Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Pracownicy na śledziku

Uwaga na Piotra który wozi rybę wózkiem śledziku lubi sobie wypić co widać na twarzy i Darka który pracuje na końcówce produkcji śledziku mega falszywi ludzie i niekurturalni wulgarni. Kłamią kszyczą są mega arogancy. Myślą że pracują już parę lat w Lisnerze i mogą traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) Dużo osób ich nie lubi ponieważ fatalne fałszywe osobowości mają i mega zle zachowanie do innych pracowników a plotkarze że szkoda gadać. Darek i Piotrek to są taki lenie ktore siedzą tylko na długich przerwach . Lubią wysługiwać się innymi.

Kuba
@Pracownicy na śledziku

Nikt nie potrafi ustawić tych kondomów wrzucić im na gacie albo wezwać pip jak się tak ich boją .

Alena

Pewnie teraz gwiazda obrabia czarnego śledzia jazda beż trzymanki jus będzie miał co opowiadać w poniedzialek że robił co chciał ha ha

Nie polecam pracę na dziale śmietań.Pracownice z liderkami nowych traktują jak by byli nikim.Gdyby ludzie zmienili swoje podejście to by praca nie była zła i dużo lepiej by się pracowało oraz ludzie by tak nie odchodzili.Najgorsze to są starsze Panie z wagi oraz operatorki z działu śmietań.Panie z wagi nawet nie powiedzą ile ryba ma warzyć tylko odpowiedzą to masz problem .Poza tym nowi pracownicy są wykorzystywani przez starszych pracowników.Dobrze że już tam nie pracuje

Ciekawe
@Autor

Nie ważne ile zarabiają można za tą samą kwotę zarabiać w innej firmie o wiele lepszych standardach a jak zostajesz to sadysta z ciebie

Pracownicy na śledziku

Rogaty

Która zmiana obecnie?

grzenas2233

Sto procent racji

Paula
@Pracownicy na śledziku

Chyba kojarzę tego Piotra, jeśli to ten z wózkiem elektrycznym, to to zwykła moczymorda, po mordzie widać ,że lubi sobie chlapnac ,wiecznie zarobiony przebywając kilka godzin na przerwie Dobrze ,że już tam nie pracuje ,psychiczna firma jak i pracownicy.

Ala
@Pracownicy na śledziku

Oj tam w tej firmie co drugi wygląda jakby dzień w dzień zaglądał do kieliszka, przydałoby się ich sprawdzić alkomatem ,ale kto tam będzie pracował wtedy?

Kryha

Nic dziwnego, że chłopy tam chleją, jak z takimi babami tam wytrzymać? Pozjadały rozumy jedna z drugą, zwykła wagowa typowa gawiedź , a myślią, że panie świata i wiedzą wszystko najlepiej. Przychodzą nowe osoby i zaraz uciekają, bo nie są wstanie wytrzymać nędznych komentarzy od tych królowych wag.

Rogaty
@Kryha

Bardzo ale to bardzo trafna uwaga ,wiecznie nie zadowolone ,najlepiej ważące, poprostu wagę mają w oczach ????????????

Izka
@Pracownicy na śledziku

Zawsze miałam wrażenie,że Pan Piotr jest na podwójnym gazie.

Milena

Nie przesadzaj.

Pawel
@Pracownicy na śledziku

Robią jazdy szczególnie nowym pracownikom ale nie tylko. Nie wiem że nikt tego nie widzi z brygadzistkek albo udają?

kandydat
@Pawel

dobrze wiedzieć , co to za ludzie okropni ? Reakcji kierownictwa brak ?

Cabaj
@Pawel

Ale i tak moim zdaniem są najlepsi ze śmietany pan Adam i pan Arek.Fachowcy od wszystkiego.Ci są najlepsi.I co najważniejsze zawsze się trzymają razem????

Jacuś
@Cabaj

No masz rację fachowcy jakich mało.A tak na prawdę (usunięte przez administratora) się znają.Niemają pojęcia o życiu.Pomidory by tylko sądzili i przetwory z nich robili pozdrawiam kumatych

Hm
@Cabaj

Bez przesady ,są ok

Cabaj
@Hm

To chyba ich nieznasz.Wiedzą wszystko i myślą,że się na wszystkim znają.Jednym zdaniem fachowcy przez duże F

Kogut
@Pracownicy na śledziku

Jak tam Pan Piotr? Bo widzę sprawa ucichła, wpadł czy dalej jak kameleon zmienia kolor na czerwony?

Śledź

Ładne podsumowanie delikwentów 100 proc

mei
@Kryha

To prawda ,pracowałam dwa tygodnie i zwolnili ,bo sledz do tasmy wlecioł,i było zamało,a jak zamało to to hałas na całego,przecież człowiek dopiero sie uczy ,w firmie w Gnieznie to był miesiąc a tu dwa dni

Koralik
@Pracownicy na śledziku

Pracowałem 3 tygodnie przez agencje Randstad, umowy tygodniowe, zwolnili beż podania przyczyny, prawie sami Ukraincy, trochę Afryki, garstka Polaków. Odradzam pracę w tej firmie ????????????‍☠️????????????

Kuba Nowy wpis

Misia Nowy wpis

Ja trafiłam na forum w związku z rekrutacją na księgową, bo się tak zamierzam. Zrozumiałe dla mnie jest, że wymagają angielski, ale jest on jakoś sprawdzany na rekrutacji czy wystarczy sam papier do potwierdzenia? Ta sprawczość, która jest szeroko opisywana to jest jakoś nagradzana?

Mlody23

Ludzie!!! , zaraz będzie marzec a podwyżek jak nie było tak nie ma i nic nie słychać aby coś się miało w tym temacie ruszyć... może pora gdzieś się z tym udać bo nie wygląda to dobrze że wszyscy dookoła dostaja a my gołe 0zl.

Emila

Żeby to było takie proste w tej firmie, tutaj ludzie są obsrani jak mają coś zadziałać. Wolą zamiast tego być niewolnikami tej firmy za psie pieniądze bo nawet najniższej krajowej nie mają,ale skoro im to pasuje to tylko lepiej dla firmy że ma takich tanich (usunięte przez administratora) ... dramat i wstyd

Firma dno
@Emila

Sama prawda ,baby trzęsą sie jak mają coś zrobić.. nawet najniższej krajowej nie mają ,a jak słyszą że sobota w pracy to z jęzorem na wierzchu lecą się zapisać. Nie wiedzą że ich kroją jak (usunięte przez administratora) ,może są tam dla przyjemności.

. Nowy wpis
@Mlody23

Przecież od 20lat podwyżki lisner daje w kwietniu więc skąd ten ból zada.

Ja Nowy wpis
@.

A duże te podwyżki?

co jest z tym leasnerem?

A oni dalej szukaja ksiegowego? taka jest rotacja? ktos powie dlaczego teraz? Managerka ostatnio na rozmowie zadawala pytania, na ktore sama nie znala odpowiedzi. To moze managerke trzeba wymenic od razu przytej rekturajcji?

@co jest z tym leasnerem?

A jakie to były pytania, związane w ogóle ze stanowiskiem księgowego? Skąd wiesz, że managerka nie znała odpowiedzi, sama się przyznała?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ruda

Panie,ze śmietany głównie operatorki powinny się szkolić w kierunku kultury osobistej. Wyśmiewanie, obgadywanie, poniżanie nowych. I nieważne czy ktoś bardzo się stara dobrze pracować to i tak panie nie dają żyć. Dziewczyny zestresowane,ze łzami w oczach. Wstyd!!!!! Jak można tak traktować drugiego człowieka.. nie ma co się dziwić, że jest tak duża rotacja i większość to obcokrajowcy.

Biuro

W biurze nie lepiej… absurd goni absurd. Ludzie odchodzą na potęgę, albo przybywają na l4 bo nie dają rady psychicznie. (usunięte przez administratora) się na poziomie dziennym w każdym dziale, no jednak co się dziwić jak sam CEO stosuje (usunięte przez administratora). Takie zachowanie zamiatane pod dywan a na Linkedinie posty jakie to cudowne miejsce pracy!!! Mimo że ostatnio nawet ludzie wyżej postawienie, (usunięte przez administratora) do pracy przychodzą! Czuć było na całym korytarzu… niech ktoś się weźmie za to miejsce. *mimo prawdy to takie rzeczy tutaj są od razu usuwane, BRAWO HR! Super oddany zespół!!

Produkcja

Cała ta firma jest niestety oderwana od rzeczywistości. Najniższa krajowa podwyższona ,a tutaj nadal nie ma podwyżek, ludzie pijani chodzą po zakładzie.

Paulina

To tak można, nic nie robić i dostawać kasę? Czemu kierownik go broni, są znajomymi? Bo domyślam się, że nie każdy pracownik może sobie na takie coś pozwolić? Jak to jest u Was z przerwami, ile przerw macie na śniadanie i jak długie?

Nie pozwól.!!! Stop!! .

Czytam Wasze opinie na temat pracy. Szczególnie zainteresowały mnie wypowiedzi nowych pracowników. Piszecie, że w firmie panuje poniżanie, krzyki, wyśmiewanie.. Przez osoby na wyższych stanowiskach jak również przez współpracowników. Takie zachowanie nosi znamiona (usunięte przez administratora) Macie prawo to zgłosić to odpowiednim instytucjom.. gdyż (usunięte przez administratora) w Polsce jest karalny . !!! macie prawa pracownicze,macie prawo być traktowani z szacunkiem i kulturą. To zapewnia Wam kodeks pracy.

@Nie pozwól.!!! Stop!! .

Wes to udowodni że brygadzista cię poniża jak nagle wszyscy wody w usta nabierają....

Najlepsza firam w Poznaniu

Praca nie jest zła ponieważ jest lekka i przjemna. Super jest kierownik i kordynatorki zawsze mili i pomocni jak jedna wielka rodzina. Pyszne obiady długie przerwy gdzie można odpocząć i spokojnie się załatwić. Xero krzyku poniżania i(usunięte przez administratora). Koleżeństwo na najwyższym poziomie. Zdrowia się nie staci ponieważ praca jest zgodna z przepisami BHP.

Janosik spod samiutkich tater
@Najlepsza firam w Poznaniu

Z całego serca niepolecam pracy w tej firmie. Jeden wielki (usunięte przez administratora).Brygadzistki chodzą jakby wszystkie rozumy zjadły a co niektóra nawet podstawówki nie ma skończonej.Polaków zwalniają a Ukraińców samych przyjmują żenada

@Najlepsza firam w Poznaniu

Chyba (usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie jeden drugiego i to bez skrupułów to na jakim ty pracujesz stanowisku że masz lekko i przyjemnie. Pan dyrektor Krzysztof Bieniek to jest tylko miły jak coś potrzebuje od pracownika a tak to traktuje Cię jak zwykłego (usunięte przez administratora) a na obcokrajowców nie można złego słowa powiedzieć i jeszcze nie można się z nimi dogadać bo nawet nie mają zamiaru się uczyć polskiego

@1234

Hmm a podejrzewacie że firma ma jakieś benefity z tytułu zatrudniania obcokrajowców że mówicie ze im jest tak dobrze a was traktują gorzej? Zastanawiam sie jaki by mieli w tym cel. Czesto sie czyta jak to Ukraincy mają taryfe ulgową ale jak spojrzeć na to obiektywnie to jest im trudniej i większa pomoc przy wdrożeniu chociażby z powodu bariery językowej to chyba nie jest nic złego. Może podasz przykłady takich nierówności?

Kwiczoł

Nie z niepełnym podstawowym tylko nawet bez podstawówki.A zajmują wysokie stanowiska.A ludzie wykształceni po studiach na liniach zasuwają

Ruda
@Kwiczoł

Aż tak ciężko się dostać na linie, że po studiach ludzie tu pracują? To na linii są lepsze zarobki niż w biurze lub na wyższych stanowiskach? Rekrutując nowe osoby nie patrzą w ogóle na wykształcenie? Co zatem jest ważne przy aplikowaniu?

Becia

A na jakim stanowisku tak dobrze oceniasz kierownictwo? Mnie jedna oferta teraz interesuje i ciekawe czy to ten sam dział. Są czasem jakieś zgrzyty czy rzadko się to zdarza? Aha i to co piszesz o tej jednej osobie, nie zgłaszaliście tego wyżej, aby poprawić trochę te relacje? Czy kierownictwo w ogole na to nie zareagowało do tej pory?

Aktywna jest oferta dla specjalisty ds kontroli. Praca zdalna więc to akurat spory pozytyw dla mnie. Co do elastyczności pracy. Mam rozumieć, że pracuje ile chce oby praca była zrobiona czy może są jednak jakieś sztywne godziny do wyrobienia?

Poznanianka

Ile zarabia pracownica stala przy 3 zm czy z 4 netto ma sie.

Ale trafna uwaga . Może nie do wszystkich się tyczy ale masz rację.

Autor

Zgadzam się w 100 proc

Aaaa

Dokładnie widać które mają chody u liderek i chodzą z kąta w kat wykorzystując innych. Sczegolnie można to zobaczyć u pań na kołach tam są tak zwane owieczki pod ochrona chodzi o te pierwsze linie od strony biur kierowników u góry na śmietanie

Prawie ,czyli nie wszystkie się podlizują a to już coś.

Bambi
@Aaaa

Pod ochroną i zachowują się jak by były najlepszymi operatorkami w firmie, a do tego lizustwo . każda jedna do brygadzistek a przy kierownikach to już wogole wchodzą w tyłki...

Mariusz
@Bambi

Jak to pod ochroną? To są równi i równiejsi? Kierownictwo nic z tym nie robi? Przecież w takim zespole to nigdy będzie integracji.

@Mariusz

Tak pod ochrona szczególnie gocha je chroni i to widać a nikt z tym nic jie robi chociaż było mówione o tym kierownikom

@Aaaa

Żartujesz chyba ,niby jak chroni ??

Gość 1
@Aaaa

Śmiech, chroni ,niby w jaki sposób?

@Gość 1

Nie żartuję a jak tego nie widzisz to znaczy że jesteś ślepa

Mehehe

One prowadzą jakieś spiski. Brygadzistki słuchają się swoich podopiecznych ot co cała filozofia zakładu A panie z wag , brak słów. Same dobrze nie ważą A Ciebie krytykują.no i nic z tym się nie robi. Żal mi tych ludzi , tych dobrych ludzi bo reszta to powinna w rynsztoku się znaleźć za kłamstwa, zjadanie ryb w czasie produkcji z kubków oraz zlodziejstwo osób stałych jak i z Nepalu. Tak wszyscy o wszystkich wiedzą.

Mehehe

Ta praca to przedszkole. Zero lojalnosci i szacunku. Liderki o niczym nie wiedzace. Ludzi dobrych zwalniają A zostawiają tych którzy są do zmanipulowania.

Alicja
@Mehehe

Jeśli faktycznie tak macie jeśli o warunki chodzi to czy jest ktoś ponad nie do kogo można byłoby się zgłosić z tego typu spostrzeżeniami? To nie wpływa przypadkiem na wyniki ogółu?

Suzana

Na Matjasie tez super nie nie jest ale lepiej niż na śmietanie. Oczywiście lepiej podzielić pracowników skłócić żeby nie byli jednością tylko żeby były grupki zwalczające. Dziel i rządź mówi wam to coś? Matwo sterować takimi ludźmi.

To samo przechodziłam .... Naszczescie też odeszlam

Padło
@Anonim

Niestety taka prawda, nie warto tutaj przychodzić do pracy. Nic poza garbem Cię tutaj nie czeka.

Nowi

Starzy pracownicy pracują już kilka lat i mysla że nie wiem kim są to niezależnie od stanowiska. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był taka jest prawda. Każdy kiedyś zaczyna pracę w jakimś miejscu to jest normalne sprawa.

Ciekawe
@Autor

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie na dziale sałatek fałszywe zakłamane środowisko (usunięte przez administratora) pracy kobiety za złotówkę więcej dały by się ogolić na sucho .A brygadzistki tylko dać im pejcz chersztówy zwłaszcza Pani Kamila i Renia no spalona siostra Sylwia kiedyś jeszcze Swieta

Z tymi śledzikami dla pracowników to ktoś potwierdzi? Z wypowiedzi powyżej zrozumiałem, że można jeść ile się chce, ale niemile widziane jest wynoszenie towaru do domu. To prawda? Bo w sumie czy to duża różnica, czy ktoś zje opakowanie śledzi w pracy czy zabierze je do domu na kolację?

Jakie to stanowisko?

Staram się o posadę pracownika przy łowieniu z basenu śledzi. Czy to jest ciężka praca?.Jak się pracuje? Czy są lepsze stanowiska w lisnerze? Czy bardzo się śmierdzi?

Mały
@Jakie to stanowisko?

Praca fizyczna ciężka. Jesteś przerzucany z między liniami i mokry od zalewy......jak pracujesz z kumatym kolega to jest spoko jak z (usunięte przez administratora) to(usunięte przez administratora).a jest paru takich. Bolą ręce nadgarski plecy barki itp. Praca dla mlody i wysportowanych.

ziom

nie polecam w (usunięte przez administratora) pracy w finansach. gl ksiegowa daje zadania, ktory sma nie potrafila rozwiazac i na tej podstawie odrzyca kandydatkow na podrzedne stanowiska, co mowi samo za siebie jaki tam bedzie kociol

@ziom

Hmmm, a jakie konkretnie zadanie jest na rekrutacji na posadę w księgowości? To coś z excela, jakie działania do liczenia? Coś z prawem finansowym? Głowna księgowa sama prowadzi rekrutację i HR nie bierze w tym udziału?

Pracownica

Straszna firma, wykorzystywanie jest na porządku dziennym, wszystko trzeba robić za innych, bo siedzą na stołówce po kilka godzin, co drugi wypity łazi po zakładzie, strach nawet przejść na śniadanie, bo nie wiesz czy nie przejdzie paleciakiem.(usunięte przez administratora)

Roman
@Pracownica

Co Ci tam tak straszno? Kazano Ci wykonywać prace, których nie masz w zakresie obowiązków, które są nieprzepisane do Twojego stanowiska? A jeżeli uważasz, że Twoje zaangażowanie jest ponadprogramowe, to może zgłoś się po podwyżkę lub choćby premię?

Polak
@Roman

Jak się zgłaszasz o podwyżkę to zwalniają pozbywają się takiego pracownika

Presja

Widomo masz przychodzić w so ote do pracy oczywiście dobrowolnie hahaha ale jest tak presja psychiczna że jak nie to możesz być zwolnimy z pracy jeżeli nie chce pracować więcej niż to wykazuje kodeks pracy.

Lisner przegiął
@Presja

Masz najlepiej przychodzić w każdą pracująca so i ndz czy święto do pracy ale sory tak sie nie da. Nie jesteśmy (usunięte przez administratora)próbkami. Pracownik żeby był efektywny musi odpocząć po pracy. Każdy ma życie prywatne rodzinę znajomych przyjaciół dziewczynę chlopaka itp Nie szukają głupków na lato .....nikt nie będzie pracował każdego dnia w pracy. Niemiec lubi wyciskać pracownika jak cytrynę ale oczywiście nie spwich rodaków......

Powiedzcie czy to warto jeść przy takich opiniech .Macie tam jakiś park maszynowy.

Zdzichu

Witam. Ludzie tu piszą, że jest 3900 brutto, ale chyba podwyższyli wypłatę, bo około 18 sierpnia 2023 Randstad dał ogłoszenie, że poszukuję do pracy w Lisner - sprzątanie na produkcji na 2 zmiany, wynagrodzenie od 4690 zł brutto plus benefity. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego stanowiska i pracy przez agencję Randstad i jak szybko przechodzi się z umowy Randstad do Lisnera ? Pozdrawiam.

Dona
@Zdzichu

3900 i więcej nie dostaniesz. Te 4++ z palca wyssałeś..

Zdzichu
@Dona

Ta oferta mówi, że nie wyssałem z palca. https://www.jobs.pl/pracownik-sprzatajacy-oferta-3669269

Koralik
@Zdzichu

500 godz. Trzeba przepracować ale w każdej chwili mogę cię zwolnić

Co wchodzi w socjal Lisner?

Były pracownik Lisner.

Nie polecam,ciężko.trudno,darcie (usunięte przez administratora) przez brygadzistki szukanie dziury w całym(usunięte przez administratora)współpracowników.Nowi pracownicy,nie mają szans,przeganiani nowi,przestawianie i wrzaski,(usunięte przez administratora)dosłownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner