Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Tt

Co tak boli jupitera do pani chętnej do pracy w Nuner ....naprawdę .....hotel....gemente no cud lokalizacja. szczyt osiągnięć w Venlo ....prawie pięć gwiazdek ...... Tylko prawie robi różnicę....polecam.......

Kk

Do pani Grażyny na kilometry pachnie (usunięte przez administratora)i pisaniem pod komendę biurka jupiterek ..... może znajdą się (usunięte przez administratora) i przyjadą może może może .....kolejny raz usunięty wpis kogo to drażni ..... CHYBA 6 RAZ JAK USUWACIE PYTANIE DO pani Grażyny przypadek nie sądzę.....

Edyta

Dzień dobry jestem zainteresowana pracą na nunner i jeśli jest możliwość mieszkania na gemente w hotelu pracowałam 3 lata temu na skanerze na nunner

@Edyta

Dzień dobry, proszę zadzwonić na jeden z podanych numerów: ???? Opole 798388784 ???? Białystok 517493205,???? Bydgoszcz 510897308,, ????Lublin 518224069,???? Rzeszów 515336442 - rekruterzy przedstawią szczegóły oferty, warunki wyjazdu itp. Pozdrawiamy

Szanowna, Szanowny MM - komentarze są usuwane, bo są niemerytoryczne i obraźliwe. Jeśli masz ochotę wyrazić swoją opinię - skontaktuj się z nami i napisz lub powiedz, co jest na rzeczy. Na forum można znaleźć niepochlebne komentarze o nas - nie jesteśmy idealni - staramy się wyciągać wnioski i być coraz lepszym pracodawcą, choć nie ma chyba takiego, co by wszystkim dogodził.

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Ok

Witam mam jedno pytanie do firmy Jupiter dlaczego pozwalacie na obniżenie warunków mieszkaniowych dla łodzi którzy pracują bez zarzutu do waszej firmy bo ja zostałem z moją partnerką tak potraktowany na massbre a mieszkaliśmy tam ponad rok czy wogule zależy wam na dobrych pracownikach raczej nie

@Ok

Dzień dobry, bardzo Pana proszę o osobisty kontakt, proszę zadzwonić do biura w Holandii lub pod numer +48 798388784

Kk

Dlaczego usuwane są komentarze o biurku jupiterek ...... modelujecie opinie....NIE JESTEŚCIE OBIEKTYWNI......zaznaczam ZERO WULGARYZMÓW ....TO CO JEST SIĘ PYTAM ......brak szacunku dla ludzi którzy was czytają i wam ufają......bo nie pasuje jupiterkowi opinie o nim ......prawda zawsze się obroni nie pozdrawiam bo okazało się że jesteście tacy sami

@Kk

Szanowna/Szanowny KK - przecież na naszym koncie jest mnóstwo niepochlebnych opinii... Staramy się wyciągać wnioski i chyba idzie nam to nieźle, bo dobre opinie też są! A tak na marginesie - wszystkie te opinie - i dobre, i złe - są zawsze subiektywne, proszę o tym pamiętać. Pozdrawiamy

Dzień dobry. Prawda w oczy nie kole - zapewniam, a Pana komentarze usuwane są automatycznie przez admina - ze względu na wulgaryzmy, które zawierają... Nie znamy Pani brata, za mało mamy informacji ale praca kierowcy mniej więcej tak właśnie wygląda - nie tylko w naszej agencji - trzeba ludzi zawieźć, przywieźć, poczekać na tych, co kończą pracę i za chwilę będą wracać. Tłumaczymy to kandydatom na początku. Pozdrawiamy

Ina
@Jupiter

Wulgaryzmy? W mojej wypowiedzi nie było żadnych wulgaryzmów. Gdybym mogła,to napisałabym więcej.A to,że nazwałam was (usunięte przez administratora), to sama prawda. Tu nie chodzi tylko o mojego brata. Wy większość kierowców tak traktujecie. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówicie,że w dyspozycji muszą być 12 godzin dziennie,a tak naprawdę to muszą jeździć 14 do 16 godzin. W soboty kierowcy też oczywiście pracują. I płacicie im w zamian 400 euro tygodniowo. Śmiechu warte. A na czym polega praca kierowcy,to ja wiem. Chodzi mi o to,jak wy wykorzystujecie ludzi i marnie im za to płacicie.Dlatego ostrzegam innych,żeby nie dali się nabrać,że to taka fajna praca.

Ina

Wulgaryzmy? W mojej wypowiedzi nie było żadnych wulgaryzmów. Gdybym mogła,to napisałabym więcej.A to,że nazwałam was oszustami, to sama prawda. Tu nie chodzi tylko o mojego brata. Wy większość kierowców tak traktujecie. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówicie,że w dyspozycji muszą być 12 godzin dziennie,a tak naprawdę to muszą jeździć 14 do 16 godzin. W soboty kierowcy też oczywiście pracują. I płacicie im w zamian 400 euro tygodniowo. Śmiechu warte. A na czym polega praca kierowcy,to ja wiem. Chodzi mi o to,jak wy wykorzystujecie ludzi i marnie im za to płacicie.Dlatego ostrzegam innych,żeby nie dali się nabrać,że to taka fajna praca.

Ok

Witam agecia jak agencja niedokonca ok po pszepracowanym ponad roku w jednej firmie bez jakiego kolejek wolnego agecia obniżyła nam standardy zakwaterowania bezpodstawnie zablokowała nas na firmie której pracowaliśmy tak traktuje dobrych pracowników którzy bardzo wiele zrobili lodzie piszcie

Grażyna

Bardzo dobra agencja. Dobre oferty pracy

Cb

BARDZO DZIWNE I CIEKAWE ODKĄD PRACA NA NUNER JEST TAKA LEKKA.....no chyba że pani Karolina pomaga na hali....i całe biuro ..... Dziwny jest ten ....wysyp....pozytywnych komentarzy i opinii na temat jupitera może ktoś pisze na zamówienie za godziny ....tak tylko używam rozumu ......

@Cb

Może Pani wierzyć lub nie, ale cały czas pracujemy nad tym, żeby Wam się lepiej pracowało.... Może właśnie to są tego efekty? Po co mielibyśmy sami siebie chwalić ? Nam zależy na dobrych, zadowolonych pracownikach, którzy solidnie pracują - wtedy wszyscy są zadowoleni. Choć bardzo się cieszymy z każdej pozytywnej opinii bo to oznacza, że idziemy w dobrym kierunku !

Cuba Libre
@Cb

Nunner jest jedynym magazynem w mojej blisko 25 letniej pracy na wózku bocznym, upierał się, że mam robić co innego i nawet nie sprawdzili moich umiejętności na reachtruck. Przyjmowali kierowców, ktorzy nie potrafili odłożyć pustej palety na drugą. Byli bardzo zdziwieni, gdy odmówiłem targania kartonów i poszedłem do pracy, która wykorzystuje moje umiejętności. Jupiter także mnie olał i chciał, zebym zamiatał marchewkę. Teraz ogłaszają się wszędzie i szukają kierowców, ale wątpię, żeby ktokolwiek z doświadczeniem uwierzył, że będą go po ludzku traktować.

@Cb

Najwidoczniej jesteś zwykłym leserem i nie nadajesz się do tej pracy skoro taka praca jest dla Ciebie ciężka.

R

Witam, pracuje w nunnerze przez agencje jupiter, praca lekka, nie ma ciśnienia, ludzie sympatyczni, wypłaty przychodzą na czas, Pani planistka Karolina bardzo sympatyczna, zawsze służy pomocną dłonią.Polecam prace w nunnerze.

Aaa

Polecam agencje, wypłaty na czas, solarisy przejrzyste, praca lekka, jeśli masz problem pani Karolina z biura zawsze pomoże.

Picker

Polecam agencje, pracuje na Nunner. Praca lekka nawet dla kobiety, nie ma ciśnienia, ale wiadomo ludzie zawsze bedą narzekać. Solaristy przejrzyste, hajs się zgadza. Jak jest jakiś problem, Karolina z biura stara się pomóc. Duży plus jest taki że transport darmowy a nie jak w innych agencjach..

Dzozef

Witam Ja agencje polecam wiadomo ze wszystkim się nie dogodzi Robota jak robota czasem gorzej czasem lepiej Na lokacji ludzie spoko zdarzają się co prawda imbecyle ale co zrobić Co do biura to z małymi poślizgami można się dogadać Jestem na tak

Krzyś,i Cyś

Dobre warunki ,kordynatorzy zawsze pomogą, reszta zależy od człowieka,dziękuje i pozdrawiam.

UpR

Jak najbardziej polecam ! Firma godna polecenia, warunki 9/10 , Wszystko tam gra i buczy. Polecam.

Pracowałem z dziewczyna na Bleckmann z lokacja w Putte. Kontakt z koordynatorem był w miarę okej. Nie zawsze miły ale w większości dało się wszystko załatwić. Kontakt z Planistka Panią Sandra tez na duży plus. Cokolwiek nie było zawsze zostało załatwione i sprawdzone. Wrócimy tam na pewno.

Aga

Ogólnie oceniam agencje na plus. Trafiłam na sortownie warzyw w Venlo z mieszkaniem w Niemczech. Nie mogę powiedzieć, ze od początku wszystko było ok, ale po telefonach do biura dało się wszystko załatwić . Na lokacji wiele zależy od ludzi, na których się trafi, ale ogólnie wrócę

Bb

Jaka agencja taki iloraz inteligencji koordynatora

Rafal

Agencja jak każda inna ma swoje za uszami ale tam pracują ludzie i każdy ma prawo się pomylić. Miałem z dziewczyną problem z godzinami na pasku wypłaty ale udało się to ogarnąc i po tygodniu wszystko było skorygowane. Mieszkałem na Valkenswaard, park bungalow. Trafiliśmy na domek który był czysty widać że przygotowany na przyjazd. Pani koordynator Justyna jest osobą wymagająca jeśli chodzi o utrzymanie porządków jak również o przestrzeganie regulaminu ale właśnie taki powinien być koordynator . Jest również bardzo pomocna, nigdy nie zdarzyło się żeby nie pomogła. Praca w Eindhoven i współpraca z Panią Magdalena też na duży plus. Za rok na pewno wrócimy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter