Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

QWERTY Nowy wpis

Dzień dobry. Widziałem, że teraz ubojowiec jest poszukiwany przez urząd. Proszę mi opisać aktualne warunki na zakładzie. Zarobki to kwota 4,400 zł brutto czy jednak da rade podciągnąć na spokojnie więcej?

KrulKrukuw Nowy wpis

Mam zamiar odbyć rozmowę na stanowisko stażysty w dziale planowania/logistyki powiedzmy. Jakie są warunki, atmosfera, godziny pracy i tak dalej. Ktoś jest w stanie opowiedzieć jak w ogóle traktują stażystów? Próbują czegoś realnie uczyć człowieka czy tylko oddelegowują do pierdół za śmieszne pieniądze? Pieniądze oczywiście mnie nie obchodzą jakoś bardzo, bo ja realnie chce się po prostu nauczyć pracy w zawodzie. Są ku temu jakieś perspektywy w firmie?

@KrulKrukuw

Jest kwiecień a ogłoszenie się ponownie pojawiło z tego co widze na astystenta ds. planowanie produkcji. Jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną? Pracowałeś na tym stanowisku czy był brak chętnych, że znowu jest nabór na na to stanowisko? Jak wymiar godzin był na planowaniu produkcji

Cześć, parę dni temu dodano oferty na stronę na kolejne staże. Tym razem wpadły mi w oko, bo są ds. płac. Też chętnie poznam ocenę warunków. SAPa wstępnie znam. Na ile polecacie aplikować i czy trudno jest przejść rozmowę?

Kryśka

Z dwóch zmian zrobiła się tylko jedna już? to ile osób pracowało wcześniej a ile jest ich teraz na dzień dzisiejszy? Pojawiła się sugestia, że sami brygadziści mogą w pewnym sensie zostać. A ile jest takich osób? I nie orientujecie się jakie maja warunki zatrudnienia? jakie są zarobki? zastanawiam się czy mimo wszystko warto awansować?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Ktoś tam

Pracowałam w Animex K4 i na początku tyle obiecują a póżniej wychodzi co innego. Robią egzaminy aby dostac podwyżek za dany element np. u kościarzy za golonke przychodzi kierownik, brygadzista, osoba z biura i pani Gosia w zielonym kasku (kobieta od podwyżek) popatrzą jak robisz, idziesz do biura po nową umowe i wychodzi co innego. Ktoś sie (usunięte przez administratora) a oni Polakowi zabiorąa Ukraincą dadzą więcej. Brygadziści to porażka. Można powiedziec że brygadziści podlizują sie ukrainką jak i na odwrót. Romanse i te sprawy. Brak szacunku do polaka ze strony ukrainy i brygadzistów (usunięte przez administratora) na schabach za przewracaniu dosłownie za faceta jak powiesz ze.jest ci ciężki prosisz o zmiane stanowiska to oni cie straszą dyrektorem. . Jak sie odezwiesz to ukraina cie zeżre od razu na ciebie ploty i (usunięte przez administratora) Oczywiście ze kierownicy uwierząwe wszystko ukraincą a polaka mają w (usunięte przez administratora) Wszystkich interesuje twoje życie prywatne co sie dzieje, jak jesteśna chorobowym i wrócisz to od razu gdzie byłeś, co sie stało. Szkoda gadać. Animex K4 to wielka jedna porażka. Za chwile brygadziści i ukraina sama zostanie i bedą (usunięte przez administratora) bo Polacy sie pozwalniają. Były 2 zmiany a pracuje tylko 1 zmiana. Jedna wielka porażka kasa mała a trzeba (usunięte przez administratora) Praca bez przyszłości.

Danuta

Przyjmują każdego bez doświadczenia bez rozumu .bo takim pracownikami się najlepiej steruje.moga (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze

Pola
@Danuta

Jestem w stanie zrozumieć to, że przyjmują pracowników bez doświadczenia, bo doświadczenie da się nabyć. Pytanie tylko - jak firma pomaga wdrożyć się takim osobom? Jakieś szkolenie wstępne robią? Przydzielają konkretnego pracownika do pomocy?

Czyli tutaj osoby z grupą normalnie pracują? chodzi mi o ten ostatni komentarz, w którym ktoś stwierdził, że wszyscy są przyjmowani, osoby bez kończyn także. w czymś to w zasadzie wadzi? Chyba ze od stanowiska jeszcze to zależne? Na których można się zatrudnić bez problemu?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pini Polonia?

Patryk

Na pewno są fantastyczne .zatrudnij się to wszystko będzie wiadomo .zarobki nie z tej planety .takie wysokie .ciężko na koncie zmieścić .trzeba .cześć przelać na inne konto

Do dziś nikt nie napisał jak zarabia się na pakowaniu? Jakby nie patrzeć wkrótce rok od tego minie… to w tym nowym jaka nastąpi aktualizacja stawek? Macie już takie informacje czy może dopiero są prowadzone na ten temat jakieś rozmowy?

Planujący prace

Jakie zarobki są w pini polska dzial pakownia ??

Powie mi ktoś ile mozna zarobić na łopatce??

Edek
@Marcin

3900 netto

Dorota
@Edek

Jest możliwość podnoszenia tej stawki? Jakimiś nadgodzinami np? Ewenualnie jakieś premie może są?

Na jakie benefity można liczyć w Pini Polonia?

Bolek

Sa 3 rodzaje benefitow w tej firmie: 1. Fajrant. 2 Weekend. 3. Wyplata.

@Bolek

A co z takimi typowo namacalnymi? ;)

magazynier

Dla osób co chcą się zatrudnić w Animex moge powiedzieć że jest taki jeden dział gdzie pracuje sie super i ten dzial to magazyn żywca i bez wontpienia mogę polecić prace na magazynie żywca dlatego że pracuję tu od wielu lat i z doświadczenia wiem że kto tu pracuje ten ma po prostu totalny luzik i niczym się nie stresuje ani nie przejmuje gdyż tu po prostu mamy dobre kierownictwo co sie niczego w ogule nie czepia, oczywiście jak czasem pierdykniemy sie na liczeniu o kilka tucznikuw to kierownik daje nam opr ale po kilku minutach i tak jest totalny luzik i dzień jakoś zleci a chłopaki na zywcu sa fajne że po prostu jest z kim pogadac i porobić żarciki bo po prostu na żywcu nie ma rzadnej lipy i to wygląda tak że przychodzi na stanowisko pracownik i bierze papier od kierowcy i wie że ile ma być tucznika i potem jest rozładunek a tucznik z rególy to sam se schodzi z samochodu bo my magazynierzy to nawet właściwie zasadniczo to nie możemy sami tucznika zganiać bo przestrzegane sa wszystkie zasady bhp i my tylko liczymy tucznik i popychamy go przy pomocy specjalistycznych urządzeń do kojca a potem dajemy wiadomośc do pracowniczek biura i tam sie drukuje dokumenty, są też na żywcu dziewczyny i lekarze i lekarki więc jest miła kólturalna atmosfera to że i można przez to pośmiać sie i pożartować i nie ma lipy na żywcu a wiele się mówi że na innych działah to jest lipa a u nas jest luzik gdyż fajne chłopaki i dziewczyny tó pracują a tesz chłopaki co naganiają do butiny to wyluzowane są i zero stresu bo z każdym można sie super dogadać a z zarobków jesteśmy zadowoleni bo każdy ma dobry zarobek grubo powyżej trzy i pół kafla na ręke to też nikt nie narzeka ale szkoda tylko ze niektórzy myslą że na żywcu jest kiepska robota i kiepska zapłata ale tesz sie wiele zmieniło i wszyscy chodza z wielkim bananem na twazy bo wiemy że na innych działah jest cięzka tyrka a my tu po prostu spokojna wesoła robota w miłej atmosferce robi się bo przecież nigdzie nie ma lekko a u nas taka zgrana brygada że ho ho, żarcie jest super, mineralwoda jest, można nawet zapalić jak nikt nie widzi ale i tak sie nikt nie czepi bo to zywiec przeciez dlatego polecam prace na żywcu dzie czas płynje w miłej i sympatycznej atmosferze a też jest prawda że tu byle kto nie robi tylko same twardziele odporne na stres i rużne obciążenia i też my mamy doświadczenie takie że jesteśmy po prostu na swoim miejscu a ci co tu nie byli to mają czego rzalować bo my znany prawdę że U NAS JEST SUPER pozdrawiam serdecznie i przepraszam że pisze tak dużo ale chciałem powiedzieć jak u nas jest

A.
@magazynier

Magazynier chyba od wutki i ruskich fajek tracisz kontakt z rzeczywistosiciom, co ty za laurki piszesz?

Sylwia

W pini to tyrają same nieudasy .co im w życiu nic nie wyszło .przerabiałam tą firmę .a ludzie nadal się pchają do tej mordowni i chcą tyrać

@Sylwia

Nie uważasz, że nazywanie firmy mordownią jest nieco nieadekwatne? Tzn., ja rozumiem, że widocznie nie byłaś dostosowana do pracy tutaj, no ale to chyba deczko skrajne jednak jest? :/ I wyzywanie współpracowników od "nieudasów" też jakoś za fajnie to nie świadczy o Tobie. :/ Ta zawiść serio jest uzasadniona?

Strożek
@Natalia

Adaś ja i tak cię kolego odwiedzę niedługo, przecież musimy pogadać wkoncu 9 lat tam nie robię ale znajdę cię i pogadamy sobie nawet cię lubię wiesz.Buntowales ludzi na mnie oj nie ładnie a ja jestem pamiętliwy Adasiu.

@Strożek

No cóż. Nie wiem czy to żarcik czy co.xd A co jeszcze takiego pamiętasz? ;p

Blondynka 2

Jak wygląda praca na magazynie mroźni? Jaka atmosfera, i czy warto tam iść? Dziękuję za szczera odpowiedź

Dyszka
@Blondynka 2

Główny kierownik mroźni Grze ma humorki jak panienka kłamie obiecuje cuda i nie dotrzymuje słowa chyba że mu gaz lub inny towar dowozisz do domu najlepiej w proszku lub żywy niezbyt stary. Praca spoko tylko trochę zimno

NIEZNAJOMy

Nigdy nie było tam dobrze i nie będzie.tam tyrają prawie same nieudasy.co im się życie nie ułożyło .wiem co piszę 35lat przepracowałem przy mięsie .to był stracony czas .teraz żałuję że tyle lat tyralem.teraz zmieniłem zawód robię co innego .i wiem co to znaczy normalna praca.a pini to obóz.nic tego nie zmieni

Aleksandra
@NIEZNAJOMy

35 lat tam pracowałeś? A na jakim stanowisku? Żałujesz tylko pracy bo była ciężka, czy też dla kasy?

Aleksandra
@NIEZNAJOMy

A przez te 35 lat miałeś jakiś awans? To mnóstwo czasu i dzięki temu doświadczenia, wiec czy firma docenia to i daje takim osobom lepsze stanowiska?

Ziutek

Kto głupi to tam został ja robiłem tam 5 lat zrobiłem uprawnienia na koparki, pracuje teraz i steruje joistikiem hi hi paluszki trochę masuje i mam więcej niż tam na kościach i to dużo więcej powodzenia nieudasy.

Były
@Ziutek

Ciekawe czy ta franca jeszcze robi Adaś Stropek czy jak mu tam.To był frajer ludzi gnębił ale karma wróci zapłaci zdrowiem.

@Były

A co się z nim działo? Czemu ci podpadł?

Niki
@Ziutek

A jak nowa personalna...?

Balladyna
@Ziutek

Jest Panu lepiej, ok. Ale nazwanie kogoś głupim, czy nieudasem jest nie na miejscu. Bo każda praca jest potrzebna i dzięki takim nieudasem ma Pan co do koszyka w markecie włożyć. Takie epitety świadczą o nich, lecz o Panu i to niekoniecznie dobrze.

Mirosław

Na ekspedycji dalej warto pracować? Podobno najlepszy dział, prawda to? :D

Operator wózka
@Mirosław

Warto warto. Można zarobić i Kierownik spoko

@Operator wózka

To ile się zarobi jako operator bez nadgodzin?

Zima

Słyszałem że w pini znowu ludzie strajkowali.wszystko zostało po staremu.tam nikt normalny nie pracuje.bo kto ma trochę oleju w głowie to poszedł do pracy nnej lepiej płatnej pracy .bez stresu i poniżania.tak jak kolega napisał tyral tyle lat .poszedł na kurs . koparką teraz sobie śmiga .i ma wszystko gdzieś.popieram takich ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.