Final

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Final

Ramzes 2009-12-17 17:07
[usunięte przez admina] Zero dodatków socjalnych i wieczne obiecywanie premii.
bbzn 2010-04-06 10:14
Żenująca firma pracowników wykorzystuja jak sie tylko da obiecuja premie za zrobiony plan który jest nie do wykonania traktują ludzi jak przedmiot [usunięte przez admina]
stasek ptasek 2011-03-07 21:22
Nowy dyrektor niech załatwi podwyzki i wyrównania to bedzie spoko.
anonim 2011-04-09 11:41
A ja tesknie za kier ( usunięte przez administratora ) Nie miał pojecia i mozna było sciemniac.Każdy robił co chciał i jakoś szło i wcale nikt nie musiał sprzątać robiło sie mniej a kasa lepsza.Odkąd odszedł zaczeły sie wymagania.
worker 2011-04-13 06:50
Co sadzicie o nowym kierowniku?
luzak 2011-04-13 08:49
Jest spoko gość, najważniejsze by nie był tak znerwicowany jak poprzednik. Jak nie da sobie wejść na głowę przez wazeliniarzy to będzie dobrze.
Zyczliwy patrzacy z boku - 2011-04-13 12:26 2011-04-13 17:18
Wygląda na zrelaksowanego. Taki luzak. Sądzicie że załatwi podwyżki i zatrudni dodatkowych ludzi ?Bo niektórzy zaczynają myśleć o innej robocie a i premii może dołoży bo to co jest teraz to jakiś żart jest.I może sie trochę uspokoi atmosfera a nie tylko tony i tony. Czy raczej odwrotnie.???
maniuś 2011-04-18 13:13
A co sądzicie o jej nowym asystencie ? Podobno ma być jej zastępcą
Polskie Koleje Panstwowe 2011-04-23 14:53
Kierownik A[usunięte przez moderatora] powinien stworzyc osobna kadre zarzadzajaca z wybitnymi fachowcami brygadzistami takimi jak P[usunięte przez moderatora] i M[usunięte przez moderatora] . Taka ekipa 3 najwiekszych fachowcow , kazdy posiadajacy ogromna wiedze w najskrytszych dziedzinach oraz tajnikow o ktorych zwykli ludzie nie maja pojecia i nawet nic na ten temat by nie potrafili znalesc w internecie .Wszyscy przeprowadzili by sie do Żor dzieki czemu dojazd do pracy dzielili by na 3 a jak wiadomo wychodzi taniej . Mozna by ewentualnie jeszcze wkrecic na probe Pana A,S[usunięte przez moderatora]ktory by czuwal nad jakoscia
PIFPAFRATATAT 2011-05-20 12:44
PIFPAFRATATAT 2011-05-23 15:34
Roman - 2011-05-22 14:03:39

ja mam
3300 i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko

3300 brutto?hej roman a na jakim stanowisku pracujesz i na jakiej prasie?jesli mozna zapytać
wielokolorowa33 2011-05-23 15:44
Jak się pracuje na pakowni?jakie są mniej więcej zarobki?jakie normy? i czy są przyjęcia?
anonim 2011-05-24 17:24

PIFPAFRATATAT - 2011-05-20 12:44:20

na pile 3500

3500 z premią? mi oferują tylko 3100 na naciagarke czyli szału nie ma
roman 2011-05-25 15:47
1700 brutto i masz [usunięte przez moderatora].. na pile, a nie 3100 ci sie marzy. zapomnij o takiej kasie w finalu
0-0 2011-06-11 11:30
za rzadami finalu stoi Kononowiczk - taktyka \" Nie bedzie niczego \" sprawdza sie
adam 2011-06-15 09:37
A ty co tak apelujesz to pewnie masz stawke ponad 3tys i ci wisi ale co maja powiedziec ci co pracuja za 1700zl brutto ?? zero perspektyw i ciagle kierownictwo wymaga zeby robic wiecej za ta sama kase wiec zastanow sie nad tym... ZERO PRZYSZLOSCI
Pracownik 2011-07-02 10:35
Czytam te wszystkie komentarze i niestety piszecie prawdę odnośnie dziadostwa które teraz jest w naszej firmie.
Czasy TeDe to były złote czasy, były premie, wczasy pod gruszą i bony, była mniejsza produkcja i wszystko się opłacało.... A teraz ??

Pewnym ludziom nie powinno się dawać władzy do rąk bo są służbistami i niereformowalnymi[usunięte przez moderatora]" ale dla pracodawcy są idealni - nie będę wymieniał inicjałów bo każdy wie o kogo chodzi (i komu puszczają nerwy) ;-)

Prefabrykacja która miała przynosić zyski i rozwijać całą firmę to jakaś paranoja. Co ci ludzie tam robią ?? Praktycznie siedzą na necie albo walą ściemę nonstop robiąc nadgodziny - jak to się ma do kodeksu pracy ?? nonstop można pracować w sobotę i w niedzielę ?? Ciekawe...., a ten ich kierownik to w ogóle historia nadająca się na komedię roku....[usunięte przez moderatora] :-)

Pozostaje szukać innej pracy albo męczyć się w tym szicie dalej - wybór pozostawiam wam bo kto mądrzejszy szuka pracy i nikt nikomu nie mówi a jak znajdzie ucieknie bez żalu.
pracownik roku 2011-08-04 15:10
aaaa jak ktoś chce nadgodzinki to do mistrzyni pakowania proszę się zgłosić załatwi każdą sobotę na 2 zmiany tylko chętni oby byli.....i sama przyjdzie .......też kobita sobie setkę zrobi.......
ggg 2012-02-12 16:55
obecnie w firmie jest super a dyrektor ciagle powtarza ze pracownicy i ich zadowolenie jest najwazniejsze ... dlatego tez

kupil okulary po 3 zl i kazdy musi w nich chodzic , nawet do kibla
przydzial stoperow 1 para na 3 miesiace
normy w gore 4340% a potem premie 200 brutto

mistrzyny pakowania bez znajomosci czegokolwiek ma jedno zadanie - kablowac na kazdego i o wszystko

ostatnia podwyzka byla 4 lata temu

tak wiec jak ktos chce dymac 5 lat za 1700 brutto to zapraszamy do Finala , jest super
prawda 2012-02-24 19:58
ludzie to co się dzieje w tej firmie przeraża każdego pracownika,jest coraz gorzej a nasz dyrektor wymyśla coraz nowsze udogodnienia jak np;okulary i stopery w których trzeba dymać 8godz,to paranoja w tym nieda się pracować!!!niech popracuje w tych brylach jedną dniówkę zobaczymy co wtedy powie!a na marginesie nasza kochana mistrzyni też jest dobra obrabia tyłki każdemu a sama jest nie w porządku!!!!jak można tak traktować ludzi zero szacunku dla pracowników a Pan dyrektor wymaga tego od nas?!najpierw niech sami nauczą się szacunku, porażka!!! co dzień stres w pracy a kamery pewnie już w kiblach są ,podwyżek niema a oni na głupoty kasę wydają .ludzie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
norma 2012-03-11 10:07
firma obecnie jest naastawiona na jak najwiekszy [usunięte przez moderatora] pracownika kosztem zysku dla wlasciciela . Oszczednosci na premiach , zero pdowyzek od 2 lat . tak wiec ludzie na dole zarabiaja po 1700-1900 brutto i przez najblizsze 2 lata nie dostana ani grosza

ludzi wogole sie nie szanuje , robi sie z nimi co tylko chca a jak ktos sie odezwie to zostaje zwolniony
pracownik 2012-03-12 19:04
Co wy wygadujecie, gdyby było tak źle to by nikt nie pracował a jednak każdy pracuje, zaciska zęby i stara się sprostać wymaganiom dyrka. Faktycznie okulary jest to coś wkurzającego (pewnie latem będzie jeszcze gorze) ale lepiej nosić niż narażać się na stratę oka. Co do pensji no niestety nie jest rewelacyjnie bo za 1200zł netto + marna premia ciężko przeżyć, opłacić studia lub wyżywić rodzinę. Ale są też zakłady gdzie płacą minimalną pensje za dużo cięższą prace, wiec wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
były pracownik 2012-03-23 08:23
Ja pracowałem w Finalu w 2000 roku wtedy z nadgodzinami zarabialem 900 zl jedna sobota i tak z 3 dni po 12....to co w przeciagu 12 lat powiedzmy zarabiacie o 400 zl wiecej ???? hahahah masakra to wszystko przez G[usunięte przez moderatora] o ile tam jeszcze robi hahahah
paczkowaczka 2012-03-27 12:49
[usunięte przez moderatora] To co się wyprawia w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. W zakładzie nie liczy się nic innego tylko wydajność i czystość na hali. Człowieku albo jedno albo drugie, zdecyduj się! Wymóg pracy w okularach to jeden z wielu bzdurnych pomysłów Ojca. Okulary z \"certyfikatem\" za 90zł okazują się zwykłą tandetą za 15zł. Zarysują się? - Nieważne, masz w nich chodzić i ślepnąć zamiast dostać wymienną szybkę. Boli cie od nich głowa? - To tylko nasz wymysł. Chcesz mieć nowe? - Nie dostaniesz tylko kup sobie sam... [usunięte przez moderatora] to codzienność; nie liczy się twoje zdanie czy jakiekolwiek sugestie. Dużo złomu z powodu korektorów nowicjuszy - Cały zakład ma obcięty ochłap zwany premią...
Nie ma bonów, premii, kart sportowych więc ja się pytam gdzie znika cały fundusz socjalny!
To tylko niewielka część informacji o tej firmie bo człowiek każdego dnia dowiaduje się o kolejnym durnym pomyśle Ojca. Wszyscy czekamy na koniec jego kontraktu.
Nie polecam nikomu tej firmy!
Firma zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy.
kaziu 2012-03-31 10:02
tak wszyscy narzekaja a sami sa sobie winni
-nadgodziny co 4 miesiace platne - zamiast nie chodzic az to zmienia to kazdy lata i sie prosi o sobote popoludniowke lub nawet nocke

-premia mala ale kazdy sciga sie i [usunięte przez moderatora] drugiego zeby zrobic wiecej

i dziwia sie ze [usunięte przez moderatora] . A co ma robic jak ma bande niewolnikow ktorzy trzesa portkami na jego widok? Skoro bydlo bedzie robilo 150% normy bez podwyzek i premie 250 brutto to po co im dawac podwyzke i wieksze premie?

swoja droga stawki jakie tam maja nowi i pracownicy przyjeci odkad yawal jest wlascicielem sa bogate 1700- 2000 brutto . Naprawde bogato :D
Ale zdzisio z prasy sie smieje bo ma stawke 4000 brutto , nie zna sie na niczym i mu setki nie potrzebne
Bolek 2012-04-23 17:42
Chopy, może lepiej nie róbmy tu syfu tylko w miejscach gdzie będzie można napisać wszystko i o wszystkim
[usunięte przez moderatora]

A co do do tej firmy to to jest tragedia i banda nieodpowiednich ludzi na nieodpowiednich stanowiskach
paczkowaczka 2012-04-24 19:17
Bolek ma rację nie wypisywać głupot......a swoją drogą to dyrko trochę dyscypliny wprowadził..... ucieło się kumoterstwo chociaż trochę ...... jest sprawiedliwiej z PREMIAMII producenty mają mniej i nie ma różnicy paczkowaczki a producenty:):) a podwyżki to inna bajka ..... napisać pisemko do dyrka z uzasadnieniem i podwyżka jest PRAWDA PRODUCENTY:) a ja [usunięte przez moderatora] za 1700 brutto i co i bzdet nie wypisuje...
onon:D 2012-05-06 12:30
podsumujmy final od czasu kupna przez jawal

stawki nowych -1700 brutto + \\\"premie 0zl lub max 200 brutto \\\" brak mozliwosci podwyzki . Kto mial szczescie dostal po 2 latach 100 lub 200 wiecej .

Nadgodziny wyplacane co 4 miesiace

Bony -brak

Podejscie do ludzi z \\\"dolu \\\" - robol bez zycia ktory ma byc na kazde zawolanie ale nic w zamian bo 31 okaze sie ze premi i tak nie ma

Urlop ? na wiekszosci stanowisk trzeba sie prosic albo odrabiac godziny bo nie chca podpisac 1 dnia wolnego gdyz \\\" nie ma ludzi \\\"

Mozliwosc rozwoju - brak
Mozliwosc awansu - jezeli bedziesz regularnie kablowa i donosil na wszystkich to moze kiedys dostaniesz lepsze stanowisko

Swoja droga w firmie gdzie jest kryzys od tylu lat troche jest dizwne ze trzeba robic soboty na 2 zmiany bo tyle zamowien ....

Nie polecam firmy od momentu przejecia przez jawal jest syf a odkad jest nowy dyrektor jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Starzy trzymaja sie roboty bo maja stawki i umowy na stale , nowi porobia pare miesiecy i uciekaja .

Tak wyglada praca w azymucie
kawal 2012-05-08 19:28
Kiedy w finalu sa podwyzki dla 60%zalogi ?
Gdy rzad zwieksza pensje minimalna :D
Bolesława 2012-05-16 08:23
Hahahaha podwyżki bo wzrost płacy minimalnej, dobry żart. Wprowadzenie kosmicznego systemu 9 dni pracy, 3 wolnego to też jakaś kpina.[usunięte przez moderatora]
Ala 2012-05-16 21:27
Wcale nie macie źle w Finalu.Sama wolałabym pracować w takim systemie,ale nie dostałam szansy.Pracuję na umowę zlecenie za 6 zł na rękę.Co z tego,że na dwie zmiany?Żeby zarobić jakieś konkretne pieniądze siedzę po 12 godzin i oglądam dziecko jak już śpi.
stratny. 2012-05-19 18:58
Jak [usunięte przez moderatora] nie daje premi to pip je będzie miał w kieszen, i bo pape do keszeni pipu wysypią , gej zasrany .Podaje o hałas i brak BHP.
zezez 2012-05-22 19:22
i po co placzecie jak i tak z merdajacym ogonem wszyscy podpisali i maja problem nudy w wekend zalatwiony
bob 2012-05-23 01:23
To są słowa gościa bez zaiteresowań, wypalonego,zawodowego pantoflarza i [usunięte przez moderatora].Nuda ? lepiej zastranów się nad życiem kolego, bo nuda to podupadanie społeczeństwa . Związek, jest esencją , zrozumieniem oraz ustępstwami , jak w życiu .Ale jeśli ktoś jest zbyt młody lub padalcem, to nie pojmie wywodu tego rezolutnego tekstu,polecam dobrą książkę bądz gryla hehe i pywko tez się nada ,do tej nudy, panie mądry.A jak zabraknie pomusłów, to pomoże tylko jeden gość , zmarszczony kolo ,wymiętoszony i z wymiocinami spuszczonymi w kanał .Powodzenia.Może wtedy nuda będzie przyjemna.Tak czy siak- [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zlodzieje.Ale nadal jest hak !!!!!
milka 2012-06-26 20:13
Ciągłe Awansowanie ludzi na górze( usunięte przez administratora ) nie wiadomo po co jeśli na niczym się nie zna, po za tym pieniądze z socjalnego tylko należą się pracowniką szczebla niższego firmy zero dla reszty bądźmy troszkę ludźmi .( usunięte przez administratora )przy próbie zamówienia od klientów nie umie się nawet wysłowić jak mogą być zamówienia,( usunięte przez administratora )k o wiele lepiej dawał sobie tym wszystkim radę, lepiej zoorganizowany w wykonywaniu powierzonych zadań.
zzzz 2012-06-28 11:20
nie zapominajmy jeszcze o nowej pani technolog na tloczni bo p . [usunięte przez moderatora] mial tyle obowiazkow ze nie dawal rady ... a kto lepiej bedzie mi pomoze jak pani pijaca kawe od paru lat :D
zuzia 2012-07-10 09:45
Aktem, który ustanawia i reguluje zfśs jest ustawa z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (t. j. Dz. U. 96.70.335 z późn. zm., zwana dalej ustawą). O przyznaniu świadczeń z zfśs zgodnie z ustawą decyduje sytuacja materialno-bytowa, rodzinna pracownika. Co oznacza w praktyce, że fundusz jest dla najuboższych. Po za tym, to macie duże szczęście, że pracodawca utworzył u Was fundusz, gdyż nie ma takiego obowiązku. Co roku musi na Was wywalić kupę pieniędzy, a mógły je sporzytkować na inny cel.
ola 2012-07-10 09:49
Wasza firma ma na mieście bardzo dobrą opinię.
Po co wypisujecie tyle głupot.
U nas w firmie nie ma zfśs.
Ludzie w firmie, w której pracuję - pracują bez umowy, po 4 zł na godzinę. I cenią to co mają.
fred 2012-07-16 19:09
Nie wiem kto jest tak paskudny by oceniać ludzi których nie zna ale chciałbym by te dno społeczne potrafiło mi spojrzeć w oczy i powtórzyć te oszczerstwa
roman 2012-07-17 21:41
coś ty każdy mądry w domu przed kompem.niby każdemu źle ale jakoś nikt się nie zwalnia
zzzdddd 2012-08-01 15:31
roman - 2012-07-17 21:41:52

a kto niby zostal w finalu ? garstka osob ktora ma stawki wywalczone przed 4 laty . A reszta ? to nowi pracownicy ze stawkami minimalnej krajowej zmuszani do pracy 7 dni w tygodniu
boss 2012-09-20 22:14
Jak tam zmiany w finalu?
zenek 2012-10-03 10:36
W firmie ludzie bardzo dobrze zarabiaja - ponad 2 tys netto tylko ze pracuja 7 dni w tygodniu + premia i wtedy maja 2tys .

Firma daje moziwosci rozwoju. Np mozesz przyjsc na 12 godzin i sie rozwijac
heheh 2012-12-22 10:40
wydaliscie juz bony w tym roku ? a od stycznia wielka niespodzianka :D 10 brutto godzina i praca na 4 brygady ;----)
grucha 2013-01-07 20:31
nie spodziewałem sie tego losu który zgotowała mi mafia kielecka podejrzewam że czeresniiaki z częstochowy jedzą wam z ręki
Bolek 2013-01-22 20:49
Dobrze, że mnie tam już nie ma. Robota "za dychę", kłamliwe kierownictwo, pozostawię resztę bez komentarza...
dupek 2013-03-04 15:36
a gdzie moja premia ? trzeba więcej ,szybciej, mocniej , wtedy się posramy a premi i tak pewnie nie zobaczymy.
pracownikUMYSLOWY 2013-03-10 11:48
Jak to nie ma premi ? przeciez premie dostajemy co miesiac . No ale my w biurach pracujemy a nie jak to pospolswo z hali tylko fajki i pogaduchy
robotny 2013-03-15 15:45
najważniejsze, że do Nemo z "ciepłymi" na półtorej godziny dziennie można chodzić! nioch nioch nioch
Zostaw swoją opinię o Final - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Final