Logowanie dla kandydatów/kursantów

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Final

zdjecie uzytkownika
superhiszpan - 2016-01-27 01:30:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tu nic nie działa
zdjecie uzytkownika
bosik - 2015-12-18 00:54:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@sympatyk, to może odpisz na SMS'a i będzie po problemie. W kazdym razie zapytam, jak tu układany jest grafik, w sensie czy serio dowiadujecie sie z dnia na dzień jak idziecie do pracy, przeciez nie idzie tak nic zaplanować.
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Ogólnie rekrutacja jest ok, jesteś informowany o tym jak wygląda praca, co będziesz robić, jesteś oprowadzony po zakładzie, ale później jeśli masz być na anodowni uderza cię rzeczywistość smrodu i szkodliwości pracy przy chemii, której niby tam nie ma.
Pytania: Jeśli chorujesz na gardło, oskrzela, płuca itp. mów o tym i pytaj o to. Nikt ci później nie zapłaci za stracone zdrowie.
zdjecie uzytkownika
sympatyk - 2015-12-17 21:10:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
halo ludziki jak się nazywa ten co SMS y pisze do ludzi...... DZIS WOLNE....... JUTRO NA II ZMIANE itp. aaaa i nr jego tel mi potrzebny, dam mu wolne 1 Maja
zdjecie uzytkownika
Grześ - 2015-10-23 13:11:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Skoro nic się nie zmieniło, a @Angol piszesz, że pracowałeś tam aż 9 lat.. czyli w firmie musiało dziać się całkiem dobrze. Gdyby było inaczej, ludzie by stamtąd uciekali i nikt nie przepracowałby aż tak długiego stażu jak Ty. Według mnie Final to firma jakich wiele, ale są w porządku z tego, co słyszałem.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Final!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Final

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: