Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Mar-Bet s.c. Zdzisław Marcinaik & Beata Marciniak w Dobra Nadzieja

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Mar-Bet s.c. Zdzisław Marcinaik & Beata Marciniak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Mar-Bet s.c. Zdzisław Marcinaik & Beata Marciniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Mar-Bet s.c. Zdzisław Marcinaik & Beata Marciniak w Dobra Nadzieja

Maro Nowy wpis

Dzień dobry mam pytanie czy można jeszcze zakupić kocioł z podajnikiem tłokowym o mocy 30 kw.

Tomasz

Czy firma jest na ten moment wypłacalna ?

Żaneta
@Tomasz

Witam zakupiłam piec oraz montaż jestem bardzo zadowolona z usługi oraz miłej atmosferze

Beata
@Żaneta

Czy to było jakoś niedawno? Pytam, bo słyszałam, że ogólnie kolejki spore są w ostatnim czasie i podobno trzeba długo czekać. Ile to wszystko zajęło?

Żanet Nowy wpis
@Beata

Tak to było w piątek 7 października ale zamówiłam sobie. Piec już wcześniej a chciałam na październik

Żanet Nowy wpis
@Beata

Montaż 1 dzień

Justyna Nowy wpis
@Żanet

Spoko. Dzięki za informacje. Tylko, że pytanie było czy firma jest wypłacalna. Chyba to się tyczy pracowników. Masz jakieś informacje w tym temacie?

Klient1234

W zeszłym roku zakupiłem od Pana Marciniaka kocioł na eko-groszek z ich montażem. Dzwoniąc pierwszy raz jako potencjalny kupiec byłem mega zadowolony podejściem do klienta, w ten sam dzień przysłano Pana na pomiary, który miał wszystko w szczegółach pokazane i powiedziane m.in. metraż, zasobnik CWU, izolacja budynku itd. Po pomiarach Pan zarządał zaliczki, no i się zaczęło. Najpierw zwlekano mnie z montażem, Panowie wkoncu przyjechali, dokonali nieudolnego montażu i pierwszego uruchomienia z ustawieniami, wzięli pieniądze i sobie pojechali, a ja zostałem z problemem na głowie. Po 5 dniach od montażu zadzwoniłem w sprawie porady ustawień, odebrał ten sam Pan z którym łatwiłem zakup ponieważ poznałem po głosie, rozmowa wyglądała ZUPEŁNIE inaczej, Pan bardzo chamski i niemiły, finalnie nie otrzymałem żadnej pomocy ani porady z ich strony. Musiałem zadziałać na własną rękę, wezwałem hydraulika ( z prawdziwego zdarzenia ) który po przyjechaniu odkrył duże nieprawidłowości mianowicie: bardzo duże przewymiarowanie kotła, źle wykonane przyłącze, mega złe ustawienia sterownika oraz pomp. Jednym słowem nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą i nie skorzystam nigdy z usług. NIE POLECAM!!!

@Klient1234

To ciekawa historia bo z tego co widzę, to inni mieli same dobre wspomnienia odnośnie tej firmy. Na pewno nie pomyliły Ci się przedsiębiorstwa? A może ktoś miał podobną sytuację?

Jj
@Klient1234

Ja mam rowniez takie same doświadczenie z tą firmą. Po zaliczce cisza. DZWINIONE było wielokrotnie, brak kontaktu. Po wielo-wielo tygodniowej udręce doczekaliśmy się. Niestety po 4 miesiacach zaznaliśmy opini 3 różnych fachowców od C.O bo również problemy z ustawieniami i każdy był w szoku że można taką fuszere odwalić. Ogółem pieniądze wywalone w błoto!!!

Beata
@Jj

A to co w końcu z tymi ustawieniami nie tak niby było? Zgłosiliście temu Panu to później? Bo chyba dobrze, żeby jednak wiedział

Klient1234
@Marta

Sugeruje mi Pani że nie wiem od kogo zakupiłem kocioł. ?? Doskonale wiem kiedy za ile i od kogo, właśnie od tego przedsiębiorcy który nie jest godny polecenia, mój wpis miał charakter przestrogi dla innych.

@Klient1234

To nie ma w takim razie jakiejś innej firmy w okolicy która by z tym pomogła?

Jan

Firma bardzo solidna i słowna, wykonanie bardzo profesjonalne staranne, pogratulować. Proszę się nie wahać w zakupie warto! polecam. jan

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Mar-Bet s.c. Zdzisław Marcinaik & Beata Marciniak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Tomasz

piec profesjonalnie zrobiony.serwis bardzo słowny i kulturalny.Firme polecam.

Model

Mam piec tłokowy na groszek, rocznik 2003. Przez ten czas jedyne naprawy to: 1. kilka lat temu wymiana kondensatora 2. (teraz) wymiana sterownika (płytki). Telefoniczna rozmowa na temat płytki (sobota przed południem): Mamy przysłać (będzie taniej) czy z usługą? Wybrałem drugą opcję. Serwisant był w niedzielę wieczorem. Naprawdę. Czy firmę polecam, czy nie - chyba oczywiste

To prawda ze z firma jest ciężki kontakt ?

Natalia

Od 10 miesięcy reklamuje piec Pan Marciniak pomimo wielu telefonów zapewnień że przyjedzie serwis nikt się nie zjawił. Szczerze nie polecam poza problemem że sterownikiem Pan Marciniak w innej sprawie dotyczącej montażu piec nie dotrzymał słowa od ponad 10 miesięcy nas zwodzi .

Julia

Czy Zakład szuka nowych pracowników, może ktoś wie coś na ten temat? Szukam pracy i pomyślałam o tej firmie. Nie widzę nigdzie informacji o tym, czy prowadzą rekrutacje.

widlex

Od 10 lat jestem użytkownikiem kotłów z podajnikiem tłokowym z tej firmy. W zakładzie 120 kW w domu 34 kW. W okresie tym zarówno w domu jak i zakładzie nie miałem żadnych problemów z tymi kotłami. W pracy uszkodził się sterownik jednak po skontaktowaniu się z producentem otrzymałem nową płytkę którą sam sobie zamontowałem i do tej pory nie ma problemów. Znam kilka osób które kupiły te kotły i do tej pory pracują bez zastrzeżeń. Polecam tę firmę ponieważ stosują dobry materiał na piece, są elastyczni w projekcie i w wykonaniu pieca (dostosują się do potrzeb użytkownika).

slawek2007@o2.pl

witam. mam piec miałowy który działa u mnie od 1998 roku, pewnie niedługo zbliża sie jego kres, ale następny też kupie tej ffirmy

@slawek2007@o2.pl

Również polecam kotły z tej firmy, a radzę omijać szerokim łukiem Galmet a w szczególności sterowniki firmy Elster z Obłaczkowa !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Mar-Bet s.c. Zdzisław Marcinaik & Beata Marciniak - Dobra Nadzieja

2.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 41A
    63-300 Dobra Nadzieja