4Life Direct

Opinie o 4Life Direct

Aktualność
W 4Life Direct trwa obecnie jeden z największych konkursów, w którym do wygrania jest wyprawa do RPA.
Jest to kolejna już podróż do tego regionu, gdyż na taką wycieczkę nasi pracownicy mieli okazję już się wybrać w ubiegłych latach. Znamy już pierwszych uczestników tegorocznego wyjazdu. Gratulujemy wszystkim i czekamy na kolejne osoby!

@lut

Cześć, Firma 4Life Direct sp. z o.o. jest zarejestrowana w Polsce i działamy w naszym kraju od 2009 roku. Więcej informacji na stronie: https://www.4lifedirect.pl/kim-jestesmy/ Nawiązując do wspomnianego RPA - Nasi pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach, w których do wygrania są m.in. nagrody rzeczowe, wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne np. do Barcelony, Dubaju czy też właśnie do RPA. Zachęcamy do aplikacji, a w przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Arkadiusz

Pracę w 4LD zacząłem od marca b.r, jak oceniam? Praca jest wymagająca, narzucająca pozbycia się niektórych nawyków i cech. W tym miejscu ceni się punktualność oraz zaangażowanie do pracy. Dzięki pracy w 4LD moja cierpliwość jest na wyższym poziomie. Dzięki niej nauczyłem się, że konsekwentne dążenie do celu i regularność popłaca. Praca pozwala mi rezalizować moje pasje. Jak wspomniałem, praca jest wymagająca i czasami potrafi dać w kość, natomiast jest to oczywiste, że w każdej pracy pracodawca wymaga. Jedyne co chciałbym zmienić? Podejście do każdego pracownika w sposób indywidualny. Sprawdzenie w czym czuje się dobrze i kierowanie go w tym kierunku by stał się jeszcze lepszy. Szczerze cieszę się, że znalazłem się w tym miejscu i mogłem sprawdzić swoje siły w sprzedaży. Największą zaletą tego miejsca jest atmosfera i masa gadżetów, dzięki którym można zapomnieć, że jest się w pracy.

@Arkadiusz

Cześć Arkadiusz, dziękujemy za Twój wpis. Jest nam bardzo miło, że znalazłeś czas, by podzielić się swoją opinią. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy rozwijasz się i realizujesz pasje. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego Twoje spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne. Staramy się do każdego podchodzić indywidualnie i z pewnością zwrócimy na to jeszcze większą uwagę. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia :)

Były agent

Przepracowałam w 4Life trochę ponad rok, przyjęli mnie bez doświadczenia gdyby nie to, że musiałam się przeprowadzić to chciałabym zostać w tej firmie. Nie miałam wcześniej styczności z ubezpieczeniami, wszystkiego nauczył mnie Robert podczas szkolenia :) w całym biurze super atmosfera jest luźno i nie ma niepotrzebnych spięć nawet z kierownikami. Pierwsze tygodnie były trudne (bo wcześniej nie sprzedawałam) ale miałam wsparcie kierowników za co im dziękuję. Spoko benefity i dało się wyciągnąć spory bonus sprzedażowy. Polecam dla wszystkich, którzy są związani ze sprzedażą albo chcą w niej stawiać swoje pierwsze kroki :) jedyne co mogliby zlikwidować to dress code, ale nie jest on jakoś bardzo uciążliwy.

@Były agent

Dziękujemy bardzo za opinię i miłe słowa :) Życzymy samych sukcesów na drodze zawodowej. Polecamy się na przyszłość! Zespół Rekrutacji 4 Life Direct

Auu

Hej, ku złamaniu schematu wystawiam opinie jako osoba zadowolona ;) Kilka miesięcy w firmie przepracowałam, wiadomo, bywały lepsze i gorsze dni, mniejszy i większy stres, jak to w pracy - szczególnie, kiedy zrealizowania jest plan. Ale całokształt czasu spędzonego w 4life oceniam na 5 ;) jestem mega wdzięczna i team leaderom, szkoleniom i całej reszcie osób, od których dużo się nauczyłam i dostawałam sporo wsparcia i uwagi (przesyłam uściski!). PS do kandydatów - nie zrażajcie się opiniami na tym portalu, bo piszą je tylko "pokrzywdzone" osoby, które nie przeszły szkolenia bądź okresu próbnego - a to naprawdę nie jest trudne, jeśli nie masz na wejściu wywalone i słuchasz chociaż trochę, co przełożeni mają Ci do powiedzenia ;)

@Auu

Dziękujemy za ten komentarz:) Bardzo miło nam to czytać - szczególnie, że komunikacja i wsparcie to te elementy współpracy, które są dla nasz szczególnie ważne :) My również ściskamy i życzymy cudownego dnia! :)

Nowa osoba

To może od początku. Rozmowa kwalifikacyjna z Melanią, bardzo rzeczowo i miło. Oceniam ją jako osobę bardzo pozytywną i bardzo profesjonalnie reprezentującą firmę. Drugi etap, rozmowa z Robertem uśmiechnięty bardzo sympatyczny. Moim zdaniem właściwa osoba we właściwym miejscu.3 etap to szkolenie z Mateuszem. Jest bardzo cierpliwy, kompetentny z poczuciem humoru, szkolenie nie było nudne. Szczegółowo potrafi wszystko wytłumaczyć. Wszyscy w biurze są przyjacielsko nastawieni, panuje rodzinna atmosfera. Oczywiści jest nastawienie na wynik ale przecież to sprzedaż. Nie sprzedajemy za darmo.

@Nowa osoba

Dziękujemy za ten komentarz:) Takie wpisy dodają nam skrzydeł - i oczywiście spieszymy przekazać Twoją informację zwrotną wszystkim zainteresowanym :) Dobrego dnia i pięknego tygodnia!

Na jakie benefity można liczyć w 4Life Direct?

Nowy wpis

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudnione u nas osoby mają możliwość skorzystania z takich benefitów, jak m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych, dofinansowanie do nauki języków czy prywatnej opieki medycznej. Ponadto, w biurze organizowane są liczne konkursy z nagrodami, a nasi pracownicy mają możliwość wygrania m.in. zagranicznych wycieczek, czy sprzętów RTV i AGD. Zapraszamy do aplikowania lub bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl. Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania. Pozdrawiamy 4Life Direct

IM Nowy wpis
@4Life Direct

Dzień dobry, a mogą państwo coś więcej powiedzieć na temat tych konkursów, jakie kryteria brane są pod uwagę? Zastanawia mnie też czy nowa osoba, która załóżmy jeszcze jest na okresie próbnym również może wziąć w nich udział, czy to raczej benefit dla pracowników z określonym stażem.

Zoja

Co to są za te wysokie bonusy o których pojawia się wzmianka w kilku komentarzach? Odniesiecie się do nich? widzę oferty dla konsultantów i myślę o pracy, przydałaby mi się jednak jakaś bieżąca opinia, macie tez przy tym jakieś porady?

Nowy wpis

@Zoja

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudnione u nas osoby otrzymują stałe wynagrodzenie w połączeniu z systemem bonusowym. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki w oparciu o indywidualny plan sprzedażowy, w momencie jego realizacji otrzymują premię za uzyskane wyniki. Zapraszamy do aplikowania lub bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl. Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania. Pozdrawiamy 4Life Direct

kasia

wypłata wynagrodzenia jest na koniec miesiąca czy 10-tego?

@kasia

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Wynagrodzenia płatne są do 10 dnia każdego miesiąca, jeśli dana osoba jest zatrudniona na umowę o pracę. W przypadku osób, które mają umowę zlecenie, wypłata następuje 15 dnia każdego miesiąca. Dodatkowo, konsultanci mają możliwość zdobycia atrakcyjnych bonusów. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

AW

Cześć :) Gdzie radzicie aplikować, na stanowisko doradcy klienta czy na konsultanta? Doświadczenie mam tu i tu. Widełki są prawie identyczne, dlatego mam zagwozdkę. Ponoć praca jako konsultant jest zdalna, a czy doradca klienta ma chociaż możliwość pracy hybrydowej? Jak wygląda podejście do pracownika, szczególnie podczas wdrożenia?

@AW

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie i zachęcamy do aplikacji na: rekrutacja@4lifedirect.pl. Pracujemy w formie stacjonarnej. Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 132/134. Wdrożenie obejmuje m.in. profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy na wybranym stanowisku. Uczestnicy otrzymują dużą dawkę wiedzy oraz wskazówek, dzięki którym mogą rozwinąć swoje kompetencje i nabyć nowe umiejętności. Zachęcamy do aplikacji i przekonania się samemu, jak wygląda praca u nas. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na mail: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Ciekawa
@4Life Direct

Czy doradcy maja dużo pracy? mam na myśli to, że nie angażują się praktycznie w udzielanie odpowiedzi a sama byłabym ciekawa oceny warunków z perspektywy osoby zatrudnionej. ;) widzę teraz parę ofert i również planuje aplikować jak poprzednik. Może wiec ktoś kto ostatnio dołączył opowiedzieć o wrażeniach z rozmowy oraz samym wdrożeniu w zakres obowiązków?

PK

Co to znaczy, że pracy jest bardzo mało? :D no właśnie widzę, że są ze cztery oferty wystawione i biorę je pod uwagę. To w takim razie jeśli podają widełki dla doradcy liczone od 4,5 do 12 tys a podkreślacie przy tym, że pracy jest mało to na bieżący okres dużo ponad to 4,5 tys się nie wyciągnie?

@Kandydat

Pierwsza wizyta w firmie była bardzo pozytywna. Rozmowa wstępna, ćwiczenie pokazywała, że każdy sobie poradzi. W trakcie pojawienia się w firmie wraz z innymi Kandydatami oprowadzono nas po firmie. Na koniec dostaliśmy informację, że jedna z osób (kobieta, z którą mieliśmy spotkanie) zadzwoni do nas około 10:00. Bo to zawsze jest w ich stylu. Otrzymałem odpowiedź negatywną, ale to nie jest niesmaczne. Dostałem automat na skrzynkę pięć godzin później. Poprawcie się albo nie kłamcie. Powodzenia innym kandydatom!

@@Kandydat

Cześć, dziękujemy za Twoją opinię, każda jest dla nas ważna. Cieszymy się, że zauważyłeś wiele pozytywnych aspektów i dziękujemy za docenienie. Każda osoba, która do nas aplikuje, bez względu na wynik rekrutacji, zawsze otrzymuje informację zwrotną. Nieustannie się rozwijamy i automatyzujemy procesy, które mają na celu m.in. wsparcie pracy naszych współpracowników. Przykro nam, że informacja zwrotna była dla Ciebie powodem do niesmaku. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by kandydaci otrzymywali odpowiedź tak szybko, jak to możliwe. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, 4Life Direct

Czy firma 4Life Direct w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Basia

Czy jest to zespół wyłącznie młodych ludzi czy osoby w srednim wieku też są przyjmowane do pracy?

@Basia

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudniamy osoby w różnym wieku. Dla nas liczy się Twoje zaangażowanie i umiejętności. Jeśli masz ukończone 18 lat, zachęcamy do aplikacji na oferowane przez nas stanowiska. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Jaśka

Czy jest stała podstawa do wyplaty? Czy jest ona również uzależniona od sprzedaży?

@Jaśka

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudnione u nas osoby otrzymują stałe wynagrodzenie. Wraz ze stażem pracy w Dziale Sprzedaży wzrasta również podstawa. Dodatkowo, w zależności od wybranego stanowiska, pracownicy mają możliwość otrzymania atrakcyjnych bonusów. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Jak szefostwo w 4Life Direct traktuje ludzi?

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. W 4Life Direct tworzymy różnorodny zespół i tak samo różnorodne są osoby na stanowiskach kierowniczych. Każda z nich ma swój niepowtarzalny styl i sposób zarządzania, niemniej jednak wszyscy kierujemy się takimi zasadami jak szacunek, praca zespołowa, uznanie, uczciwość i profesjonalizm. Te wartości towarzyszą nam każdego dnia. W pracy oceniane są rezultaty i zaangażowanie pracownika niezależnie od jego wyglądu, przekonań, płci, wieku, wyznania itp. Każda z zatrudnionych osób ma szansę na rozwój i awans w strukturach firmy, a rekrutacja wewnętrzna ma pierwszeństwo przed zewnętrzną. Zachęcamy do aplikacji i przekonania się samemu, jak wygląda praca u nas. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na mail: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Donatan Wick

Jeżeli chcesz (lub masz zamiar) pracować w 4LD: POZYTYWY: + dobra lokalizacja pod względem wizualnym - biuro przy ścisłym centrum, + restauracje w zasięgu ręki, + kuszący system premiowania, + wielkość biura i ilość pracowników (jeśli ktoś lubi pracować w większym gronie), + ludzie, którzy powiedzą co i jak masz zrobić żeby było dobrze, + dobra atmosfera. NEGATYWY: - trudna lokalizacja pod względem logistycznym - jeżeli jesteś spoza Centrum i masz daleko do stacji Metra podróż tutaj w godzinach pracy (8 - 16:30) będzie wyzwaniem (40-65 minut), - brak miejsc parkingowych dla pracowników - najlepiej korzystać z komunikacji jeśli można szybko dotrzeć na miejsce (pod budynkiem dostępne jedynie płatne i często zatłoczone miejsca dla wszystkich), - przeciętna podstawa "na rękę", - częsta praca w nadgodzinach, - jedna, godzinna przerwa, dzięki której musisz zostać pół godziny dłużej w pracy (logiczne), - system powiadamiania po etapach rekrutacyjnych: w razie niepowodzenia nie zadzwonią - wysyłają maila lub sms. DODATKOWA INFORMACJA: Ciężko się tu dostać jeżeli nie pracowało się wcześniej w branży ubezpieczeniowej oraz jeśli nie znasz nikogo, kto pracuje lub pracował w tej firmie. Byli i obecni pracownicy są najlepszym źródłem informacji odnośnie dwóch etapów kwalifikacyjnych. Jeśli masz za małą wiedzę lub dopiero zamierzasz zacząć przygodę z "ubezpieczeniówką" - przygotuj się na odmowę.

@Donatan Wick

Cześć, dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii i cenne komentarze. Cieszymy się, że zauważasz tak wiele pozytywów w naszej firmie. Rekrutujemy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i bez. Każdy kandydat, który do nas aplikuje przechodzi wstępne szkolenie, podczas którego nabywa wiedzę na temat firmy i oferowanych za naszym pośrednictwem produktów, ale także rozwija swoje umiejętności sprzedażowe. Wiele osób zaczynało u nas nie mając doświadczenia w branży, a dzięki pracy, zaangażowaniu i determinacji, dziś są doradcami odnoszącymi wiele sukcesów zawodowych. W 4Life Direct pracują jedni z najlepszych konsultantów w Polsce, o czym mogą świadczyć m.in. regularnie przyznawane firmie prestiżowe nagrody za wysoką jakość obsługi klienta. Tworzymy zespół ludzi z pasją i nieustannie dbamy o jak najlepszą atmosferę w biurze. Zależy nam, by każdy pracownik miał możliwość rozwoju, dlatego tez większość naszej kadry kierowniczej pochodzi z rekrutacji wewnętrznych i awansów. Zatrudnione u nas osoby mają możliwość otrzymania wysokich bonusów. Nasi konsultanci mają również możliwość wygrania wielu nagród rzeczowych (np. RTV, AGD, Smartfony) i wycieczek zagranicznych m.in. do Barcelony czy RPA. Nawiązując do lokalizacji - biuro 4Life Direct znajduje się w centrum Warszawy i można do nas dotrzeć nie tylko samochodem czy metrem, ale również pociągiem (5 min pieszo do stacji kolejowej), tramwajem, autobusem, a także rowerem (do dyspozycji pracowników jest w pełni wyposażona szatnia rowerowa). W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy serdecznie 4Life Direct

Aktualność

lut

Firma pochodzi z RPA więc zapraszają do siebie

@lut

Dzwonimy!

Czy 4ld sprzedaje teraz szkolenia a nie ubezpieczenia? bo widziałem na ich profilach, że zapraszają na zapisane się na szkolenie sprzedażowe. Ile takie szkolenie kosztuje? Jakie tematu są poruszane?

@Dzwonimy!

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Podczas szkoleń wstępnych kandydaci poznają firmę, uczą się technik sprzedażowych i zdobywają wiele cennych umiejętności. Za takie szkolenie kandydat nic nie płaci. Po jego ukończeniu pracownik otrzymuje nagrodę finansową, zgodnie z zawartą umową szkoleniową. Po zatrudnieniu pracownik ma pulę szkoleń do wyboru, jak również możliwość zgłoszenia ich zapotrzebowania. Zachęcamy do aplikacji. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Magda

W jakich godzinach pracują Sprzedawcy?

@Magda

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Konsultanci pracują trzyzmianowo w godz. 8:00 - 19:00. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji na: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Amanda

Zobaczyłam ogłoszenie i wysłałam swoje Cv. Mimi iż mam wysokie doświadczenie, stwierdziłam że całkiem niezła kasa, umowa o pracę i benefity, więc warto spróbować. Natomiast jak już zadzwonila do mnie pani z rekrutacji i zapytała się czy nadal szukam pracy , odpowiedziałam że tak i jeżeli to co było w ogłoszeniu jest prawda to spotkam się . Pani na to że umowę o pracę dostaje się dopiero po 2,5 mies. A jeżeli chodzi o wypłatę....i tu zaczęła się miotać. Dziękuję, nie mam nic do powiedzenia. Praca dla ludzi którzy są zdesperowani albo nie znają swoich wartości.(usunięte przez administratora)

@Amanda

Cześć, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że oferowane przez nas warunki finansowe są konkurencyjne na rynku. Wszystkie bonusy, wraz z wynagrodzeniem podstawowym omawiamy szczegółowo na spotkaniu w biurze. W zależności od tego, na jakie stanowisko się aplikuje, umowa o pracę podpisywana jest od razu po szkoleniu lub po pierwszym przepracowanym pełnym kalendarzowym miesiącu. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów na drodze zawodowej, 4Life Direct

Sandra
@4Life Direct

Dzień dobry, czemu państwo nie dają umowy na okres szkolenia? z tego co wiem szkolenie już jest świadczeniem pracy.

@Sandra

Cześć! Na okres szkolenia zawierana jest umowa szkoleniowa, w trakcie której uczestnik szkolenia jest przygotowywany do egzaminu KNF, zdobywa umiejętności teoretyczne i praktyczne. Pozdrawiamy 4Life Direct

@4Life Direct

Witam. Jakie zasady są zawierane na tej wspomnianej umowie szkoleniowej? Można także dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie samego szkolenia oraz przygotowania do egzaminu? jak to przebiega i ile trwa?

@Aleksandra

Cześć! Dziękujemy za Twój komentarz. Szkolenie wstępne trwa 10 dni roboczych. Podczas szkolenia przekazywane są treści teoretyczne oraz praktyczne przygotowujące do pracy w dziale sprzedaży. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji pod adresem mail rekrutacja@4lifedirect.pl i/lub pod numerem telefonu 660 435 417. Pozdrawiamy, 4Life Direct

Czy pracownicy 4Life Direct mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Cześć, W 4Life Direct organizowane są cykliczne wydarzenia dla całej firmy – zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Każdy zespół/dział regularnie uczestniczy w spotkaniach integracyjnych, a ich częstotliwość zależy od danego zespołu. Ponadto organizujemy wiele konkursów, w których pracownicy mogą wygrać weekendowe lub dłuższe wyjazdy, m.in. do Energylandii, Barcelony, RPA, Zamku Ryn czy Dubaju. Dodatkowo, często w naszym biurze prowadzone są różne turnieje (m.in. gry w ping ponga, mini golf, olimpiada firmowa), podczas których można się świetnie zintegrować. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy, 4Life Direct

xkinga

Jak wygląda kwestia rozmowy kwalifikacyjnej w formie assessment?

@xkinga

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. W zależności od liczby obecnych osób, rozmowa trwa około godziny. Podczas spotkania sprawdzane są umiejętności m.in. sprzedażowe. Kandydaci przechodzą symulację rozmowy sprzedażowej oraz wykonują inne ćwiczenia pozwalające ocenić ich predyspozycje na wybrane stanowisko. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Tom

Jak firma podchodzi do osoby, która zwolni sie z pracy aby zacząć przygodę z 4life a po szkoleniu okaże się że nie przedłużą umowy ? Nie ukrywam że chciałby sprawdzić się w tej firmie ale boje się, że strace swoją pracę i nie dostane tej po szkoleniu ....

@Tom

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Każdy kandydat otrzymuje informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Pierwszym etapem jest szkolenie, w trakcie którego uczestnicy otrzymują na bieżąco feedback od trenera, dzięki któremu mogą wdrożyć zalecenia, pomagające ukończyć szkolenie z pozytywnym wynikiem. Niestety nigdy nie ma gwarancji przy zmianie pracy. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Ex pracownik

Zacząłem pracę w tej firmie od kursu. Na trafiłem na (usunięte przez administratora), było okej ale moim zdaniem bardzo roztrzepana. Podczas kursu macie tzw. symulacje z liderami. Rozmowy są po to, żeby Was nauczyć jak się rozmawia z klientem, który od razu jest na nie i nic mu nie sprzedacie. Żeby w ogóle zacząć prace w firmie po 2 tyg musicie podczas tego kursu coś sprzedać. Jednak nie zawsze tak jest kilku osobom z mojego kursu podziękowali mimo, że sprzedali i to jeden dzień dwa przed końcem(usunięte przez administratora) No i wtedy zaczyna się cała zabawa. Firma chwali się, że zatrudniamy bez doświadczenia, po kilku dniach już możecie dostać informacje, że chyba jednak coś tutaj nie pasujecie. Rozumiem, że sprzedaż sprzedażą, ale jednak nie wymagajmy od młodego narybku, żeby od razu zaczął sprzedawać 10 polis dziennie po 2 tygodniach kursu. „Team ledarzy” to jeden żart. Oprócz robienia rano odprawy, gdzie musicie powiedzieć ile sprzedacie i gadaniem, że musi być wynik siedzą tylko przy komputerze i co chwile przychodzą „przyśpieszmy z sprzedażą”. Maja dosyć spory przerost formy nad treścią. Ponad to pstrzą krzywo, jak ktoś nie zostaje dłużej niż godziny jego pracy. A nadgodziny są nie płatne. Przez cały okres pracy dostaniecie tylko wskazówke jak coś polepszyć, oprócz że mam „zbijać obiekcje”. Przechodząc dalej jest także śmieszny dział Kontroli Jakości. Można odczuć, że jest on tylko żeby demotywować pracowników.(usunięte przez administratora)Szanuje i podziwiam osoby, które już siedzą dłuższy czas w tej pracy i idzie im dobry wynik. Jak szukacie pracy jak jesteście młodzi, to polecam iść spróbować, może wam będzie odpowiada sprzedaż. Ogromna rotacja

@Ex pracownik

Cześć, praca w sprzedaży nie jest łatwa, rozumiemy i szanujemy to, że nie każdemu może ona odpowiadać. Żałujemy, że nie podzieliłeś się z nami wcześniej swoimi uwagami w trakcie wykonywanej pracy, gdyż nieustannie wdrażamy usprawnienia i zmiany. Przykro nam, że tak wspominasz czas u nas, gdyż zależy nam , by każdy czuł się w biurze swobodnie i miał przestrzeń do rozwoju, a także możliwość realizacji swoich celów, by móc sięgać po bonusy i nagrody w konkursach, jakie organizujemy. Zatrudniamy różnorodne osoby, każdy jest inny, jednakże wspólnie tworzymy wyjątkowy, pełen pasji i zaangażowania zespół. Życzymy wszystkiego dobrego i samych sukcesów w dalszej drodze zawodowej 4Life Direct

Gabriela
@Ex pracownik

czy jeśli się sprzedaje według tych zasad i jest to poparte fajnym wynikiem to można liczyć na dobre pieniądze? I gwarancję że nie podziękują z dnia na dzień? Daj jeszcze znać czy trzeba sprzedawać rodzinie i znajomym

@Gabriela

Cześć, nasi konsultanci otrzymują kontakty do osób, które wyraziły zainteresowanie produktem. Klienci często sami dzwonią do firmy, więc pracownik odbiera taki telefon i prowadzi rozmowę sprzedażową. W każdym miesiącu w Dziale Sprzedaży jest możliwość otrzymania atrakcyjnych bonusów finansowych za wyniki. Wygrać można także super nagrody takie jak sprzęty RTV AGD, smartfony, wyjazdy weekendowe czy wycieczkę do RPA! Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z Działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

zapytanie

Czy można umówić się na rozmowę kwalifikacyjną indywidualnie ? wtedy kiedy mi odpowiada ?

Damian
@zapytanie

A czemu chcesz umówić się indywidualnie? Nie wydaje mi się, żeby można tak było, to raczej firma - rekruter ustala i ewentualnie dopasowuje z kandydatem termin spotkania.

@zapytanie

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji w celu uzyskania szczegółowych informacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy serdecznie 4Life Direct

zapytanie
@Damian

ze względu na to że pracuje w innym mieście i mam określone dni wolne w których mógłbym przyjechać na rozmowe. I mam jeszcze pytanie. Czy jest możliwość od razu dostania umowy o pracę ?

@zapytanie

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie. Staramy się być elastyczni i jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania, także zachęcamy do kontaktu z dzialem rekruratacji by omówić Twój przypadek i znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. rekrutacja@4lifedirect.pl. Pozdrawiamy, 4Life Direct

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Specjalista Ds. Rekrutacji. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Mariusz

Cześć, tak, aplikowałem na to stanowisko i obecnie pracuję jako Specjalista ds. rekrutacji w 4Life Direct. Wrażenia z samego procesu rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie. Zdecydowałem się przyjąć tę ofertę i się nie zawiodłem. Jestem zadowolony zarówno z warunków zatrudnienia, jak i zadań, które wykonuję. Do tego niecodzienna atmosfera w biurze – myślę, że w żadnej firmie nie ma tak wielu pozytywnych, pracowitych i przyjaznych ludzi jak tutaj. Praca jest wymagająca, ale przynosi wiele satysfakcji i daje możliwość rozwoju pod wieloma względami. Nieocenione jest również wsparcie przełożonych, na których można zawsze liczyć. Polecam każdemu aplikowanie do 4Life Direct. Jako że sam pracuję teraz jako Specjalista ds. rekrutacji, mam nadzieję, że spotkam się na rozmowie rekrutacyjnej z osobami, które zaglądają na tę stronę. Do zobaczenia! Mariusz

Krystyna
@Mariusz

Jak sama rekrutacja wyglądała z ilu się składała etapów i jakich? Trzeba się nastawić na nerwową atmosferę czy te spotkania przebiegają raczej na luzie?

Mariusz
@Krystyna

Cześć, atmosfera podczas rozmowy była bardzo luźna i przyjazna – tak też jest każdego dnia w biurze. Rekrutacja na moje stanowisko składała się z dwóch etapów. Pierwszym z nich był „tradycyjny wywiad”, podczas którego miałem okazję lepiej poznać firmę i osoby, z którymi będę pracować na co dzień. W drugim etapie otrzymałem zadanie do wykonania, jakim było przygotowanie prezentacji na temat m.in. najważniejszych według mnie działań i procesów rekrutacyjnych. Ola, która przeprowadzała spotkania, wprowadziła bardzo miłą i luźną atmosferę. Dzięki temu czułem się swobodnie i poszło mi bardzo dobrze, czego efektem jest to, że otrzymałem ofertę zatrudnienia. Dziś, pracując jako Specjalista ds. Rekrutacji, komfort kandydatów w trakcie spotkań stawiam na pierwszym miejscu. Rekrutacja do Działu Sprzedaży składa się z jednego etapu i przeprowadzana jest w formie spotkania grupowego. Dla nas liczą się umiejętności i człowiek, a nie CV, dlatego Kandydaci mają możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju ćwiczeniach, które pozwalają im się sprawdzić na danym stanowisku. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcam do kontaktu na: rekrutacja@4lifedirect.pl ] Pozdrawiam, Mariusz

Jerzy
@Mariusz

Mógłbyś jeszcze powiedzieć na jakiej umowie zwykle zatrudniają? Ty od początki jesteś na uop czy innej?

@Jerzy

Cześć, zawsze zależy nam na dłuższej współpracy dlatego dążymy do umowy na czas nieokreślony. Niemniej jednak zwykle pierwsza umowa dotyczy okresu szkolenia (10 dni), a następnie okresu próbnego (1-3 miesiące). W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z Działem Rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Joa

do zobaczenia :)

@4Life Direct

To super, a czy to szkolenie jest normalnie płatne? :)

@Aleksandra

Cześć, za ukończenie szkolenia z pozytywnym wynikiem przewidziana jest nagroda finansowa. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Jolanta
@Mariusz

Hej te ćwiczenia są już podczas rozmowy kwalifikacyjnej? czy już po przyjęciu?

@Jolanta

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Podczas spotkania rekrutacyjnego weryfikowane są umiejętności sprzedażowe. Nie wymagamy jednak doświadczenia, a wielu rzeczy uczymy na szkoleniu. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

@4Life Direct

To super, że doświadczenie nie jest pierwszą rzeczą, na którą zwracana jest uwaga. Czy w takim razie osoby studiujące też mogą aplikować do firmy? Chodzi mi o studentów zaocznych, bo rozumiem, że pracownicy zobowiązani sa do pracy na cały etat? Czy zdarza się tez praca w weekendy? :)

@Aleksandra

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Oczywiście, osoby studiujące jak najbardziej mogą aplikować.Większość osób pracuje u nas na cały etat. Zachęcamy do wysłania CV, w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl. Pozdrawiamy 4Life Direct

Zostaw merytoryczną opinię o 4Life Direct - Warszawa

• Jak się pracuje w 4Life Direct?

Zobacz opinie na temat firmy 4Life Direct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Life Direct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4Life Direct?

Kandydaci do pracy w 4Life Direct napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4Life Direct