Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

Opinie o Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

Xxx Nowy wpis

Na dzień dzisiejszy do prokuratury wpłynęło 150 zgłoszeń od klientów o przywłaszczenie mienia w związku z tym że euco nie przekazuje należnych pieniędzy ludziom. Min dlatego sprawa została nagłośniona przez telewizję , tak więc na dzień dzisiejszy żaden sąd nie wyda zgody na restrukturyzację dopóki sprawy w prokuraturze nie zostaną wyjaśnione

Jan Nowy wpis

To naprawdę profesjonalna firma i mają dobre podejście do ludzi, którego w takich chwilach właśnie potrzeba. Dzięki nim szybko udało się nam wywalczyć należne odszkodowanie, choć ubezpieczyciel oczywiście robił wszystko żeby wypłacić minimum.

Sara Nowy wpis

Kontakt z firmą jest super. Na każdym etapie postępowania dostawałam informację o jego przebiegu. O pieniądzach nie wspominam, bo nie sądziłam, że można wywalczyć w Polsce takie kwoty.

patrycja Nowy wpis

Usługi oceniam bardzo wysoko. Zawsze dobry kontakt, profesjonalna, kompetentna i zaangażowana obsługa, odszkodowanie odzyskane. Dziękuję i rekomenduję to miejsce.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
marcel Z

Tak, jak wspominałem na ostatnim spotkaniu – dziękuje wam i będę was polecał każdemu. To dzięki nim udało się w końcu uzyskać od mojego już byłego pracodawcy odszkodowanie.

Darek

Bardzo udana wspolpraca i korzystny dla mnie wyrok.

Beata

Efektywna współpraca, indywidulane i profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Serdecznie polecam

Super, polecam, szybko załatwiona sprawa

Kamila

Solidna i terminowa firma - polecam!!!

Dominika

Wszystko okej, sprawa załatwiona przez ECO pomyślnie!!!

Magda

Polecam, doskonała firma, pełen profesjonalizm!!!

Marcel

Co aktualnie dzieje się z tą firma ? Jest jakiś powód ciszy na forum?

trok

dla odmiany, szukają także dyrektora zespołu sprzedażowego, a więc osoby koordynującej pewnie kilka osób na raz. Ja to się nie nadaję, ale podziwiam osoby, które mają już wyższe wykształcenie i min. roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży.

julcia

@daniel dla mnie najbardziej istotne są elastyczne godziny pracy, widocznie można samemu ułożyć grafik i sobie pracować tak jak sobie można na to pozwolić.

daniel

Sam rownież z checia sie dowiem jak to wyglada, ponieważ przed wczoraj przegladajac oferty pracy w branży odszkodowawczej, natknąlem sie na ich ogłoszenie jako przedstawiciel handlowy, dobrze sie kłada bo oferują elastyczny grafik godzinowy, trzeba posiadac prawo i jazdy i swoj samochod, ciekawe czy zwracaja za benzyne

admin

Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A. - Warszawa

Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.