Opinie o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Higiena System Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Anonim Nowy wpis

Bo nie płacą. Krętaczą i i wprowadzają w błąd a potem aby nie zapłacić zwalają a drugiego.

Robert

Cześć wszystkim! Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego prześwietlam oceny firm. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Bielsko-Białej. Pomóżcie mi i opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Robert

Malwina
@Robert

Dzień dobry Robercie. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to zwracam uwagę na firmę Nagel z Gliwic. Pracownicy (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia! Malwina.

Robert Nowy wpis
@Malwina

Szanowna Pani Malwino. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Nagel, o której Pani wspomina korzysta z systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Bartek Nowy wpis
@Robert

Tam praca jest bardzo ciekawa , ludzie bardzo na poziomie..... ( zakłamani jest tam jedna Pani bardzo Ciekawa M.R i jej (usunięte przez administratora) JB i P.R ) Szukaj sobie w innej firmie spójrz na Panią Kier.Reg ze Śląska tak jak kłamstwa ma na tym swoim ryju wypisane ...może by się udała z MR do dietetyka ... Daj sobie spokój z tymi ludźmi ..

Bartek Nowy wpis
@Robert

Firma zmieniła nazwę ,,,,bo tyle pozytywów na tą firmę było , że zmieniła nazwę żeby się źle nie kojarzyła ...NO NO SUPER ...

Konkret

Krótko i na temat - nie polecam pracy w tej firmie.

Czy Higiena System Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Możesz wyjaśnić Twój wpis? Co konkretnie sprawia że masz takie zdanie? Czy jako pracownik Higiena System możesz też coś powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie? Liczę że w kolejnym wpisie podasz nieco więcej szczegółów.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zibi

@prcownik A to dziwna opinia, firma uznawana za dobrego pracodawcę!!

Czy Higiena System Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

prcownik

nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera nieprzyjemna, kazdy nowy słabo akceptowalny przez starą kadrę, nadmiar obowiazków , brak pomocy ze strony kadry zarzadzającej, brak jasno sprecyzowanych zadań. liczą sie tylko koneksje, praca tam to strata czasu w zyciorysie...

Timi

Ilu jest kierowników regionalnych w tej formie?

Iwona
@Timi

@Timi Rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Z wcześniejszych komentarzy można wywnioskować, że praca w tej firmie to czysta przyjemność.

@Iwona

Po prostu już w tej firmie pracuje.i chciałem się dowiedzieć ilu jest kierowników regionalnych. oprócz tego którego już poznałem

Iwona
@Timi

Skoro pracujesz w firmie już jakiś czas to może chciałbyś napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Jak oceniasz zarobki? Atmosfera jest ok?

@Iwona

Warunki pracy oceniam na celująco .wspaniali ludzie z którymi pracuje. Pochodzę z Wielkopolski kierownictwo w tym regionie jest wspaniałe . naprawdę polecam pracę w tej firmie

@Timi

Dobrze wypowiadasz się o firmie. Napisz kilka słów o premiach. Jak wysoko są ustawione targety i czy można bez problemu je zdobyć?

@Michał

Premię można zdobyć na różne sposoby np. za dodatkowe wykonywanie pracę , lub za przyjście do pracy w dzień wolny i nadgodziny

Tar. Mon. Pod.

Pracuje w firmie już 10 miesięcy, praca jest fajna. Kierownicy są spoko. Jestem dumny że tu pracuje ????

Bogdan
@Tar. Mon. Pod.

Super, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Co konkretnie Ci odpowiada oprócz kontaktu z kierownictwem firmy? Jak kształtują się pensje, czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe? Jakie zadania wykonujesz w pracy i czy odpowiadają one założeniom na umowie? Napisz proszę coś więcej, każda opinia jest bardzo ważna dla potencjalnych kandydatów.

Tar.mon.pod
@Bogdan

Sprzątanie hali produkcyjnej to moje obowiazkiPensja jest ok.za dodatkowe czynności dostaje podwyżkę jest bosko.dobrze wiedzieć ze moje starania nie idą marne polecam pracę w tej firmie

Asia

Syn pracował w tej firmie i nie dostał wynagrodzenia, ostrzegam przed nimi. (usunięte przez administratora) Sprawę kieruję do sądu.

Joanna

@Sebastian Zakopiec, rozumiem, że możesz być niezadowolony z faktu zwolnienia z Higiena System, ale wypowiadając się pamiętaj proszę o przestrzeganiu naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Forum jest miejscem publicznym, a ujawnianie danych osobowych osób trzecich jest tu zabronione. @Byly kierownik z gdanska, długo pracowałeś w Higiena System? Co możesz napisać o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Sebastian Gruby
@Joanna

możesz mnie cmoknąć tam gdzie słońce nie dochodzi Joanna !!! nie zasłaniaj mi się tutaj jakimś regulaminem idiotko

Sebastian Zakopiec
@Joanna

haha idiotka jesteś, a jak nie wiesz to ci powiem żebyś wiedziała że : j...ć idiotów ujawnianie danych osobowych haha ręce opadają co za kretynka z ciebie Joanna

Gogol

Nie narzekajcie tak bardzo bo jest dobrze. Trzeba pracować i tyle, leser nigdy nie będzie zadowolony.

Bartek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie ma potrzeby usuwania opinii, bo są ok!!

Zaciekawiona
@Bartek

Było ich kiedyś więcej! Były bardzo dokładnie opisane wewnętrzne problemy, które według części osób powinny trafić dalej do instytucji kontrolnych .

Witold

Podpowiedzcie czy zmiana nazwy miała powód?

Zaciekawiona
@Witold

Pewnie tak. Zapewne chodzi o fundusz socjalny lub jakieś podatki i odpowiedzialności.

Opol dział

Teraz to się nazywają hs multiservices. Nigdzie ich nie chcą. Nawet z elektrowni wylecieli. Chociaż słyszałam że zarobki lepsze niż u innych

Zenek

Jaki jest powód tak długiego milczenia na forum??

opolszczyzna
@Zenek

wykupiona możliwość usuwania wpisów przez właścicieli, do tego chyba zmienili nazwę na hs multiservices

Sebastian Zakopiec

pracowałem w Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała od 2011 do 2012 (pracownik działu usług specjalistycznych).Pracę sobie chwaliłem, miałem dwie pensje, jedna podstawowa czyli najniższa średnia krajowa oraz pensja druga z usług, które wykonywaliśmy dla danych klientów/zakładów.Prace ciężki i specyficzne no i w delegacji.Praca idealna dla singla/kawalera, nie jeżeli masz żonę i dziecko.Niestety przepracowałem tylko rok w firmie, pojawił się nowy kierownik nie jaki Jarosław Bilski jak dobrze pamiętam, okazało się że jest to przydupas prezesa Marka Kilarskiego.Przyszedł powprowadzał zmiany i ja z biegiem czasu dostałem wypowiedzenie, szkoda ponieważ praca mi odpowiadała ale okazało się że nowy kierownik jest (usunięte przez administratora) jak się przekonałem.

marcela

Pracowałam prawie rok,na początku były i środki czystości,rękawice,wszystko na czas,ale po 2,3miesiącach musiałam sama kupić rękawice,sztukowaćręczniki,papier,wszystko. Miała być umowa zlecenie,była o dzieło.

Byly kierownik z gdanska
@marcela

Tak bylo jest i bedzie firma (usunięte przez administratora) a nie higiena

Joanna

@były uważam, że każdą umowę należy czytać dokładnie. Jeśli chodzi o podpisywanie umów za kogoś to nie jest to dopuszczalne. Firma Higiena System Sp. z o.o. właśnie rekrutuje na Wykonywanie usług specjalistycznych na obiektach. Może ktoś zainteresowany jest taką ofertą?

Joanna

@MARCIN a na jakim stanowisku pracujesz? Jaką masz umowę? Obecnie firma Higiena System Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisko Wykonywanie usług specjalistycznych na obiektach. Może ktoś składa cv?

Joanna

Interesuje Cię znalezienie pracy za pośrednictwem Higiena System? Informacje na temat aktualnych ofert pracy możesz znaleźć w zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,42963,0,0,praca Zamierzasz aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Higiena System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Higiena System Sp. z o.o.