Opinie o Aegon w Chorzów Katowicka 47

Firma zajmuje się dystrybucją nowoczesnych programów inwestycyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aegon w Chorzów Katowicka 47

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy firma Aegon w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jarosław Nowy wpis

Jak jest tu teraz z podpisaniem umowy przez kandydatów. Bo przeczytałem że po kursie trzeba jeszcze zdać egzamin pisemny i ustny. Nadal jest taka weryfikacja? Potem jaka jest umowa? Zlecenie czy na czas określony?

pracownik Nowy wpis
@Jarosław

Normalna umowa o pracę.

Jak długo trwa proces awansu w Aegon?

agus Nowy wpis

Można już po trzech miesiącach.

GŁUPKI JUŻ WYMARLI

AEGON - N AJGORSZA FIRMA SZUKAJACA IDIOTÓW DO PRACY - PRACUJĄC W NIEJ TRZEBA BY TRZY CZWARTE KASY OTRZYMYWANEJ ODKŁADAĆ NA ZWROTY - TYLKO CZY ZA JEDN A CZWATĄ WYŁPATY DA SIĘ PRZEZYĆ - ZUZ , PALIWO , ŻYCIE - NONSENS - ODRADZAM KAŻDEMU NAWET NAJGORSZEMY WROGOWI ZATRUDNIAĆ SIĘ W TEJ FIRMIE !!! CHYBA ,ŻE NA DYREKTORA - AGENT W ŻADNYM RAZIE - PRACA DLA IDIOTÓW I (usunięte przez administratora) - TAKICH SZUKAJA - POTRAFIĄ ŻĄDAĆ ZWROTÓW KASY PO DWÓCH I WIĘCEJ LAT PO WYPOWIEDZEMNIU UMOWU - NACIĄGACZE SZUKAJACY GŁUPKÓW DO PRACY !!!!

Doradca Klienta

Interesował ich tylko ładny wygląd i nawijka

Ile chciałbym zarabiać. Czy jestem świadom, że z ludzi trzeba wyciągać pieniądze na siłę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy spawacz ALU-minium MIG / MAG
Optima Weld Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
Janusz

Praca tego rodzaju nie każdemu odpowiada to rozumiem. Ale nie ma co narzekać bo jest ok.

osoba-szkolona

Praca może nie należy do wymarzonych, natomiast nie każdy też się do niej nadaje, to praca przy słuchawkach polegająca tylko na sprzedaży, połączenia wychodzące, przed podpisaniem umowy chodzi się na tygodniowe darmowe szkolenia(trochę wyzysk), a po przejściu dwóch egzaminów (pisemny, głosowy) jest dopiero podpisana umowa, jeśli się nie zdaje egzaminów, umowy też się nie dostaje. Jeśli ktoś ma gadane i potrafi przekonywać klientów/ludzi, to wtedy ta praca jest dla niego, przerwy również są tutaj plusem. Z rozwojem zawodowym też raczej są trudności. Pozdrawiam.

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Konrad

Jesli HR Aegona musi uciekac sie do bzdur odnosnie stanowiska pracy i zwyklego szefa sprzedawcow nazywa Kierownika Projektu to juz wszystko mowi o tej firmie(ogloszenie na pracuj.pl). Bylem na rozmowie, rozmawialem z pracownikami i im mialem wiekszy kontakt z nimi tym bardziej mnie smiesza ich filmiki rekrutacyjne i bzdury opowiadane w interecie przez ich zarzad.

Uwolniona

Jeśli chodzi o pracę jako agent, sprzedawca odradzam - naobiecują , a później żądają zwrotu pieniędzy- brak kontaktu z dyrekcją firmy . Chcecie wpaść w długi zatrudnijcie się jako agent , sprzedawca itp w aegon -nie będą przysyłać liścik i w ciągu 7 dni wpłacić raz 300 zł drugi ras 2900zł i później następne kwoty do zwrotu bo coś tam straszenie sądem i wpisem do rejestru dłużników . Jeszcze jedno na przyszłość - jak widzicie umowę dłuższą niż 5 stron - NIE PODPISUJCIE !!!! no i działalność - same straty i długi -

Maja

Osoby zainteresowane pracą w Aegon zapraszam do lektury wywiadu, którego dla nas udzielił przedstawiciel firmy. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,3905,wywiad-radoslaw-olkiewicz Znajdziecie w nim odpowiedzi na pytania takie jak: "A jakimi osiągnięciami jako pracodawca mogą się Państwo pochwalić?" "Jak wygląda ścieżka kariery w firmie?" "Jak wygląda przykładowy proces rekrutacyjny? Czy w przypadku kandydatury na wyższe stanowisko różni się on znacznie?"

gjd

jak mpatrze na te widełki to pierwsza moja myśl @Monar że to po prostu jakiś żart. Przeciez najwyzsza kwota w tych widełkach, to jest niemalże trzykrotność najniższej kwoty. To w ogóle nie odzwierciedla realiów moim zdaniem, dlatego zgadzam się z @sketerem

ślązak - obiektywny

Moim zdaniem akwizycja. Jak lubisz dużo dzwonić i sprzedawać rodzinie i znajomym to ok. Wszytko praktycznie oparte na prowizji. Do tego dostali jakąś kare na 24 miliony i Klienci dużo stracili.

Tolek

Sory Tośka ale nie licz na prowizję bo darmozjadów już firma nie chce zatrudniać, przejachała się już na takich rypiąc sobie swoją opinię, teraz oprócz prowizji musisz opiekować się swoim klientem i za niego odpowiadasz inaczej opieke przejmuje firma a ty dostajesz wielkie g z prowizji. a tą co odebrałeś oddajesz w 50%.

aglo

Proszę Pana, jestem również rozczarowana praca w Aegon jak Pan utrata pieniędzy. Posiadał Pan zapewne fundusz Idea który jest obecnie w likwidacji. Myślę że jeśli ma Pan kapitał i nie lubi Pan ryzyka to nie powinien Pan inwestować w fundusze kapitałowe a raczej powienien Pan zaiwestiwac w nieruchomości.

aglo

Tak się składa że musisz przejść swoją drogę aby być na wyższym stanowisku. Teraz szykują się zwolnienia grupowe w centrali - do zwolnienia idzie połowa pracowników. Odradzam prace w tej firmie .

A

Czy ktoś może jest zorientowany jak działa biuro w Bydgoszczy ?

fastspeed

Jestem jestem z wielu oszukanych klientów przez agentów takich jak Wy. Ludzie nie idźcie tą drogą. Nie wciskajcie ludziom kitu. Nie doprowadzajcie do utraty majątku. Niektórzy potracili u nich 200 000 pln a nawet więcej. To złodziejska firma. Jedynymi którzy na tym zarabiają to są agenci-naciągacze. Będziecie nakłaniani do niemoralnych zachowań.

ag081

Pewnego dnia przyszedł Pan i opowiadał o gruszkach na wierzbie. Miał się opiekować , doradzać. Szlag go trafił po pół roku. Więcej go nie widzałem ani nie słyszałem. Od tej pory było wielu uzdrawiaczy z aegonu co zapowiadali że są mistrzami świata . Rezultat po latach - wpłacone 72000 zł a na koncie jest niecałe 66000. Dowiedziałem się że można wypłacić tą sumę za 0 procent prowizji likwidacyjnej. Napisałem wniosek i się zaczęło. Zadzwonili że jest problem i 9000 musi zostać bo się fundusz jakiś likwiduje. Nawet nie radzę przemyśleć sprawy przed podjęciem decyzji o wpłatach na fundusze. Najlepiej od razu wpłacić na lokatę bankową bo się ma te pieniądze . Nawet 1% ale się to ma !!!!

liza

Uwolnić z tej firmy Aegon to ciężki orzech , a odebrać kasę to marzenie . praca wątpliwa dochodu przy kupie zachodu .

michnik

Aegon to łobuzerka w czystej postaci!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aegon - Chorzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aegon?

Kandydaci do pracy w Aegon napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042