Opinie o Metrohouse Franchise S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Metrohouse Franchise S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metrohouse Franchise S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrohouse Franchise S.A. w Bydgoszcz

Natalia Nowy wpis

Metrohouse to świetna i w pełni profesjonalna sieciowa agencja nieruchomości. Mam okazję współpracować i uważam, że w ten sposób znacząco poprawiłam swoje wyniki. Wiele czynników wpływa na zwiększenie obrotów a to daje właśnie firma. Decyzja o współpracy była udana.

Szczery Nowy wpis

Jeśli nie wiesz jak wygląda praca na stanowisko kierownik oddziału to znaczy że się do tego nie nadajesz :)

Andrzej Z. Nowy wpis

A ja mam pytanie jak wygląda praca i płaca ( jakaś podstaw i prowizja czy co ) , rodzaj umowy na stanowisku Kierownik Oddziału, czy kierownik tez zajmuje sie sprzedażą ?

Joanna

Zapoznaliście się z wywiadem udzielonym przez Prezesa Zarządu Metrohouse S.A.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,36669,wywiad-mariusz-kania Która z informacji w nim zawartych była dla Was najciekawsza?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jestem zadowolony jak spotykam się z klientami to mnie po rękach całują że jestem z MH a nie jeden chciał mnie pocałować gdzie indziej za taką obsługę.

piog

W tej chwili @cento też poszukują, konkretnie np potrzebny jest Senior Financial Controller, zapewniają między innymi umowę o pracę i pakiet benefitów.

Buźka

Może masz wiedzę czy potrzebują pracownika na stanowisko doradcy w Warszawie? Ja bardzo lubię taki rodzaj pracy. Wiem, że agencja ma dobrą prasę i dlatego chciałbym połączyć miłe z pożytecznym. Może wiesz jak wygląda sprawa wynagrodzenia? czy to jest tylko prowizja?

oho, widzę, że "sponsorowane" opinie zaczynają być widoczne:) ciekawe, czy to sam prezes pisze, czy jak zwykle narzucił poprawę wizerunku swojej marki franczyzom

Przyszły agent N

W takim razie jakie biuro polecacie?

Szanowni Państwo, rozumiem rozżalenie dotyczące niektórych oddziałów Metrohouse (zwłaszcza oddziałów własnych firmy, z których niemal żaden już nie istnieje). Zanim jednakże pomyślicie o nie przyjściu na rozmowę rekrutacyjną chcę zaznaczyć, że możecie być pewni, że w oddziałach franczyzowych jest zupełnie inne podejście do pracy i pracowników. Zapewniam, że w oddziałach franczyzowych właścicielom zależy na agentach i ich zarobkach, a nie na oszukiwaniu tychże. Zobaczcie ile wpisów na tym forum dotyczy oddziałów franczyzowych...

były dyrektor

Mój wpis został usunięty, więc piszę raz jeszcze. Nie dajcie się nabrać na obiecanki tej firmy. Notorycznie okradani i oszukiwani są pracownicy, właściciele franczyz i klienci tej żałosnej firmy. Przykładem takiego postępowania są ostatnie wydarzenia we Wrocławiu, gdzie prawie wszyscy ludzie odeszli z dnia na dzień ponieważ dość mieli okradania i proszenia się o swoje pieniądze. Mam nadzieję , że sąd się wami zajmie, pozwów jest co najmniej kilka...

kituśbajduś
@były dyrektor

Jaka deska ratunku??? Kobieto masz zlasowany mózg przez to metrohouse. Takich desek ratunkowych to w moim mieście jest ok.30. A na czym polega szybka i dobra sprzedaz nieruchomości, to super lekarstwo metrohousowskie - na obniżenie ceny do granic możliwości i na pewno wtedy kupiec się znajdzie. Ot cała filozofia super zapracowany handlowcu! (od siedmiu boleści). Tak to ja sam sprzedam, bez łaski, za która musze płacić wielkie pieniądze. Tak że zastanówcie się zanim przyjdziecie do tej firmy obojętnie jako kto - pracownik czy klient.

gonzo

Witam, pracowałem w metro w 2 oddziałach przez blisko 4 lata. Praca pośrednika jest taka, że trzeba się narobić. Ale jak się narobisz to i zarobisz. Średnio wyciągałem ok 5K. Choć zdarzały się miesiące w których było i 20K. Po pierwszych 3 miesiącach intensywnej pracy rozdzwania się telefon. od 4 miesiąca nie było opcji zeby moje zarobki nie przekroczyły 4K. Polecam. Teraz pracuję w Anglii jako pośrednik i mam ok 5K funtów. Jak pokazałem im papier że pracowałem w metro zadzwonili za 2 dni żebym przyszedł do pracy:)

kropek

(usunięte przez administratora) prawda, wszedzie trzeba zapieprzac zeby zarobic, poza sprzedaza mieszkan ktorych jednak troche jest (od kawalerek po wille) dochodzi jeszcze wynajem mieszkan, i nei tlyko bo ogolnie nieruchomosci. Czemu tutaj w kraju jest tak ze skoro ja nie zarabiam miliona to ktos inny tez nie moze tyle zarabiac. Wynik jak pisal jeden z kolegow zalezy od wielu czynnikow a nie od samej wielkosci rynku. Polecam pouczyc sie teorii z ksiazek, wtopic ja do praktyki, spiac pupe na wynik a nie narzekanie i zarabiac O godna prace jest ciezko lecz nie znaczy to ze jej nie ma.

rozwiązujesz umowę pisemnie pocztą lub sam zanieś do biura a następnie każ usunąć lokal ze strony internetowej i portali bo nie robią tego chwaląc się wiecznie ze mają tyle nieruchomości na sprzedaż. na stronach mają dużo nie aktualnych ofert ,przy tej rotacji nieutrzymujących się agentów w pracy ,nie panują nad ofertami -niestety szara rzeczywistość , lepiej zmieniać ludzi,wykorzystywać jak mieć 15 dobrych agentów na biuro .

gość

Szkoda czasu na pracę, (usunięte przez administratora)i ciągle słyszysz, że musisz więcej się starać, nawet jak nie ma nieruchomości i nikt nie chce podpisać umowy. Jeżeli ktoś lubi pracę w nieruchomościach, to radzę założyć własną firmę, a nie męczyć się w metro, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

@gość

Każde biuro ma swoją klikę , która dostaje lepszych klientów , nawet lepszą prowizję . Klientów przydziela dyrektor biura który sam też pracuje jako agent :) wiadomo kto ma najlepsze nieruchomości i klientów z kasą ,potem klika czyli stali długoletni już agenci a na końcu szarak , nowy rekrut który za darmo gania po ulicach aby pozyskać nieruchomość( dopłaca do interesu z nadzieją ze zarobi)O losie co za kanciarski świat .

Znajomy W

Jest tak - w biurach nieruchomości to około 20 proc osób z powołania a reszta tzw szukający, czyli ci, ktorzy znaleźli się tu przypadkowo, szukajączegoś w życiu, nie mają pomysłu co dalej. Jak chcesz zostać na dłużej, kiedyś założyć własne biuro, nieważne, czy franczyzowe, czy własne, to ta praca jest dla Ciebie, a jesli przychodzisz z myślą, by kilka godzin odbębnić przy kompie, to wiedz, że jest MH to firma handlowa opierająca się na sprzedaży i pieniądze nie biorą się z przychodzenia do pracy tylko aktywności. Duża częsć ludzi tego nie rozumie. Znam MH dobrze i wiem jedno, kto chce zarabiać zarabia, kto przychodzi po to, żeby wchodzić co 15 minut na fajka, a resztę dnia spędzać na pogaduchach w kuchni, nie wychodzi na tym dobrze i narzeka na forum...

...

a coś na temat stanowiska doradca kredytowy? ktoś może coś wie? jest sens iść na rozmowę?

@...

Jeśli chcesz aby ludzie z Internetu decydowali o twojej przyszłości, pracy, karierze zawodowej to dobrze ze się pytasz. Ale raczej wszyscy w Internecie będą ci odradzać bo ci którzy mogą polecać teraz pracują:)

pik

Jak widać ty o 13:41 nie pracujesz. Metrohouse to syf, g..wno sprzedawane jako czekolada, każde dziecko o tym wie.

były kierownik

(usunięte przez administratora) , lamusie, nie kradnij...

gość

Prawda jest taka, że nieliczni zarabiają dobrze ale to jak w każdej pracy potrzebne jest zaangażowanie i chęci do pracy - ale jeśli masz te dwie cechy to w innych firmach zarobisz więcej niż w Metro, a reszta agentów no cóż sami sobie odpowiedzcie czy w firmach gdzie non stop potrzebują kogoś i wiecznie są ogłoszenia o pracę jest dobrze - no raczej nie jedna wielka rotacja a prowizje śmieszne

Agent

Major dobry. Konkurencja...takie samy posty zamieszcza na HomeBrokerze i innych dużych firmach :D

Zostaw merytoryczną opinię o Metrohouse Franchise S.A. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metrohouse Franchise S.A.?

Kandydaci do pracy w Metrohouse Franchise S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metrohouse Franchise S.A.

Metrohouse Franchise S.A.