Opinie o ZPH PUTO w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZPH PUTO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZPH PUTO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH PUTO w Częstochowa

Kasia Nowy wpis

Jak wygląda wasz socjal?

Administrator Nowy wpis

ZPH PUTO ma teraz aktualne oferty pracy w Częstochowa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

anonymous Nowy wpis

Zakład już nie istnieje a to dzięki wielu pracownikom BO GO ROZKRADLI, nie tylko wynosili lecz wywozili towary z zakładu, na sklepach firmowych panowało " ELDORADO " co niektórzy to nawet sobie domy pobudowali czy mieszkania w blokach kupili oto cała prawda o upadłym już zakładzie PUTO. Właścicieli zgubiła bezgraniczna ufność co do uczciwości pracowników. Pracowałem w tym zakładzie kilka lat i bardzo żałuję tych ludzi, jak pracownik był w potrzebie to często korzystaliśmy z pomocy właściciela. Dobre szybko się zapomina a jeśli coś nie pójdzie tak to się ich opluwa.

zzz Nowy wpis

szkoda

emil

niestety to prawda.. szkoda wielka, sądziłem, że takie zakłady działają przez lata bez problemów większych

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ZPH PUTO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Lucky Luke

bylem zabujany w pewnej pieknej sprzedawczyni z Puto wiem ze miala na imie Monika bylo to ok 2002 roku na ul Waszynktona w Czestochowie wiem ze Puto bylo swiezo i Srednio z cena

Mozna bez problemu brać "na żądanie"?

q

Ludzie jeśli przyjdzie wam kiedyś do głowy,żeby podjąć pracę w firmie Puto lub Lisiniec to idźcie najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy i zapytajcie o opinię tych firm :-) Szczerze odradzam wam pracy w tej firmie.

kicha

Takiego dziadostwa jak w tej firmie to nigdzie indziej nie widziałem....

ooo

Beznadziejna firma, beznadziejni właściciele

adf

Jak się wchodzi to tych sklepów puto to można się poczuć jak za PRL-u . Prawie wszystkie półki są puste :-) To niezbyt dobrze świadczy o tej firmie. Lepiej iść do Kawiksu czy Aleksandrii. W tych sklepach mięsnych zawsze jest pełno wędlin i mięsa. Jest ciągły ruch, towar ciągle schodzi i przez to jest nowa dostawa wędlin i mięsa.

vvv

Pracodawcy "Puto" i "Lisiniec" nie dotrzymują warunków umowy.

qqq

Nie da się opisać słowami to co się dzieje w tej firmie. Jeszcze nigdy nie miałem pracować w takich warunkach jak tej firmie. Całe szczeście już tam nie pracuje

lk

omijacie szerokim łukiem ten zakład pracy

piotr

Ci którzy chcą pracowac w tej firmie muszą wiedzieć, że niektórzy byli pracownicy wnosili do sądu pracy pozew przeciwko[usunięte przez admina], żeby odzyskać kilkumiesięczne zaległe wynagrodzenia... Czy odzyskają ? Zależy czy będą mieli z czego, gdyż firma tonie w długach jest na skraju bankructwa a [usunięte przez admina] nic sobie z tego nie robi bo przecież można L4 wysłać do sądu i sprawa odroczona.

Brzydka Ula P.

Gówniane zarobki w dodatku nie płacone w terminach czyli 10 dnia następnego miesiąca i w ratach po 500 zł na kartkach KW Śmiech na sali z tej firmy Puto i Lisiniec

plutokutos

Lisiniec i Puto to firmy które mają ciągłe kontrole z PIP-u. Ludzie nie idzcie tam do pracy, odradzam jako była pracownica.

p

Ludzie uważajcie na firmę Puto i Lisiniec. Zapytajcie byłych pracowników a także dostawców co sądzą o właścicielach tych firm. Nerwy szargane. Te 2 firmy należą do rodziny Puto.

q

Ciągła rotacja, zwolnienia, duże opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia, ciagłe kontrole z PiP-u to cała wizytówka firmy Lisiniec i firmy Puto. Omijajcie szerokim łukiem te dwie firmy

jcoac

Do biednych i potencjalnych dostawców którzy zamierzają podjąć współpracę z Puto wejdźcie na stronę Foxberg.pl (która jest firmą windykacyjną) na liste wierzytelności strona 174 zobaczycie jakie zadłużenie ma ta firma.... Na tej stronie jest podane 223.649.00zł Zorientujcie się czy firma jest w stanie upadłościowym albo ma jakieś postępowanie układowe z wierzycielami i zastanówcie się czy warto....

Puto

Firma PUTO nie wypłaca pieniedzy