Opinie o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy City Sport Sp. Z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w City Sport Sp. Z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Starszy sprzedawca

Hejoooo czy ktoś wie kiedy będą wypłaty z października ? Czy 10-tego czy może wcześniej ?

były pracownik.
@Starszy sprzedawca

10, tak jak zwykle. Firma rozliczy się co do grosza, nie martw się.

??????

Poooozdroooook

A.S

Wola park zamknięta... Jak to u Was wyglądało ? Kiedy się dowiedzieliscie?

StarszySprzedawca
@A.S

Właśnie dostaliśmy info że z dniem 31.10 zamykają Ow1 i inne oddziały które jeszcze są czynne . Przygoda z CitySport się skończyła

@StarszySprzedawca

Żal mi fajnej ekipy, z którą pracowałam. A reszta, no życie.... Idziemy dalej

StarszySprzedawca
@J. P.

No tak ekipy to najbardziej takich świrów jak tu to nigdzie nie ma. Firma powinna mieć jakieś ulgi na ow1 dla niepełnosprytnych

zwolnienie

Ania z Ostrowca odezwij się do oddzialu z którego brałaś numer do kadr, to pilne

Magazynier

Kierownik powiedział mi jaka stawka i spytał się czy chcę pracować.

Czy chce pracować za te śmieszne pieniądze po 12 godzin dziennie i w weekendy:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
koniec

No i jest po wszystkim...

Bubu
@koniec

Coś więcej?

@koniec

Jest jakaś decyzja odnośnie firmy?

J. P.

Od 10go października jesteśmy oficjalnie w stanie upadłości. Pewnie na dniach wszystko się zamknie

Kereltar
@J. P.

Ciekawe kiedy dostaniemy w takim razie wypowiedzenia umowy? Czy jednak będą czekać do wygaśnięcia umów. Większości pracowników maja umowy do 21.11. A także czy faktycznie wyplacaja w takich okolicznościach ekwiwalent za urlop i odprawy. Duża nie wiadoma czekamy co będzie dalej.

@Kereltar

Jak nam się skończy umowa, to nie dostaniemy odpraw. Ale teraz już właściciel firmy nie ma na to wpływu, bo rządzi nią syndyk. Mam nadzieję że do końca miesiąca się to skończy. Bo też bym się chciała załapać na odprawę. A teraz siedzę w robocie z pustymi półkami, nuda taka, że umieram ????

...

Halo ,ludzie co u Was? Jakies nowiny... Ktoś co wie....

Nikt nic nie wie
@...

Jedna wielka niewiadoma. Jedne oddziały mają inwentaryzację inne się pakują.

@...

Popytajcie w administracji, z tego co wiem to do końca październikaa się to jeszcze kręcić.

@Xxx

Hmm...czekam na wypłatę mojego urlopu z ok dwóch lat , jestem na macierzyńskim i mam nadzieje ze nie trzeba będzie o to walczyć :/

@anonymous

Obyś wszystko dostała. Ale z tego, co tu czytam i co słyszę, to płacą wszystko, więc powinno być ok

Zniesmaczona
@...

Pustki na sklepie okropne. Ludzie pytają się, czy można jeszcze wejść.. asortyment ograniczony do 150 szt. butów i 150 szt. ciuchów. A nikt nic nie wie...

yyyyyy
@anonymous

No to piona ... też mam ok 70 dni urlopu do wypłaty i też jestem na macierzyński. Ciekawe czy wypłaca czy trzeba będzie walczyc

@yyyyyy

A do kiedy masz umowę ?

Białystok

W ciągu tygodnia wysłali świadectwo pracy i porwany weksel. Dostałam wynagrodzenie za wrzesień , odprawę i kase za urlop. wszystko ok .

@Białystok

Uuu to hajsu masz teraz tyle ze do konca zycia robic nie musisz :) świętuj ;)

@Białystok

To dobra wiadomość. Fajnie, że wszystko zapłacili. Liczę na to, że w innych oddziałach też tak będzie

???

Pytanie do osob, ktore zakonczyly swoja wspolprace z firma, po jakim czasie dostaliscie swiadectwo pracy????

@???

Ok tydzień czasu jak dobrze przycisniesz

@???

Czekałam ponad tydzień, po zakończeniu współpracy z firmą.

@???

Powinno być max dwa tygodnie, ale było na pewno dużo później. Trzeba dzwonić do kadr i przypominać.

Były Pracownik
@???

Ja otrzymałem kilka dni po rozwiązaniu umowy .

@???

czekałam dokładnie 5 dni, odesłano weksel i świadectwo pracy.

Xx

O co chodzi z tymi wekselami? Mi tez go nie oddali a nie pracuje już od marca. Skoro już nie pracuje w tej firmie taki okres czasu to jakie mogą być z tego konsekwencje? Przecież ten weksel podpisywaliśmy na „zaś”

@Xx

wesel był podpisany, ale bez żadnej daty i kwoty. Radzę go odzyskać...

Jaaa
@Xx

Skontaktuj się z działem kadr i poproś o odesłanie weksla na swój adres domowy. Moi pracownicy taki weksel odzyskali

@Xx

Na zaś ? A jak była inwentaryzacja i Ci uconali hajs za braki to też było na zaś ? Odpowiedzialność materialna mowi ci to cos ? Nie masz weksla to do tej pory mozesz byc odpowiedzialna za braki w towarze.

Xyz
@.

Może na twoim oddziale ucinali kasę za braki u mas na inwentarze w czerwcu braków było na kwotę około 500zl i regionalny wpisał to w straty. Jak możecie być dalej odpowiedzialni skoro was tam nie ma? Były podpisywane na „zaś” w razie gdybym ja jako pracownik coś ukradł tak mi i innym tłumaczyła to kierowniczka przy zatrudnianiu.

@Xyz

A co miala ci powiedzieć? Musiala kit wcisnac zebys podpisal

@.

Chodzi o braki na sklepie, jeśli jakieś wyjdą to na podstawie weksla będą mogli obciążyć pracowników.

Bezradna

Posnania zamknięta, które oddziały jako kolejne idą w odstrzał ?

...
@Bezradna

Myślę że leci po kolei.. każdego to czeka.

dafa

I co, jakoś pracujemy i nie słychać nic złego poza zamknięciem kilku oddziałów. Przestańcie siać ferment i dopóki ktoś nie będzie miał czegoś konkretnego, to nie opierajcie się o domysły. Firma funkcjonuje, sprzedaż jest więc póki co jest ok. :)

@dafa

Bardzo śmieszne, pracujesz ? Więc tak-kiedy ostatnio dostałeś nowy towar ? w ciągu dwóch dni zamknęli 4 sklepy, w kolejnych warszawskich dostali wypowiedzenia. W monitorze sądowym podane jest: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 17 sierpnia 2018 roku, sygn. akt X GU 1151/18, zabezpieczono majątek Dłużnika - City Sport Sp. z o.o. z siedzibą w Starej Wsi - poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Rafała Fabisiaka, posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 1113. Jeżeli to nic to ok nie ma się czym martwić .

@dafa

Zamknęli tylko połowę sklepow, ale nie jest tak źle. Zważywszy że jeszcze kilka dni i na sklepach będą pracować sami kierownicy - bo wszyscy pracownicy się zwalniają albo idą na L4. Skoro jest tak dobrze to dlaczego zabierają prawie cały towar ze sklepów i zostają tylko ochłapy ( to co zostanie będzie można spakować w ciągu 1 dnia). Pozdrowienia dla pozytywnie nastawionych ????

ha ha ha
@Xxx

raczej naiwnych !!!

X.

Haha...

Inowroclaw też już zamknięty!!!

Janki też się zamykają .

Agata.

Dostaliście wypowiedzenia ? Czy jak to sie odbyło ?

Sraty taty

Inowrocław powiedzcie coś więcej. Jak to się odbywało? Dostaliście wypowiedzenia? Ktoś usuwa komentarze to chyba nic tu nie jest jak być powinno. Niedługo wszyscy odejdziemy jak dalej będzie taka niewiadoma.

Sraty taty

Inowrocław napiszcie coś. Jak to się odbywało? Dostaliscie wypowiedzenia ? Ktoś kur.... ciągle usuwa komentarze a ja będę pisał tak w kółko.

K
@Sraty taty

Chyba trzeba stąd spier... bo już to robi się podejrzane. Rozmumiem upadłość, pracownicy którzy zostali mają jakiś szacunek i są do końca a "wielkie prezesiny i reszta" brak szacunku !!

@K

No mógłby ktoś coś napisać, próbowaliśmy dzwonić do tych oddziałów, ale nikt nie odbiera. Więc nie można o nic zapytać.

Joł
@J. P.

Inowroclaw jest od wczoraj zamkniety wiec juz raczej sie nie dodzwonisz....

Wwwwww
@Agata.

Tak dostaliśmy wypowiedzenia. Z pewnoscia za tydzień też dostaniecie wszyscy hurtem. Pozdrawiam

Agata.
@Wwwwww

Jakie podpisaliście wypowiedzenia ?

@Agata.

Pamiętajcie wypowiedzenia się nie podpisuje, tylko otrzymuje. A podpisać można rozwiązanie umowy za porozumieniem stron którego nie macie obowiązku podpisywać bo na tym tylko można stracić .

@!!!

A czy ktos kto odszedl juz z tego (usunięte przez administratora) dostal odeslany weksel o odpowiedzialnosc ?

@Joł

Niczego się więc nie dowiemy, chyba, że napiszą tutaj.

Lusi

A jak to wyglądało? Na co sie szykowac? Z nienacka?

Radosna
@.

Tak, weksel przychodzi wraz ze świadectwem pracy listem poleconym. Weksel jest potargany ;)

@Radosna

Mam swiadectwo pracy, ale bez weksla. Tlumaczyli ze weksel dostane po inwentaryzacji. Ale czy wbtej sytuacji inwentaryzacja w ogole bedzie ? Oni sie zamkna a ja papieru nie dostane i co dalej ?

@.

Szczerze już raz od odchodziłam z tej firmy i wtedy mieli problem mi oddać weksel , po kilku telefonach i @ łaskawie odesłali ale nie było łatwo .. Więc teraz nie wiem co myśleć o tym...

@.

Odeszłam z pracy w czerwcu i do dzisiaj nie otrzymałam weksela do czego on jest wgl potrzebny ?

!!!

To dzwoń i żądaj zwrotu bo możesz mieć kłopoty i poczytaj w Internecie co to jest weksel.

Dzwon i się domagaj się zwrotu. Nagraj rozmowę najlepiej

@.

Do kogo najlepiej dzwonić żeby odesłali ten weksel?

Do kadrowej tak mi sie wydaje.

@.

Jak moi pracownicy odchodzili, to dostawali weksle, ale też trzeba było o nie zabiegać. U kadrowej. Ale jak zamknie się firma, to może być gorzej. Jednak trzeba o to walczyć, bo to ważny dokument.

Życzliwy

Wszystkie sklepy sa do zamkniecia jest zgloszona upadlosc wiec jest to kwestia czasu miesiac max dwa Tylko nie podpisujcie rozwiazania umowy za porozumieniem stron bo wtedy nie dostaniecie ani odprawy ani zasilek dla bezrobotynych wam bedzie przyslugiwal A co do odsylki towaru kaza wysylac na magazyn jak najwiecej bo boja sie ze centra handlowe ich zablokuja pewnie za dlugi w czynszu

@Życzliwy

A czy ktorys sklep ma dlugiw czynszu ? Nic o tym nie slychac

@.

przy takiej sytuacji w jakiej jest firma wydaje mi sie ze napewno a takie sprawy zalatwiane sa z najemca wiec wy jako pracownicy mozecie nic o tym nie wiedziec

Kamehameha
@Życzliwy

Dowiedzieliśmy się od dyrektor jednego z centów handlowych ze za jeden miesiąc zalegali z czynszem.

Zainteresowana

Łódź, Katowice jak to u was się odbyło ?

geniusss

Czy CENTRALA (dział internetowy , magazyn ) dostali też wypowiedzenia?

@geniusss

Oni dostaną jako ostatni bo kto zajmie się pakowaniem całego bałaganu? Chociaż po woli sami odchodzą.

Byly pracownik
@geniusss

Gdy ja odchodzilem z centrali została garstka ludzi. Między innymi kierownicy magazynu i chyba 2 magazynierow. Z tego co wiem teraz juz nawet nie ma kierowników. Na centrali pracuje moze łącznie 10 osób. Dział internetowy nie mam pojęcia

Doma

Na Magazynie została już tylko 1 osoba

Ziuta
@Doma

Ja przepraszam ale tak czytam. Tz że sklepu internetowego nie ma ? Ja wczoraj wysłałam pieniądze i czekam na paczkę

Gabi
@Ziuta

A ja przepraszam ale to jest forum o pracodawcach a nie o sklepie internetowym., który z resztą posiada telefon i można sobie zadzwonić i zapytać

Niestety
@Ziuta

No to sobie poczekasz ????

Internet
@Ziuta

Spokojnie otrzymasz swoje zamówienie :)

@Doma

Z tego co wiem to jest 3 magazynierów i jeden kierownik główny.

Tra ta ta

Oddziały wypowiadajcie się. Czy wszyscy dostaliście zwrot kilka dni temu ? Zostajecie do końca ? Pakujecie to ?

Joł
@Tra ta ta

Podobno tylko 3 sklepy dostały te maile, wiecie ktore??

Kapsel
@Joł

Rumia i Gdańsk dostały a 3 sklep to nie wiem który. ..

@Tra ta ta

To znaczy, że te oddziały się zamykają?

wata
@Tra ta ta

A czy wam każą wysyłać 10 kartonów dziennie na magazyn bo macie za dużo towaru na magazynie a tak naprawde są pustki i nie wiesz co pakować bo na sklepie nic nie ma

@Kapsel

Gdańsk z forum czy Szczęśliwa otrzymały taki zwrot..? Forum to nowy sklep czy dla niego również przyszedł czas . Nic mnie chyba nie zdziwi.

Lalala

Rumia i Gdańsk Szczęśliwa. Do spakowania mamy około 1350 rzeczy w tym skarpetki, wkładki do butów itd itp. Czekamy co to będzie dalej

@Lalala

Płock też do zamknięcia. Mamy pakować po kilka kartonów dziennie, ale towaru było tak mało, że pewnie we wtorek już wszystko ogarniemy. A co dalej. Nie wiem. Bardziej boję się o wypłatę za wrzesień, czy dostaniemy.

sowa
@Tra ta ta

W takim razie zwroty dostało więcej oddziałów, Ciechanów też się pakuje, ale chyba nikt nie dostał wypowiedzeń?

Kereltar
@Lalala

Podobną sytuację mają oddziały takie jak Opole, Katowice oraz Jelenia Góra. Też powoli żagle zwijają. Ktoś to posprzątać na sam koniec musi. A żeby było weselej to załoga się kruszy i mimo to każą zatrudniać nowych pracowników oraz pakować towar tak aby dyrekcja danego centrum handlowego nic nie podejrzewał.

@Tra ta ta

Raczej wszystkie sklepy dostaly zwrot Jesli macie umowy na czas nie okreslony lub umowy o prace i pracujecie dluzej niz dwa lata to nalerzy wam sie odprawa tylko nie mozecie podpisac. Wypowiedzenia za porozumieniem stron

@Joł

wszystkie sklepy ktore maja jeszcze towar dostaly

Życzliwa
@Życzliwy

Jeżeli w porozumieniu będzie zawarte,że ma być wypłacona odprawa to musi być wypłacona. Co do PUP i rejestracji to w porozumieniu musi być informacja,że zamknięcie sklepu jest z winy pracodawcy i wtedy bez problemu można się rejestrować.

Życzliwy

Boze ludzie wszystkie sklepy sa do zamkniecia tak czy siak Jedyne czym sie powinniscie martwic to jakie macie umowy i jakie wypowiedzenia wam dadza

Zenek Martyniuk

A rozmawialiscie z administratorami swoich galerii ? Co wam mowia ? Krecą sie po waszych sklepach jacys nowi inwestorzy ? Slychac cos o wykupieniu sklepow ?

Nanana
@Zenek Martyniuk

Nic nie widać, nic nie słychać w związku z tą kwestią

Nanana
@Nanana

Zabrali terminale, temat zamknięcia jest wielkim tabu, wysyłamy cały towar którego i tak z resztą nie ma, no i tak to narazie wygląda

Justyna

Zastanawiam się, dlaczego zostały usunięte komentarze dotyczące upadłości. Dobrze, że mam zrobione screeny, to chociaż są dowody. Słabe to i podważa wiarygodność strony.

@Justyna

Zapewne ktoś czuwa aby informacji na ten temat było jak najmniej.

Serio?
@Justyna

Usunięte, a to ciekawe ze ja wciąż je widzę. Wystarczy przesunąć na dół strony ????????????

@Serio?

A rzeczywiście masz rację, ale i tak nie dziwi Was fakt, że została zrzucona na dół, wbrew chronologii wpisów? To wszystko jest śmieszne i żałosne.

Smyk
@Justyna

Piszcie do moderatora grupy. Chyba ma na imie Marta. Udzielała się dosyć nie dawno na grupie.

Tiru riru

O ja cież pierdzi.ele jaka promocja pożal się Boże -50% śmiechu warte. Nie pozdrawiam ????

marek
@Tiru riru

-50% od ceny regularnej??

A jak myslisz ?

@marek

Tak. Od ceny regularnej. Jak but kosztował 300 zł to teraz 150. To jest bardzo dobra promocja. Miałyśmy wczoraj w swoim sklepie utarg prawie 4 razy większy. Ale mało towaru i zastanawiamy się i tak kiedy koniec wszystkiego.

@J. P.

A ile macie plakatow ? Dostaliscie wiecej jak jeden ktory ma byc przyklejony na witryne ?

@.

Tylko jeden mamy plakat. Miało być coś jeszcze do postawienia w sklepie. Ale nie ma

Twoja stara
@J. P.

Też się właśnie dzisiaj nad tym zastanawiałam, bo towaru co raz mniej. A i znowu ruszyła sprzedaż internetowa więc rzeczy znikają w mgnieniu oka.

tak
@Twoja stara

przed likwidacją trzeba sprzedać jak najwięcej towaru ;)

@tak

Ktos wie moze jakie oddzialy sa kolejne na czarnej liscie ? Jak cos slyszeliscie to powiedzcie

Klient
@Tiru riru

Dla klienta tego sklepu 50% to dobra okazja na zakup ciekawego asortymentu. Piszesz" pozal się Boże " za mała promocja czy co.? W innych sklepach masz mniejszą promocje. Za darmo chciałbyś to dostawać. ? Mają wyprzedaż ..... W końcu . Polecam.

@Klient

A klient jest widzę z tych którym czerwony napis PROMOCJA robi siano z mózgu. To ze jest -50 % nie koniecznie oznacza ze faktycznie tak jest, bo wiekszosc towaru nigdy by się nie sprzedało za pierwotną cenę jeśli wiesz o czym mówię. Jakoś wielce tłumów nie widac przy kasach dlaczego ? Bo nie ma tu juz ciekawego asortymentu gdybys był w sklepie przynajmmiej widział bys i inaczej to skomentował. Dwa promocja odbierana jest w inny niz wszyscy oczekiwali sposób gdyż każdy mysli ze jest -50% od aktualnej ceny ktora jest na towarze, rozczarowanie podwojne przychodzi w momencie zaplaty raz gdy slyszy laczna sume do zaplaty i z jego rachunkow wyszlo duzo mniej a dwa gdy sie okazuje iz nie ma platnosci kartą.

Mała

Wszystkie?!?!

@Tiru riru

U nas stara cena jest skreślona i druga jest o 50% niższa. Bez ściemy żadnej nie wiem o co Ci chodzi.

@.

Niestety od czasu wiadomości z BIA, to nic nie słychać. Teraz już chyba nawet długa umowa najmu nie chroni. Ciężko powiedzieć.

@J. P.

O to chodzi ze od cen ktore byly przed promocja te rzeczy przecenione sa o 5zl, 10zl niektore 30zl. A ludzie ktorzy do galeri przychodza codziennie i wiedza mniej wiecej ile co kosztowalo mysla ze te -50% jest wlasnie od tych nizszych cen

A to tak, masz rację

marek

Mieliśmy umowę najmu do 2022r. Umowy pracownicy też mieli do 05.2019

Mysza
@marek

To czekam na to samo u nas w sklepie. Choć liczę, że wcześniej znajdę pracę i nie będę świadkiem końca tego bagna

szaman
@Tiru riru

Z tego co słysze, to jak zamówiłem buty od nich z internetu, i zrobiłem przelew to na buty niema co liczyć że przyjdą?

@szaman

Bądz dobrej mysli, robimy wszystko co w naszej mocy :)

M@dziarq
@.

Ja zamawiałam w zeszłym tygodniu tylko, że za pobraniem i bez problemu przyszły:)

Noname
@szaman

Jak to nie ma co liczyć, że przyjdą? Nadal nie przyszły? Ja zamówiłem buty i zapłaciłem przelewem. Przesyłka w dalszym ciagu nie nadana.

Zostaw merytoryczną opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Sport Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w City Sport Sp. Z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Sport Sp. Z o.o.