Opinie o POLTEC SP Z OO w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLTEC SP Z OO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLTEC SP Z OO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTEC SP Z OO w Wrocław

Michał Nowy wpis

Jak działa w Waszej firmie system premiowania ? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w POLTEC SP Z OO? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Byly pracownik Nowy wpis

Witam wszystkich, firma była solidna i rzetelna jednak koncern rozwiązał i zamknął jej dziłalność

zzz Nowy wpis

szkoda

MŁODY PEE

Można składać cv? " są aktualne oferty pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w POLTEC SP Z OO odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zzz

szkoda

Adamus

Witam firma dalej istnieje, są jakieś oferty pracy?

Agnieszka

@siwy udało Ci się czegoś dowiedzieć? Teraz POLTEC prowadzi sporo rekrutacji na wyjazdy zagranicę jak i do pracy w Polsce, dlatego powinno Ci się udać znaleźć coś odpowiedniego. Czy jest na forum ktoś kto już bywał na wyjazdach organizowanych przez tę firmę? Jak wygląda oferowane zakwaterowanie i pomoc z organizacją pracy za granicą?

Były_pracownik_Poltec
@Agnieszka

Poltec raczej nie prowadzi już rekrutacji, firma jest w likwidacji...

siwy

Czee jestem zainteresowany praca jako zbrojarz po ile godzin jest praca jak z w sobote i ile mozna wycisnac za miesiac pracy na reke jak wygladaja zjazdy do Polski co ile na ile? Pozdrawiam

Robert

Czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy? Nic nie mogę namierzyć!

PPZ

@endii to juz w zalenosci gdzie bedziesz i ile Niemcy ustalą nie ma reguły na to . Soboty tez zalezy wszystko od Niemców a o wynagrodzenie to zadzwon do biura :)

Lukasz Lukasz

@Agnieszka Ogólnie pracuje na róznych stanowiskach gdzie mnie wysla tam robie :) o Awans raczej ciezko ale ogolnie jestem zadowolony z pracy ;)

Endii

Witam prosze napiszcie po ile godzin sie robi jak z sobotami i ile wynosi nwyplata na rękę. Jako zbrojarz

Agnieszka

@Lukasz Lukasz co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie POLTEC SP Z OO? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy udało Ci się może dostać jakiś awans? Każda opinia jest ważna i pomocna dla aplikujących osób do firmy.

@Agnieszka

I dobrze by bylo jak firma by wysylala ludzi ktorzy mieszaja niedaleko od siebie bo jak sie ma 300 do wroclawia w jedna strone to jest sporo . Pozdrawiam

Lukasz Lukasz

Szczerze to te wszystkie opinie pisza ludzie ktorym sie nie udalo w tej firmie i maja cos za uchem bez kitu ja tu robie 2 lata i wszystko jest OK zadnych problemow spoko robota i wgl zarobki tez spoko ! Pozdrawiam !

obojętny

Przejazdy Noclegi Składki Ubezpieczeniowe i Emerytalne (normalnie pracownik 50% i pracodawca 50%)

ScH
@obojętny

To bardzo słabo jeśli zostaje 7 euro na godź. na czysto po potrąceniach. 7 euro w niemczech to mało za pracę fachowca na budowie. Czy to jest ogólna norma w tej firmie na Niemcy? i raz w miesiącu na sobotę tylko można przyjechać do domu?? Pytam może ktoś napisze więcej bo zamierzałem starać się o robotę...?

Agnieszka

@obojętny, z jakich powodów występują potrącenia z wynagrodzenia, o których wspominasz?

obojętny

Niestety zarobki nie są zbyt zadowalające bardzo dużo potrąceń na czysto wychodzi 6-7 euro i do tego brak zjazdów do domu a jak są to na weekend raz w miesiącu jeden z niewielu plusów to ze wypłata wpływa bez żadnych opóźnień

M&M

Siema wszystkim...jesteście zadowoleni z ostatnich wypłat w tej firmę?

Agnieszka

@derzyzga, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat POLTEC SP Z OO. Forum nie służy do obrażania poszczególnych osób.

derzyzga

a gdzie teraz pracuje ten grubas od n. sącza, co tak strasznie chrapał że aż się prawie dusił i charczał, lekko czerwony na twarzy?? do tego jeszcze był agresywny. jakiś ślad był że później pojechał do szkocji...

Zostaw merytoryczną opinię o POLTEC SP Z OO - Wrocław

POLTEC SP Z OO
2.5/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Skarbowców 23A
    53-025 Wrocław