Opinie o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

Wrzosik

Firma nieuczciwa. Klasyczny przykład największych potentatów na rynek w swojej branży. Brak wypłat za nadgodziny nadliczbowe w całości. Brak wynagradzania godzin nadliczbowych w formie dni wolnych, w niepełnym wymiarze. Szef ochrony na Lublin, całkowita nieudolność organizacji pracy w formie tzw. "zasobów ludzkich". Kontakt z centralą Czarna Woda/Starogard Gdański, zerowy. Ostrzegam uczciwe osoby z orzeczeniem niepełnosprawności, poszukujące wiarygodnych pracodawców.

A....
@Aleksander

okłamywali mnie będzie na 1 i 2 zmianę godziny okazało ze pracujemy 12.5 , 13 i 14 godziny ja jestem 1grupa niepełnosprawnych .

Gosia Nowy wpis

Są jakieś wolne miejsca pracy aktualnie? Sieć pokazuje mi tylko ogłoszenie już sprzed 3 lat. Niestety, ale może cudem coś się trafi, bo nie ma w czym przebierać. Byłabym zainteresowana pracą jako pracownik sprzątający o ile możliwa jest praca w weekendy, jak to teraz wygląda?

Jaka jest umowa w firmie ALFA GUARD SECURITY DANIEL JĘDRZEJEWSKI? Wiecie, czy jako sprzątanie zatrudniają na umowę zlecenie?

Tom Cruise

Najgorsza firma jaka tylko istnieje

Łucja
@Tom Cruise

Co miało wpływ na to że masz takie zdanie na temat firmy? Stało się coś? Pracujesz tam nadal?

.... Nowy wpis
@Tom Cruise

Tak zgadzam się. Was. Ale. Nie ufam i (usunięte przez administratora)

Dobrze czytam niżej, że jak mam stopień niepełnosprawności, to wtedy dostanę umowę o pracę? Mam nadzieję, a nie mogę sprawdzić, bo jak wchodzę w ogłoszenie na sprzątaczkę, to mi pokazuje, że nie można już wyświetlić. A ma znaczenie rodzaj grupy?

Wrzosik

Aleksander
@Wrzosik

Możesz mi powiedzieć jak długo pracujesz już w ALFA GUARD SECURITY i czy sytuacje o których wspominasz miały już miejsce wcześniej? Jestem też ciekaw czy można tu od razu dostać umowę o pracę, powiesz mi coś na ten temat?

Dora
@Wrzosik

Zgadzam się w 100 % Firma przekręt i (usunięte przez administratora) dla uczciwych i chcących pracować. Umowy o pracę tylko dla niepełnosprawnych. Reszta umowy zlecenia po paru m-cach. Najlepiej szanowani są alkoholicy, kryminaliści i inne (usunięte przez administratora) Zatrudnianie najchętniej są osoby z problemami, tzn alimenciarze ukrywający się przed komornikiem itp. 80% załogi to osoby pracujące na cudze dane. Na podstawie obserwacji w Doviście w Wędkowach, starostwie i sądzie w Starogardzie Gd i Steico Czarna Woda.

@Wrzosik

Widzę że jesteś przykładem człowieka któremu nigdy nie dogodzisz i wiecznie masz problem. Tyle lat pracuje w firmie i nigdy nie miałam problemów jakie Ty masz więc widocznie z Tobą jest coś nie tak i masz potrącenia za nieudolną pracę. Nie Pozdrawiam

Pracownik lublin
@Wrzosik

Akurat pracuje pod tym menadżerem - i nie widzę zasadności w Twojej opinii.

Pracownik lublin
@Balada

brawo !

Pracownik AGS
@Dora

Widzę tutaj niezadowolonego byłego pracownika lub konkurencję... Piszesz o menadżerze z Lublina i pracownikach a następnie o obiektach z Starogardu i okolic. Coś tutaj jest nie halo ? Możę zamiast kryć się pod pseudonimem niezadowolenia warto przedstawić się ?

Mlody
@Wrzosik

Najgorsza firma (usunięte przez administratora) jest na dniu codzień nie płacą ludziom nq czas zwykle (usunięte przez administratora) a zwłaszcza. Ten beznadziejny koordynator i psedo dyrektor (usunięte przez administratora) i zaklamni fantstow dawno nie było. Odradzam kasę placa pod stołem dobrze się zastanowić czy warto tam pracować. Brak umodorowania. Siemrodzacz. (usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Mlody
@Wrzosik

Jędrzej to zatrudnienia pseudo dyrektora i (usunięte przez administratora). Koordynatora. (usunięte przez administratora) ludzi placa im. Pod stołem. Brak umundurowania. Zeczy to. Są śmierdzące i. Ogólnie to. Firma zatrudnienia. Były. Pijaków i. (usunięte przez administratora) a inspektor to. Też ma. Za uszami

@Wrzosik

Witam. Szczerze. Się. Zastanowić. Polecam wszystkim. Tym. Którzy. Czasem. Chcieli by. Pracować w tej. Psedo ochronie. Gdyż. Nigdy nie będzie. To. Agencja ochrony osób i mienia. Gdyż bym wręcz. Obraził. Normalnie. Pełno Pracować,nq. Agencja ktorq. Zajmuje się. Ochrona osób i mienia. Tu. Tego Nigdy nie znajdzie iż. T. Firma. To jest. Wielkie. Nieporozumienie. Gdzie. Zależy. Tym. Ludziom. Tylko i. Wyłącznie. Na. Wielkim. Kretq twie. Pracowników. Którzy. Pracuje. Tqm. Za. Abnizsze. Wynagrodzenie. A pseudo. Dyrektor. I. Pseudo. Inspe6. Którzy nie mają. Żadne pojęcie. O. O. Ochronie. Kombinuje. Jak. Tu. Zrobić. By otrzymać. Dotacje. Za. Zatrudnienia. Osób. Nie polno sprawnych. Lub. Studentów. I. Nq. Tym ichich. Rola. Się. Zamyka. Ani. R razu. Żaden. Ztych. Pszdo. Dyrektorów ani. Niekopetnego. Insktora. Nie. Będzie. Się. Przejmować. Pracownikiem. Brak. Podstawowego. Umudoro,aniq. Nie. Będzie. Się. Domaga. To. W. Swoich. Zeczacj. Uważaj na. Wypłaty. Bo. W tej. Firmie. Takiej. Podstawowej. Zeczy. Jak. Zpasek. Z. Wynagrodzenia. Nie. Dostaniesz. To. Ich. Ich.zagrywka. żebyście. Czasem pretensji. Bo. Robiq. Wały. Z wynagrodzenie. (usunięte przez administratora) i kretqctwo w tej firmie to. Chleb powszedni. Dobrze. Się. Zastanów vi. Czy warto

Alicja
@Mirek

Widzę, że się rozpisałeś mocno, aż trzy komentarze. A powiedz, orzeczenie o jakim stopniu trzeba mieć, żeby przyjęli do pracy?

Julia
@Mirek

A powiedz mi czy udało im się dostać dotację? Czy pieniądze z dotacji mają wpływ na podwyższenie zarobków pracownikom? Co oznacza by uważać na wypłaty, masz na myśli, że zawsze brakuje paru złotych czy może są jakieś opóźnienia w płatnościach?

A.... Nowy wpis
@Aleksander

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o..
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

hej, czy będzie możliwość zatrudnienia się do nich jako sprzątaczka? szukam pracy na pół etatu, tak żebym mogła pracować do 14 i móc dziecko ze żłobka odebrać, czy tutaj istnieje taka możliwość? Szukałam jakichś ogłoszeń o pracę do nich, ale niestety ostatnią znalazłam sprzed 2 lat, teraz nikogo nie zatrudniają? Może warto i tak gdzieś CV podesłać? Czy sprzątaczka dostaje środki czystości, czy trzeba samemu o to zadbać pracując u nich?

Kurier

Proszę o kontakt dzisiaj szlaban się zamknął sam u was na ochronie, ochroniarz zganiać winę na wszystkich tylko nie na siebie samego i szyba zbita proszę o kontakt pod nr tel 509912660

m.m.

wlodi napisał ,,alfa to zolodzieje" a co oni Tobie ukaradli ? Może złudzenia o ciepłej posadzie gdzie głowa , ręce i nogi mają spokój a pieczone gołąbki same wpadają do gąbki? Osobiście w firmie pracuję już ósmy rok i potwierdzić mogę tylko te pozytywne opinie : umowy o pracę , wypłaty na czas, premie jubileuszowe oraz losowo przyznawane 500 zł. za niekorzystanie ze zwolnień lekarskich, coroczne świadczenia ZFRON a także możliwości awansu. Pozdrawiam wszystkich. MM

stefan
@m.m.

Zdrowa konkurencja? Doją państwową kase z PFRON-U .Pracownik ich kosztuje 2 zł za godzinę

stefan
@stefan

Już niedługo skończy się dofinansowanie niepełnych to zobaczymy jak będą śpiewać.Ciekawe czy też będą ustawiać przetargi pod siebie. Zyczę dużozdrowia

Cabal
@m.m.

Fajnie rymujesz w szkole podstawowej tez tak rymowalem.Forma awansu o której piszesz to z bramki a na bramkę b.Skad bierzecie te paczki na święta chyba ,że za własny hajs kupisz to masz paczkę.Kolejny lol skąd to dofinansowanie z PFRON jak na jedną wypowiedź to chłopie odleciałes.Moja rada nie pisz bzdur przemysl dokładnie wypowiedź.

@m.m.

A widzę że czytasz i dalej nie rozumiesz jeśli piszesz takie farmazony o Alfie to znaczy że się firma na tobie zdążyła poznać pewnie pracowałeś miesiąc i już chciałeś nagrodę i paczkę co miesiąc.tyle tylko że to nie opieka społeczna. Jak wcześniej pisałem ja i inni zadowoleni.firma robi losowanie dla tych co nie chodzą specjalnie na zwolnienia w wysokości 500zl jest też paczka na święta jeśli chodzi o menagera to jeśli wykonujesz swoje obowiązki z tym co podpisałeś w umowie to się nie czepia po prostu można spokojnie pracować pozdrawiam Stargard

Karnov

Czyli z twojej wypowiedzi wynika ze doskonale znasz firme czyli jak pare komentarzy wyzej jestes dobrym znajomym firmy.Tak jak pisalem nie pisz bzdur jakie paczki jakie dofinansowanie chyba ze komentarze piszesz na zamowienie.I ta ptemia losowanie 500 dla tych co nie chodza na urlopy skad bierzesz takie brednie zmien lekarza albo nie przyjmuj lekow bo ci szkodza.Napisalem prawde i cie zabolalo powiem ci tak za te ochlapy co jako P.O kwalifikoeany dosta3alem w tej firemce bo trudno to cos nazeac firma to starczylo zeby nie zdpracujTeraz pracuje w dobrej firmie i jestem koordynatorem P.o mam pod soba dwa wojewodztwa.Pracowalem w Tczewie i sie tego nie wstydze powiem tylko jedno zarabiacie na cudzym nieszcxesciu bo wiele osob zatrudnionych to osoby niepelnosprawne ktore wykorzystujecie a te bajki ktore opisujesz paczki losowania w tym jak pisze jakis malo ogarniety nawet dla doroslych wszystko sie zgafza ale trzeba byc znajomym jak w twoim przypadku kierownictwa.Zycze duzo szczescia w polowaniu na naiwnych w necie.

Widzę że oczernianie firmy to dla ciebie szczyt możliwość interektualnej zresztą widać to po pisowni może pochwal się w jakiej formie zostałeś menaerem poczytamy co sądzą o tobie pracownicy którymi zarządzasz porównamy

Karnov

To gdzie pracuje to moja sprawa ale to gdzie Ty pracujesz lepiej nie chwal się głośno.Kilka lat temu kolega startował w Tczewie do firmy ludzie mieli wpisane Was jako firme powiedzieli tylko że szkoda gadać.Wpis poniżej najlepiej ilustruje.To na temat oczerniania.Pisownia jest taka nie siedzę jak Ty przed komputerem w biurze Alfy.

Karnov

Chodziło Ci o to słowo menadzer chłopcze po gimnazjum.

@m.m.

Do tych pozytywnych stron firmy dodam paczki dla dorosłych i dzieci jak sobie kupisz będą.Nagrody za przychodzenie do pracy losowanie nagród itd wszystko za państwowe pieniadze.Dofinansowanie do zakupu leków jak wypełnisz 500 papierków zapomnisz o co pisałeś jak coś pominęłam popraw jesteś z biura Alfy wiesz najlepiej dobry bajer nowym pracownikom polowa sukcesu.Kolejny jeleń trafi do Alfy.

Cyryl
@Karnov

pisze się -menager-.

Bbb
@Karnov

To się zwolnij nie trzymają Cię tam na siłę

pp
@m.m.

to wszystko tak ale chyba dla kadry pracowniczej a nie dla szeregowego pracownika jedynie wypłaty na czas choć też nie na czas

Inny
@m.m.

Pracuje długo w tej firmie i żadnych premii, nagród nie ma. Zarobki najniższa krajowa. Jak nie masz grupy to dostajesz zlecenie nie umowę o pracę

Dobry duszek
@m.m.

Nie wiem czy wiecie.Ale w tej Alfie Zatrudniają wszystkich nawet takich co pod sklepem stoija a. Nawet tych co. W nocy. Lubią. Sobie. Coś. (usunięte przez administratora) Hehe ubrania. Podarte nie,ważny człowiek ważne, żeby, obłowić się na dotacji. wIEC UWAŻAJCIE Z KIM PODPISUJECIE KONTRAKTY ORAZ PATRZCIE IM NA RECE

Mirek

Najlepsza Firma jaka znam. Powiem krótko : Uczciwośc , solidnośc , grzeczność i szacunek do pracowników....

Dora
@Mirek

Na pewno nie w firmie, która sprząta na terenie "DOVISTA". No chyba, że takie dobre komentarze zamieszcza kadra kierownicza. Prawda jest taka, że w alfie człowiek nie jest wiele wart A niepełnosprawny to w ogóle wartość podczłowieka. Byłam pracownikiem to wiem doskonale. (usunięte przez administratora)

@Dora

Wiesz tyle ile zjesz. Kolejna uważająca że wszystko się jej należy

Inny
@Dora

Szczera prawda, a koordynatorzy w serwisie sprzątającym w tej firmie to masakra, bez doświadczenia

Beata
@Inny

To na jakiej podstawie ich zatrudniają, skoro doświadczenia nie mają?

ANNA
@Mirek

Nic dodać, nic ująć-w samo sedno opinia z którą całkowicie się zgadzam.

Kima

Pracuję już 3 rok i nie narzekam. Wypłata na czas, pieniążki na święta, atmosfera miła. Właściciel miły i pomocny. Nie powiem złego słowa. Pracuję w biurze. Naprawdę polecam.

Ja - agent ochrony

Płacą na czas, menadżer nami się interesuje - w porównaniu do innych firm ochroniarskich jest ok. Pracuje od 2 lat na obiekcie przetargowym więc przez kilka firm już się przewinąłem. Oby wygrali znowu przetarg to będzie spokój.

Waz

Sadzac po jednej pracownicy z czerwonymi wlosami ktora pracuje na portnierni w czarnej wodzie to zatrudniacie tam straszne chawstwo i umyslowo chore jednostki ktore mysla ze chyba sa bynajmiej generalami w wojsku hamstwo z jakim sie spotkale zakrawa o szczyty

Alfa Guard Security
@Waz

W tym okresie nasza firma tj 11.2022 nie świadczyła usługi na obiekcie o którym Pan pisze.

Sp. z o. o. - współpracująca

Jako kontrahent spółki Alfa Guard Security mogę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy jak i kadry jaka jest rekrutowana na stanowiska pracy. Jeżeli pojawiają się problemy są wspólnie rozwiązywane.

Ilona
@Sp. z o. o. - współpracująca

Możesz coś opowiedzieć więcej o tej współpracy?

Sp. z o. o.
@Ilona

Współpraca trwa od ok 5 lat - kontakt z firmą i nadzorem w zasadzie przebiega bezproblemowo. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości bądź zastrzeżenia do współpracy na bieżąco są wyjaśniana i usuwane jeżeli jest taka konieczność. Nie ma firm idealnych ale jakość firmy widać gdy są do rozwiązania jakiekolwiek problemy.

Spółka współpracująca

Szalą, która zadecydowała o współpracy z firmą Alfa Guard Security była możliwość uzyskana odpisu PFRON. Współpraca układa się pomyślnie i sądzę, że z zadowoleniem po obu stronach.

Volta

Firmie jest tak jak jest dobrze ,ale tylko skrzywienie palce zeszmacą cię. Przekręty to normalność i ich szantaż. Kiedyś przed zatrudnieniem ostrzegano mnie zlekceważyłem . Nie polecam firmy do zatrudnienia i przewozu.

Izabela
@Volta

I tu mnie trochę zaskoczyłeś, ponieważ byłam przekonana, że warto podejmować pracę w firmie ALFA GUARD SECURITY. Nie masz dobrego zdania o tym pracodawcy, ale i tak ciekawią mnie niektóre kwestie, więc Cię o nie podpytam. Powiedz, czy nowym pracownikom zapewniają jakieś szkolenia wstępne, wdrażające?

@Izabela

Jedynie podstawowe BHP. Ostatnio testy BHP robiliśmy na posterunkach, bez żadnego nadzoru, nie muszę chyba pisać jak to się na do praktyki. Na podwyżki nie ma co liczyć, chyba że te "co roczne". (usunięte przez administratora)z nadgodzinami, trzeba się mocno starać i truć (usunięte przez administratora) za przeproszeniem a mimo to nie są prawidłowo wypłacane, nie podam przykładu bo nie potrzebne problemy. O wszystko trzeba sie prosić, niby wszędzie tak jest że trzeba walczyć o swoje ale tutaj sama walka nie wystarczy. Brakuje godzin w msc? Żaden problem, dopisze się jakieś dni urlopu! Nie polecam, pracownicy ochrony dla tej firmy nie są nic niewarci jako ludzie, liczy się tylki zwrot z pfron $$$$$. Umowa się kończy i uciekam jak najdalej

Magdalena
@Pracownik Alfy

No to nie za wesoło to wygląda :/ Rozumiem że mimo wszystkiego proponują normalnie umowę o pracę? Ile już tam przepracowałeś, rotacja jest spora skoro takie warunki? Czy ludzie raczej się trzymają firmy...

@Magdalena

Kombinują i kłamią na każdym kroku. Umowy kończą się na 2msc przed emeryturą, unikają umów na stałe poprzez zmianę firmy na 1msc i umowa leci od nowa. Brak premii to norma, stawka za nadgodziny żenująca, trzeba pilnować a jak się upomni to przedłużają wszystko jak najdłużej... Nie polecam

Emilia
@Pracownik Alfy

Z jakiego powodu jak już oni robią tak z tymi umowami, żeby dwa miesiące przed emeryturą komuś tak zrobić? Co to wnosi dla firmy?

Pracownik Alfy

Z kierownika na dyrektora. i tyle.

Xxxxxxx

Czy pamięta może ktoś byłego menagera Marcina Walkowskiego?

Irena
@Xxxxxxx

A kto pyta i o co chodzi? Nie znam tego pana :)

Jestem osobą niepełnosprawną. Pracowałem w Alfie po 240 godzin i więcej. Zawsze dostawałem minimalną krajową, a o nadgodzinach... no cóż, wolontariat. Nie wierzcie, że płacą za nadgodziny! W tej chwili pracuję w innej firmie ochroniarskiej, gdzie za każdą nadgodzinę mam zapłacone, a z wiarygodnych źródeł wiem, że praktyka darmowych nadgodzin jest dalej praktykowana w alfie. Nie zatrudniajcie się w tej firmie bo będziecie wspierać nieuczciwą konkurencję wobec tych , którzy płacą za każdą przepracowaną godzinę. Wykorzystywanie człowieka to straszna rzecz, a do tego schorowanego to już woła o pomstę do nieba.

Marysia

Moim zdaniem bardzo głupia firma w której pracuje mój znajomy, poczuł się dzisiaj mega rozczarowany pracuje tylko dwa miech ale to niejest powód żeby traktować go jak śmiecia wszyscy pracownicy dostali paczki świąteczne a on Nie,a (usunięte przez administratora) mega robi wszystko i gdzie jest ta sprawiedliwość no gdzie zgredy posrane.

Bbb
@Marysia

Bo są w umowie pewne zasady że musisz przepracować rok aby ci się coś należało nie tylko A Alfie ale też w innych firmach

gdzie to lato

Jestem już od 5-ciu lat w ochronie i mam swoje lata. Mogę potwierdzić że wypłaty są wypłacane na czas, tak jak ustalono w warunkach, bez wszelkich zmian. Zawsze tak było, jest i będzie - bo firma się rozwija jak chyba nie zauważyliście. Zastanawiam się, co ludziom do głowy strzela wypisując takie komentarze. Niby wszyscy są zadowoleni a jak przyjdzie co do czego to takie rzeczy wypisują. Jakie wy oczekiwania macie. Słuchajcie, czy jest wam naprawdę aż tak źle? Zastanówcie się nad tym co wypisujecie i nad tym czego w ogóle chcecie

Bathory
@gdzie to lato

W pewnym wieku już tylko wspomnienia i wypominki.

@gdzie to lato

Skoro jest im Tak źle to przecież na siłę ich tam nie trzymają drogą wolna do poszukania innej pracy ale nie lepiej narzekać

hej, czy w firmie ALFA GUARD SECURITY DANIEL JĘDRZEJEWSKI płacą za nadgodziny?

Mirek

Tam płacą za wszystko , wystarczy tylko uczciwie pracowac.......

Chyba jak z swojej kieszeni dopłacisz sobie

Dokładnie tak

Zostaw merytoryczną opinię o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mickiewicza 10
    83-262 Czarna Woda

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.