Opinie o Hydrosolar w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hydrosolar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hydrosolar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrosolar w Kraków

Jakie godziny pracy obowiązują w Hydrosolar?

Hyhyhytro Nowy wpis

Zależy na jakiej strefie: 6-14, 8-16, 10-18 i 14-22 ale praktycznie do przygotowania wszystkich zleceń z danego dnia albo 23.30 kiedy system zostaje wyłączony i ranna zmiana musi przyjść na 5 kończyć zlecenia żeby zdążyć przed wyjazdem kierowców.

Kandydat handlowiec Nowy wpis

Niedawno uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Rozmowa bardziej przypominała wypytanie o cv, jak się zapatruje na ewentualne zatrudnienie, niż konwersację. Dodatkowo dało się odczuć już od pierwszych minut brak zaintersowania moją kandydaturą. Brak informacji zwrotnej, co do wyników rekrutacji, pomimo zapewnień, że takową otrzymam. Również brak informacji o wynagrodzeniu, czy chociażby widełek płacowych, co w perspektywie wyjazdu na 2 etap rekrutacji do Poznania jest dość kuriozalne (brak kompetencji rekrutera do udzielania takiej informacji-taką otrzymałem informację).

Nie ma doświadczenia w sprzedaży w branży grzewczej, sanitarnej, ani instalacyjnej. Czy to przekreśla moją kandydaturę na stanowisko Specjalisty d/s handlowych? Według ogłoszenia szkolenia, byłby tu solidny proces wdrożeniowy. Napiszecie więc, czy dotyczy on również podstaw i ile trwa? A także, ile pensji oferują?

kandydat

Jak wygląda praca na magazynie? Jaka umowa?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hydrosolar? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
John

Ofertę pracy znalazłem dla magazyniera / kompletującego. Z umową o pracę i jak dobrym wynagrodzeniem oraz systemem nagród miesięcznych, jak to napisali. Jakie to są kwoty podstawy i nagród?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hydrosolar?

Kocur

Zlecenie i najnisza krajowa

Tragedia

Masakra, nie polecam pracy na tym magazynie. Wszystko pieknie, ladnie a po probnej umowie nagle zaczynaja sie problemy, pretensje, zale. Za nadgodziny płacone jak im sie chce. Wrecz zmuszanie do nich. Ciagle malo, malo. Najlepiej zapieprzac na akord. Na rozmowie nikt nie mowi o pracy w soboty a pozniej wychodzi od ludzi ze jednak robia. (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. A przez niektorych przypisywanie sobie zamowien zeby nie musieli schodzic z wozka a innych co chwile rzucaja gdzies indziej. Dojazd komunikacja praktycznie odpada. Tragedia

Maja
@Tragedia

Nie brzmi to za ciekawie. A jakiego typu pretensje i żale się pojawiają? O co? Ile trwa tak w ogóle okres próbny?

@Maja

3 mc okres probny, pozniej na rok. O co sie tylko da, ze za wolno, ze z kims rozmawiasz, ze na nadgodziny nie chcesz zostawac. Tyczy sie to z tego co widze meskiego grona. Zenskie przez brygadziste jest zupelnie inaczej traktowane.

Robert
@Maja

Na start 2500 netto

@Tragedia

Inaczej tzn., że znacznie lepiej? Czyli jak już polecasz pracę Paniom tutaj?

bbb

był dwie kobiety nie wytrzymały długo 7 dni ):

@bbb

Aha... Ale takie słabe się trafiły czy brygadzista fatycznie kobiet nie lubi po prostu? :( Czyli raczej nam odradzacie?

bbb
@Justyna

Nie wytrzymały w tym chlewie i atmosfera

@bbb

Czyli tyle dobrze, że to nie wina tych pań w takim razie. A w biurze kobiety jakoś dają radę? Tam inaczej chyba niż na magazynie?

Ale o co chodzi
@Justyna

Nie rozumiem kto wypisuje takie głupoty na magazynie kobiety są i na ten moment są 4 i to pracują już dość długo. Te w biurze chyba też radę dają bo z tego co wiem to z parę lat już pracują.

Małgorzata
@Tragedia

To często się tutaj pracuje na akord ??

@Ale o co chodzi

No na pewno nie ja jakieś głupoty wypisuję, tylko pytam. :( Czyli w biurze to rotacji w sumie nie ma?

@Ale o co chodzi

Jak dosc dlugo ? Roku nie robia nawet. Te na magazynie maja tylko dawane najlatwiejsze zamowienia, jak cos ciezszego jest to Krzysiu lata jak z piorkiem przy nich a chlopakom specjalnie dowala przerabane zamowienia z ktorymi sie bujaja a pozniej wielkie ale ze mala zamowien zrobili.

@Tragedia

No niby to może nie fair się zdawać ale to ich wybór... A co, myślisz, że gdyby się to zgłosiło gdzieś wyżej to by jakoś na to zareagowali?

Ela

Szukają kobiet? Czy warto aplikować?

An
@Ela

Warto, pracuje tam kilka kobiet i nie narzekają.

@pracownik

To duża, solidna, stabilna firma. Bardzo dobra atmosfera w pracy. Kto pracuje lub pracował ten wie. Nikt po godzinach w pionie handlowym nie zostaje. Szkolenia pracowników, wyjazdy przedstawicieli z klientami. Lepiej umieć jeździć na nartach w tej branży ;-) Zarobki zróżnicowane, ale to zależy od działu i efektów pracy. Premie kwartalne dla handlowców za wyniki bez szału ale są. Niektórym musi wystarczyć sporadyczna uznaniówka. Relacje z przełożonymi raczej przyjazne (ale to już od konkretnego kierownika zależy). Urlopy planowane są na początku roku i nigdy nie było z tym problemu. Opinie różne, ale chwilami mam wrażenie, ze wypowiadają się tu tylko pracownicy magazynu. Tam i rotacja większa i zarobki mniejsze. I wiadomo - fizyczna praca. Godziny pracy magazynu były w ostatnim roku różne z uwagi na organizację tego działu w nowym miejscu.

@@pracownik

Kiedyś tak było na Stoczniowców

hahaha

PROWOKATOR

Ściema
@@pracownik

Slabo z zeczywistoscia, wygładzanie problemów ????

kierowca

Dzień dobry. Mógł by ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku kierowcy kat. C? Ostatnio widziałem ogłoszenie, jestem ciekaw jakie warunki pracy, wynagrodzenie, zmiany itp.

Kierowca

dla nas duuuzo pracy

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy kierowców ? Zakres obowiązków ? Wynagrodzenie ?

Lajkonio84
@Kandydat

Kierowca sam się ładuje o 4 rano jedzie o ile znajdzie towar w tym brudzie zarobki tak 4000 netto

Kierowca
@Lajkonio84

Nigdy tyle nie było , zart lub agitacja

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Hydrosolar odbywa się w siedzibie firmy?

Hydro

Nie szukają, przestrzegają obostrzeń maski dezynfekcja itd

Grażyna
@Hydro

Nadal? Przecież już dawno zniesiono wszędzie takie rzeczy. Tak się boja wirusa?

Justyna

Podobno większość złych komentarzy o firmie to jakieś wymysły. Jeden z byłych pracowników nawet podejrzewa o wypisywanie je jedną osobę. No cóż trudno jest w takich sytuacjach dojść do prawdy, adresu IP nie mogę aktualnie sprawdzić... Jest tu ktoś jeszcze kto uważa, że to pomówienia i że firma w miarę dobrze prosperuje? Może zbierzemy te opinie i je zweryfikujemy razem?

Pracowałem na magazynie w Hydro przez 5 lat. Przez przypadek wszełem na ta stronę i jestem zszokowany stekiem bzdur tu wypisywanych. Nie wiew dlaczego ktoś chce obrzydzić ta firmę. Ja pracując tam tyle czasu na magazynie nie spotkałem się z nawet z 1% tych złych rzeczy tu wypisywanych. Zwolniłem się bo nie pasował mi dojazd po przeprowadzce ale do firmy i ludzi tam pracujących nic nie mam. Wręcz przeciwnie było całkiem sympatycznie. Fakt że w sezonie trzeba było więcej popracować ale nigdy bez dodatkowej zapłaty. Mam wrażenie, że większość tych komentarzy pisze jedna osoba. Tylko po co zadaje sobie tyle trudu aby wpisywać tyle kłamliwego bełkotu?

Zlewozmywak czy umywalka ?
@Michał

Takie historie o których piszesz miały miejsce jak rządził Darek (szacun). Od czasu gdy do koryta dorwał się tunezyjski lovejoy czyli człowieczek w ocieplanych sandałkach oraz jego dwa posłuszne pekińczyki praca stała się uciążliwa, nieprzyjemna, zniechęcająca. Gorąco pozdrawiam wiernych żołnierzy.

Buty w umywalce
@Zlewozmywak czy umywalka ?

Masz całkowitą rację Król Artur i jego rycerze pogorszyli atmosferę tak że w pewnym momencie była fala zwolnień na magazynie. Gdy się przeprowadzalismy do obecnego magazynu padały słowa że będzie lepiej, że to będzie Ameryka okazało się że może jak na warunki atmosferyczne to jest może Ameryka ale jeżeli chodzi o atmosferę to wolałbym już obcasy przybijać butom z przodu i stępować w nich na golasa w Tunezyjskim kurorcie.

Arab

Czy to prawda ze w Hydrosolarze lubią Arabskie Gogole , słyszałem ze na imprezach integracyjnych odbywa się ekstremalny wypas owiec razem z Panem Arturem.

Józek

Zimą pracujesz po 6h po to żeby latem robić po 10h. Wszytko po to żeby było zamieszanie i żeby nie płacić za nadgodziny. Nikt nie może się doliczyć ile masz godzin do odrobienia. Pracujesz, zostajesz dłużej a godzin zamiast ubywać, przybywa. Gdy próbujesz wyjaśnić to jest słowo przeciwko słowu, nic nie osiągniesz. Rekordziści mają po 250 godzin na minusie. (usunięte przez administratora) Organizacja jest fatalna. Zarząd nie reaguje na sugestie, za własne błędy obwinia pracownika. Nie mają pojęcia o logistyce, praca jest źle zorganizowana i ciągle na nerwach. W ostatniej chwili dowiadujesz się że zostajesz na nadgodzinach, nigdy nie wiesz jak długo. Nie mają szacunku dla pracownika. Właśnie odeszło 9 osób, w tym jeden z kierowników.

Kacper

Mam pytanie o zarobki. Ile zarabia na początek specjalista ds. klimatyzacji a ile handlowiec? Ile docelowo można zarobić na tych stanowiskach?

Ww99
@Kacper

Z 3500 brutto

Pracę na magazynie zdecydowanie odradzam szkoda czasu i nerwów. Kwotę zarobku którą obiecają nigdy nie dostaniesz. (usunięte przez administratora)Dojazd beznadziejny jak i godziny pracy w soboty też, nikt na początku nie mówi że pracujesz na akord a po jakimś czasie nadzorcy wytykają ci że masz za mało punktów.

lok
@9669

Ciekawe komu dała? że taka ważna

zbawiciel

Śmieszne jest to, że rury są trzymane na regałach nie przystosowanych do tego, czy uszkodzonych, a głupotą jest trzymanie plastikowych rur na regałach wysoko i ściąganie wózkiem wymieszane rodzaje rozmiary hit jest jeszcze trzymanie wysoko na 6/7 m stelaży drewnianych z rurami plastikowymi (usunięte przez administratora) ogólnie jest tam straszny bałagan nieład chaos(usunięte przez administratora) Śmiech na sali za 2000 nettooooo. nadgodziny za darmo siedzenie do późna.

Bonito
@9669

Jest łatwiejsza niż pożyczka w chwilówce

Kucharz

Witam chciałbym każdego wyczulić na pewną sytuację. W kuchni koło kantyny jest zlewozmywak a obok umywalka. Pamiętajcie ze jak myjecie sobie pojemnik, talerz po obiadku to gdy już to ogarnięcie to przemywamy rączki w umywalce bo: jak to mówi AI "W...... tutaj jest umywalka". Ten Pan jest wściekły jak robi się inaczej. Tak się wam przyznam szczerze to umyłem sobie raz nogi bo miałem brudne od cięcia rur.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrosolar - Kraków

• Jak się pracuje w Hydrosolar?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrosolar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydrosolar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydrosolar