Opinie o Klucze Coval (Coval Sp. Z O.O.) w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy COVAL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w COVAL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COVAL Sp. z o.o. w Gdynia

Jaki jest okres rozliczeniowy w COVAL Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Daniel Nowy wpis

Ja nie doczekałem się nigdy

Jakie są mocne strony pracodawcy COVAL Sp. z o.o.?

The schmitch Nowy wpis

Część byłych handlowców. Niestety większość to gwiazdy Artura rozdawnictwa i jego Hammerrowskich promocji. Poszli do konkurencji i tam .... Gasną jak te nowe logo germany Pozdro Artur Szkoda, że nie wyszło .... Twoje niepowodzenie pomogło cwaniakom z mazowieckiego i małopolskiego

Czytelnik

Czy Feniks powstanie z popiołów? Teraz jest interes na maseczkach. Narzuty sięgają kilkuset procent. Maseczki COVAL w każdym sklepie spożywczym, kiosku, kwiaciarni, restauracji, kinie, kościele, autobusie, pociągu, samolocie, w domu, w polu i na budowie. Co wy na to? Przedstawiciele handlowi będą jeździć polskimi Syrenami z Kutna na prąd, ale tylko na początku, później jak rynek zassie towar to Prezes sciagnie szybko lepsze samochody elektryczne z Chin :-)

Wredny
@Czytelnik

Pierw niech oddadzą kase za pracę innym, byłym przedstawicielom

Czytelnik
@Wredny

Słuszna uwaga! Takiej sytuacji nie powinno w ogóle być. A od Państwa nie da się wyciągnąć odszkodowania? Teraz Sz. P. Prezes mialby dobry start z maseczkami Coval KN95 Made in China. Zakup po 5 -10 groszy netto - w zależności od formy transportu, a sprzedaż do sklepów i sklepików po 80 groszy lub za 1 zl. Chinczycy juz od 1000 szt. wysylaja. Jakoś trzeba sie zresetować prawda? Te małe sklepy tęsknią za towarem z Covala/Sariusa. Tymi maseczkami to jeszcze nas będą męczyć i to nie będzie krótki czas. Nie wiadomo tylko jak tam Prezes się odnajduje teraz w tych ukladach polityczno-gospodarczych. Z Szumowskim to na pewno by się dogadał, ale on z Gowinem przygarneli ponad 100 baniek i sie odwolali. Polska/Europa i świat potrzebuje maseczek Coval. Mogą być z byle czego byle byly no i narzut musi byc jak wyżej opisałem. Kto jak nie Prezes Artur. Coval musi powstać i wrócić do gry. Nawet z jednym produktem KN95 Made in China, ale będzie nadruk Made in Poland - jak Prezes Artur lubi. Wowczas kasa poplynie rzeką!!! Wszyscy zaopatrzeniowcy, łapówkarze przebrzydli tęsknią za prezentami od Pana Prezesa Artura. Covalu powstań!!!

Luka

Firma dobrze funkcjonująca, praca w fajnej atmosferze więc teraz trzeba jedynie przetrwać ten trudny czas dla firm.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w COVAL Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Masakra

Jeżeli ktoś chce pracować charytatywnie (bez wynagrodzenia) to polecam... brak czegokolwiek szczególnie wynagrodzenia.

Alle
@Masakra

Co masz dokładnie na myśli? Ile tam pracowałes i w jakim mieście byłeś PH?

Witam
@Masakra

Pieniądze da się odzyskać w 1-2 tygodnie. Nie ma co panikowac. Najważniejsze żebyś miał umowę

Kamil

Wydaje się, że COVAL Sp. z o.o. chwilowo nie poszukuje pracowników. Czy znalazłby się ktoś, kto pracował, a może w dalszym ciągu pracuje w tej firmie i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy w tym miejscu? W szczególności chciałem zapytać co oferuje firma na start, jak się pracuje i jak wygląda kwestia finansowa.

Gość 2019
@Kamil

Prezes Artur jest zawsze otwarty na przyjęcie do pracy każdą parę rąk. Nie pytaj tylko aplikuj bezpośrednio do biura firmy. Prezes Artur cię nie zostawi i znajdzie ci pracę!!!

Julia
@Gość 2019

Myślisz, że dla kobiet też się coś znajdzie? Skoro zachęcasz do aplikowania to chyba musisz sobie chwalić pracę w tym miejscu? Bardzo proszę o więcej szczegółów o firmie COVAL.

Gość 2019
@Julia

Nie polecam i nigdy nie polecalem nikomu pracy w Sariusie, Covalu, itp. nawet jak byly w szczycie rozkwitu. Podobnie nie polecalem tych bubli, ktore sprzedawali pod roznymi markami. Czlowiek o nicku (usunięte przez administratora)zadał moim zdaniem smieszne pytanie więc ironicznie mu odpisałem. Nigdzie nie napisalem, że otrzyma zapłatę. Napisałem tylko, że na pewno prezes znajdzie mu prace.

Arturek

Stanowczo odradzam prace. Szef nie płaci wynagrodzeń, w firmie ( mam na myśli wszystkie ,,odzdzialy") pod różnymi nazwami i w różnych miejscowościach, podlegajacymi firmie Coval, panuje fatalna atmosfera wynikająca z braku wypłacalności szefa. Pieniądze da się odzyskać ale nie tak to powinno wyglądać. Dziwię sie, że firma nadal funkcjonuje. Aa, no i wieczne obiecywanie co do terminów wypłaty i otrzymania umowy oraz kombinatorstwo na każdym kroku. Szkoda czasu i nerwów.

Sob sob
@Arturek

Czyli jedziemy na jednym wózku... Jak udało Ci się odzyskać pieniądze?

Jarosław

Mocno zaniepokoiły mnie dodane przez Ciebie informacje. Mam przez to rozumieć, że za swoją pracę nie otrzymałeś wynagrodzenia? Jeżeli byłoby to prawdą, to zastanawia mnie, w jaki sposób w ogóle ta firma funkcjonuje.

Sob
@Jarosław

(usunięte przez administratora)Teraz batalia inspekcja pracy sądy itd... Mówię całkowicie poważnie uważajcie na zatrudnienie u nich

Helena
@Sob

@Sob Czy innych pracowników też spotkało to, co Ciebie? W pierwszym wpisie wspominasz także nazwę innej firmy . Co z nią? Nie zrozumiałam, czy jest to nowa spółka powiązana z właścicielem firmy Coval, czy też zupełnie inna firma, w której również miałeś kłopoty z wypłatą.

Sob
@Helena

Jest to firma która wykupił udziały itp firmy coval. Wchodząc na stronę producenta coval jaki administrator jest podana nieszczęsna firma Bullock. W sierpniu na służbowy telefon zadzwonił do mnie z ostrzeżeniem były przedstawiciel handlowy tej firmy który także walczy o swoje pieniądze... Z tego co się dowiedziałem jest nas wiecej

Olek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje czy też przez agencję zatrudniają?

@Wpatrzony, o co chodzi w Twojej wypowiedzi? Byłeś lub jesteś w jakiś sposób związany z COVAL? Przypomnę, że na forum piszemy swoje rzeczowe opinie na temat pracodawców. Zechcesz się takową podzielić? Jak pracuje się Wam w COVAL? Napiszcie coś na temat pracy w tym miejscu!

Mario
@Karolina

Witam pracowalem w firmie Coval produkty sprzedawalem firmy fachman i zatrudniony byłem w jakiejś firmie słup jobservis. Siedziba mieści się w Warszawie. Nie wyplacili mi w sumie 4000 zł . (usunięte przez administratora) uważajcie mnie ludzie przestrzegali przed tą firmą ale nie słuchałem i pracowałem za darmo NIE POLECAM jest tam dyrektor z Czestochowy Andrzej którego mama pracuje w urzędzie skarbowym sprawą powinna się zająć odpowiednia instyrutcja!!!!

Halyna

UWAŻAJCIE NA LWA.......powstanie jak feniks z popiołu. Będzie zamieszanie na rynku w tym roku.

Wpatrzony
@Halyna

No i został tylko popiół:)

@Halyna, nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Możesz go w jakiś sposób rozwinąć? Jestem ciekawa, czy pracowałaś w tej firmie. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w COVAL i chciałby podzielić się na forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam!

Halyna

Coval come back

@Stach, niestety w Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat. Może warto bezpośrednio skontaktować się z firmą COVAL i zapytać? Życzę powodzenia! @zbranży, a możesz napisać coś więcej? Jakie warunki oferuje ten pracodawca, czy jest jakiś socjal w firmie?

Stach

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Zainteresowany, pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w COVAL? Jakie stanowisko Cię interesuje? @zbranży, czy współpracowałeś z COVAL? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy? @Arek, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w COVAL. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tej firmie?

zbranży
@Karolina

Tak, długo współpracuję z covalem (coraz mniej) i szczerze odradzam pracę tam. Po prostu nie ma czym handlować.

Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę.

Stefan

Co dalej słychać w firmie?

Kiedyś w branży
@Stefan

Szanowny Artur liczy z SB-kami czy dadzą radę ze swoich zmniejszonych emerytur podnieść interes. Jeśli się dogadają, przetrą stare kontakty i uda się to popłynie. Czyli Arturo znowu dostanie jakieś dofinansowanie na konie czy coś tym stylu i poleci po sukces od nowa. Na rynku brakuje tej tandety, którą pod swoimi wieloma markami importował. Na rynku w Szanghaju można kupić o wiele lepsze produkty. Już chyba lepiej wskrzesić Germaflex. Daniel Howorus to przynajmniej chciał w Polsce coś produkować na bazie chińskich materiałów no i miał o wiele lepszą jakość produktów. No, ale Howorus działał bardziej w materiałach ściernych. No tam na wybrzeżu był jeszcze taki gościu firma Maja on znowu z Indii frezy z węglika spiekanego importował i stocznie zalewał. Czy to wszystko jeszcze działa i te same osoby biorą łapówki ??? Czy oni dają już kolejnemu pokoleniu? PS I nie przeżywajcie tak tego miliona długu Arturowego, ponieważ tak ma być, a jak ruszy to jedna bańka w tą czy w tamtą nie stanowi - bańki popłyną jak rzeka :-)

zbranży
@Kiedyś w branży

Firma Maja ma się świetnie. Frezy i tarcze mają dobrej jakości. A Coval- coraz gorszy towar, coraz mniej na półkach.

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Ktoś :)

Ja pamietam jeszcze Sarius mam katalog :) jak były jeszcze cofolki ale jak Oktawia szła przez las to odrazu widać było kto jedzie Do Bytowa Czy Romek od żaby dalej walczy ?

Zostaw merytoryczną opinię o COVAL Sp. z o.o. - Gdynia

COVAL Sp. z o.o.