Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

aaa

panowie co jest grane ze na brzeszczach ludzie przechodza pod inne firmy albo sa wysylani pod inne kopalnie

aa
@Iza

przeszli pod sug, lepsze zarobki, czternastki, kartki inni poszli na wesołą, staszica, Tylko tyle mi wiadomo

aaa

@aaa

czy ostatecznie udało się już doinformować w tym zakresie? ile osób zdążyło do dziś tak naprawdę przejść i wiadomo jak to wpłynęło na ich warunki pracy? są lepsze czy gorsze?

aa Nowy wpis
@Iza

Iza Nowy wpis

Pytanie tylko jakie są powody przeprowadzanych licytacji? Pozbywają się starszych egzemplarzy i inwestują docelowo w coś nowszego? Kiedy i w co w ostatnim czasie firma wkładała większe pieniądze i z jakich przyczyn?

Robert Nowy wpis

Właśnie - czemu urząd skarbowy licytuje ich maszyny? Zazwyczaj jak spółka jest w upadłości to komornik się tym zajmuje, a tu ani firma w upadłości i urząd skarbowy się tym bawi

Mark

Jest szansa zatrudnienia dla osób bez doświadczenia ?

Waldek

To racja firma są (usunięte przez administratora) potrafią i to samo jest we budkop i ludzie jesteśmy gdzie można zarobić mając zawodówkę więcej na powierzchni i tyle samo godzin i często trzeba myśleć a niektórym przynosi problem a na dole łopatka i kilof i dobrze że kopalnie będę powoli zamykać bo kto ma na dom to i centralne ogrzewanie gazowe

Małgorzata
@Waldek

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Też masz cenzurę. Możesz opisać to innymi słiowami?

ŁysyZeWsi
@Waldek

Twoją wypowiedz powinni usunąc bo jest DEZIFORMACJĄ. Gdzie kopalnie mają wygaszać ? Mają otwierać nowe, mają przyjmować ludzi i fedrować bo węgla nie ma. Mają być dotacje i to są info od Morawieckiego. Za to gazu nie będziesz miał bo Ci putina zakręci kurek. Gdzie jest moderator ?!

@ŁysyZeWsi

Kurczę pierwsze słyszę o czymś takim. Serio będą nowe kopalnie otwierać? A niby kraj miał iść w ekologię i odnawialne źródła energii? Po co te wszystkie dofinansowania i akcje Stop Smog? Trochę nie rozumiem i nie chce mi się wierzyć że takie coś ogłosili :/

Ser
@ŁysyZeWsi

Kopalnie mają zniknąć do 2049 roku. Jestes poprostu (usunięte przez administratora).

@Ser

Długo na tym świecie nie żyję ale taka odległa przyszłość nie wskazuje od razu na to, żeby mieli się zawijać? A ta data, którą przytaczasz to skąd tak właściwie?

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

Sergi

Pracowalem w tej firmie. Nikomu nie polecam. Prezes G. to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na Wesolej dozor to dramat. Nawet ci, co robili wiele lat w tej firmie nie chca wracac. Odradzam.

Beezon

Siema ringusy, kto robi na Brzeszczach, jak atmosfera po zmianach

@Beezon

A jakie zmiany były?

Laki
@Honorata

Czytaj ze zrozumieniem kobieto... Chodzi o zmiany np. na 6-12-18-00

@Laki

Haha, szczerze to chyba ona jednak dobrze przeczytała, tzn., tak mi się zdaje, bardziej tak by to z kontekstu wynikało. No bo jak inaczej odpowiesz na pytanie jaka atmosfera po zmianie? Chyba jasne, że człowiek byłby zmęczony. Ale skoro masz taką odpowiedź tzn., że żadnych zmian wdrożonych nie było?

ktos

Na jakie kopalnie obecnie przyjmuja do pracy?

@ktos

A to można sobie wybrać gdzie chce się iść?

Nowy na forum

Mam pytanie ile idzie zarobić jako nowo przyjety mam górnika obsługę tatmociogow i cieśle

@Nowy na forum

Dowiedziałeś się już może z innego źródła?

Rop

A po ile są kartki zywieniowe

Magdalena

Za co? Pierwsze słyszę co to niby jest?

ecik

A na Brzeszczach jest fajnie,bo szef piosenkarz o znanym nazwisku przed zjazdem spiewaludziom znane swoje piosenki np Mój przyjacielu,dziewczyny, które mam na myśli ,bo jesteś ty,Bialy Miś

Mirosław
@ecik

Co tam kasa ! Przyjmujemy się do roboty żeby posłuchać piosenek ! Pracodawca może płacić kiełbasą ale jest fajnie... Firma ugruntowana przez dziesięciolecia „ludowej” gospodarki, wyciąganie ręki po cudze. Niewłaściwe traktowanie, czepianie się o byle bzdurę albo narzekanie, że moglibyśmy pracować więcej i lepiej. Swego czasu zamiast "kartek" dawali kiełbasę. Wiem - pracowałem. Przychodziłem po kiełbasę na koniec miesiąca a tam też szynka za sobotę ! Wyobraźcie sobie - reklamówka kiełbasy, kiełbasy najgorszego sortu. Czułem się jak pod MOPSem. Praca w tej firmie uwłacza.

Karlos
@Mirosław

Teraz są kartki za 10zl jeszcze jak dadzą A wypłaty 0 ???????????? dziś 10ty A przelewu nikt nie miał???? śmiech na sali

@Karlos

Serio takie opóźnienia? Do dziś już chyba normalnie każdy ma na koncie?

Jak jest z pakietem medycznym w PUG REMAGUM-SERWIS? Można dołączyć rodzinę?

Pacjent

Nie ma żadnego pakietu medycznego. Nie ma możliwości go rozszerzyć ani nic.

martin
@Pacjent

jakie są zarobki w tej firmie z stażem 17 lat górnictwa.

@Pacjent

Jak to nie ma pakietu medycznego? To w takim razie jak tutaj dba się o zdrowie ludzi?

chce pracowac

mam pytanie mam szkole policealna dyplom gornika zatwierdzone egzaminem czy sa przyjecia do remagum i gdzie

M.górnik

Jakie są zarobki na brzeszczach?

Chce pracować

Witam czy są przujecia do remagum pracowałem w Czechach wracam do Polski. Interesuje mnie praca w przodku na Staszicu jakie są zarobki w przodku

@Chce pracować

Na staszicu nima roboty ludzi wysłali do SUG na Sobieski i test na covid czeba było zrobić za swoje .Ddrektor obiecał że zwróci pieniondze potem nas olał wypłata w SUG niewiencej niż 3500

Chce pracować

To w remagum na Staszicu nie będzie roboty już bo chciałem się przyjąć

Chce pracowac

To co Staszic rezygnuje z robot firmy remagum. Bo chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia

Monster

czytam to wszystko i mi się chcę (usunięte przez administratora) rzygać 3500 zł poszłam na budowe 7 tys zł mam (usunięte przez administratora) w kopalnie (usunięte przez administratora) mnie kopalnia sug (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) pod wąsem w okularach niech zdechną sug nic nie wart nic z daleko od tej firmy komuna (usunięte przez administratora)

Bumelant

Plonacy wiezowiec z Janowa to jesk kupa .......... .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w PUG REMAGUM-SERWIS?

KAROL wesoła

LUDZIE Z DALEKO OD TEJ FIRMY DUŻO GADANIA 0 KONKRETÓW ZLAPIA ZLECENIE TO SZUKAJA W KOLO LUDZI DO PRACY BY ZAROBIĆ DUZO OBIECUJA W KADRACH I NA ROZMOWIE SZKODA CZASU NA NICH NIE ZAPEWNIAJĄ ZADNEJ PRZYSZŁOŚĆ ŻADNEJ ROBOTY PAŃSTWOWEJ WSZYSTKO PI UKŁADACH Z DALEKA ID. ICH NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU WESOŁYCH ŚWIAT

Major

Pytanie czy staszic będzie fedrowac po nowym roku maja coś nowego przodek

Pracowity

Są przyjęcia do remagum mam Górnika i kombajniste a czy syn może też w wieku 20 zatrudnić proszę o odpowiedź

Jozek
@Pracowity

Nic nie warta firmą

Górnik

Brzeszcze, chodnik 569, temperatura 32 stopnie a przychodzi sipowiec i pisze 27.9 żeby tylko było 7.5 godziny. Powinni pociągnąć do odpowiedzialności sipowcow i zarząd na Brzeszczach.

Rodo
@Górnik

Współczuję wam tego dozoru i innych osób dziwie sie ze jeszcze tam pracujecie Remagum niedlugo skonczy sie kontrakt i PGG wam podziekuje i gdzie pojdziecie liscie grabić

mlodszy górnik
@Rodo

jakiego dozoru?????????to cos to nie jest dozor,oni nie maja zadnego pojecia o robocie,gdyby cos mieli w tych pustych lbach to robiliby pod kopalnia,a nie w tej smiesznej firmie,sa tak daremni ze nikt ich niechce tylko takie firmy cudaki ich zatrudniaja

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS