Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Brak Nowy wpis

Nigdy nie było żadnej nagrody , zero.

@Brak

Niestety komentarza już nie ma, a bardzo mnie ciekawi o czym piszesz. Chodzi ci o premie czy jakieś prezenty na święta w kontekście nagrody za pracę? Piszesz, że żadnych nie ma, to jak w takim razie doceniani są pracownicy zazwyczaj?

Tomek Nowy wpis

Nie ma nagród czy bonów. Chcesz nagrodę to bierzesz dodatkowe obowiązki czyli inaczej kasa za dodatkową pracę. Sugeruje nie wychylać się z niczym bo już będziesz to robił cały czas.

AAA Nowy wpis
@Tomek

Mówisz głównie o nadgodzinach? Mimo braku nagród to widziałem, że proponują choćby premie miesięczne. Jakbym się zdecydował aplikować na pracownika działu technicznego to w jaki sposób te premie są osiągalne?

Hanna

Jakiś czas temu widziałam ogłoszenie na stanowisko Referenta. Czy udało się kogoś zatrudnić na to stanowisko? Jakie pytania były na rozmowie? Niech ktoś coś napisze bo stanowisko wydaje się ciekawe

Jablotron sie psuje!

Szabel korzysta z firmy Jablotron, do ktorego jest ciagle wzywany serwis, za ktory placi KLIENT! Porazka!

kolo

Siemanko ludziska robi sie coraz lepiej oczywiscie zart.Wymagania coraz wienksze ciuszki musza byc codziennie pachnace i czysciutkie.Tylko kiedy prezesi wyrownaja nam stawke za pranie jak ma reszta pracownikow, a nir tylko 3 zlote na miesiac.Co za to mozna wyprac ?.Ludzie na patrolu maja za pranie spora kase a ludzie na obiektach 3 zlote.Wychodzi na to iz patrolowcy mocniej sie brudza niz ludzie na obiektach.Wienc zacznijmy cos z tym robic koledzy bo gdzie jest to rowno traktowanie pracownikow.

MAŁY
@kolo

Patrol jest,, wienkszy" to ma,, wienksze" potrzeby ,,wienc "przenieś się i będziesz miał,, wiencej"

kolo
@MAŁY

Maly ty naprawde nie kumasz .Jakie wieksze pktrzeby ? Wieksze fotele abys mògl je tylkiem szlifowac.Zapraszamy do nas na obiekt i zobaczysz dopiero jak wyglada praca .A to ze jestes w GI nie oznacza ze jestes lepszy sort.

WEC
@MAŁY

Dokładnie, jak ci zależy na ekwiwalencie za pranie, zrób wpis + magiczna czerwoną książeczkę i weź się do roboty;) kolo, a to że jesteś na obiekcie czyni Cię lepszym? sprawa jest bardzo prosta, każdy jest tam gdzie się nadaje. Skoro wylądowałeś na obiekcie to czemu nie wpadniesz na GI? nie chca? nie nadajesz się? czy po prostu ktoś posadził Cie na ciepłym obiekcie i udajesz, że pracujesz?

Kolo
@kolo

Idź do patrolu Po 2 dniach odechce ci się tego dodatku do prania i patrolu Siedzisz na obiekcie i nic nie robisz a w patrolu nie wysiadasz z samochodu i tak tam dużo szybciej się wybrudzisz skacząc po płotach lataniem za złodziejami i szarpiąc się z bandziorami . Idź do patrolu !!!!

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR UZBROJONEGO STANOWISKA INTERWENCYJNEGO w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Programista CNC
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
BACH

Pewnego dnia szukam pracy znajduje ogłoszenie ochrona szabel dzwonie i nikt nie odbiera to pisze sms po 5 minutach otrzymuje sms że oddzwoni i cisza aż się udaje do biura szabla w Szczecinku a pan który przyjmuje mówi że już ma człowieka to są jaja a nie ochrona kto tak się arogancko zachowuje

Mikołaj
@BACH

Widocznie ktoś cię uprzedził i dlatego nie oddzwonili. Czasem w takich wypadkach trzeba być szybkim a nie czekać w nieskończoność. Może potrzebowali kogoś na już? W ogłoszeniu pisali jaką stawkę proponują czy nic nie wiesz na ten temat?

@BACH

Brednie atrakcyjna praca kto pierwszy ten lepszy i tyle

Honorata

Ale to tak trudno powiedzieć że mają już kogoś?

anonimus
@Mikołaj

Szybkość nie pomoże jak już wcześniej kogo innego wybrali.

Honorata
@anonimus

Wcześniej czyli przed wstawieniem ogłoszenia czy jak?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pomocny

Pewnie zależy od stanowiska na jakie aplikujesz bo firma ma kilka oddziałów w regionie

Mikołaj
@Pomocny

Czyli raczej standardowo w biurze a nie online? Bo czasem jeszcze firmy praktykują rekrutacje zdalną. Wiesz ile jest etapów? Bardzo przepytują podczas rozmowy?

Potencjalny Pracownik

Po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko biurowe stwierdzam, że ta firma to porażka. Od samego wejścia widać naburmuszoną minę Pani przeprowadzającej rozmowę, która odrazu stwierdza, że jestem osobą za młodą na to stanowisko. W takim razie moje pytanie brzmi „po jakiego grzyba mnie zaprosili na rozmowę”. Cala rozmowa przebiegała podniesionym głosem Pani przeprowadzającej rozmowę, pytania osobiste o dzieci i dlaczego konkretnie już nie pracuje w poprzedniej pracy. Tak naprawdę nic nie zostało powiedziane o stanowisku pracy bo już Pani stwierdziła, że jestem za delikatną osobą na to stanowisko. Okropne i bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony firmy i Pani, która rekrutuje. Nie polecam!

Sentinel

Osobiście pracuje w firmie jestem zadowolony, pieniędze na czas to najważniejsze. Miła atmosfera spoko ekipa, no może poza kilkoma czarnymi owcami ale to jak wszędzie.

Grażyna
@Sentinel

Cześć, czy przybliżyłbyś mi jak wygląda wynagrodzenie w Szabelu? Super że jest na czas :) Interesuje mnie również jego wysokość - Jaka stawka oferowana jest nowym pracownikom na start?

GN82
@Grażyna

Dokładnie Sanitel, wynagrodzenie zawsze jest na czas, nigdy nie było sytuacji, żeby do 10 nie puścili przelewu. Jeśli chodzi o zarobki, to myślę, że są przeciętne, na start zwykle najniższa. Wysokość pensji zależy od stanowiska, doświadczenia i stażu pracy.

Hihot

Czy to prawda ,że ten pan co -pił -już nie pracuje .? Czy zostali inni lubiący pociągnąć z gwinta? Jak to możliwe ,że ludzie nie mają uprawnień a pracują na stanowiskach gdzie zgodnie z ustawą powinni je mieć. .Dlaczego dyrekcja nie reaguje na -braki konserwacji systemów w obiektach a pobiera comiesięczny abonament.? Kto za to odpowiada ?. Czy potrzeba nagłośnienie w prasie .,że włamanie było właściwie celowe bo system nie działał a ja jako właściciel nic nie wiedziałem .? CZEKAM NA KONKRETNĄ ODPOWIEDŻ.

@Hihot

Tu jest tak czym mniej wiesz tym lepiej a jak dyrektor oddziału jakimś przypadkiem się dowie że zawalił swoje obowiązki wobec klienta to są winni wszyscy do około tylko nie on zabiera premię i pędzi do klienta przeprasza a w zamian proponuje gratis jeden miesiąc a odnośnie pracownika bez uprawnień to z miłą chęcią skierował sprawę do prokuratury a zapomniałem Koszalin wszystka zatuszuje

Igor

@hihot czy jesteś pracownikiem tej firmy ? Jeśli tak to daj znać jak tam jest

Mirek

@Tryb Awaryjny Nie ma ludzi niezastąpionych i czasami zmiany bardzo potrzebne . Polecam firma ok!

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Tryb Awaryjny

Styl zarządzania kadra? Na moje oko warto nazwać to wyścigiem szczurów zwanym potocznie..... Jeżeli nagle firmę zaczynają opuszczać ludzie że stażem pracy ponad 10 lat. Świadczy to o tym iż właściciele założyli klapki na oczy i ida w myśl przewodnia jednej z Pań " firma może działać z 4 pracownikami w biurze ". A to co się dzieje. Warto tam pójść popracować I zrozumieć, że dla wyższego wynagrodzenia są ludzie którzy Cię zesz....ą z ogromną przyjemnością I satysfakcja.

Jasiek

@Dawid 000Koszalin Firma ma dobrą opinię pracodawcy więc myślę, że nie masz racji!

Dawid 000Koszalin

Każda Ochrona jest do niczego Zatrudniają pracowników że na nich zarobić niż pracownik by miał zarobić każda firma dba o siebie anie o pracownika

Krzysztof

Brać ochroniarska, powiedzcie jak wygląda sytuacja dzisiaj na kołobrzeskich jednostkach.Czy warto, jest zapotrzebowanie, pewna robota?.Pozdrawiam!

@Krzysztof

Czy jesteś zainteresowany etatem czy może szukasz dodatkowego zajęcia? A może już jesteś po rekrutacji i możesz coś więcej napisać o Szabel? Daj znać czy i w jaki sposób przebiegała rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko ochroniarza?

@mao, ironiczny wydźwięk Twojego komentarza wskazuje na to, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czym jest to spowodowane? Możesz opowiedzieć coś więcej o swoim stanowisku? Jak długo jesteś zatrudniony?

@Sandra, czy jesteś osobą pracującą w firmie? Mogłabyś opowiedzieć nieco o swoich doświadczeniach? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę? Napiszcie, jaka panuje atmosfera, czy istnieje jakaś szansa rozwoju.

mao
@Marta

Rozwiniesz się zapewne!!!wystarczą chęci,przyjdż na monitoring,biorą wszystkich chętnych!!!Na głowę nie pada,palić papierosy można,drink wskazany ,pospać w ciągu dnia i jeszce TV,mało tego-nie musisz mieć papierów!!!!gdzie będzie lepiej???

Macieja

Nie no ludzie co wy tu piszecie boze drogi jakie super co super chyba sruper. To jest nieporozumienie ze to istnieje. I kto tam pracuje. A nawiazujac do monitoringu to nie tylko ze belkocza ze nachlani to jeszcze zajmuja się ogladaniem filmow a te niby panie przegladaniem fejsbuka. To sa ludzie z ochrony gdzie ten sygnał widzą chyba z ufo. Zalosne to bardzo ze to sie zwie ochrona

dracus
@Macieja

Głos gościa, który nie wie o czym pisze xD

Słyszeliście ostatnio o jakichś ogłoszeniach w sprawie pracy w szabel? Przeglądałam sieć w poszukiwaniu rekrutacji i na nic się nie natknęłam. Może coś się szykuje w najbliższej przyszłości? Bardzo Was proszę o podzielenie się wiedzą na ten temat jak i aktualnych warunków zatrudnienia jakie są proponowane przez pracodawcę.

Sandra
@Marta

łata

Firma, która się rozwija i inwestuje( w co to inna sprawa). Warto w niej być zatrudnionym (niekoniecznie jako pracownik ochrony fizycznej). Oferuje płacę podstawową w najniższej krajowej- tak to się ładnie mówi. Ponadto można dorobić w drugiej firmie. Ponadczasowa jest dbałość o terminowość wypłat. Wyśmienite rozwiązanie dla kawalerów i pań, panien lub kogoś, kto nie lubi przebywać w domu z różnych powodów. Warunki pracy i BHP, atmosfera pracy.......poproszę o kolejny zestaw pytań........ Ostatni krzyk- hasło -zawołanie -oferta pracy na Koszalin- Sławno za jedyne 15.70 zł brutto/h...... O czym to świadczy? Ano o tym, że ławka rezerwowych jest krótka. Nie dość, że krótka to i pusta. Zaczyna się licytacja - wyścig szczurów - o pracownika. Niestety za późno. Taki mamy klimat.

Szczecinek
@łata

15,70 i brak chętnych A my w Szczecinku zasuwamy za 13,70 i walczymy o podwyżkę co bardzo nie na rękę zarządowi

@łata

Wszystko wskazuje, że niebawem skończy się dorabianie w drugiej firmie. Jeśli tylko planowane zmiany w prawie pracy dojdą do skutku. Może za to pojawią się nowi chętni do pracy? Inna możliwość to płacenie za nadgodziny. Tak czy inaczej Szabel i inne firmy z branży już zastanawiają się jak obejść możliwe schody bez szwanku na swych finansach. Nie etatowcy- założą firmy- zaczną masowo świadczyć jednoosobowe usługi -Ciekawe? http://praca.interia.pl/news-nowe-propozycje-zmian-w-kodeksie-pracy-w-ocenie-branzy-ochro,nId,2546128?parametr=embed_tyt_zdj_lead

@łata

Ciekawostka -ogólnie dostępna co nieco o złej kondycji wręcz zadyszce firmowej- łagodnie o przetargach- wygranych przetargach na usługi- może będzie na Wasze podwyżki jakiś pieniądz a może w całej firmie dobrobyt zaistnieje? http://www.przetargi.egospodarka.pl/kto-wygral/14013733,agencja-ochrony-szabel-sp-z-o-o.html

@łata

Tak czytam-wyścig szczurów- niedozwolony: (usunięte przez administratora) Wiadomo- praca odpowiedzialna - zaczyna być lepiej opłacana- może nawet ktoś użyje słowa godnie. A jak to jest w ochronie? Czy obowiązuje tajemnica ...... spowiedzi? Normalne! Nie rozmawiamy o ojcach założycielach i ich portfelach......... Czyżby? ...Czyżby nie można mówić o zarobkach, bo to ...tabu? Oczywiście tych szeregowych najzwyklejszych panien i chłopców od..... ...od..... prestiżowej roboty!..... To jak to jest u Państwa z wynagrodzeniem- za godzinę? Za normę godzin?

łata

Dzięki za zaproszenie. Może tak ciekawie wygląda ten opis?! Gratisy to u was są jakieś? Oprócz dodatkowych godzin płatnych (jak te niedodatkowe?) Coś jeszcze dostanę?- rodzinny pakiet dodatkowego ubezpieczenia medycznego, weekend w SPA, atrakcyjna wycieczka, karnet do kina / teatru / opery, karnet na siłownię / basen / zajęcia sportowe, dodatkowe dni urlopowe, możliwość korzystania z narzędzi służbowych prywatnie-dostęp do wi-fi, nauka i doskonalenie języków obcych, wyjazdy integracyjne, wizyta u kosmetyczki, zniżki na usługi firmy, bony świąteczne, obiady firmowe, prenumerata czasopism. Pewnie to wszystko już macie. W sumie to najpierw upewnię się czy konkurencja nie oferuje czegoś lepszego a może płaci dwa razy więcej? To jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.