PRO Sp. z o.o.

Opinie o PRO Sp. z o.o.

Aktualność
Gorący lipiec za nami! Zapraszamy na podsumowanie bardzo ważnego dla nas wydarzenia. Razem z grupą Prace Wykończeniowe zaangażowaliśmy się w działania na rzecz fundacji Pomagamy Pomagać. Na miejscu wolontariusze odnowili pomieszczenia dla zwierząt, naprawili boksy i dachy.

Głównym celem spotkania było wsparcie finansowe i pomoc budowlana na terenie ośrodka w Borowiczkach-Pieńkach. Sam inicjator wydarzenia Marcin Różal Różalski opowiedział nam o swoich prawdziwych intencjach i celach jakie przyświecają fundacji w tej niełatwej misji. Jeśli chcecie poczuć atmosferę tego miejsca i posłuchać o tych najważniejszych celach zobaczcie krótki wywiad, który za niedługo pojawi się na naszym kanale YouTube:
@PRO-wyznaczamypoziomy.

Miejsce wydarzenia czyli same Borowiczki - Pieńki to wieś na terenie której Różalnad ma swój las. Właśnie tam w ciszy i spokoju mieszkają zwierzęta. W szczytowym momencie ośrodek miał pod opieką nawet 50 koni.

DOBRZE JEST WSPÓLNIE POMAGAĆ!

Nasza obecność na tym wydarzeniu była także ciekawym spotkaniem branżowym. Tutaj nie chodziło o rywalizację, ale o pomoc potrzebującym i odrzuconym zwierzętom. Stanęliśmy w jednym szeregu do pracy razem z innymi wystawcami. Wydarzeniu towarzyszyła rodzinna atmosfera, organizatorzy przygotowali miejsce zabaw dla dzieci i inne atrakcje. Dziękujemy wszystkim za wspólny czas, liczne rozmowy przy dobrej kawie.

POMAGAMY POMAGAĆ SIĘ NIE KOŃCZY!

Końcówką lipca na facebookowej grupie Prace Wykończeniowe odbyła się licytacja naszych narzędzi PRO. Dzięki czemu uczestnicy mogli jednocześnie zdobyć profesjonalny asortyment PRO, jednocześnie wspierając fundację Pomagamy Pomagać w jej pracy!
OU

Cześć, widziałem teraz relacje z rozmowy dla handlowca. Mnie interesuje praca jako grafik ale czy tu tez się zdarza, że są problemy ze zwrotka po procesie? Chodzi o to, że zależy mi na czasie, jest oferta, będę chyba aplikował. Po jakim czasie się odezwa? I co sprawdzają na rozmowie wtedy? Widziałem w opisie, że dobrze jest mieć portfolio, zdradzicie z jakim szliście? Co dobrze byłoby przygotować?

Nowy wpis

@OU

Dzień Dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisku Grafika. Informujemy, że powszechnie obowiązującą praktyką w firmie PRO jest udzielanie informacji zwrotnej kandydatom, którzy wzięli udział w procesie rekrutacyjnym. Zapraszamy do aplikowania.

Estera Nowy wpis
@PRO Sp. z o.o.

Witam. :) jakie są progi płacowe w tym przypadku? wiadomo, że sporo pewnie zależy od doświadczenia, w ofercie jest wpisane, że min 2 lata są wymagane, jeśli ktoś właśnie tyle ma to od jakiej najniższej stawki zacznie?

Kandydat Nowy wpis
@PRO Sp. z o.o.

Witam. Niestety, nie widać tej praktyki w aktualnych rekrutacjach. Niemal miesiąc po terminie składania aplikacji i nic, zero odpowiedzi. Przydałoby się proste "tak lub nie dziękujemy ".

Mała Nowy wpis

A jest tu może ktoś kto miał kilka podejść rekrutacyjnych i ostatecznie się dostał? Zauważyłam, że jedna osoba pisała o tym, że nie miała feedbacku, ale ciekawa przy tym jestem innych wariantów. Czy można poznać ewentualny powód żeby wiedzieć do poprawić u siebie?

Czy w PRO Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dzień Dobry, firma PRO Sp. z o.o. zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu w formie mailowej (info@firma-pro.pl) z podaniem stanowiska, którym jest Pan/Pani zainteresowany/a. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania związane z procesem rekrutacyjnym.

@PRO-wyznaczamypoziomy.

DOBRZE JEST WSPÓLNIE POMAGAĆ!

POMAGAMY POMAGAĆ SIĘ NIE KOŃCZY!

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja zaczęła się w bardzo miłej atmosferze, rozmowa z dyrektorem i kierownikiem regionalnym. Padały pytania dotyczące zatrudnienia w poprzednich firmach, słabe mocne strony, raczej podstawowe pytania rekrutacyjne. Atmosfera jak dla mnie super. Widać, że Panowie byli dobrze do niej przygotowani.

Kariera zawodowa, dlaczego chce Pan u nas pracować, słabe mocne strony, oczywiście scenka sprzedażowa

Aktualność
Za nami sześciodniowe Światowe Targi Architektury, Systemów i Materiałów Budowlanych BAU w Monachium.
Dziękujemy za Waszą obecność!

Liczne biznesowe spotkania i rozmowy były okazją do bezcennej wymiany doświadczeń i nawiązania kolejnych dobrze zapowiadających się współprac. Targowa rzeczywistość zawsze daje też pretekst i inspirację do rozwoju – chcemy jeszcze lepiej i szybciej odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów.

Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem – mieliśmy okazję zaprezentować cenione za jakość produkty powstałe w naszym bielskim zakładzie produkcyjnym.

Tegorocznym targom towarzyszyły konferencje, fora i pokazy specjalne, których tematem były zmiany klimatyczne jako wyzwanie dla sektora budowlanego. W BAU wzięło udział aż 190 tysięcy odwiedzających! Mogli oni obejrzeć produkty 2,260 wystawców z aż 49 różnych krajów. Cieszymy się, że byliśmy wśród nich!

Do zobaczenia na BAU 2025!
Interviev

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej na handlowca woj lubuskie czułem się jakbym brał udział (usunięte przez administratora). Jak dla mnie stracony czas. Firma pokazała się z mało profesjonalnej strony.

@Interviev

Dziękujemy za Pana opinię. Zawsze staramy się traktować kandydata z należytym szacunkiem. Podczas rozmów kwalifikacyjnych zwracamy szczególną uwagę, aby spotkanie przebiegało w swobodnej dla kandydata atmosferze. Jeśli odebrał to Pan inaczej - uprzejmie za to przepraszamy. Informacja ta została przekazana odpowiednim osobom, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Pozdrawiamy, PRO Sp. z o.o.

Czy pracownicy PRO Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Coroczne Święto Poziomnicy to tylko jedna z możliwości spotkania się w nieformalnej atmosferze. O tej (oraz o innych) formach integracji chętnie rozmawiamy podczas spotkań rekrutacyjnych.

WorkFinder

Dziękuję Państwu za informację. Miałem aplikować na handlowca , ale skutecznie Państwo mnie "wystraszyliście". Moja poprzednia firma która jest producentem , również jest rodem z lat 90'. Dosłownie ! Nawet zamówienia dla klientów są odręcznie pisane , a kolejne pozycje na nim podliczane kalkulatorem.

@WorkFinder

Dobrze przejrzeć opinie o pracodawcy, ale jeszcze lepiej wyrobić sobie własną. Owszem, firma PRO ma korzenie w latach 90. i jesteśmy z tego bardzo dumni. Przez ponad 30 lat udało nam się wypracować dobrą pozycję na rynku, co nie byłoby możliwe bez naszych zaangażowanych pracowników. Staramy się ciągle ulepszać warunki pracy (oczywiście nasi handlowcy mają odpowiedni sprzęt do wprowadzania zamówień) i podążać za trendami panującymi na rynku pracy. Warto zaaplikować i przekonać się samemu.

Handlowiec

Witam jakie są warunki pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy, chciałbym się dowiedzieć od osób które mają o tym wiedzę , plany realne ? Podstawa , prowizja , auto do użytku , opomiarowanie pracy ? Dziękuję za pomoc

No właśnie widze

No właśnie widze że dali na przedstawiciela ogłoszenie i chyba zakpili bo w benefitach jest; parking dla pracowników hehe. Oraz zniżki na zakupy produktów (usunięte przez administratora) Już mogliście państwo napisać że auto chociaż lub do uzytku prywatnego toć ja tam nie b de dylal na spotkania z kujawsko pomorskiego. Żeby usłyszec kto ile zrobił planu. Mamy telekonferencje szkoda dnia pracy drodzy pracodawcy. Pozdrawiam czekam na jakieś fajne ogłoszenie i pomyślimy czy się skusE żeby wam CV podesłać

@No właśnie widze

Nie rozumiem tylko co w tych benefitach takiego zabawnego? Czego byś w takim razie oczekiwał niby, żeby to cv podesłać? Może się zasugerują? ;)

Benefity
@Izabela

Widziałaś w innych firmach jakie są benefity. No kawa herbata. Auto do użytku prywatnego oraz świadczenia zdrowotne karta Multisport . A co to parking do a pracowników kochana to jakiś przywilej że mam gdzie zaparkować bo nie bardzo rozumiem tego benefity. To jest taki benefit na zapchajj dziurę. Bo nie mam co zaoferować. Przede wszystkim jak ja mam sprzedawać produkty profesjonalnie to musE czuć komfort zarabiania i pracy. Czyli auto jakieś w miarę wygodne bo spędzam większość czasu w nim oraz dobre prowizje motywujące. I do dzieła....

@Benefity

czyli w ten sposób.. czyli obecnie to jakie oni te auta dają? ciekawa jestem czy można cokolwiek tutaj negocjować czy to stawkę czy też zapewniany komfort np., w postaci tego auta

Horacy
@Izabela

Sorry, ale „parking dla pracowników” to kpina, a nie benefit. Miałem nie-przyjemność pracować w pro, obecnie pracuje w cywilizowanej firmie i już pomijając takie oczywistości jak kawa/herbata/woda mineralna dla pracowników, nowy i sprawny sprzęt do pracy. To z benefitów jest multisport, medicover, wczasy pod gruszą, premia świąteczna prawie wysokości regularnej wypłaty (zamiast wigilijki na której trzeba śpiewać kolędy (usunięte przez administratora)), porządna dopłata do okularów, godzina angielskiego tygodniowo w godzinach pracy. Nie słucha się tez pogróżek jak się zachoruje i weźmie L4 ;) może czas opuścić mentalne lata 90-te i wkroczyć w XXI wiek?

@Horacy

Pozazdrościć obecnej pracy. Ale pomijając nawet socjal, to jaka jest najważniejsza sprawa - jaką tu dają podstawę i prowizje oraz auto? Słusznie zauważono, że to robota w terenie, więc jak zadbali o motywację?

Pracownik byly
@Horacy

Zgadzam się z przedmówcą benefit- parking to trochę kpina. Do tego własną kawa, herbata. Tak było w latach 90-tych. Wigilia to też trochę żenada. Premia uznaniowa, nawet jak wyrobisz target a byłeś chwilę na l4, nie wypłaca. Spotkania on line co miesiąc, dzwine testy niby aby poprawić znajomość produktową.

@Pracownik byly

a te targety, o których tutaj wspominasz to ile tak naprawdę wynoszą? da radę je jakoś fajnie na przykładzie przybliżyć? i ta premia to frekwencyjna jednak?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PRO Sp. z o.o.?

Fiona

Atmosfera jest okropna. Kwas i zamordyzm. Nie wolno mieć własnego zdania, nie wolno się wychylać. Taki typowy Januszex, styl zarządzania lata 90-te, wczesne 2000.

Danuta
@Fiona

To co się dzieje, jak ktoś ma własne zdanie? I co jeśli się wychyla?

Bubu
@Danuta

To już wisi ogłoszenie na portalu. Postraszą cię bo wódz ma zawsze rację . Ty aplikujesz idziesz na rozmowę a tu zonk bo zostawiają starego handlowca bo ma kredyt na mieszkanie.

@Bubu

Ale czy chodzi ci o to że te rozmowy z kandydatami to jest straszak dla pracowników? Kto przeprowadza te rozmowy?

Jak w PGR-rze

@Marcin

Zawsze jakaś informacja... A ta ocena to z czego w zasadzie wynika? Na podstawie czego tak piszesz, co tu się dzieje według Ciebie takiego?

Brukselka

Jakbym drugi raz, wiedząc to co wiem, stanęła przed podjęciem decyzji, czy pracować w tej firmie czy nie, to uciekłabym z krzykiem. Stracony czas i nerwy. Nie polecam.

@Brukselka

Dzień dobry, to przykre słyszeć taką opinię. W naszej załodze spośród ponad 200 zatrudnionych, jest wiele osób pracujących ponad 20 lat. Wydaje nam się, że nie ma powodów do rozpaczy, ale szanujemy Pani zdanie. Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

ktos
@PRO Sp. z o.o.

Zgadza sie ludzie pracuja taki okres ci ktorzy siedza na dobrych stolkach a reszte goni do roboty po Polsce i nie masz prawa miec wlasnego zdania inaczej lecisz.

Pro
@Brukselka

Najgorsza firma z jaką się spotkałem choć było ich wiele. Dyrektor który co miesiąc mówi ci że to najlepszy miesiąc w roku przy (usunięte przez administratora) planach kierowniczka przyjeżdża ci patrzęc na ręce po (usunięte przez administratora) wie co ? Reklamacje to temat rzeka poprostu porażka jak byś miała na to wpływ musisz świecić oczami u klienta bo zapozno zgłoszone. I klient potem ma wywalone na mnie a ty musisz gonić plan bo dyro na koniec miesiąca będzie krzyczał że to prowokacja że lezales cały miesiąc a sąsiad jeździł na GPS (usunięte przez administratora) cały miesiąc za tyle co w Biedronce nie zrobisz to ci dopiero...La na kolejny miesiąc więcej. Samochód Fabia 1.0 tragedia do wyprzedzania chcesz jeździć prywatnie lejesz z własnej kasy. Gdybym wtedy to wiedział to przy podjęciu decyzji to wyrzuciłbym telefon do kwasu by nie tracić nerwów i życia.

Bubu

I najgorsze że piszesz to ludziom a oni dalej tam idą.

ProSlupsk

Witam, ktoś napisze dlaczego na Słupsk i okolice znowu wisi oloszenie ? Chciałem kiedyś aplikować ale zrezygnowałem i przez ten czas było chyba 5 ogłoszeń skąd to wynika ? Chce zmienić prace ale boje się tych ogłoszeń co 3 miesiące..

@ProSlupsk

Ja byłem na rozmowie online na dwóch etapach. Po drugim mieli się odezwać, była cisza jak sam zadzwoniłem to wstrzymali rekrutacje bo przez konflikt na Ukrainie i cisza od tamtej pory.

Halina
@Kandydat

czyli przez sytuacje na ukrainie nie chcą zatrudniać ludzi? a możesz powiedzieć jak wyglądały te dwa etapy rozmowy? o co pytali? :)

Winniczek
@ProSlupsk

Duża rotacja świadczy zazwyczaj o jednym. Sam sobie odpowiedz o czym ;) (Zaraz przyleci ktoś z pro tłumacząc, że firma się rozwija, blablabla, ale to bzdury. Gdyby to był rozwój a nie rotacja, to mieliby już z 500 pracowników.)

Xia2010

Witam, jestem po pierwszym etapie rekrutacji na stanowisko PH. Mam pytanie dotyczące limitu prywatnych kilometrów, czy taki limit funkcjonuje? Na rozmowie wymieniono używanie samochodu służbowego do celów prywatnych jako super benefit w dzisiejszych czasach (ceny paliw na stacjach). Czy faktycznie pracownicy moga swobodnie używać swoich aut np podczas weekendów? Drugie pytanie dotyczy planów sprzedaży, czy są one realne? Podstawa jest na tyle niska, że bez premii to zarobki raczej zaliczają się do tych niższych, niestety. Będę wdzięczna za odpowiedź

@Xia2010

Jak podstawę zaproponowali ?

@Xia2010

Jeśli to prawda z tym autem to super, a możesz powiedzieć jakieś szczegóły jak wyglądał ten pierwszy etap? W sensie jakie pytania były na rozmowie?

Ktoś
@Xia2010

Limit jest kilometrów w weekendy do 100 km. Paliwo lejesz własne jak chcesz jechać powyżej 100 km.

@Xia2010

A wiesz jak wyglądać będzie kolejny etap, po tym pierwszym? Zapowiedzieli coś albo czy oddzwonią? Skąd wziąłeś ogłoszenie na to PH?

Ktoś
@Olga

Jeśli nie oddzwonili kilka dni po rozmowie tzn że nie przeszedłeś. 2 etap przedstawiasz zalety np. jakiegoś produktu.

Danuta
@Ktoś

Nie wracają poźniej tych pieniędzy za benzynę, którą się samemu zatankowało?

@Xia2010

Ciekawe pytania ale skoro masz już za soba pierwszy etap to dlaczego tam nie zapytasz o takie rzeczy? To chyba oni najlepiej wiedzą.

Pawel

Witam jaka podstawa obecnie ? W 2020 proponowali 3800 brutto dyrektor spoko gość na rozmowie nie poszedłem na drugi etap bo urodzilo mi się dziecko tydzień wcześniej a oni kazali jechać na tygodniowe szkolenie teraz po dwóch latach bym spróbował ale nie za 3800 brutto podstawy

Kasia Olichwiruk

Pierwszy i zarazem ostatni raz mam do czynienia z firmą PRO. Zgłoszona na reklamację siekiera czekała na zgłoszenie przedstawiciela około 3 tygodnie. Zbywana w sklepie że czekają na kuriera i nic nie wiedzą zadzwoniłam pod jeden z tel na stronie firmy PRO, Pani bardzo miła, wysłuchała czego dotyczy mój telefon i zapewniła że sprawę wyjaśni z przedstawicielem. Oczywiście szybko dostałam informację zwrotną że odbiór zgłoszony na 27.06.2022r. Firma ma 14 dni od zgłoszenia i znowu muszę czekać. Opieszałość, niedbalstwo i brak szacunku dla klienta ze strony przedstawiciela firmy zasługuje na bardzo negatywną opinię.

Czy urlop w PRO Sp. z o.o. jest płatny 100%?

ktos

urlop dostaniesz ponad dwatygodnie ale w terminie kiedy pasuje im miedzy Wigilia a poczatkiem nowego roku. Oni moga ty nie brac kiedy chca. zapomnij o 2 tygodniach w ciągu roku np lipiec bo plany trzeba robic.

@ktos

Sądząc po wcześniejszych opiniach i podawanych zarobkach firma co najwyżej na przeczekanie? Z tym urlopem, to na serio tak wygląda na każdym stanowisku?

Jaki dress code obowiązuje w PRO Sp. z o.o.?

Dzień dobry, w firmie obowiązuje co do zasady smart casual.

Witam. Jak wyglada praca na stanowisku specjalisty ds. Logistyki?

Zostaw merytoryczną opinię o PRO Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRO Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRO Sp. z o.o.