Opinie o TOR-PAL; w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOR-PAL;. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TOR-PAL; o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOR-PAL; w Kwidzyn

Trochę się znam. Nowy wpis

Cześć, piszę to dla osób które interesuje praca w TOR-PAL. 15 lat stażu i na szczęście w końcu poszedłem po rozum do głowy i zmieniłem pracę. Zaczynałem od szaraka awansując do pewnej pozycji w pionie kierowniczym. Niestety nie mogłem tolerować mojego kierownika, który nie miał kompletnie pojęcia o moim dziale na którym pracowałem. Jego najzabawniejszym zajęciem było chowanie się w krzakach i obserwowanie ludzi pracujących na sprzęcie ciężkim. Jak to mówi przysłowie "wysoki jak brzoza głupi jak koza" i w pełni się z tym zgadzam. No ale to polityka korporacyjna wymaga takich ludzi. Człowiek w żadnym stopniu nie jest za pracownikami, wręcz przeciwnie do karania jest pierwszy. Jeżeli chodzi o zarobki... to nawet nie chcę się wypowiadać..... po prostu "żenada". Jeżeli jest jakiś odważniak co będzie bronił zakładu, chętnie z nim merytorycznie porozmawiam. Sprawdzimy jak głęboko trzyma rękę w (usunięte przez administratora) Szatkowskiego.

Pracownik były Nowy wpis
@Trochę się znam.

Kolego tu już nic nie zmienisz. Pracowników pozwalniali a w biurze żadnego nie ruszyli obudzili się że teraz ludzi brakuje zamiast dbać o tych co jeszcze mają i pracują do jeden chce być lepszy od drugiego a wiele słychać że chcą się zwalniać same kolejne osoby nikt nie będzie pracował za taką ciężką pracę za najniższa krajową bo pracownicy się już budzą a osoba na wysokim stanowisku od kilkunastu lat cały czas to samo gada i myśli nam oczy dla pracowników niema na inwestycje są dużo by tu pisać kto pracował i pracuje każdy wie jak tu jest.

@Pracownik były

Piszesz o najniższej krajowej, ale to chyba zależy od stanowiska? Mam też nadzieję, że benefity typu dofinansowanie do wypoczynku, czy do kursów i szkoleń dostępne są dla wszystkich chętnych, choć wyczytałam o nich w ofercie dla księgowego, co parę dni temu wygasła.

Na pracuj.pl pojawiła się oferta (usunięte przez administratora) w dziale księgowości. Wygląda na to, że do zadań na tym stanowisku mogą należeć kontakty z zagranicznymi oddziałami firmy - mile widziany jest język angielski. Czy z angielskim na poziomie B1 warto aplikować?

Opowiecie, jak wygląda firma, głównie jak wygląda praca jako kierownik działu BHP?? Jak widziałam ogłoszenie, to chcą bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. A co w tej pracy trzeba robić po angielsku? Szkolenia z bhp prowadzi się także po angielsku? Czy chodzi o jakieś przepisy, dokumentację w tym języku?

robotnik placowy

Płaca w Tor-Palu ?? najniższa krajowa brutto i długo długo nic o ile płaca najniższa nie będzie podwyższana .I tak jest wokół komina tego największego .Czyli ??? Odp sam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOR-PAL;? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Iwona

A to zła praca jest tutaj, że każesz innym zmieniać? Dopiero wpadłam tu poczytać, co i jak, a już takie newsy. Z czymś jest gorzej niż w pobliskich firmach, mniej płacą?

puma

witam pracowalem kiedys w tor palu ale na I.P i nie bylo zle ale jak czytam forum to jestem przerazony ma trafic na wsporniki mam nadzieje ze bedzie spoko zasuwac trzeba ale badzmy ludzmi szanujmy sie atmosfera to podstawa inaczej wszystko sie widzi nie potrzeba hamuw w tej firmie

Tobiasz

Same pytania i żadnych odpowiedzi. Czy macie jakiś powód, że nie interesuje was to forum pracownicze?

orangutan
@Tobiasz

obstawiam, że bezzębni tartaczanie mogą mieć kłopot z umiejętnością pisania

Zuzanna
@orangutan

no niefajny komentarz, tak o kolegach z pracy się wypowiadasz? chyba atmosfera nieciekawa

Tomik

Mam pytanie odnośnie operatora żurawia jak jest na tym stanowisku ile można zarobić?

A co macie zły kontakt z kierownikiem ? O co chodzi w tych opiniach?

deska z sekiem

Jezeli zarobki sa marne to zakład zapewnia jakiś pokój socjalny na zakładzie? bo co obciążać budżet rodzinny

jedynka na linii..- ja pierdo

Co wy chcecie od tego kierownika? Jaką ma teraz ksywe? kierownik deska?

Marynarz

Weźcie tego Kierownika deski jak najdalej

Kazik
@Marynarz

Ten pseudo kierownik Przerobu Drewna on ma pstro w głowie. Prezes powinien pomyśleć nad zmianą. Bo my jako załoga mamy już dość. Piszę w imieniu większej ilości osób. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to nawet napiszmy list w którym się podpiszemy.

Małpa

Pomiatają jak śmieciami na 1 z wydziałów. Jest cieżkostres w pracy podchodzi pod mobing jestem w szoku że pracownik na wysokim stanowisku tak traktuje ludzi i dają się pomiatać. Pilnować się trzeba aby nie stracić pracy lub premi przez główny nacisk na BHP. Po 8h pracy wychodzi się jak wrak ale pracować gdzieś trzeba aby zarobić na życie i rodzinę wracając do pracy na następny dzień idzie się w stresie bo nigdy nie wiadomo co będzie poprzez brak jakiegokolwiek szacunku dla swoich pracowników ludzie na wysokim stanowisku zachowują się karygodne "głupie przygadywanki toksyczna atmosfera czasami brak kultury" praca była dobra parę lat temu lecz się skończyła najlepiej wyprzedzać myśli tak by niektórzy chcieli. Dobry plus możliwy rozwój zarówno swój jak i osób zatrudnionych możliwość awansu realne dla osób zaangażowanych ambitnych otwartych na zmiany dobry pakiet socjalny wynagrodzenie na czas. Pozdrowienia dla jednego Pana o imieniu J

Tartak

Tak idziesz do biura to nie masz nic do powiedzenia bo nie dadza dojść do słowa a zawołają cię jak dopiero się przygotują swoich pracowników powinno się szanować. Tymbardziej teraz w czasie epidemi maja wielki popis. Chodzi tylko o trochę szacunku do pracowników my jesteśmy tylko ludźmi takimi samymi jak ci z biura i trochę więcej uszanowania skoro wykonujemy ciężka pracę

Fizol
@Tartak

Tam do biura to nie ma po co iść. Normalnie nic nie można załatwić jak jest J.G

Menio

Jak coś nie pasuje to można zmienić firmę. Duża i dobra firma więc może trzeba szanować pracę?

Mienio
@Menio

Ogarnij się przed tym komputerem i ruszaj na produkcje popatrzeć co się dzieje. Nie rób k*rwy z logiki.

Deska
@Menio

Zakład majacy brygadziste który jest znerwicowany i obraża pracowników a kerownictwo pszymyka na to oko i nawet go bronim zato że wyzywa ludzi , a pracownicy ze starzem bo jom się powedzeć kerowńikowi naniego bo bojom się utraty pracy. Jest mśćiwy i jak się znim zadrze to potrafi donośić nawet do kerownika i przez niego ludze tracom prace i odbiera im chleb od ust.

Gabriela
@Deska

Skoro Kierownik przymyka oko na niewłaściwie zachowanie brygadzisty, to nie jest już za dobrze. Może w związku z tym należałoby zwrócić się o pomoc już bezpośrednio do Dyrektora TOR-PAL. Co o tym sądzisz?

Pala
@Gabriela

Pisać i oskarżać nadzór anonimowo najłatwiej. Ciekawe dlaczego nie ma wpisów o wzajemnych ale do kolegi z brygady. Proste bo on nie wymaga a przełożony wymaga. (usunięte przez administratora)

@Menio

Pracę trzeba szanować racja ale pracownika nie zapominajmy o tym

Pracownika też.

@Deska

Ortografia się kłania

Robol

Panie Dyrektorze my nie chcemy już kierownika deski. Nikt nie może już na niego popatrzeć, a jego zachowanie jest irytujące. Praca ciężka za male pieniądze.

Nikt ważny
@Robol

Swego czasu dużo było negatywu na RW . Teraz to samo o JG. A miało być tak pięknie. Praca ciężka i szacun Wam za to że pracujecie.

@Nikt ważny

@Nikt ważny, zastanawia mnie w jakich okolicznościach wybierani są kierownicy w TOR-PAL. Może warto byłoby podsunąć dyrektorowi pomysł rozpisania konkursu wewnętrznego? To byłoby na pewno ciekawe rozwiązanie, które zapewniłoby zrozumienie potrzeb i problemów pracowników. Myślicie, że jest to realne?

Operator

My panu Kierownikowi z rejonu obróbki drewna juz poszukujemy. Praca za około 2800zl po 20 latach pracy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w TOR-PAL; odbywa się również w języku angielskim?

Minionek1998

Tylko w języku polskim

br 2
@Minionek1998

ku.. tam mozesz być po Ohp albo po gimnazjum wieczoro (usunięte przez administratora) tam potrzeba silnych i (usunięte przez administratora) . praca bez zadnego myslenia (usunięte przez administratora) i tyle w temacie

Poliglotowiec

Tak, rozmowy przeprowadzane są w języku obcym. Nadzorcy tartaku już zapisali się na kursy języków.

bay bay torpal

za slaby jestem psyhicznie zeby siedziec dluzej w torpalu

@Dociekliwy a co trzeba zrobić ,żeby być ulubieńcem zarządu? Czy to wynika z ich widzimisię?

Iwona

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w TOR-PAL. Ile trwa okres wdrożeniowy? Jak możecie, to dajcie jeszcze znać, jaką umowę oferują na początek. Dzięki.

Młody
@Iwona

Ogromny nacisk na BHP, dostosowanie do standartów celulozy, gdzie było samobójstwo podczas pracy maszynisty papierni nie rokuje nic dobrego. Może chodzi o włączenie torpala do IP. Jeżeli tak będzie to będą celulozowe zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn

• Jak się pracuje w TOR-PAL;?

Zobacz opinie na temat firmy TOR-PAL; tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TOR-PAL;
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Lotnicza 1/2
    82-500 Kwidzyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042