Final

Opinie o Final

benio

jest na stronie Finalu oferta pracy elektryk, elektromechanik proszę o opinie na tych stanowiskach atmosfera ludzie,zarobki z góry dziękuję

Akcjonariusz.

Pani Marto JAC ma rację to nie jest Pani prywatne forum to są opinie ludzi którzy pracują lub pracowali w tej firmie.Proszę rozsądnie podchodzić do tematów.Bez obaw Pani M.J.i koleżanki kończą karierę w FINAL .wreszcie.

Ble
@Akcjonariusz.

Tiaaaaa. Odezwał się wlasciciel

kuna
@Akcjonariusz.

Coś tego końca nie widać. Babiniec ma się dobrze.

Alod

Praca na anodowni traktowana jest na równi z karą. Atmosfera tam panującą powoduje, że tylko ludzie z dobrym zdrowiem mogą tam pracować. Odciągi nie zawsze działają, zewsząd leje się chemia z pękniętch rur a utrzymanie ruchu nic z tym nie robi. Suwnice potrafią same jeździć. Praca daleka jest od standardów innych zakładów gdzie anodyzuje się aluminium. BHP istnieje tylko na papierze i nikt nie dba o zdrowie pracowników liczy się tylko produkcja-praca na akord. Zarobki? Jak dostaniesz 18zl/h powinieneś się cieszyć .

@Alod

Tylko narzekanie jak nie pasuje zmienic prace np.składanie długopisów,roznoszenie ulotek a nie wylewac swoje żale na forum .Jezeli dział BHP nie reaguje jest cos takiego jak PIP.

@Hanys

Może jeszcze każesz nam zgłosić niekompetencję BHPowca prokuratorowi Ziobrze ?

Co tam słychac u Gruchy?

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

Olek

Może te zmiany są potrzebnne? Dobrze byłoby dopowiedzieć coś wiecej?

.......

Zmiany, zmiany, zmiany .... Pani MJ odchodzi a Jacek B. ma już nawet własną "sekretarkę" i pomocnika-nieroba w osobie zaufanego zatrudnionego z polecenia kadrowej ... Żałosna sytuacja ... Totalny brak umiejętności zarządzania!

@.......

A ty to w kadrach pracujesz ze tyle wiesz? hehe

JAC

Dlaczego moderator usuwa opinie wiarygodne ani wulgarnę.To jest cenzura ,która była za innego ustroju. To nie jest społeczne forum tylko Pani M.J.Wielka szkoda.

Filip

Jaka umowę dostaję sie na starcie? Czy coś z socjalu macie?

Jac.
@Filip

Praca fajna ludzie rozrywkowi możesz śmiało przychodzić w Final Herby piją jak smoki ochrona łapie goscia z 1,1 promila a kierownik klepie go po plecach i mówi odpocznij sobie troche.Na kasę nie patrz liczy się rozrywka.Powodzenia.

!!!!
@Filip

Socjal - tylko dla kierownictwa i wybrańców z biura! W końcu muszą za coś jeździć na wycieczki integracyjne! Kasa marna a robota w czterobrygadówce!

Stary pracownik
@!!!!

Bzdury gadasz. Socjal jest- może nie powalający, ale każdy coś dostaje. Nienawidzę jak ktoś kłamie

!!!!
@Stary pracownik

Podaj przykłady tego socjalu i kto dostaje ...

@

Zapraszam do pracy w Finalu zarobki sa ok.praca miła łatwa i przyjemna kierownictwo jest w porządku Zapraszamy

Rado
@@

"zarobki sa ok.praca miła łatwa i przyjemna kierownictwo jest w porządku Zapraszamy" Daj namiar na swojego dilera

@Rado

Nie moge ci dac namiarow na mojego dilera RODO

?!

@ Ktoś sobie kpi z ludzi poszukujących pracy albo ewidentnie kłamie!

!!!!!

Final SA rekrutuje stale bo nie ma chętnych do pracy a Ci którzy spróbują tam pracować rzadko zostają dłużej niż na jedną dniówkę! Pani Prezes udaje, że nie widzi problemu personalnego - dzięki kadrze zarządzającej firma dąży ku upadkowi! Pani Marta próbująca rekrutować przez portal GOWORK powinna powiadomić Panią Prezes o fatalnych opiniach na temat kierowników działów. Może to ich trzeba wymienić żeby zmienić sytuację w firmie?!

prawda

Szkoda, że prawda o zatrudnionych więźniach jest ukrywana - pracują i to fakt! Nie ma co zachwalać pracy w Final SA bo jakoś brak nowo zatrudnianych pracowników - zniechęca ich 4-brygadówka i marne wynagrodzenie. Poza tym przełożeni na produkcji, pakowaniu czy UR są osobami niekompetentnymi i nadużywającymi swoich stanowisk. Czy to czasem nie mobbing?

Final obecnie rekrutuje. Poszukują Pracowników produkcyjnych. Konieczne jest posiadanie minimum zawodowego wykształcenia i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym, a także umiejętności pracy w grupie. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest niezbędne, ale będzie dodatkowym atutem. Osoby, które chciałyby wziąć udział w rekrutacji zapraszam na stronę: http://www.final.pl/praca/oferty-pracy/pracownik-produkcyjny Kilka osób pytało o możliwość pracy w Final. Będziecie aplikować? Obecnych pracowników firmy proszę o podzielenie się swoją opinią o firmie. Warto się tam zgłosić? Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?

@Marta

Czy to prawda ze w finalu pracuja więzniowie?

@Hanys

Tak pracują, na anodowni, na produkcji i na magazynie. Jest ich coraz wiecej.

Gość3
@1

Anodownia stanie się wkrótce filią ZK Wojkowice, o ile na innych wydziałach pohawiają się co jakiś czas nowe twarze to anodownia funkcjonuje tylko dzięki zaciągowi z Wojkowic. Chemiczne opary, smród gorszy niż z pobliskiego wysypiska, zarobki bez rewelacji, 4 zmiany, beznadziejny dojazd. Starzy pracownicy wykruszają się a nowy przyjdzie popatrzy, pokręci nosem i tyle go widzieli.

bolo
@Gość3

Niestety to prawda...Final pomału staje się filią zakładu karnego z Wojkowic...Czasami to strach jest wejść na zakład w obawie czy cię nie pobiją więżniowie którym nikt nie zwraca uwagi w obawie o własne życie i zdrowie.Nie dość że nie chcą pracować to przerwy śniadaniowe trwają i pół godz. nie wspomnę o stałym paleniu papierosów...Wszyscy się ich boją....Ale Pani prezes tego nie widzi a szkoda...

Red Bull
@bolo

Przesada kto ich sie boi? A dlaczego nie mogą palic w miejscach do tego wyznaczonych w zk.tez palą i nikt tego im nie zabrania przerwy śniadaniowe sie należa kazdemu kto ci zabrania byc na przerwie pół godziny pakowanie spedza na przerwie tyle samo czasu .I jeszcze jedno dział pakowania zaczyna prace o 6.A o 13.35 nie ma nikogo już na hali.Pozdrawiem Red Bull

@Partyk w dalszym ciągu na stronie internetowej Final widnieje informacja, że szukają pracownika produkcyjnego, o czym pisałam niedawno. Zajrzałam na stronę i pojawiły się jeszcze oferty: dla montażysty konstrukcji aluminiowych http://www.final.pl/praca/oferty-pracy/montazysta-konstrukcji-aluminiowych oraz dla magazynierów http://www.final.pl/praca/oferty-pracy/magazynier Planujesz wziąć udział w rekrutacji czy może interesuje Cię jakieś inne stanowisko?

Patryk

Czy firma potrzebuje może pracowników?

@Patryk

Tak. Wyślij cv

@Hanys planujesz wziąć udział w aktualnej rekrutacji? Nie znalazłam nigdzie żadnej informacji na temat tego, aby w Final pracowali więźniowie. Czy ktoś obecny na forum ma jakąś wiedzę na ten temat? Wszelkie wiarygodne i potwierdzone wiadomości są istotne dla osób, które chcą się ubiegać o pracę w tej firmie.

Daniel

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

@mik, widziałam, że pytałeś o pracę w Final. Zdecydowałeś się aplikować do pracy? A może już pracujesz w tym miejscu? @Pracownik, rozumiem, że jesteś pracownikiem Final. Jak oceniasz tego pracodawcę? Jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? @Bolek, nie widzę związku Twojego komentarza z opinią na temat pracodawcy, jakim jest Final. Jeśli masz coś do powiedzenia konkretnego na temat pracy w tym miejscu - zachęcam. @Andrzej, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Aplikowałeś już do pracy w Final?

@Marta

Jestem pracownikiem pracuje na stanowisku suwnicowy na zmianie Bożeny nie lubie swojej pracy .

@Marta

interesuje mnie praca w utrzymaniu ruchu elektryk ,elektromechanik czy coś jest aktualnego atmosfera ,warunki ,płaca z góry dziękuje za odpowiedz

@anonymous

Ja polecam

maniek
@anonymous

Czerwona Soniu (ale imie) zaprzestań bełkotu.

Trzymam kciuki :)
@Hanys

To musisz ją wygryźć ze stanowiska i sam będziesz sprawował rządy jak kiedyś hehe:D

mik

Witam, przez jaką agencję pracy można zatrudnić się w firmie? Chodzi o produkcję montaż itd

@mik

Bez agencji. Bezpiśrednio u pracodawcy. Wyślij cv

Bolek
@mik

Agencja towarzyska

Czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Czy jakieś benefity macie?

Masz
@Andrzej

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final