Opinie o Tele-Polska Holding w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tele-Polska Holding. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tele-Polska Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Polska Holding w Warszawa

11111 Nowy wpis

mam nadpłatę na koncie i zrobiłam pismo 5.01.2024. a do tej pory nie mam pieniędzy ani pisma

Czy w Tele-Polska Holding występują paczki/bony świąteczne?

Pająk Nowy wpis

Dlaczego okradacie własnych klientów i nie oddajecie nadpłaconych pieniędzy. Dlaczego nagle nie odbieracie telefonów. Banda zlodzieji

Iza Nowy wpis

Cześć, zostawiam tutaj komentarz w sprawie tej oferty na konsultanta telefonicznego, którą wystawili. Bardzo proszę o informację, czy jest tam umowa o pracę od samego początku i jaka jest aktualna stawka, będę naprawdę wdzięczna za informację.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
rtyrfyhno

hej @F noo wiesz wszystko ma jednak swoje plusy i minusy..na takim stanowisku to musisz umiec rozmwiaci z ludzmi byc przekonujaca osobom no i czesto niestety slyszy sie rozne niemile rzeczy od ludzi..

Kleopatra

Ja zostałam zwolniona bez przysczyny, rozmowy. Podziękowali i tyle a ze umowa o dzieło to nic im nie robię. P. D jest do niczego. Z kkientem nie można rozmawiać długo... naezy szybko zwięźle załtwiac temat najlepiej w 30 sek. Ni epolecam po dkontem tego co trzeba robić i jak trzeba sciemniać!!!

Wojtas
@Kleopatra

Praca w TelePolsce to same kłamstwa więc jak ktoś lubi kłamać to jak najbardziej.Jest to ta sama firma co Twoja Telekomunikacja Czy Telekomunikacja Dla Domu.Firma otwiera co rusz nowe spółki dla niepoznaki..Nie ma to nic wspólnego z rozwojem czy uczenie się nowych rzeczy. Umowa o dzieło i 10 zł na godzinę jest godne pożałowania jak cała ta firma,pani ambitna D jest do NICZEGO!!!

Wwww

Wystarczy,ze nie spodobasz się bezzębnej pani D. a dlatego ,że ma taki humor...i już po jednym dniu nie pracujesz...

jaaaa

Kochani, jeśli komuś zależy na poniżaniu, wysłuchiwaniu na swój temat samych kłamstw, odbieraniu 200 telefonów od oszukanych ludzi i słuchania obelżywych słów,podlizywaniu się zakompleksionej,niespełnionej życiowo pani D. która lata za panią dyrektor za pies za (usunięte przez administratora) i na wszystkich i wszystko donosi, to jak najbardziej jest to idealna praca dla Wad;)Pozdrawiam BYŁY PRACOWNIK:)

markopolo

Cześć ja byłem tam z 4 miesiące temu ... znalazłem ogłoszenie w sieci info o umowie zlecenie ok! Stawka 10 zł za 1h pracy tez jak dla mnie ok. Co do opini w sieci długo sie zastanawiąłem czy warto poswiecaj swój czas ale ż ekasa potrzebna a babka w telefonie miła z agencji to poszłem . Rozmowa z Panią D. spoko szklenie spoko byłam na 1 dniu pracy i pod koiec dnia otrzymałem informacje że jednak sie nei sprawdziłem.. tyle z mojej przygody z ta firmą co moge dodac ludzie spoko na miejscu a ze firma jest jaka jest ... brak słów w tym kraju trzeba zarabiac przez takie firmy w ostatecznosci ..

Aplikant

Witam, Jak każdy czytam opinie o pracodawcy i hm.. niestety bardzo dużo negatywów. Kilka dni temu wysłałam CV gdzie też oddzwoniła Pani z Savoir. Nie mogę powiedzieć by oferta była nie atrakcyjna bo tak jak napisał/a moi proponowano mi 10 zł na rękę+ plus praca minimum 3h. Gdyby nie opinie tutaj i na innych forach to muszę przyznać że oferta kusząca... ale jednak nie chce się przyczyniać do oszukiwania;/

moi

Do mnie dzwoniła paniusia z ag. Savoir proponując 10netto i 2 zmiany 8-13, 13-19 na posprzedaży. Telepolska podszywa się pod Telekomunikację i tak robi klientów w wała.

maciek

No właśnie, pewnie już pracownicy zapomnieli jak to było szukac pracy i mieć pytania co do warunków, a szkoda. Ja jestem obecnie na studiach - kierunek telekomunikacja i szukam jakiegoś stażu w moim przyszłym zawodzie. Widze, że tele-polska holding działa w tej branży, to zapytam, czy jest szansa, bym się tutaj czegoś nauczył?

jooo

10 zł daja

edek

Ja pracowałam 4 miesiące ale przez agencje ludzie spoko i kasa nie jest tragiczna jak dla studętki tyle żeby dostać sie do dobrego działu bo jest telesprdaż i dział po sprzedaży ( łatwiejsze)

tadeek

Witam i zapraszam na rozmowe bo firma tele polska jest firmą złodziejską naciąga i oszukuje ludzi i działa razem z drugą firmą na tym samym adresie polska energetyka pro także firma oszustów i (usunięte przez administratora) potrafią nawet dopuścić się podrobienia podpisu prokuratura już się tym zainteresuje

Oszukany przez telepolska

Witam wszystkich. TVP przygotowuje reportaż o działalności tej firmy i jej praktykach. Reporter poszukuje osób które mogłyby mu naświetlić swoją historię o przygodach z Telepolska. Proszę każdego kto miał z nimi problemy o opisanie twojej sytuacji z tą firmą i przesłanie tych informacji ( wraz z informacją w której części Polski sytuacja miała miejsce ) na maila - (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

haha

proszę o więcej info czemu dno - pracowałeś czy byłeś tylko na rozmowie

ble ble

Dobry operator nie musi dzwonic i oszukiwac klientow, do uczciwych operatorow klienci ida sami .

:-)

Pracuję w telepolsce od ponad roku.Zarobki są niezłe,miła atmoswera,fajni ludzie.Szef szanuje swoich pracowników.

marek
@:-)

witam, szef szanuje pracowników i płaci Wam pieniędzmi od wprowadzonych świadomie przez firmę, pieniędzmi. Oczywiście, każdy ma prawo odstąpić od umowy w terminie 10 dni, :) hihihi, ale Wasza firma dobrze wie, że klienci zorientują się o tym dopiero wtedy, jak przyjdzie pierwsza faktura, po miesiącu. Na ewentualne reklamacje i protesty, Wasza firma odpisuje, miała Pani/Pan 10 dni na odstąpienie od umowy. Życzę Pani/Panu, aby poszczęściło się Wam za te pieniądze od oszukanych ludzi. Niech Wasi najbliżsi dobrze skorzystają z tych, tak uczciwie zarobionych pieniędzy :). Jeszcze jedno, spróbujcie nabrać tego człowieka chyba, że to Wasz, no to czapki z głów https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=sz0dWjY_VuA

~ddf

telepolska to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) br /> pozew zbiorowy już nie długo,ta firma nie ma prawa istnieć i zrobimy wszystko by ja zniszczyć!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Polska Holding - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Polska Holding?

Kandydaci do pracy w Tele-Polska Holding napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Polska Holding