wiedzieć na jaką atmosferę mogę liczyć? Z szefem można się dogadać i nie ma większych spin?

endrju
@Antoni

Można sie spokojnie dogadać ze wszystkimi, fajna robota.

Antoni
@endrju

Ok, bo dobra atmosfera to podstawa. Nie wyobrażam sobie pracować w konfliktowym otoczeniu. Dobrze płacą nowym pracownikom?

Kuba
@Antoni

Dobrze , ja nie narzekam.

Olga

Brak aktualnych ofert pracy, więc jestem ciekawa czy można spontanicznie zanieść tam swoje papiery? Jeśli ktoś w ten sposób został zatrudniony to byłabym wdzięczna za informacje.

Wojtek

Czy można u Was starać się o awansowanie na wyższe stanowisko?

Był (usunięte przez administratora) potem kiła i została już tylko mogiła :D

Luzik

Wszędzie panuje rozprężenie. Nikt się nie spina. Kasa trochę mała ale odpowiedzialność też nie za duża. Właściwie można wejść z ulicy i zacząć robotę. Prezes się cieszy że się w ogóle do pracy przyszło. A jak się ktoś nie umie ustawić to narzeka. Pracownicy to już teraz mała rodzina. Ha ha.

Ktos

Widze ze po latach nic sie nie zmienilo..... Ta firma byla najgorsza w ktorej pracowalem!! Nieodpowiedni ludzie na wysokich stanowiskach i znajomki szefostwa wyniszczaja jej potencjal od lat....

Nieznajomy
@Ktos

Najgorsza firma, nie polecam nikomu tam pracować. Płace najniższe, atmosfera niezbyt fajna.

Różyczka

szukają teraz kogoś do biura - jak tam wyglonda praca? daja jakies benefity? Niewiem czy jest sens wysyłać cv...

eM
@Różyczka

Jeżeli piszesz wyglONda to zdecydowanie nie ma sensu wysyłać cv.

nobody
@eM

poziom wypowiedzi wyglONda na porównywalny, więc jest sens

niezadowolony

dziewczyna ktora przyszla do biura wytrzymala kilka dni - jak to o nich swiadczy? nikt tam nie wytzrymuje chyba ze jest po znajomosciach!!

Karol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrą. Można się róznić w opinii bo mamy różne podejście do wykonywanejn pracy!!

Gregor

Czy zmieniło się coś na korzyść? Wcześniej narzekaliście, może praca w dobrej firmie przerasta niektórych!!

Niezadowolony
@Gregor

dobrej firmie?? nieplacone zusy albo placone po kilkanascie zlotych, zwalnianie i cofniecia wypowiedzen bo jednak sie szefunciom odwidzialo a potem znow zwolnienia, kupa ludzi odeszla i ich robota zoastala przerzucona na inne osoby. Tak "dobra" jest ta firma. .......

krzysztof196410

NIE POLECAM panowie najprawdopodobniej wkładają (w ramach wymiany0 używane podzesp[oły, za które się słono płaci. Za chwile znów psuje się to samo... Jednym słowem PORAŻKA!!! SERWIS OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Julita

@anonymous to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie RAGZ, jednak dla użytkowników samo słowo "ok" zbyt wiele nie znaczy. Czy możesz wytłumaczyć, dlaczego podoba Ci się w firmie? Jakieś konkretne warunki są dla Ciebie odpowiednie? Czym pracodawca, według Ciebie się wyróżnia?

jest ok!

Julita

@Pan nikt czy pracownicy rozmawiali na temat składek ZUS? Czy mają pomysł jak rozwiązać tą sytuację z pracodawcą? W jaki sposób są oni traktowani w firmie RAGZ? Nadal jesteś jej pracownikiem?

Pan nikt

Nic się nie zmieniło w tej firmie od lat . Przeczytałem wcześniejsze wpisy i wszystko się zgadza z ZUS , oraz z traktowaniem pracowników .

Julita

@nick a mógłbyś powiedzieć dlaczego? To ważne, ponieważ opinia bez uzasadnienie nie daje żadnej informacji, której szukają osoby wchodzące na forum. Powiedz co Ci się nie podobało w pracy w RAGZ?

Zostaw merytoryczną opinię o RAGZ - Łódź

• Jak się pracuje w RAGZ?

Zobacz opinie na temat firmy RAGZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAGZ?

RAGZ
2.4/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143
    92-236 Łódź