Final

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Final

Ramzes 2009-12-17 17:07
[usunięte przez admina] Zero dodatków socjalnych i wieczne obiecywanie premii.
bbzn 2010-04-06 10:14
Żenująca firma pracowników wykorzystuja jak sie tylko da obiecuja premie za zrobiony plan który jest nie do wykonania traktują ludzi jak przedmiot [usunięte przez admina]
stasek ptasek 2011-03-07 21:22
Nowy dyrektor niech załatwi podwyzki i wyrównania to bedzie spoko.
anonim 2011-04-09 11:41
A ja tesknie za kier ( usunięte przez administratora ) Nie miał pojecia i mozna było sciemniac.Każdy robił co chciał i jakoś szło i wcale nikt nie musiał sprzątać robiło sie mniej a kasa lepsza.Odkąd odszedł zaczeły sie wymagania.
worker 2011-04-13 06:50
Co sadzicie o nowym kierowniku?
luzak 2011-04-13 08:49
Jest spoko gość, najważniejsze by nie był tak znerwicowany jak poprzednik. Jak nie da sobie wejść na głowę przez wazeliniarzy to będzie dobrze.
Zyczliwy patrzacy z boku - 2011-04-13 12:26 2011-04-13 17:18
Wygląda na zrelaksowanego. Taki luzak. Sądzicie że załatwi podwyżki i zatrudni dodatkowych ludzi ?Bo niektórzy zaczynają myśleć o innej robocie a i premii może dołoży bo to co jest teraz to jakiś żart jest.I może sie trochę uspokoi atmosfera a nie tylko tony i tony. Czy raczej odwrotnie.???
maniuś 2011-04-18 13:13
A co sądzicie o jej nowym asystencie ? Podobno ma być jej zastępcą
Polskie Koleje Panstwowe 2011-04-23 14:53
Kierownik A[usunięte przez moderatora] powinien stworzyc osobna kadre zarzadzajaca z wybitnymi fachowcami brygadzistami takimi jak P[usunięte przez moderatora] i M[usunięte przez moderatora] . Taka ekipa 3 najwiekszych fachowcow , kazdy posiadajacy ogromna wiedze w najskrytszych dziedzinach oraz tajnikow o ktorych zwykli ludzie nie maja pojecia i nawet nic na ten temat by nie potrafili znalesc w internecie .Wszyscy przeprowadzili by sie do Żor dzieki czemu dojazd do pracy dzielili by na 3 a jak wiadomo wychodzi taniej . Mozna by ewentualnie jeszcze wkrecic na probe Pana A,S[usunięte przez moderatora]ktory by czuwal nad jakoscia
Zostaw swoją opinię o Final - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Final