logo Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Potwór z Loch Ness 2010-09-05 23:25
Nikt Ci nie kazał tam pracować,możesz iść gdzie chcesz,tylko kto Cię przyjmie.Jeśli jesteś tak mądry jak wskazuje Twoja wcześniejsza wypowiedź to szukaj roboty do us...j śmierci i jeden dzień dłużej...
Pozdro All
milka 2010-10-22 18:28
ja ogulnie nie korzystam z forum ale Raben komentarza wymaga oczywiscie nie pozytywnego.... kazdy kazdego obgaduje tempo pracy zabujcze i jak szybko sie by nie pracowało to mozna szybciej ludzie gorzej jak roboty bo maszyna ma prawo sie popsuc a człowiek jak padnie to go zwolnia mało bystrych ludzi agencje przyjmuja kazdego a niektorzy pracuja jak muły i jeszcze trzeba poprawiac za nich pracownik nie ma zadnych udogodnien jadalnia po jednej stronie a szatnia po drogiej stronie hali co do atmosfery to nie polecam wrecz odradzam WSPÓŁPRACY z Rabenem. kto dłozej tam pracuje to dyryguje młodszymi pracownikami i decyduje o ich zwolnieniu nawet.... natomiast Ci co jezdza na wózkach widłowych zero kultury jezdza jak nienormalni nie zwracaja uwagi na pracownikow ktorzy jezdza z paletami wrecz robia na złosc.... kazda praca czegos wymaga nakładu sił czasu itp ale Raben to[usunięte przez moderatora]
Leiken 2011-02-10 18:49
Witam zaczynam tam prace pracowałem juz w obozach pracy za kilka dni wypowiem sie jak naprawde jest w Raben juz naczytałem sei jaka to jest zła firma ale jak to ludzie mowia jak sie nie przekonasz to sie nie dowiesz duzo ludzi po prostu nie doceniaja pracy alebo po zwolnieniu lubia obrobic danej firmie [usunięte przez moderatora] na stan rzeczy dzisiejszej moege powiedziec ze rozmowa kfalifikacyjna była normalna na wysokim poziomie
anonim 2011-03-19 18:03
Zanim przejdziesz hale to juz jest po przerwie makabra ...wole być bezrobotnym!!!! chamskie zachowanie tych na wózkach to prawda!!!
jupi 2011-03-20 21:48
Ja tam pracuję już kilka miesięcy-jest ciężko, to fakt-no ale trzeba się z tym liczyć zatrudniając się w firmie logistycznej...pracowałem w kilku więc wiem co mówię...najgorzej było w FM\'ie:(
Ważne że ludzie są spoko.
łysek 2011-03-23 19:12
to co tam tak[usunięte przez moderatora]? wózkowych tam przyjmóją?
gragii 2011-03-31 11:48
Ja się tam przyjęłam 25 marca ,wczoraj dotałam telefon,że już nie pracuje od pośrednika.Jestem rozczarowana,ponieważ się starałam.Żadnych wyjaśnień.Nie wiem kogo tam chcą,chyba robotów
anonim 2011-04-03 14:50
tak niestety bywa w przypadku ludzi zatrudnionych przez pośrednika-są potrzebni jak jest robota, potem gdy roboty jest mniej robia przesiew-zostają najlepsi...także niestety trzeba było sie bardziej starać. Gdybyś była dobra pewno by cie nie zwolnili...
anonim 2011-06-01 20:01
Ważne że popracować można-ja pracę sobie szanuję bo pracuję aby utrzymać rodzine.I powiem jedno - jak ktoś się przykłada to go docenią
anonim 2011-06-01 20:02
pączas 2011-09-03 08:28
jak dla mnie są wporzo i nie jest aż tak źle jak by niektórzy uważali.
Generalnie Cross jest bardziej wporzo i jest tam normalniej ( patrząc na wcześniejsze wypowiedzi ) całkiem zwyczajnie płacą i jest fajna atmosfera.
anonim 2011-09-03 20:30
zarobki jak zarobki, można by dostać więcej..
anonim 2011-09-19 19:32
ja nie narzekam
burkinafaso 2011-09-25 10:01
Pracuję w Naglu i miesięcznie dostaje ok 2000 zł.W rabenie dostaje sie wiecej?
Muzyk 2011-10-28 16:00
Racja, czasy ciezkie wiec prace trzeba szanowac a jak komus nie odpowiada zawsze moze poszukac sobie innej...ja mam rodzine i prace sobie szanuje...
związkowiec 2012-02-26 00:04
witam. Czy słyszeliście ze założyliśmy związek zawodowy w Raben Polska?Działamy od 04.10.2011 Pracujemy w gądkach pod Poznaniem jest nas już ponad 160 osób!!! Im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy. już jeden oddział się sam odezwał do nas!! Pytania kierujcie na :
solidarnosc.raben@interia.pl
filip 2012-03-02 02:10
Witam,to dla czego nic u nas w rejonie Chorzow nie wiadomo.Prosze o informacje na tablicy ogloszen w Rabenie a nie w internecie.Pozdrawiam.
olek 2012-05-02 13:41
W Chorzowie jak nie bedzie podwyzek,to na crossie ludzie zaczna mniej wydajnie pracowac,a co za tym idzie przesylki nie wyjada na czas.Jest coraz wiecej pracy,dochodzi MGL a zarobki takie same.Trzeba zainwestowac w dobry sprzet dla pracownikow (a nie wypozyczac wozki złom za grosze) i w rzetelne zarobki,a wtedy ludzie beda pracowac w pelni zaangażowani w to co robią.
Holi 2012-05-15 20:18
Czy można do Was dołączyć, pracuję w Rabenie.
Cross 2012-06-07 17:02
W sierpniu znów dużo osób pewnie będą potrzebować jak mu 7 osób jednego dnia wypowiedzenie da, miały być poważne podwyżki, a zapowiada się, że będzie inflacyjna po 100 zł brutto, jeśli nie da 300 brutto to ekipa się posypie i auta będą mu ładować anemicy z leja...
Ludzie którzy ładują auta, narażają swoją premie zarabiają tyle samo co Ci, którzy mają bezstresową robotę przy rozładunkach i rozwożeniu leja, a nowi, którzy w większości się do niczego nie nadają mają na umowie 100zł więcej....
Zamiast starać się żeby dobrzy pracownicy się nie zwalniali, zaproponować im lepsze warunki to mówią, że nie ma ludzi nie zastąpionych no i cześć...
Na niedzwiedzincu są lepsze miejsca pracy jak np. Motoprofil gdzie na okresie próbnym dostają już na rękę około 2200 zł.
Rakoczy 2012-06-08 23:05
W pewnym sensie racja. Raben ma dziwną politykę- nikogo nie zwalnia,co najwyżej przenosi ale jeżeli ktoś konkretny chce odejśc Raben zamiast zaproponowac konkretną ofertę wychodzi z założenia \"odejdź jest wielu chętnych na Twoje miejsce\"
kaja 2012-11-05 22:03
Witam miałam niedawno okazje popracować w Rabenie i przyznam wszystkim internautom którzy też dali swój wpis racje ŚWIĘTĄ rację że Raben to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma która działa na wariackich papierach umowy są na tydzień na hali nie ma nawet oklejarek aby normalnie wykonywać pracę tylko popędzają cię by było szybciej a paluchy całe oklejają ci się taśmą i jak mówić tu o szybkości nie wspominając już o NORMIE?Na stanowisku pracy nie zobaczysz noża chyba że sam go sobie przyniesiesz z domu co też jest ryzykiem bo możesz go potem JUŻ nie zobaczyć.Pracowałam z jedną koleżanką i byłam świadkiem jak ją tam zgnoili przezywali wyzwiskami tylko dlatego że biedaczka sobie nie radziła mnie samej bylo przykro to słuchać naprawde ludzie z RABENU WIECEJ SZACUNKU dla takich osób każdy chce coś zarobić w tych cieżkich czasach nawet tacy ludzie jak owa koleżanka .Wracając do organizacji pracy to nie widziałam nawet maszyn do foliowania palet i trzeba NIESTETY samemu foliować palete .Dno dno dno nie mówiąc juz o niziutkich zarobkach.Na szczęście znalazłam pracę lepiej płatną i moja noga tam już więcej nie stanie.Pozdrawiam ową koleżankę o ile przeczyta mój wpis.
bzzz 2012-11-09 19:07
W jakim Wy dziale pracujecie? Ja również pracuje w Rabenie w Chorzowie i nie narzekam. Zarobki powyżej 2 tyś, weekendy wolne, sprzęt jest . Co więcej można wymagać?
rudamaruda 2013-01-01 22:24
moja "kariera" w Rabenie zakończyła się prawie 3 lata temu, pracowałam na CJce i "napsach" w sumie 18 miesięcy .

SZYBKO,SZYBKO,SZYBCIEJ tak można w skrócie opisać pracę.

Narcyz,Mala Gnida byli kierownikami a później doszedł [usunięte przez administratora],

Najmilej wspominam kierownika Małą G-niesłusznie nazwany tak jak nazwany,bo potrafił dać w kość, i nie raz miałam ochotę rzucić w twarz mu jego stoperkiem, ale "dotarł" się z ludzmi i nawet razem z dziewczynami dałyśmy mu Walentynke na której widok się wzruszył.

Niestety jedyny ludzki kierownik został zdegradowany na inne stanowisko dzięki Narcyzowi ,który kablował wszystkie potknięcia.

"Najzabawniejsze" było gdy dziewczyna przecięła nożem do tapet palec dosyć głęboko,nie chciała iść na sypanie cukierków,bo nie była tak sprawna na co pewna brygadzistka powiedziała do niej "masz jeszcze 9 palców-pracuj" :-D

Jedyne co było dobre to to,że można było się nauczyć zasuwania jak dziki samochodzik.

Mam nadzieję,że teraz ludziom pracuje się lepiej niż za mojej kadencji.
krasnal 2013-04-05 12:05
uwolniona - 2013-01-07 01:44:44

witam wszystkich!miałam okazję tam kiedyś pracować i nie polecam się tam wybierać.lepiej odczekać i mieć pracę gdzie jest się traktowanym jak człowiek.
zgadzam się w 100 % - NIE POLECAM !!!!!!
Lepiej odczekać, naprawdę się opłaci :) Pracowałem, teraz mam pensje 2x lepszą w lepszym zespołem i kierownictwem, które nie chce się promować na czyichś plerach.
Aneta 2013-06-27 16:01
Przed podjęciem pracy sporo się tutaj naczytałam, jednakże do pracy podeszłam z pozytywnym nastawieniem. Pracowałam przez pośrednictwo Randstad, gdyż te oferowało pracę w ciągu przez 2tyg. (Manpower kilka dni w tygodniu). Co zaobserwowałam- praca sama w sobie przyjemna, prosta, nie widzę minusów. Co do pracowników pod Rabenem- szkoda gadać: jechanie po ludziach, wykrzykiwanie w eter "szybciej! NORMA!!" mimo że człowiek robi jak mrówa, a palce mu chodzą jak u chińczyka na produkcji. "Krzykaczki" - określenie zasłyszane od innych pracowników tymczasowych ;). Druga kwestia: obgadywanie. Dorosłe baby, a obgadują innych "tymaczasowców" jak dziewczynki z podstawówki, oj wstydziłyby się panie...
Po kilku dniach- zakończenie współpracy (również tego dnia do domu zostało oddelegowanych 9 kobiet, gdyż za dużo było ludzi). Natomiast pośrednictwo poinformowało mnie, że "nie wyrabiam normy". Say WHAT?! Nie bądźcie śmieszni. Nie jest osobą nieskromną i bezczelną, ale nie mam sobie nic do zarzucenia, robiłam swoją robotę szybko i nikt nie miał zastrzeżeń na miejscu, nikt nie mówił że za wolno. Również w Mid Ocean jakoś nikt nie miał zastrzeżeń i o dziwo tam byłam ponad normą- a to dlatego, że była prowadzona ewidencja komputerowa (czego nie ma w Rabenie) i czas pracy, norma była kontrolowana.
Randstad się najwidoczniej przeliczył jeśli chodzi o zatrudnianie ludzi. Zbyt dużo pracowników, mało zleceń, a człowiekowi będą ściemniać że normy nie wyrobił.
Spychu 2013-06-28 08:14
Ja dzisiaj zaczynam jako operator wózka widłowego, za kilka dni dam znać jak się pracuje.
9paula3 2013-07-16 10:54
ZGADZAM SIĘ! KOBIETY NOSZĄ CIĘŻKIE RZECZY ITD...PRACA W SZYBKIM TEMPIE, OK TO JESZCZE MOŻNA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ, ALE "KOBIETY", KTÓRE TAM PRACUJĄ SĄ WREDNE I NIE POTRAFIĄ SPOKOJNIE CZEGOŚ WYTŁUMACZYĆ NOWEJ OSOBIE. PATRZĄ SIĘ SPOD BYKA. PRACA BY MOGŁA BYĆ. I NIECH NIKT NIE PISZE, ŻE OSOBY, KTÓRE MÓWIĄ, ŹLE O TEJ FIRMIE TO TAKEI CO IM SIĘ ROBIĆ NIE CHCE. BO TO NIEPRAWDA! NIE PRACA JEST ZŁA, A LUDZIE SĄ ŹLI. KONIEC. NIE POLECAM PANIOM TEJ PRACY.
Ktoś tam 2013-08-13 14:56
Pracowałam w Rabenie kilka dni w co-packingu , szczerze nie polecam , możesz sobie żyły wypruwać a nikt nie będą zadowolone.
Szczególnie trzy osoby -[usunięte przez administratora] , wredne , złośliwe i aroganckie .Jesteś pierwszy dzień , wiadomo ,że nie wszystko człowiek od razu umie i wie , nie potrafią na spokojnie pokazać i wytłumaczyć , tylko od razu z dziubem na ciebie .
Stary Sosnowiec 2013-08-29 18:43
Witka

Postaram się Państwu przedstawić kilka ciekawych doznań jakich maiłem być świadkiem pracownikiem ( a raczej człowiekiem traktowanym jak bym miał się przed chwilą urodzić ? ) Prace znalazłem oczywiście przez Agencje Pracy Job Impulse ( Ok nic nie można złego powiedzieć solidnie załatwili wszelkie formalności ) I zaczynamy. Prace podjąłem zgodnie z ofertą czyli Operator wózka widłowego Bocznego wysokiego składu .Po poinformowaniu Uwaga Kierownika Hali Primo Kierownika Zmiany że nie posiadam doświadczenia w prowadzeniu bocznych wózków a co dopiero wysoki skład . Odpowiedz niema sprawy Pan się nauczy ! Cztery miesiące i będzie ok .Ok fajnie zapłacą mi i Jeszce mogę sie nauczyć.............Po trzech dniach myślałem że jestem w jakimś programie TV ? Myślę że to jakaś nowa ramówka TVN........ To trzeba zobaczyć nie da się tego opisać polecam studentom psychiatrii psychologi....albo Dyrektorowi Discovery seanse !!! Tak na koniec po trzech dniach pewna rozmowa, podchodzi do mnie Kierownik a raczej Pomocnik Kierownika i pyta się mnie " Czy wiesz że anus są normy odpowiedziałem że wiem a czy mógłbyś szybciej jeździć......... odpowiedziałem że tak ! Tylko że mogę kogoś pozbawić życia..... Dziękuje dobranoc
2013-09-07 09:53
Witam, widzę że nie jestem pierwsza osobą. Ale taka jest prawdza. Ciągle wołanie Norma, norma !!!!!!!!!!!
Więc tak, przyszłam pierwszy dzień pracy i tak szafki zero, musiałam pozostawić wszystkie dokumenty, telefon, pieniądze oraz klucze z samochodu same sobie w niby szatni, na szczęście nic nie zgineło.
Następnie przyszłam na hale i było 3 minutowe szkolenie co wolno nie wolno. podstawili nie do stołu i teraz zaczyna się komedia. pracowałam z[usunięte przez administratora]. widać że są ku sobie i strasznie zadufane. Dosłownie [usunięte przez administratora] ile sił ale ciagle NORMA, TRZEBA WYROBIC NORME!!!!!!! z tego co się zorientowałam to norma to 100% a ja wyrabiałam 300% normy. na drugi dzień pracowałam z P.[usunięte przez administratora] i zauważyłam że robią wszystkie bym nie nadążała za nią. ona tylko przepakowywała opakowania, a ja miałam zakleić, okleić kartonów ką i układać na palecie. kiedy ona przepakowała ok600szt. pudełek ja nie nadążałam w ciągu tych 20 minut okleić obkleić i układać do tego jeszcze ofoliować paletę. przyszło do przerwy to kierowniczka [usunięte przez administratora] stara blądyna stwierdziła ze ja przerwy nie będę mieć bo się nie wyrabiam. a norma to 30szt pudełek na godz. czyli 8godz. x 30 pudełek= 240 pudełek. z tego co się orientuje to zrobiłam około 3000 pudełek. CHORE [usunięte przez administratora]!!!!!!!!!! do tego pocięłam palce nożem do tapet. żeby do ubikacji iść to z łaską ci POZWOLĄ, musisz się pytać jak w podstawówce czy możesz. do tego obok przy stole żądzi stara [usunięte przez administratora] i krzyczy, "[usunięte przez administratora] Cię róż tą dupę" nie pokażą co i jak ale pracuj!!!!! po pracy pojechałam do pośrednictwa pracy po czym się dowiedziałam że normy nie wyrobiłam i zachowywałam się ociężale. Żałuje tylko że nie [usunięte przez administratora] żadnej bo może by mi ulżyło. a tym którzy tu próbują ratować reputacje rabena w chorzowie to współczuje. Jesteście [usunięte przez administratora]!!!!! wszyscy którzy tam pracowali w tym czasie to zdają sobie sprawe jak tam jest. Lenie [usunięte przez administratora] ruszyć dupska i zarobić sobie sami na swoją premie!!!!!!
44 2013-09-23 02:28
[usunięte przez administratora]
U mnie to samo. Byłam ponad normą, a od pośrednika dowiedziałam się że się nie wyrabiam. :D
pracownik magazynu 2013-09-27 14:26
W Chorzowie jak najbardziej został cross , do Sosnowca przeniesiono tranzyt , a w Chorzowie na miejscu powstał nowy Cross z fajnymi ludźmi z tego co widzę mają tam sporo roboty . Gadałem z jednym z kierowników to dziennie mają do załadunku około 50 samochodów. To mini cross ?? no chyba już raczej nie.
zainteresowany 2013-10-03 11:21
Czy w Chorzowie jest jakaś osoba która interesuje się tym co wyprawia się w magazynie ???!!! Brakuje ludzi sprzętu , miejsca, jest ogólny zamęt . A panowie Kierownicy Hali nic nie widzą albo nie chcą widzieć tego bajzlu!!! Już co druga osoba ma wszystkiego dosyć . Jak dł€go można pracować po 10 - 12h w takich warunkach ??? Zrobcie z tym porządek bo zostaniecie sami
drapieznik 2013-10-09 08:23
potwierdzam traktuja czlowieka jak niepelnosprawnego na umysle nasmiewaja obgaduja ciekawe jakie one byly jak przyszly obwiniaja cie oskarzaja krzycza jakby skora zdrapywaly z nich tempo nie ziemskie ale idzie sie przyzwyczaic kwiestia w prawy praca jak kazka wymagaja nie w iadomo czego mozna sie spodziewac po nowej osobie pierwszego dnia porazka jednym slowem nie polecom przychodzenia chyba ze ktos by mial bardzo ciezki kryzys ale na krotki okres czasu dorobic
xzz 2013-10-10 17:53
Pracuje tam już kilkanaście dni i praca sama w sobie nie jest zła, źli są ludzie którzy nie potrafią pracować. Do niektórych nie dociera, że się nie wyrabiaja. To jest specyficzna praca i jeśli cały stół mówi, że ktoś jest powolny, to po prostu się nie nadaje. Niektóre prowadzące stół się sadzą, jakby były kierowniczkami, a nie są nawet pod Rabenem.[usunięte przez administratora] A co do opinii tutaj- nie brała bym pod uwagę tych, które są napisane przez osoby które z poprawnym językiem polskim i podstawową gramatyka nie dają sobie rady
zygi 2013-10-30 18:53
zgadzam się, praca jest ciężka ale jak się człowiek przyzwyczai to normę potrafi bez problemu wyrobić. a ludzie - jak to w każdej pracy lepsi i gorsi.
PRACOWNIK 2013-11-02 20:47
(usunięte przez administratora) już zwolnił kilka osób nie wiadomo z jakiego powodu , daje ludziom w kość poprostu łazi po magazynie i czepia się wszystkiego tu jakaś pusta paleta , tak nie rób bo tak nie wolno , od czego masz diwe ręce trzym porządnie kierownice i tak można całą dobę wymieniać. Już tam długo z nim nie wytrzymam
kolo 2013-11-16 07:09
(usunięte przez administratora)Człowiek ten jest nie odpowiedni na to stanowisko a wzorem dla niego i innych , powinien być kierownik Darek .Facet ma poziom ,kulturę i ogarnia wszystko na wysokim poziomie . Ponadto jest komunikatywny i jest wzorem w kontaktach międzyludzkich .
osa 2013-11-28 14:33
syf syf i ubóstwo!!! brak sprzetu i ogólny chaos!!!kazdy robi co chce!!i robota po 10-12 godz.plus weekendy za 1800 brutto!!!smiech na sali.80% ludzi tam to pajace i konfidenty. (usunięte przez administratora)itd.a premia to jedno wielkie nieporozumienie,bo za byle co zabieraja i zarobek 1350 zł.za takie dymanie!!!nie polecam!!!! rotacja pracownikow non stop i umowy na pół etatu a robisz dziennie 3 etaty!!!Pedalska firma
SIWY 2013-12-02 15:46
katastofa co tam sie dzieje!nieodpowiednie osoby na stanowiskach nic nie wiedza i non stop zamieszanie, brak wozkow do pracy!pracuje w chorzowie rok czasu i mam tego bałaganu juz dosc!norma,norma itd.nikt ci nie pomoze bo wszyscy gonia ja debile za mixami !zarobki smieszne bez premi 1300 a z premia 1800 ale nie wolno sie pomylic wiecej niz 2 razy!paranoja .NIE POLECAM TAM ROBOTY BO SZKODA ZDROWIA I CZSU I NERWOW
kolo99 2013-12-15 10:38
(usunięte przez administratora) Każdy mądry , marudzi , narzeka i bryzga na wszystkich a nie spojrzy na siebie - w dalszym ciągu każdy tam siedzi i mimo wszystkich "strasznych" opisywanych sytuacji toleruje a co za tym idzie zgadza się na wszystko !!!
Mordy marudzące lalusie !
siwy 2013-12-18 13:00
zdecydowanie nie ma pomocy tylko norma,norma i norma!!!!same konfidenty i tyle,a takze brak organizacji i ogólny chaos
Aneta 2013-12-22 03:09
Pozdrawiam brygadzistki, oraz osoby z którymi miałam okazję pracować. (usunięte przez administratora) ;)
eveline 2014-01-05 00:10
a wie ktos jak jest z praca w biurze obslugi klienta?
ciekawa 2014-01-07 16:29
czy ktoś wie jak się ma atmosfera w biurze? w spedycji ? ludzie fajni? zgrani? kierownictwo na spedycjach? międzynarodowej? krajowej?
Krzysztof Jarzyna 2014-01-23 17:07
Praca dla ludzi , którzy myślą i chcą pracować - to dla niektórych minus, bo albo mają IQ szympansa albo wolą leżeć.Plusy? Dobry socjal ,możliwość rozwoju, pewność że hajs się zgadza i w terminie jest na koncie.Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany :Twierdzisz , że stać Cię na lepszą robotę ? To dlaczego jej nie masz?
piks 2014-01-24 20:11
Trafiłeś w sedno...niestety kasa nie leży na ulicy i choć czasami jest ciężko to jest to solidna firma, która płaci w terminie i rozlicza nadgodziny...a i ludzie są spoko....
Johny Bravo 2014-01-25 08:09
Kiedyś ktoś powiedział że statystyczny Polak zamiast działać woli się modlić i narzekać. A czytając niektóre wpisy na tym forum widzimy tylko potwierdzenie tej reguły
gość 2014-02-02 00:20
ja nie narzekam kiedyś pracowałem w rabenie . zarobki w miarę wysokie . prac mało . normę można było wrobić na 110%
Zostaw swoją opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.