Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Final

zdjecie uzytkownika
moris - 2014-11-17 10:53:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [loko - 2014-10-24 11:23:32]:
A nie wspomne o Pani Szpigiel faja za fają a robota na bok.
zdjecie uzytkownika
Finalowiec - 2014-11-15 20:57:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mam pytanie a skąd wiesz że nie piszesz z MAŁĄ CZARNĄ???

bolek - 2014-11-15 17:29:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Do popapranca PILARZA jestes ciotą nigdy tu nie pracowałes wiem bo cie znam a po zatym wal sie na ryj
zdjecie uzytkownika
Finalowiec - 2014-11-11 16:13:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tak myślę kto tą firmę opuści ostatni ????
zdjecie uzytkownika
Pilarz - 2014-11-10 20:04:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma syf...bez szans perspektyw...z fatalnym zarządem...chyba najgorszy w historii...mile wspominam czasy Tadeusza...najlepszy Prezes...teraz to amatorka i nieudacznicy...
zdjecie uzytkownika
bolek - 2014-11-08 19:39:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I Bożena awansowala z systemu jedno zmianowego na cztero zmianowy i (usunięte przez administratora)olal system i siedzi w domu jedynie GRUCHA ma to w (usunięte przez administratora) i cisnie sobie spokojnie
zdjecie uzytkownika
nemo - 2014-11-07 22:36:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nemo - 2014-11-07 22:24:33]:
dopłyniesz
zdjecie uzytkownika
nemo - 2014-11-07 22:24:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [edek - 2014-11-06 16:17:13]:
Ale masz akt desperacji chyba mieszkasz w Strzemieszycach Małych 500 metrów od Final'a. SZYBKO DOPŁYNIEŻ DO BRZEGU.
zdjecie uzytkownika
edek - 2014-11-06 16:17:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tonącego tytanica jest raczej ciężko uciec.. a szczerze mówiąc to nawet nie bardzo jest gdzie @nemo. Poza tym zastanawiam się czy nie zatrudnić się tam, bo bezrobocie coraz większe, a jak wypłacają u nich pensję na czas, to to jest dla mnie tak naprawde najważniejszą rzeczą, więc napiszcie jak to wygląda.
zdjecie uzytkownika
nemo - 2014-11-03 19:18:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy widzicie jak ludzie uciekają z tonącego Titanica???
zdjecie uzytkownika
loko - 2014-10-24 11:23:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Soska już sama nie wie co ma ze sobą zrobić interesuje się tym co tak naprawdę nie jest jej sprawą. Miejcie się na baczności byłem na jej zmianie to wiele wiem.
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-10-23 13:13:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
łoooł, no to widze dyskryminacja jest spora, w ostatni komentarzu to samo. Nie żebym nie trzymał się męskiej solidarności, ale chyba mało kto faktycznie docenia kobiety, jak nawet i w kurierce potrafią pracowac, jako listonosz to co, na produkcji sobie nie poradzą, proszę Was. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
zdjecie uzytkownika
bolek - 2014-10-11 19:20:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kobiety do garów a nie na produkcje
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Final

Twoj email:
Wiadomość: