Opinie o Admiral Boats S.A. w Bojano

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Admiral Boats S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Admiral Boats S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admiral Boats S.A. w Bojano

Czy firma Admiral Boats S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy w Admiral Boats S.A. panuje luźna atmosfera?

incognito Nowy wpis

Zależy co dla kogo oznacza "luźna atmosfera" w pracy.. może bardziej doprecyzuj pytanie

A tam Prezesem Pan Waldowski jest ?

Pik
@Tomek

Tak

Lesok Nowy wpis
@Tomek

Niestety nie Tomku i Piku. Prezesem w Admirał Boats w upadłości jest wciąż ta sama osoba. Fajnie by było gdybyście nie wprowadzali innych w błąd

Lidia

Według wywiadu z pracodawcą "zatrudnienie i wypłata wynagrodzeń w naszej firmie są stabilne" (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,390263,wywiad-krzysztof-pieczewski). @JA to jak w końcu jest z tymi wypłatami?

Spawacz

dyrektor bardzo miły, niczym polityk obiecał rzeczy których nawet bym się nie spodziewał jako początkujący spawacz.

dyrektor podczas rekrutacji pytał jedynie jak bardzo mi zależy i ile zaangażowania jestem skłonny włożyć w rozwój mój oraz firmy

Lidia

@Ktos, @Marcin, @bolo przypominam o obowiązującym na forum regulaminie http://www.gowork.pl/regulamin. Forum służy do wypowiadania się o firmie, a nie jej pracownikach w obrażający sposób. Proszę o merytoryczne opinie o firmie, które pomogą podjąć decyzje wahającym się czy złożyć tam swoje CV.

Prezes tej firmy to tylko ludziom bajki potrafi opowiadać może jemu jest dobrze kto to wie

Ktos
@Marcin

Bo Prezes to była i jest marionetka Kleby.

bolo

Kuśnierz- jaki elegancik właścicielem ? Spółki akcyjnej ? Może nowy prezesik ? Admiral zatrząsł portkami przed PIPem i płaci ludziom . Ale i tak tam dno . Ja spadam

kusnierz

była bieda bo nie płacili ale pojawił sie jakis nowy elegancik i zaległa kasiora trafiła na konto, ponoc ma byc on nowym właścicielem. Na razie oficjalnie nic nie ogłosili, produkcja idzie na pół gwizdka póki co bo materiału brakuje.

Rafaello

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja na produkcji na dzień dzisiejszy?

bolo
@Rafaello

omijać szerokim łukiem

Zgłosili wniosek o upadłość . Co z robotą ? Ktoś coś wie?

Sparrow
@ja

Przyjmują na potęgę w Galeonie niedaleko, tam trzeba iść...

upadły

Witajcie, Czy to prawda, że spółka jest już bakrutem bez finansowania produkcji z wezwaniami do zapłaty- bez szans i perspektyw a w Bojanie to już nawet pusty plac--- proszę dajcie znać

zdesperowany
@upadły

łajba idzie na dno . Trza szukać pracy gdzie indziej

Rafał

I jak tam panowie prace w kwietniu ruszyły? Coś się zmieniło jest więcej pracy nowe etaty?

...

Zbieramy na podpaski dla kierownika magazynu, kto zainteresowany?

Obecny

Odnośnie inwestora to jest to potwierdzona wiadomość. Wiesławem Kleba doinwestował firmę ośmioma milionami.

JA
@Obecny

kleba sie wycofał :(

Kaszub

Jest nowy inwestor i nowe plany dotyczące łodzi, potrzeba dobrych pracowników z branży jachtowej

JK
@Kaszub

Co to za inwestor? Wiesz coś więcej czy to tylko pogłoski?

prawdziwy

Witam, Czy coś się zmienia w firmie

Różdżka

Bogatego nowego roku, oby wypłaty były w terminie i się zgadzaly tego sobie i wam życzę

Trudny

W końcu jakaś szczera wypowiedź pracownika firmy pozwalająca zobaczyć jej prawdziwy obraz

Np

Nie wszystko dzieje się jak za sprawą magicznej różdżki drodzy panowie.. Ci, którzy są zaangażowani w poprawę sytuacji firmy o tym wiedzą i również się do tego przyczyniają. Ci natomiast, którzy nie mają własnych opinii i odrobiny cierpliwości, cóż.. Ja wierzę, wiem, i trzymam kciuki

człowieczek

Witam, Czy ta firma "umiera" wyniki bardzo słabe --niby brakuje rąk do pracy i płacą na czas ale w raportach tylko informacje, ze brak kapitału powoduje ograniczanie produkcji ---czy mogą się wypowiedzieć właściwe osoby jak jest w firmie

xxx
@człowieczek

Ciągły brak materiałów wypłaty się spozniaja i są w ratach, firma wygląda jak by upadala

Ludek
@xxx

Potwierdzam. Coraz gorzej.

JA
@Ludek

zgadzam się . nie jest ciekawie.Lecą na stratach ,spore długi i kwoty zasądzone . Szykuje sie kolejna jedna sprawa w Sądzie. Jak na niej popłyną to nie bedzie różowo

Zostaw merytoryczną opinię o Admiral Boats S.A. - Bojano

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Admiral Boats S.A.?

Kandydaci do pracy w Admiral Boats S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Admiral Boats S.A.

Admiral Boats S.A.