Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Final

zdjecie uzytkownika
loko - 2014-10-24 11:23:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Soska już sama nie wie co ma ze sobą zrobić interesuje się tym co tak naprawdę nie jest jej sprawą. Miejcie się na baczności byłem na jej zmianie to wiele wiem.
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-10-23 13:13:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
łoooł, no to widze dyskryminacja jest spora, w ostatni komentarzu to samo. Nie żebym nie trzymał się męskiej solidarności, ale chyba mało kto faktycznie docenia kobiety, jak nawet i w kurierce potrafią pracowac, jako listonosz to co, na produkcji sobie nie poradzą, proszę Was. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
zdjecie uzytkownika
bolek - 2014-10-11 19:20:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kobiety do garów a nie na produkcje
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Final

Twoj email:
Wiadomość: